Přehled vkladů: Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti štafet, Oblastní žebříček

Název:
Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti štafet, Oblastní žebříček
Datum:
06.04.2019, 06.04.2019, 07.04.2019
Kluby:
999     BSO     CST     DCE     DCH     DOK     FSP     JES     KRL     KSH     LCV     LPM     LPU     MAS     MIL     MLA     NEK     ONO     PGP     SCP     SKV     SLP     TUR     VPM     VSP     TAP     ZCO     NNN     DKL     MFP    
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
ZF 0010001 Isabela Mašková 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 0040001 Kopp Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF 0030001 Martínek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF 0030002 Martínek Vítek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T5 0080001 Nováková Lenka 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 350 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
ZF 0070002 Černá Miriam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 0070001 Černá Pavla 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
ZF 0070004 Černá Zuzanka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF 0070003 Černý Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 0040001 Martin Petrášek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F 0040002 Michal Petrášek 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
ZF 0050003 Petřinová Beáta 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 0050001 Petřinová Natálie 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 0050002 Petřinová Vendula 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 6KC7100 Švorc Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 720 Kč 80 Kč
klubový vklad: 1150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1150 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Z1 BSO1200 Gregor Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 BSO8151 Gregorová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 BSO0304 Havlíček Albert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BSO0602 Havlíček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 BSO0201 Hejduk Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 BSO7250 Hejduková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 BSO9401 Knepr Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 BSO0650 Kohoutková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 BSO0203 Lill Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z3 BSO0002 Solomko Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BSO7003 Solomko Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BSO0603 Spiřík František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 BSO0901 Švejda Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 830 Kč 0 Kč
Doplňkové služby: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Popis
Cena
Množství
Celková cena
Vytvořil
Vytvořeno
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 10 800 Kč Rambousek Karel 31.03.2019 20:33
ZZZcelkem 10 800 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
H18 BSO 1 1 210 Kč 210 Kč
H21 BSO 1 1 210 Kč 210 Kč
HD14 BSO 1 1 150 Kč 150 Kč
MIX BSO 1 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 780 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Z1 BSO1200 Gregor Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 BSO8151 Gregorová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 BSO0304 Havlíček Albert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BSO0602 Havlíček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 BSO0201 Hejduk Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 BSO7250 Hejduková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 BSO9401 Knepr Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 BSO0650 Kohoutková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 BSO0203 Lill Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 BSO0002 Solomko Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 BSO7003 Solomko Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 BSO0603 Spiřík František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 BSO0901 Švejda Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 830 Kč 0 Kč
klubový vklad: 2440 Kč , doplňkové služby: 800 Kč, celkem: 3240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 3240 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 CST5601 Muchl Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 CST5601 Muchl Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10F DCE1000 Vaculovič Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 DCE7501 Vaculovič Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F DCE0950 Vaculovičová Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 170 Kč 0 Kč
klubový vklad: 170 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 170 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DCH6002 Čech Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 DCH4701 Jirásek Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 DCH0753 Maierová Daniela Victoria 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 DCH0711 Plevný Albert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 DCH0113 Svatek Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 DCH0654 Šimáčková Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18 DCH0165 Trpáková Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 DCH6101 Vlach Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 500 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DCH6002 Čech Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 DCH0258 Daňková Dominika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 DCH0760 Fryšová Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F DCH1151 Fryšová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 DCH0959 Fryšová Žaneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 DCH4701 Jirásek Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 DCH0753 Maierová Daniela Victoria 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 DCH0655 Novotná Kristýna 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DCH0711 Plevný Albert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 DCH5301 Schejbal Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 DCH0113 Svatek Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 DCH0654 Šimáčková Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 DCH6101 Vlach Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 820 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 1220 Kč
ZZZcelkem 1220 Kč
klubový vklad: 1320 Kč , zaplaceno: 1220 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 DOK8800 Škoda Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 DOK8800 Škoda Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 140 Kč
ZZZcelkem 140 Kč
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 140 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 FSP7400 Kurfürst Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF FSP1450 Kurfürstová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F FSP1050 Kurfürstová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
klubový vklad: 190 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Z3 JES6750 Bílá Jiráňová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 JES7001 Bílý Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 JES4701 Janda Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 JES7251 Jandová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 JES7451 Kotásková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 JES4601 Otta Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 JES0001 Rosenbaum Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 JES7500 Vaníček Petr 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 JES0602 Vaníček Viktor 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 690 Kč 0 Kč
