Přehled vkladů: Mistrovství oblasti ve sprintu, Oblastní žebříček

Název:
Mistrovství oblasti ve sprintu, Oblastní žebříček
Datum:
07.04.2019, 07.04.2019
Kluby:
999     JBM     2HD     71D     ASU     BOR     DKP     DOB     DOK     FYD     HCE     HOR     CHA     JEN     KAM     KAS     KPY     KUL     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LPU     LTP     MFP     PEN     PGP     PHK     PUL     ROU     RUM     SJC     SMB     SPC     STB     TAP     TJN     TUR     TUV     VLI     VSP     ZAK     ZPV     DLT     FSP     PLU     SCP     SMR     STE     TJP     UVP    
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 0090001 David Tomáš 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
T 0040001 Karafiátová Lucie 1 90 Kč 135 Kč 0 Kč
P 0010001 Linhartová Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 0080001 Müller Kai 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
HDR 0030001 Votava Jan 1 70 Kč 105 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 610 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 6KC7800 Albrecht David 1 110 Kč 165 Kč 40 Kč
H10 0070002 Bradna Vítek 1 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D10 0070001 Bradnová Magdalena 1 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H21L 0090001 David Tomáš 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H60 0020001 Hnídek Stanislav 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
T 0148802 Jukláček Jakub 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
T 0040001 Karafiátová Lucie 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H35 0050001 Kasse Jakub 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
HDR 0050003 Kasse Jakub 1 80 Kč 80 Kč 40 Kč
HDR 0050002 Kasse Matej 1 80 Kč 80 Kč 40 Kč
P 0010001 Linhartová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 0130001 Matoušková Petra 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 0080001 Müller Kai 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
T 0148701 Pavelková Zuzana 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
P 0110001 Tomek Martin 2 80 Kč 80 Kč 40 Kč
T 0030001 Votava David 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
HDR 0030002 Votava Jan 1 80 Kč 80 Kč 40 Kč
HDR 0130002 Vozková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 2285 Kč 200 Kč
klubový vklad: 3095 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 3095 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 JBM5700 Gawel Jiří 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 2HD5750 Kuleva Angelina 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L 2HD5750 Kuleva Angelina 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 165 Kč 0 Kč
klubový vklad: 315 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 315 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 71D6900 Eckardt Cornelia 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 71D6500 Gossel Heiko 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H50 71D6400 Müller Rico 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 71D6900 Eckardt Cornelia 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H45 71D6500 Gossel Heiko 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H50 71D6400 Müller Rico 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 660 Kč 0 Kč
klubový vklad: 1260 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1260 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ASU8949 Oľhava Rastislav 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L ASU9199 Oľhavová Hana 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L ASU7751 Hrobařová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L ASU8949 Oľhava Rastislav 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D21K ASU9199 Oľhavová Hana 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H35 ASU8049 Vančura Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 850 Kč
ZZZcelkem 850 Kč
klubový vklad: 850 Kč , zaplaceno: 850 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L BOR9608 Burda Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L BOR9161 Havlová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 BOR0409 Waldhauser Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 BOR0957 Čupcová Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0800 Göttlich Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 BOR0956 Haasová Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 BOR0958 Horáčková Natalie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0762 Horáčková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 BOR0510 Jelínek Šimon 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L BOR1102 Kocman Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 BOR1100 Lamač Vítek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L BOR1152 Michálková Ela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0857 Michálková Ema 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0702 Patka Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 BOR0902 Patka Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 BOR0657 Prošková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 BOR0952 Soukupová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 BOR0554 Stehlíková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0701 Studničný Adam 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H75 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0708 Vacek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L BOR0908 Vakula Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 BOR0903 Vaňourek Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0759 Vaňourková Sára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 BOR0700 Vávra Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L BOR1008 Vlček Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 BOR0766 Vlčková Emílie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 2320 Kč 0 Kč
klubový vklad: 2780 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2780 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L DKP8254 Jiřištová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8853 Karochová Simona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8200 Nývlt Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8660 Ryantová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L DKP8254 Jiřištová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L DKP8853 Karochová Simona 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L DKP8200 Nývlt Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L DKP8660 Ryantová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 440 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 840 Kč
ZZZcelkem 840 Kč
klubový vklad: 840 Kč , zaplaceno: 840 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DOB8953 Peterová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DOB8844 Zeman Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L DOB8953 Peterová Alena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21K DOB8844 Zeman Jaroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 330 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 630 Kč
ZZZcelkem 630 Kč
klubový vklad: 630 Kč , zaplaceno: 630 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 DOK0156 Dolejší Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOK6850 Hradecká Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DOK6300 Hradecký Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DOK0500 Jakša David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L DOK9800 Koštejn Vít 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H18 DOK0103 Kubec Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 DOK0851 Neumannová Carla 1 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H21L DOK8700 Novák Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H20 DOK0001 Synek Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 DOK7800 Synek Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOK0200 Synek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 DOK0850 Synková Elena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 DOK7950 Synková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DOK0100 Šmol David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1710 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L DOK0156 Dolejší Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 DOK6850 Hradecká Petra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 DOK6300 Hradecký Jaroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 DOK0500 Jakša David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L DOK1100 Kmínek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 DOK1000 Kmínek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L DOK0103 Kubec Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L DOK0001 Synek Antonín 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 DOK7800 Synek Antonín 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L DOK0200 Synek Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 DOK0850 Synková Elena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 DOK7950 Synková Petra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 DOK7650 Synková Šárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L DOK0100 Šmol David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1720 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 3430 Kč