Doplňkové služby: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Popis
Cena
Množství
Celková cena
Vytvořil
Vytvořeno
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 2 160 Kč Bílý Milan 24.03.2019 19:10
ZZZcelkem 2 160 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 JES7451 Kotásková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 JES0001 Rosenbaum Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
klubový vklad: 830 Kč , doplňkové služby: 160 Kč, celkem: 990 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 990 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 KRL1003 Bejvančický Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KRL0703 Bejvančický Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21 KRL0051 Biersaková Dagmar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 KRL0752 Bodurková Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 KRL0954 Čadková Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KRL7201 Fišar Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0651 Fišarová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KRL0653 Gelnerová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KRL0952 Gelnerová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 KRL0951 Hanáková Aneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21 KRL9951 Hanáková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 KRL9651 Hanáková Magda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 KRL7801 Houba Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 KRL1002 Houba Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F KRL1152 Houbová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 KRL8251 Houbová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0658 Králová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 KRL6702 Kropáč Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 KRL0754 Kropáčová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KRL7800 Kříž Dušan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 KRL0901 Kříž Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KRL7951 Křížová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 KRL9304 Pova Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 KRL6401 Sedláček Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z1 KRL1001 Vlach Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0551 Vlachová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KRL0552 Zmarzláková Olga 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 KRL9505 Žákovec Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 1660 Kč 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D21 KRL 1 1 210 Kč 210 Kč
H21 KRL 1 1 210 Kč 210 Kč
HD14 KRL 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 KRL 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 KRL 2 1 150 Kč 150 Kč
HD135 KRL 1 1 210 Kč 210 Kč
Z1 KRL 1 1 70 Kč 70 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 1150 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 KRL0051 Biersaková Dagmar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 KRL1055 Blechová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KRL0752 Bodurková Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KRL7201 Fišar Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0651 Fišarová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 KRL0351 Fišarová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0653 Gelnerová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KRL0952 Gelnerová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 KRL0951 Hanáková Aneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 KRL7801 Houba Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 KRL1002 Houba Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F KRL1152 Houbová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 KRL8251 Houbová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0658 Králová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 KRL0503 Kropáč Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 KRL6702 Kropáč Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 KRL0754 Kropáčová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KRL7800 Kříž Dušan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 KRL0901 Kříž Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KRL7951 Křížová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 KRL0953 Peterková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 KRL9304 Pova Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 KRL6401 Sedláček Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 KRL0903 Šebian Samuel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z1 KRL1001 Vlach Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 KRL0551 Vlachová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ26 ks 1540 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
30.03.2019 140 Kč Sedláček
04.04.2019 4210 Kč
ZZZcelkem 4350 Kč
klubový vklad: 4350 Kč , zaplaceno: 4350 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 KSH7601 Fiala Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 KSH4801 Fiala Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 KSH5901 Janošík Lubomír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF KSH1201 Maun Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 KSH7301 Maun Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 KSH8051 Maunová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 KSH0201 Šustr Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 KSH0501 Šustr Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 KSH7001 Šustr Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 610 Kč 0 Kč
Doplňkové služby: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Popis
Cena
Množství
Celková cena
Vytvořil
Vytvořeno
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 3 240 Kč Šustr Pavel 31.03.2019 09:10
ZZZcelkem 3 240 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 KSH7601 Fiala Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 KSH4801 Fiala Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 KSH5901 Janošík Lubomír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 KSH0851 Liberdová Magdaléna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF KSH1201 Maun Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 KSH7301 Maun Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 KSH8051 Maunová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 KSH6900 Mayer Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 KSH0201 Šustr Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 KSH0501 Šustr Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 KSH7001 Šustr Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 730 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 1580 Kč
ZZZcelkem 1580 Kč