ZZZcelkem 3430 Kč
klubový vklad: 3430 Kč , zaplaceno: 3430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 FYD4900 Juřina Robert 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 FYD4900 Juřina Robert 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 HCE5900 Kettner Pavel 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D50 HCE6450 Kettnerová Lenka 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 HCE5900 Kettner Pavel 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D50 HCE6450 Kettnerová Lenka 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 330 Kč 0 Kč
klubový vklad: 630 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 630 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 HOR5700 Škorpil Martin 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 HOR0900 Škorpil Marek 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H45 HOR5700 Škorpil Martin 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 285 Kč 0 Kč
klubový vklad: 435 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 435 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHA0103 Bek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L CHA9300 Čechlovský Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D10L CHA0952 Čulíková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 CHA0301 Danko Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 CHA7551 Danková Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L CHA8852 Hradcová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 CHA0253 Jeřábková Andrea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L CHA7800 Kadavý Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L CHA7850 Kašková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K CHA9850 Knížková Šárka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L CHA0951 Kubátová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 CHA0501 Kučera Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 CHA8050 Lankašová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 CHA7951 Lipenská Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 CHA0254 Lišková Adélka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 CHA0202 Matyáš Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L CHA0050 Pavlíková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L CHA1151 Prokopová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18 CHA0252 Růžičková Vendula 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 CHA5003 Ševčík Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7852 Štveráková Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L CHA1051 Tomanicová Stela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA9651 Vejstrková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 CHA6600 Vydra Ivan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ44 ks 4120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L CHA0103 Bek Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D60 CHA5550 Bradnová Věra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P CHA6601 Cihlář Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L CHA9300 Čechlovský Jan 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D10L CHA0952 Čulíková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 CHA0301 Danko Štěpán 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 CHA7551 Danková Irena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 CHA0800 Houda Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 CHA7300 Houda Vítězslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 CHA0552 Houdová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA8852 Hradcová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 CHA0253 Jeřábková Andrea 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D60 CHA5750 Kadavá Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L CHA7800 Kadavý Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 CHA4901 Kadavý Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 CHA5500 Kaška Rudolf 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D70 CHA4650 Kašková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA7850 Kašková Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 CHA6300 Kavalek Miroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L CHA9850 Knížková Šárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L CHA0900 Kopřiva Jan Kryšpín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L CHA1000 Krtička Jáchym 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 CHA0703 Krupka Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 CHA0201 Krupka Štěpán 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 CHA7552 Krupková Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L CHA0951 Kubátová Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 CHA0501 Kučera Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 CHA8050 Lankašová Barbora 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 CHA7951 Lipenská Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 CHA5002 Lusk Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60 CHA5650 Lusková Olga 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18 CHA0202 Matyáš Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 CHA5400 Pavlík Milan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L CHA0050 Pavlíková Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 CHA6551 Pavlíková Pavla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L CHA1151 Prokopová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 CHA0252 Růžičková Vendula 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 CHA0604 Sychra Marek 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H40 CHA7302 Sychra Zdeněk 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D60 CHA5150 Šaffková Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 CHA5003 Ševčík Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 CHA5351 Ševčíková Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 CHA7852 Štveráková Monika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L CHA1051 Tomanicová Stela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L CHA9651 Vejstrková Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35 CHA8201 Veselý Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 CHA5001 Vokál Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 CHA4951 Vokálová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 CHA6600 Vydra Ivan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ71 ks 7120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 10925 Kč
02.04.2019 315 Kč
ZZZcelkem 11240 Kč
klubový vklad: 11240 Kč , zaplaceno: 11240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JEN7700 Horáček Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10L JEN0901 Kalousek Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JEN1350 Kalousková Aneta 2 70 Kč 105 Kč 0 Kč
D35 JEN8451 Kalousková Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P JEN7301 Mencl Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P JEN7556 Menclová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 JEN0401 Zabořil Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 JEN7457 Zabořilová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1325 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 JEN5201 Bárta Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 JEN4801 Grosman Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JEN7700 Horáček Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 JEN5301 Jedlička Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K JEN9601 Kadečka Adam 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 JEN5002 Kadečka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 JEN0902 Kutek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JEN7701 Kutek Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JEN8050 Kutková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR JEN1351 Kutková Sára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JEN0752 Kutková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 JEN6101 Mareš Hynek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 JEN7301 Mencl Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P JEN7556 Menclová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 JEN5001 Richtr Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 JEN5251 Richtrová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ24 ks 2160 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.03.2019 3380 Kč
ZZZcelkem 3380 Kč
klubový vklad: 3485 Kč , zaplaceno: 3380 Kč, zbývá zaplatit: 105 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KAM8952 Ondráčková Dana 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KAM8952 Ondráčková Dana 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 165 Kč 0 Kč
klubový vklad: 315 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 315 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H14 KAS0502 Karvánek Matěj 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D65 KAS5451 Malá Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H75 KAS4000 Štrojsa Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 970 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50 KAS6900 Eichler Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 KAS7051 Eichlerová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H14 KAS0502 Karvánek Matěj 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D65 KAS5451 Malá Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H75 KAS4000 Štrojsa Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 1235 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
28.03.2019 1420 Kč
01.04.2019 785 Kč
ZZZcelkem 2205 Kč
klubový vklad: 2205 Kč , zaplaceno: 2205 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KPY8506 Koldinský Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KPY8650 Procházková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KPY8852 Kohlová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L KPY8506 Koldinský Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L KPY8650 Procházková Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 330 Kč 0 Kč
klubový vklad: 530 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 530 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 KUL0501 Mužíček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 KUL0501 Mužíček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
05.04.2019 160 Kč
ZZZcelkem 160 Kč
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 160 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LCE7835 Hanslian David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LCE7835 Hanslian David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
klubový vklad: 210 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 210 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 LDC7302 Gálus Igor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 LDC7101 Nehasil Vladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 LDC0350 Nehasilová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 LDC7301 Štěpán Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L LDC8550 Vaňková Saša 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 LDC6401 Vlček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 800 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50 LDC6851 Burdová Simona 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 LDC7302 Gálus Igor 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LDC7101 Nehasil Vladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 LDC0350 Nehasilová Veronika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LDC7301 Štěpán Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K LDC8550 Vaňková Saša 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 1900 Kč
ZZZcelkem 1900 Kč
klubový vklad: 1900 Kč , zaplaceno: 1900 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LIT8202 Kučerka David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LIT8951 Neradová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LIT7605 Pavlík Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 LIT0401 Pavlík Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LIT1414 Pavlík Přemek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LIT7451 Pavlíková Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 LIT0851 Pavlíková Rozárie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 1100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LIT8353 Benešová Zuzana 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H21L LIT8202 Kučerka David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K LIT8951 Neradová Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 LIT7605 Pavlík Libor 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 LIT0401 Pavlík Matěj 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 LIT7451 Pavlíková Klára 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 LIT0851 Pavlíková Rozárie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LIT9051 Vojáčková Šárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 1395 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 2495 Kč
ZZZcelkem 2495 Kč
klubový vklad: 2495 Kč , zaplaceno: 2495 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LJN4700 Matoušek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 LJN4700 Matoušek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50 LLI6801 Fürst Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 LLI6950 Fürstová Katka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H60 LLI5901 Hoidekr Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K LLI5550 Korejčíková Dáďa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 LLI0450 Marková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 LLI6301 Melichar Jaromír 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 LLI0404 Peterka Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LLI7502 Peterka Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K LLI7551 Peterková Viktorie 2 90 Kč 135 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1075 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 LLI0203 Bradáč David 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H45 LLI7201 Bradáč Stanislav 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
T LLI7550 Bradáčová Marie 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H45 LLI6801 Fürst Aleš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 LLI6950 Fürstová Katka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 LLI6900 Hejna Stanislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 LLI0602 Hejna Štěpán 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H60 LLI5901 Hoidekr Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 LLI6953 Hořáková Petra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T LLI5903 Košek Ladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55 LLI6351 Košková Vlasta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR LLI1208 Kubík Tomáš 2 80 Kč 80 Kč 40 Kč
P LLI8050 Kubíková Lenka 2 80 Kč 80 Kč 40 Kč
HDR LLI1052 Kubíková Markéta 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR LLI1203 Kunc Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T LLI7800 Kunc Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 LLI0450 Marková Hana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 LLI6301 Melichar Jaromír 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H21K LLI0404 Peterka Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70 LLI4702 Peterka Josef 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H21L LLI7502 Peterka Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K LLI7551 Peterková Viktorie 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
HDR LLI1206 Špidla Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 LLI0861 Špidlová Ester 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ25 ks 2865 Kč 80 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
05.04.2019 4020 Kč
ZZZcelkem 4020 Kč
klubový vklad: 4020 Kč , zaplaceno: 4020 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 LME0400 Bejvl Marek 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 LME7350 Bejvlová Martina 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L LME1111 Albl Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 LME7600 Albl Miloslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 LME7555 Alblová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 LME0660 Alblová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LME7100 Bejvl Jakub 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H16 LME0400 Bejvl Marek 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D45 LME7350 Bejvlová Martina 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
T LME0001 Dittrt Štěpán 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T LME6852 Dittrtová Lucia 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 LME0650 Dittrtová Rozálie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 LME6300 Šimek Miroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR LME1400 Šimek Přemysl 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 LME0950 Šimková Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 1445 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 1745 Kč
ZZZcelkem 1745 Kč
klubový vklad: 1745 Kč , zaplaceno: 1745 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU9113 Procházka David 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU9113 Procházka David 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 165 Kč 0 Kč