klubový vklad: 1340 Kč , doplňkové služby: 240 Kč, celkem: 1580 Kč , zaplaceno: 1580 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 LCV4750 Brabcová Jindra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LCV7000 Kozelka Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z3 LCV9401 Kraus Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LCV7351 Krausová Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 LCV5000 Mágr Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LCV5550 Mágrová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 LCV4550 Zenkerová Miluše 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 LCV0250 Zierhutová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LCV7151 Zierhutová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 630 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 LCV4750 Brabcová Jindra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LCV7150 Jandová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LCV7000 Kozelka Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z3 LCV9401 Kraus Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LCV7351 Krausová Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 LCV5000 Mágr Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LCV5550 Mágrová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 LCV4700 Valeška Rudolf 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 LCV4550 Zenkerová Miluše 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 LCV0250 Zierhutová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LCV7151 Zierhutová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 770 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
30.03.2019 280 Kč Krausová, Zenkerová
30.03.2019 420 Kč Zierhutová 2x, J. Kraus
ZZZcelkem 700 Kč
klubový vklad: 1400 Kč , zaplaceno: 700 Kč, zbývá zaplatit: 700 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
ZF LPM1101 Bursa Áron 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 LPM7805 Dvořák Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM7954 Fremrová Jaroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7099 Hajšman Jan 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D14 LPM0651 Hajšmanová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 LPM8104 Hegner Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z1 LPM0450 Hegnerová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 LPM9452 Chvalová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LPM6150 Janečková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF LPM7709 Jedlička Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 LPM7854 Jedličková Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7001 Jiroušek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 LPM9850 Kinkorová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 LPM7603 Kožíšek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LPM0652 Kožíšková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 LPM0504 Němec David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 LPM1000 Parula Egon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 LPM5402 Pech Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM6151 Pechová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM9602 Pešek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF LPM1200 Pilař Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF LPM1050 Pilařová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM9702 Sova František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 LPM0700 Stehlík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 LPM7903 Stehlík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LPM0501 Stehlík Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 LPM0951 Stehlíková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 LPM0503 Szabó Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7905 Šafránek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 LPM0953 Šafránková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21 LPM9651 Kamenická Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LPM5951 Šilhavá Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM5800 Šilhavý Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F LPM1001 Šitra Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7904 Šitra Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM7857 Šitrová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM6900 Šoupa Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LPM0500 Šoupa Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 LPM6850 Šoupová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 LPM0800 Tříska Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 LPM0653 Třísková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U LPM9502 Valeš Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM9101 Vonášek Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7020 Weissar Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ44 ks 2820 Kč 40 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D21 LPM 1 1 210 Kč 210 Kč
H21 LPM 1 1 210 Kč 210 Kč
H21 LPM 2 1 210 Kč 210 Kč
HD14 LPM 1 1 150 Kč 150 Kč
HD105 LPM 1 1 210 Kč 210 Kč
HD105 LPM 2 1 210 Kč 210 Kč
HD105 LPM 3 2 210 Kč 420 Kč
HD12 LPM 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 LPM 2 1 150 Kč 150 Kč
HD135 LPM 1 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 2130 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 LPM4201 Bohuslav Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM7852 Bohuslavová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 LPM4850 Bohuslavová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F LPM1101 Bursa Áron 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7805 Dvořák Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM7954 Fremrová Jaroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7099 Hajšman Jan 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D14 LPM0651 Hajšmanová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 LPM7351 Hajšmanová Gábina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM8104 Hegner Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 LPM0450 Hegnerová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 LPM9452 Chvalová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LPM6150 Janečková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7001 Jiroušek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 LPM9850 Kinkorová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 LPM7603 Kožíšek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 LPM0652 Kožíšková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 LPM0504 Němec David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 LPM1000 Parula Egon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 LPM5402 Pech Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM6151 Pechová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 LPM0700 Stehlík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7903 Stehlík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LPM0501 Stehlík Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 LPM0951 Stehlíková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 LPM0503 Szabó Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7905 Šafránek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 LPM0953 Šafránková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21 LPM9651 Kamenická Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 LPM5951 Šilhavá Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM8500 Šilhavý Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 LPM5800 Šilhavý Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 LPM1001 Šitra Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LPM7904 Šitra Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LPM7857 Šitrová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 LPM0850 Šitrová Štěpánka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 LPM6900 Šoupa Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LPM0500 Šoupa Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 LPM6850 Šoupová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 LPM0800 Tříska Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 LPM0653 Třísková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U LPM9502 Valeš Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 LPM6000 Valeš Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 LPM7050 Valešová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 LPM9101 Vonášek Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LPM7020 Weissar Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ46 ks 2920 Kč 40 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 7530 Kč