klubový vklad: 315 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 315 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 LTP6501 Bruner Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LTP8801 Eiselt Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LTP0552 Chmelová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 LTP0706 Jelínek Václav 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D10L LTP1050 Jelínková Anna 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P LTP7551 Jelínková Jiřina 2 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 LTP7202 Kruschina Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LTP0551 Kruschinová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 LTP7003 Martinec Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 LTP6806 Pavel Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LTP7252 Riby Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 LTP0702 Riby Philip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LTP0051 Riby Rose 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T LTP0202 Riby Thomas 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LTP7552 Šašková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LTP7251 Žejdlíková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 2600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTP6501 Bruner Luboš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21K LTP8801 Eiselt Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 LTP0403 Haslinger Leopold 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P LTP0552 Chmelová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P LTP6808 Jelínek Pavel 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 LTP0706 Jelínek Václav 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D10L LTP1050 Jelínková Anna 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P LTP7551 Jelínková Jiřina 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 LTP0303 Kraus Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTP7202 Kruschina Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P LTP0551 Kruschinová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP7003 Martinec Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 LTP6806 Pavel Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 LTP7252 Riby Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 LTP0702 Riby Philip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L LTP0051 Riby Rose 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T LTP0202 Riby Thomas 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 LTP5913 Swoboda Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P LTP7552 Šašková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 LTP7251 Žejdlíková Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ32 ks 3260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 5860 Kč
ZZZcelkem 5860 Kč
klubový vklad: 5860 Kč , zaplaceno: 5860 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 MFP0901 Forst Albert 2 70 Kč 105 Kč 0 Kč
H55 MFP6301 Forst Libor 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 MFP6850 Forstová Lenka 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 405 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 405 Kč
ZZZcelkem 405 Kč
klubový vklad: 405 Kč , zaplaceno: 405 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 220 Kč 0 Kč
klubový vklad: 420 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 420 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
klubový vklad: 210 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 210 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PHK9001 Zelenka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PHK5701 Běhoun Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D60 PHK5651 Běhounová Jiřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L PHK9001 Zelenka Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 330 Kč 0 Kč
klubový vklad: 430 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 430 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PUL4200 Novotný František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PUL4200 Novotný František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 160 Kč
ZZZcelkem 160 Kč
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 160 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L ROU9601 Buk Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L ROU0001 Buk Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 ROU8009 Duda Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 ROU7601 Hančl Martin 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D10L ROU1099 Hartmannová Ann 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 ROU71xx Hnát Miroslav 1 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 770 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L ROU9601 Buk Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L ROU0001 Buk Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 ROU7150 Buková Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35 ROU8009 Duda Miroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 ROU7601 Hančl Martin 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D10L ROU1099 Hartmannová Ann 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 ROU71xx Hnát Miroslav 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 960 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 1580 Kč
ZZZcelkem 1580 Kč
klubový vklad: 1730 Kč , zaplaceno: 1580 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 RUM0301 Novák Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 RUM7401 Novák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 RUM7451 Nováková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 380 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K RUM8750 Kotyšanová Lucie 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H16 RUM0301 Novák Daniel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 RUM7401 Novák Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 RUM7451 Nováková Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 575 Kč 0 Kč
klubový vklad: 955 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 955 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJC8703 Beneš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H60 SJC5801 Beneš Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8951 Benešová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 SJC7253 Hanušová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 SJC8203 Lepšík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC8765 Lepšíková Eva 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L SJC8152 Podlipná Veronika 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L SJC8352 Švihovská Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8005 Švihovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8007 Uhlík Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC0101 Zalaba Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 SJC6657 Zalabová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC9703 Zikmund Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC9603 Zlámal David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SJC9951 Zlámalová Nikola 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJC8703 Beneš Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 SJC5801 Beneš Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L SJC8951 Benešová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 SJC7253 Hanušová Zdena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T SJC8402 Havelka Josef 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H75 SJC3601 Havlík Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 SJC8203 Lepšík Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L SJC8765 Lepšíková Eva 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
HDR SJC1501 Palas Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L SJC8658 Palasová Petra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K SJC8352 Švihovská Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L SJC8005 Švihovský Jaromír 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L SJC8007 Uhlík Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L SJC0101 Zalaba Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 SJC6657 Zalabová Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L SJC9703 Zikmund Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L SJC9603 Zlámal David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L SJC9951 Zlámalová Nikola 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 2030 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 3630 Kč
ZZZcelkem 3630 Kč
klubový vklad: 3630 Kč , zaplaceno: 3630 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 SMB5901 Albrecht Miloslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D20 SMB0050 Albrechtová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H70 SMB4801 Hlaváč Jaroslav 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H60 SMB5801 Svoboda Slavomír 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D60 SMB5951 Svobodová Hana 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H35 SMB6401 Žitný Tomáš 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 770 Kč 40 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 SMB5901 Albrecht Miloslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D20 SMB0050 Albrechtová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 40 Kč
H70 SMB4801 Hlaváč Jaroslav 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D50 SMB6551 Pološčuková Monika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 SMB5801 Svoboda Slavomír 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D55 SMB5951 Svobodová Hana 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H55 SMB6301 Šubrt Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35 SMB6401 Žitný Tomáš 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 1055 Kč 40 Kč