ZZZcelkem 7530 Kč
klubový vklad: 7950 Kč , zaplaceno: 7530 Kč, zbývá zaplatit: 420 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 LPU9036 Kamenický Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 LPU9036 Kamenický Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 MAS0701 Brabec Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F MAS1001 Brabec Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 MAS7201 Černý Marcel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0700 Halík Libor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF MAS1250 Halíková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MAS7850 Halíková Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS6800 Kovář Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS7800 Křížek Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0801 Křížek Ivo 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF MAS1000 Křížek Vilém 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 MAS0450 Křížková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0800 Mála Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 MAS7351 Millionová Hedvika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS5501 Pilař Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0802 Pjenčák Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MAS7501 Pjenčák Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 MAS9302 Šulc Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 MAS0302 Vendlberger Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 1140 Kč 0 Kč
Doplňkové služby: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Popis
Cena
Množství
Celková cena
Vytvořil
Vytvořeno
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 17 1360 Kč Pilař Karel 29.03.2019 09:30
ZZZcelkem 17 1360 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
HD14 MAS 1 1 150 Kč 150 Kč
HD105 MAS 1 1 210 Kč 210 Kč
HD12 MAS 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 MAS 2 1 150 Kč 150 Kč
MIX MAS 1 1 210 Kč 210 Kč
Z1 MAS 1 1 70 Kč 70 Kč
Z1 MAS 2 1 70 Kč 70 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 1010 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 MAS0701 Brabec Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F MAS1001 Brabec Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 MAS5401 Hájek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0700 Halík Libor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF MAS1250 Halíková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MAS7850 Halíková Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 MAS5400 Chotětický Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS6800 Kovář Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS7800 Křížek Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0801 Křížek Ivo 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF MAS1000 Křížek Vilém 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 MAS0450 Křížková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0800 Mála Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 MAS7351 Millionová Hedvika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MAS5501 Pilař Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MAS0802 Pjenčák Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MAS7501 Pjenčák Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF MAS9302 Šulc Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 MAS0302 Vendlberger Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ19 ks 1210 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 4720 Kč
ZZZcelkem 4720 Kč
klubový vklad: 3360 Kč , doplňkové služby: 1360 Kč, celkem: 4720 Kč , zaplaceno: 4720 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 MIL0500 Samuel Marek 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H35 MIL7301 Žižka Přemysl 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 120 Kč 40 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 MIL0500 Samuel Marek 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H35 MIL7301 Žižka Přemysl 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 120 Kč 40 Kč
klubový vklad: 320 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 320 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 MLA6701 Bartoš Luděk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MLA7051 Bartošová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 MLA0451 Bartošová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 MLA6708 Bína Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MLA6754 Bínová Kathrin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 MLA0501 Černý Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 MLA6901 Černý Libor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H75 MLA4401 Fišák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MLA7750 Fišáková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 MLA1151 Fišáková Leona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 MLA0950 Fišáková Lucie Johanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MLA0801 Herman Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MLA0700 Janoch Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 MLA0502 Janoch Samuel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 MLA6951 Jelínková Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 MLA9205 Kamaryt Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 MLA6404 Kamaryt Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 MLA6651 Kamarytová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18 MLA0201 Kováč František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MLA0800 Kváč Miroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 MLA0300 Milota Břetislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF MLA0500 Milota Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MLA5801 Milota Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 MLA5451 Opavová Stanislava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 MLA0701 Petruš Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 MLA0503 Pivec Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MLA7600 Pivec Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F MLA1200 Placek Nikolas 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MLA8000 Placek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 MLA0902 Placek Tomas 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MLA8250 Placková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 MLA0901 Prinz Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H75 MLA4201 Sklenář Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 MLA6258 Sklenářová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 MLA6551 Tenglerová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ35 ks 2210 Kč 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
H18 MLA 1 1 210 Kč 210 Kč
HD14 MLA 1 1 150 Kč 150 Kč
HD105 MLA 1 1 210 Kč 210 Kč
HD12 MLA 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 MLA 2 1 150 Kč 150 Kč
HD12 MLA 3 1 150 Kč 150 Kč
HD135 MLA 1 1 210 Kč 210 Kč
HD135 MLA 2 1 210 Kč 210 Kč
HD135 MLA 3 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1650 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 MLA0501 Černý Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H75 MLA4401 Fišák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 MLA7750 Fišáková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 MLA1151 Fišáková Leona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 MLA0950 Fišáková Lucie Johanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MLA0700 Janoch Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 MLA0502 Janoch Samuel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 MLA9205 Kamaryt Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 MLA6404 Kamaryt Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 MLA6651 Kamarytová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 MLA5801 Milota Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 MLA5451 Opavová Stanislava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF MLA1650 Pivcová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 MLA0503 Pivec Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MLA7600 Pivec Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F MLA1200 Placek Nikolas 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MLA8000 Placek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 MLA0902 Placek Tomas 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MLA8250 Placková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H75 MLA4201 Sklenář Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 MLA6258 Sklenářová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 MLA6551 Tenglerová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ22 ks 1380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 5240 Kč
ZZZcelkem 5240 Kč
klubový vklad: 5240 Kč , zaplaceno: 5240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Z1 NEK1100 Fecko Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 NEK4950 Horáková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 NEK7300 Mareš Alexander 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 NEK0250 Marešová Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 NEK7450 Marešová Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 NEK7000 Nádeníček Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 NEK0350 Nádeníčková Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 NEK0150 Nádeníčková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 NEK7700 Pávek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 NEK0700 Pávek Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF NEK1350 Pávková Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 NEK0450 Ziebová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 870 Kč 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D18 NEK 1 1 210 Kč 210 Kč
MIX NEK 1 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 420 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Z1 NEK1100 Fecko Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 NEK4950 Horáková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 NEK7300 Mareš Alexander 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 NEK7000 Nádeníček Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 NEK0350 Nádeníčková Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 NEK0150 Nádeníčková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 NEK7700 Pávek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 NEK0700 Pávek Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF NEK1350 Pávková Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 NEK0450 Ziebová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 730 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 2020 Kč
ZZZcelkem 2020 Kč
klubový vklad: 2020 Kč , zaplaceno: 2020 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 ONO0453 Břečková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 ONO0700 Donda Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U ONO0403 Donda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 ONO7600 Donda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 ONO7752 Dondová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7502 Holík Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 ONO0653 Holíková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0553 Holíková Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 ONO0600 Ječmen Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ONO7900 Ječmen Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 ONO0950 Ječmenová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z1 ONO0654 Kocumová Linda 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 ONO0701 Kule Oliver 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0552 Kulová Laura 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 ONO0603 Meduna Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 ONO0502 Mokrusch Dan 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 ONO0602 Myslík Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 ONO0450 Nejedlá Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7501 Nejedlý Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T4U ONO0301 Oncirk Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 ONO0452 Pecko Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T6U ONO7401 Ritter Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F ONO1000 Ritter Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 ONO0851 Ritterová Lída 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 ONO0300 Ševčík Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T5 ONO0200 Ševčík Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7200 Ševčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F ONO1100 Ševčík Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0550 Ševčíková Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 ONO7650 Ševčíková Olga 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 ONO7450 Ševčíková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 ONO6701 Urbánek Lumír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 ONO0650 Urbánková Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ONO7851 Urbánková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 ONO9250 Urbánková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 ONO1150 Urbánková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ36 ks 2220 Kč 0 Kč
Doplňkové služby: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Popis
Cena
Množství
Celková cena
Vytvořil
Vytvořeno
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 4 320 Kč Ševčík Petr 21.03.2019 17:14
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 3 240 Kč Holíková Simona 24.03.2019 13:55
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Ritter Aleš 24.03.2019 19:03
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Ritter Aleš 24.03.2019 19:06
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Ritter Aleš 24.03.2019 19:06
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Myslík Vojtěch 25.03.2019 20:48
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Nejedlý Ladislav 26.03.2019 19:45
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 1 80 Kč Nejedlý Ladislav 26.03.2019 19:47
Nocleh v tělocvičně v Plasích 80 Kč 8 640 Kč Ječmen Vladimír 31.03.2019 20:04
ZZZcelkem 21 1680 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D18 ONO 1 1 210 Kč 210 Kč
HD14 ONO 1 1 150 Kč 150 Kč
HD14 ONO 2 1 150 Kč 150 Kč
HD14 ONO 3 1 150 Kč 150 Kč
HD105 ONO 1 1 210 Kč 210 Kč
HD12 ONO 1 1 150 Kč 150 Kč
MIX ONO 1 1 210 Kč 210 Kč
MIX ONO 2 1 210 Kč 210 Kč
Z1 ONO 1 1 70 Kč 70 Kč
Z1 ONO 2 2 70 Kč 70 Kč