klubový vklad: 1905 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1905 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 SPC0921 Dadák Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10 SPC0908 Dadák Metoděj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L SPC8211 Kalina Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SPC1502 Kalina Oskar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 SPC0961 Kalinová Ella 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10L SPC1158 Kalinová Lisa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L SPC8259 Kalinová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L SPC1256 Ouhrabková Bára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L SPC8152 Ouhrabková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 SPC0921 Dadák Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 SPC0908 Dadák Metoděj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K SPC8211 Kalina Miroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10 SPC0961 Kalinová Ella 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L SPC1158 Kalinová Lisa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K SPC8259 Kalinová Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L SPC1256 Ouhrabková Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K SPC8152 Ouhrabková Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 730 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
04.04.2019 1450 Kč
ZZZcelkem 1450 Kč
klubový vklad: 1450 Kč , zaplaceno: 1450 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR STB1151 Austová Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L STB8101 Bernášek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T STB0000 Doňar Roman 2 90 Kč 203 Kč 0 Kč
T STB7700 Erben Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR STB1100 Erben Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1451 Erbenová Marina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1200 Gracias Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 STB8297 Hanušová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 STB6601 Kubec Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 STB7399 Kubecová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 STB0550 Kubecová Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L STB1101 Kučerka Radek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STB1150 Kynčlová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 STB8099 Stanojkovičová Ljuba 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
HDR STB1252 Štrynková Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1251 Štrynková Nina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1300 Tecl Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STB1250 Žandová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ21 ks 1863 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 STB4900 Beránek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 STB8101 Bernášek Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T STB0000 Doňar Roman 2 110 Kč 248 Kč 0 Kč
H50 STB6601 Kubec Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 STB0550 Kubecová Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L STB1101 Kučerka Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR STB1352 Průšková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 STB8099 Stanojkovičová Ljuba 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1173 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 2190 Kč
ZZZcelkem 2190 Kč
klubový vklad: 3036 Kč , zaplaceno: 2190 Kč, zbývá zaplatit: 846 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TAP8902 Černý Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8737 Hošek Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP8971 Hošková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K TAP9054 Káninská Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L TAP8650 Makovská Jarmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8511 Makovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 TAP1002 Ouhrabka Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TAP9702 Vlášek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 760 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TAP8902 Černý Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 TAP5452 Hejtmánková Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 TAP8462 Hejtmánková Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TAP9251 Hermannová Anna 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
P TAP8100 Holata Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TAP1300 Holata Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TAP8737 Hošek Radim 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TAP8971 Hošková Tereza 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K TAP9054 Káninská Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K TAP8650 Makovská Jarmila 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TAP8511 Makovský Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 TAP1002 Ouhrabka Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TAP9702 Vlášek Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1475 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 2235 Kč
ZZZcelkem 2235 Kč
klubový vklad: 2235 Kč , zaplaceno: 2235 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 TJN0106 Adamec Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 TJN7500 Balogh Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 TJN0750 Baloghová Milena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TJN1250 Dušková Denisa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TJN8600 Francke Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJN9804 Janeček Mirek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJN9104 Kazda Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TJN7654 Kobrlová Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 TJN6354 Kočibová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L TJN1152 Kottíková Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TJN7751 Kottíková Pavlína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H60 TJN5549 Kunc Radovan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D60 TJN5752 Kuncová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TJN0811 Lesák Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN7152 Lesáková Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 TJN0257 Linková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T TJN7200 Mairich Vít 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TJN9802 Michek David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TJN6700 Míka Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TJN0006 Nagy Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TJN7002 Novotný Dušan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TJN7653 Pesničáková Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 TJN0451 Pesničáková Soňa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJN8200 Petr Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 TJN6500 Picek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 TJN6952 Picková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TJN9250 Podešvová Vlasta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TJN6950 Pokorná Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TJN0400 Pokorný Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 TJN0854 Pražáková Nella 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 TJN0205 Romaniuk Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 TJN0102 Růta Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TJN0303 Řehoř Vojta 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 TJN0656 Savruková Adéla 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 TJN7504 Skal Jaroslav 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H20 TJN9902 Šklíba David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJN9700 Šmaus Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L TJN1201 Štembera Oskar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 TJN0801 Štembera Vítek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0650 Štemberová Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TJN9851 Štemberová Natálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 TJN6052 Večeřová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H60 TJN5601 Vokuš Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TJN7750 Vokušová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 TJN0756 Vokušová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0803 Zaňka Albert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 TJN0450 Zaňková Natálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TJN0554 Zoubková Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K TJN9701 Žukov Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ71 ks 6680 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40 TJN7500 Balogh Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 TJN0750 Baloghová Milena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 TJN5101 Böhm Karel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 TJN5450 Böhmová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TJN1250 Dušková Denisa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TJN8600 Francke Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0858 Honsová Andrea 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TJN1150 Honsová Magda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TJN9804 Janeček Mirek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 TJN0157 Janečková Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TJN9104 Kazda Adam 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TJN7654 Kobrlová Gabriela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 TJN6354 Kočibová Ivana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L TJN1152 Kottíková Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TJN7751 Kottíková Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 TJN8201 Kunc Filip 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35 TJN5549 Kunc Radovan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TJN5752 Kuncová Jiřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TJN1056 Kutáková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0811 Lesák Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN7152 Lesáková Věra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 TJN0257 Linková Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 TJN5452 Lukavcová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70 TJN4901 Lukavec Míla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T TJN7200 Mairich Vít 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TJN9802 Michek David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TJN6700 Míka Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TJN1006 Moučka Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TJN7101 Mrkvička Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 TJN0355 Mrkvičková Veronika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TJN0006 Nagy Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 TJN7002 Novotný Dušan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TJNxx50 Oravcová Amálie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0814 Oravec Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TJN7653 Pesničáková Kristýna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 TJN0451 Pesničáková Soňa 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TJN8200 Petr Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H75 TJN3800 Petrželka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 TJN6500 Picek Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H75 TJN4000 Picek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 TJN6952 Picková Helena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TJN9250 Podešvová Vlasta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TJN6950 Pokorná Hana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 TJN0400 Pokorný Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21K TJN9501 Posselt Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 TJN6802 Posselt Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TJN7050 Posseltová Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TJN9252 Posseltová Tereza 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 TJN0854 Pražáková Nella 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 TJN6300 Pustai Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50 TJN6851 Pustaiová Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K TJN9650 Pustaiová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18 TJN0205 Romaniuk Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TJN1054 Ryšavá Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0754 Ryšavá Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0700 Řehoř Hynek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TJN7004 Řehoř Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 TJN0303 Řehoř Vojta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TJN7250 Řehořová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 TJN0656 Savruková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 TJN7504 Skal Jaroslav 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K TJN9902 Šklíba David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L TJN1201 Štembera Oskar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TJN0801 Štembera Vítek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0650 Štemberová Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K TJN9851 Štemberová Natálie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 TJN7201 Ulman Aleš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55 TJN6052 Večeřová Ivana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 TJN5601 Vokuš Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TJN7750 Vokušová Dana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P TJN0454 Vokušová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TJN0756 Vokušová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TJN0554 Zoubková Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K TJN9701 Žukov Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ96 ks 9415 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 15390 Kč
ZZZcelkem 15390 Kč
klubový vklad: 16095 Kč , zaplaceno: 15390 Kč, zbývá zaplatit: 705 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR7603 Baier Martin 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H10L TUR1011 Bégoc Dany 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8303 Dlabaja Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TUR7201 Drahoňovský Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TUR0701 Drahoňovský Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H75 TUR4301 Folprecht Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75 TUR4250 Folprechtová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TUR0556 Hájková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TUR7702 Heřmánek Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8501 Holas Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TUR0501 Houžvička David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUR6912 Houžvička Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 TUR0751 Houžvičková Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUR7254 Houžvičková Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 TUR0952 Houžvičková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR8801 Hradec Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 TUR0450 Hudská Štěpánka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H60 TUR5100 Hudský Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K TUR9756 Kohlová Monika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L TUR8406 Kořínek Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L TUR0950 Krejzová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12 TUR0854 Krejzová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUR0901 Lamač František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 TUR7203 Lamač Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TUR7451 Lamačová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TUR0660 Lamačová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TUR0451 Lamačová Pavlína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L TUR9751 Linková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D50 TUR6850 Linková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L TUR0912 Louda Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 TUR0559 Mellanová Judita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR9253 Kořínková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR8551 Neradová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TUR0552 Novotná Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUR7454 Novotná Hedvika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 TUR0853 Novotná Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TUR0551 Novotná Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 TUR5150 Omová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 TUR5102 Provazník Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR9753 Roškotová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TUR9904 Thoř Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TUR8401 Váňa Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TUR0604 Vřešťál Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUR0906 Vřešťál František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 TUR7301 Vřešťál Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TUR7450 Vřešťálová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TUR9150 Vytinová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TUR9100 Wolf Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 TUR0110 Zabořil Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TUR0703 Zajger David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K TUR8703 Zatloukal Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K TUR8651 Zatloukalová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ63 ks 5610 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR7603 Baier Martin 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H10L TUR1011 Bégoc Dany 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TUR0851 Blažková Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TUR0650 Blažková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8303 Dlabaja Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