Z1 ONO 3 1 70 Kč 70 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 1650 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 ONO0453 Břečková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F ONO1001 Černý Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 ONO0700 Donda Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U ONO0403 Donda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 ONO7600 Donda Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 ONO7752 Dondová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7502 Holík Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 ONO0653 Holíková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0553 Holíková Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 ONO0600 Ječmen Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ONO7900 Ječmen Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 ONO0950 Ječmenová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 ONO0654 Kocumová Linda 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 ONO0701 Kule Oliver 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0552 Kulová Laura 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 ONO6750 Lisá Monika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 ONO0603 Meduna Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z2 ONO0502 Mokrusch Dan 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 ONO0602 Myslík Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 ONO0450 Nejedlá Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7501 Nejedlý Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 ONO0452 Pecko Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T6U ONO7401 Ritter Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 ONO1000 Ritter Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 ONO0851 Ritterová Lída 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 ONO0300 Ševčík Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T5 ONO0200 Ševčík Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 ONO7200 Ševčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F ONO1100 Ševčík Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ONO0550 Ševčíková Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 ONO7650 Ševčíková Olga 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 ONO7450 Ševčíková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 ONO6701 Urbánek Lumír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 ONO0650 Urbánková Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ONO7851 Urbánková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 ONO9250 Urbánková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 ONO1150 Urbánková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ37 ks 2270 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
04.04.2019 7820 Kč
ZZZcelkem 7820 Kč
klubový vklad: 6140 Kč , doplňkové služby: 1680 Kč, celkem: 7820 Kč , zaplaceno: 7820 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 PGP6501 Kondrát Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 PGP6652 Tichovská Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 PGP6100 Tichovský Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 210 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 PGP8202 Laciga Radek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 PGP8150 Lacigová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
klubový vklad: 350 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 350 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SCP5900 Kavka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SCP6150 Kavková Dana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SCP5900 Kavka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SCP6150 Kavková Dana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
klubový vklad: 280 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 280 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SKV8101 Badura Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SKV7451 Bredlerová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 SKV6552 Danihelová Janka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SKV7301 Dítko Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SKV7752 Dítková Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 SKV0451 Dítková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 SKV0502 Košina Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 SKV6751 Kubínová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 SKV9452 Kubínová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SKV7101 Řehák Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 SKV0652 Řeháková Mirka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z1 SKV6752 Řeháková Radka 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D35 SKV7952 Savičová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 SKV5352 Savičová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 SKV6401 Štěrba Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 SKV1001 Štěrba Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 SKV0801 Turek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 SKV7302 Turek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F SKV1251 Vlašímská Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 SKV0651 Vlašímská Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 SKV0851 Vlašímská Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SKV7551 Vlašímská Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SKV7201 Vlašímský Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ23 ks 1470 Kč 40 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D21 SKV 1 1 210 Kč 210 Kč
MIX SKV 1 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 420 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SKV8101 Badura Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 SKV0752 Bauerová Aneta 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SKV7451 Bredlerová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 SKV6552 Danihelová Janka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SKV7301 Dítko Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SKV7752 Dítková Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 SKV0451 Dítková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 SKV7002 Frühauf Jiří 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
H14 SKV0501 Frühauf Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 SKV0754 Frühaufová Julie 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H55 SKV6002 Hnyk Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 SKV0502 Košina Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 SKV5203 Kubát Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 SKV5551 Kubátová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 SKV6751 Kubínová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 SKV9452 Kubínová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 SKV5351 Nováková Svatava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z2 SKV7952 Savičová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 SKV5352 Savičová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 SKV6401 Štěrba Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 SKV1001 Štěrba Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 SKV0801 Turek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 SKV7302 Turek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F SKV1251 Vlašímská Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 SKV0651 Vlašímská Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 SKV0851 Vlašímská Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SKV7551 Vlašímská Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SKV7201 Vlašímský Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 1830 Kč 80 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 3840 Kč
ZZZcelkem 3840 Kč
klubový vklad: 3840 Kč , zaplaceno: 3840 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SLP6601 Chum Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 SLP0950 Chumová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SLP7451 Chumová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F SLP1250 Chumová Lada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 240 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 TUR8103 Fodor Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