P TUR7455 Drahoňovská Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 TUR7201 Drahoňovský Aleš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TUR1006 Drahoňovský Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 TUR0701 Drahoňovský Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUR7361 Ferbasová Zdeňka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H75 TUR4301 Folprecht Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75 TUR4250 Folprechtová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TUR0556 Hájková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 TUR7702 Heřmánek Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8501 Holas Ondřej 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TUR0501 Houžvička David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUR6912 Houžvička Jindřich 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 TUR0751 Houžvičková Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUR7254 Houžvičková Karolína 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10 TUR0952 Houžvičková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR8801 Hradec Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 TUR0450 Hudská Štěpánka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55 TUR5100 Hudský Vlastimil 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K TUR8750 Jirků Martina 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D21K TUR9756 Kohlová Monika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60 TUR5803 Konopáč Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D60 TUR5650 Konopáčová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TUR8406 Kořínek Jindřich 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L TUR0950 Krejzová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUR0854 Krejzová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUR0901 Lamač František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUR7203 Lamač Jaroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 TUR7451 Lamačová Dana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 TUR0660 Lamačová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TUR0451 Lamačová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 TUR6850 Linková Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 TUR0559 Mellanová Judita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR9253 Kořínková Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR8551 Neradová Alena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 TUR0552 Novotná Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 TUR7454 Novotná Hedvika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 TUR0853 Novotná Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 TUR0551 Novotná Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUR7405 Novotný Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 TUR5150 Omová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TUR8153 Omová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 TUR5102 Provazník Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L TUR9753 Roškotová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TUR8900 Schulhof Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TUR9904 Thoř Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 TUR7305 Vambera Filip 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TUR8401 Váňa Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TUR0604 Vřešťál Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 TUR0906 Vřešťál František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 TUR7301 Vřešťál Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TUR7450 Vřešťálová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L TUR9150 Vytinová Monika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L TUR9100 Wolf Daniel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18 TUR0110 Zabořil Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 TUR0703 Zajger David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUR1204 Zakouřil František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR7500 Zakouřil Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K TUR8557 Zakouřilová Kamila 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21K TUR8703 Zatloukal Václav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K TUR8651 Zatloukalová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ76 ks 7390 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.03.2019 13105 Kč
ZZZcelkem 13105 Kč
klubový vklad: 13000 Kč , zaplaceno: 13105 Kč, zbývá zaplatit: -105 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10L TUV0955 Gibbons Emily 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T TUV7252 Gibbonsová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 TUV7301 Hájek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TUV7351 Hájková Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 TUV6304 Mellan Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUV1250 Procházková Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D50 TUV6851 Sokolářová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 TUV6802 Šritr Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TUV0701 Tomášek Prokop 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TUV7250 Veselá Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H50 TUV6901 Veselý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TUV0601 Veselý Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1350 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10L TUV0955 Gibbons Emily 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T TUV7252 Gibbonsová Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 TUV7301 Hájek Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TUV7351 Hájková Magdalena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR TUV1199 Kvapilová Klára 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 TUV0999 Kvapilová Kristýna 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D35 TUV8151 Kvapilová Lenka 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H55 TUV6304 Mellan Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TUV1250 Procházková Sára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 TUV6851 Sokolářová Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 TUV6802 Šritr Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 TUV0701 Tomášek Prokop 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 TUV7250 Veselá Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 TUV6901 Veselý Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 TUV0601 Veselý Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 1835 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 3185 Kč
ZZZcelkem 3185 Kč
klubový vklad: 3185 Kč , zaplaceno: 3185 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 VLI0453 Andrlová Lea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 VLI5200 Bednařík Libor 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D65 VLI5151 Bednaříková Olga Marie 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H12 VLI0707 Bureš David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI1202 Bureš Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7601 Bureš Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 VLI0456 Burešová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 VLI7456 Burešová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 2 70 Kč 105 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VLI7707 Habán Ivo 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7757 Habánová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 VLI0804 Heczko Erik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0702 Hyxa Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T VLI8002 Ježowicz Roman 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 VLI4901 Karmazín Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 VLI5150 Karmazínová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L VLI1003 Kruliš Janek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45 VLI6901 Kruliš Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI1057 Kunášková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P VLI8154 Kunášková Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7100 Lisý Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VLI7452 Martanová Daniela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VLI0252 Martanová Elin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 VLI7553 Maškarincová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L VLI1200 Matějů Eda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VLI1300 Matějů Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L VLI8054 Matějů Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 VLI6850 Miklasová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65 VLI5152 Pachnerová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H40 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P VLI9400 Starosta Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P VLI6251 Petrová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 VLI6900 Řezáč Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 VLI7402 Severýn Otto 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 VLI7455 Severýnová Popková Klára 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 VLI0901 Skácel Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16 VLI0454 Skácelová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7552 Skácelová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T VLI7851 Šebelková Štěpánka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VLI7403 Šesták Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VLI0853 Šestáková Johana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 VLI0452 Šestáková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 VLI7002 Urbaník Robert 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 VLI0902 Vilém Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI1201 Votava Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 VLI7351 Žuková Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ74 ks 6725 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 VLI0453 Andrlová Lea 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 VLI5200 Bednařík Libor 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D65 VLI5151 Bednaříková Olga Marie 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H12 VLI0707 Bureš David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI1202 Bureš Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7601 Bureš Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 VLI0456 Burešová Eliška 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 VLI7456 Burešová Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50 VLI6801 Čaloun Michal 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D10 VLI0950 Čalounová Klára 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 VLI7704 Feřt Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR VLI1451 Feřtová Alžběta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 VLI0856 Feřtová Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L VLI1056 Feřtová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7853 Feřtová Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VLI7707 Habán Ivo 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7757 Habánová Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 VLI0804 Heczko Erik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VLI6001 Henych Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L VLI6151 Henychová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L VLI1004 Hrdlička Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0702 Hyxa Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 VLI4900 Ježek Ladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T VLI8002 Ježowicz Roman 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65 VLI4901 Karmazín Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65 VLI5150 Karmazínová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L VLI1003 Kruliš Janek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 VLI6901 Kruliš Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI1057 Kunášková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7100 Lisý Ondřej 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 VLI0906 Maděra Jakub 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H35 VLI7900 Maděra Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 VLI7452 Martanová Daniela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L VLI0252 Martanová Elin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 VLI7553 Maškarincová Hana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L VLI1200 Matějů Eda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VLI1300 Matějů Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L VLI7702 Matějů Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50 VLI6850 Miklasová Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L VLI8051 Mokrá Julie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 VLI7501 Mokrý Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65 VLI5152 Pachnerová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T VLI6205 Poloprutský Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 VLI7505 Putík Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12 VLI0706 Putík Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50 VLI6900 Řezáč Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40 VLI7402 Severýn Otto 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 VLI0901 Skácel Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 VLI0454 Skácelová Adéla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40 VLI7552 Skácelová Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T VLI7851 Šebelková Štěpánka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L VLI7403 Šesták Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12 VLI0853 Šestáková Johana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 VLI0452 Šestáková Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45 VLI7002 Urbaník Robert 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10 VLI0902 Vilém Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L VLI1201 Votava Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 VLI0802 Vraný Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40 VLI7504 Vraný Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40 VLI7351 Žuková Marcela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ90 ks 8990 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 15715 Kč
ZZZcelkem 15715 Kč
klubový vklad: 15715 Kč , zaplaceno: 15715 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VSP6201 Němeček Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 VSP0602 Mencl Josef 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
P VSP6505 Mencl Miloslav 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 VSP7050 Menclová Silvie 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 365 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
05.04.2019 515 Kč
ZZZcelkem 515 Kč
klubový vklad: 515 Kč , zaplaceno: 515 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 ZAK7200 Kašpar Ludvík 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 ZAK7250 Kašparová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 ZAK7250 Kašparová Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
klubový vklad: 310 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 310 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 ZPV5501 Jirka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 ZPV5501 Jirka Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
klubový vklad: 210 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 210 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T DLT6151 Leníková Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T DLT7251 Nosek Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T DLT6901 Nosek Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T DLT0151 Reisingerová Eliška 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
T DLT6651 Živcová Pavlína 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.04.2019 550 Kč
ZZZcelkem 550 Kč
klubový vklad: 550 Kč , zaplaceno: 550 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 FSP6700 Krausz Milan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
03.04.2019 110 Kč
ZZZcelkem 110 Kč
klubový vklad: 110 Kč , zaplaceno: 110 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 PLU7931 Krtička Jan 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 165 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.04.2019 165 Kč
ZZZcelkem 165 Kč
klubový vklad: 165 Kč , zaplaceno: 165 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SCP7500 Khel Richard 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
H21K SCP8501 Tesař Jan 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D35 SCP8257 Tesařová Anna 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
HDR SCP1351 Tesařová Frida 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SCP1550 Tesařová Karin 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SCP1450 Vrabcová Olívie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SCP8250 Vrabcová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SCP1500 Vrabec Adrian 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 SCP8303 Vrabec Ondřej 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1005 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
04.04.2019 1005 Kč
ZZZcelkem 1005 Kč
klubový vklad: 1005 Kč , zaplaceno: 1005 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SMR7750 Honsová Lenka 1 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 165 Kč 0 Kč
klubový vklad: 165 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 165 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 STE5902 Neumann Jaroslav 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
D45 STE7454 Urbanová Edita 2 110 Kč 165 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 330 Kč 0 Kč
klubový vklad: 330 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 330 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70 TJP4900 Peterka František 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 07.04.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H80 UVP3700 Kohout Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70 UVP4850 Kohoutová Jitřenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 160 Kč 0 Kč
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
celkem: 117496 Kč , zaplaceno: 100145 Kč, zbývá zaplatit: 17351 Kč