klubový vklad: 70 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 70 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 VPM0901 Anděl Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VPM1155 Andělová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z1 VPM1000 Beránek Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 VPM4350 Beránková Pavla 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 VPM0551 Beránková Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 VPM5009 Blažek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF VPM1616 Bouchal Vít 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 VPM9191 Kamarytová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 VPM5701 Doležal Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 VPM9950 Doležalová Dorotka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 VPM5950 Doležalová Liběna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 VPM0403 Grohmann Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65 VPM4550 Jedličková Jindra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VPM0801 Krs Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF VPM1251 Krsová Anna 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
HD10F VPM1101 Křenek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T4U VPM7502 Křenek Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZF VPM1301 Křenek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 VPM4702 Nykles Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z1 VPM1500 Rauch Jonáš 2 70 Kč 70 Kč 40 Kč
Z1 VPM1300 Rauch Tobiáš 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T4U VPM6601 Richtr Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T4U VPM0451 Richtrová Kamila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 VPM0353 Řeháková Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 VPM0502 Sobota Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 VPM7800 Sobota Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 VPM7250 Sobotová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 VPM0851 Sobotová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18 VPM0153 Staňková Markéta 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 VPM0601 Svoboda Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U VPM0301 Šauli Filip 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 VPM7852 Šauli Iva 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 VPM0456 Šauli Kateřina 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
T6U VPM0300 Tokár Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VPM0802 Vodrážka Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VPM1050 Vodrážková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 VPM7995 Vodrážková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ37 ks 2510 Kč 80 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D18 VPM 1 1 210 Kč 210 Kč
D18 VPM 2 1 210 Kč 210 Kč
D21 VPM 1 1 210 Kč 210 Kč
H18 VPM 1 1 210 Kč 210 Kč
H18 VPM 2 1 210 Kč 210 Kč
H21 VPM 1 1 210 Kč 210 Kč
HD14 VPM 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 VPM 1 1 150 Kč 150 Kč
HD12 VPM 2 1 150 Kč 150 Kč
HD135 VPM 1 1 210 Kč 210 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1920 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 VPM0901 Anděl Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VPM1155 Andělová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Z1 VPM1000 Beránek Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VPM0551 Beránková Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 VPM5009 Blažek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 VPM8449 Bouchal Jiří 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
ZF VPM1616 Bouchal Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 VPM5757 Bouchalová Zdena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 VPM5701 Doležal Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21 VPM9950 Doležalová Dorotka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55 VPM5950 Doležalová Liběna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 VPM0403 Grohmann Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10F VPM1001 Chramosta Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D65 VPM4550 Jedličková Jindra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21 VPM8807 Kamaryt Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VPM0801 Krs Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10F VPM1101 Křenek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZF VPM1301 Křenek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65 VPM4702 Nykles Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
Z1 VPM1500 Rauch Jonáš 2 70 Kč 70 Kč 40 Kč
Z1 VPM1300 Rauch Tobiáš 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T4U VPM6601 Richtr Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T6U VPM0204 Richtr Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 VPM7451 Richtrová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 VPM0502 Sobota Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 VPM7250 Sobotová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 VPM0851 Sobotová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 VPM6801 Staněk Rostislav 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 VPM0153 Staňková Markéta 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 VPM0601 Svoboda Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T6U VPM0301 Šauli Filip 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 VPM7852 Šauli Iva 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 VPM0456 Šauli Kateřina 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
T6U VPM0300 Tokár Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T6U VPM7702 Vodrážka Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VPM0802 Vodrážka Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VPM1050 Vodrážková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 VPM7995 Vodrážková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ38 ks 2590 Kč 40 Kč
klubový vklad: 7140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 7140 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T6U VSP7000 Bořánek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 VSP7450 Svobodová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 VSP5950 Lacigová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
05.04.2019 210 Kč
ZZZcelkem 210 Kč
klubový vklad: 210 Kč , zaplaceno: 210 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 TAP0455 Tomášková Linda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
04.04.2019 70 Kč
ZZZcelkem 70 Kč
klubový vklad: 70 Kč , zaplaceno: 70 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 06.04.2019 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
HD14 ZCO 1 1 150 Kč 150 Kč
HD14 ZCO 2 1 150 Kč 150 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 300 Kč
klubový vklad: 300 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 300 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 NNN7649 Škop Michal 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 40 Kč
klubový vklad: 110 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 110 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DKL5202 Chotětický Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
klubový vklad: 70 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 70 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 MFP6401 Suk Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 70 Kč 0 Kč
klubový vklad: 70 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 70 Kč
celkem: 55630 Kč , zaplaceno: 39870 Kč, zbývá zaplatit: 15760 Kč