Přehled vkladů: Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa, Oblastní žebříček, Rumburská LILIE 2E mikrosprint, Oblastní žebříček

Název:
Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa, Oblastní žebříček, Rumburská LILIE 2E mikrosprint, Oblastní žebříček
Datum:
29.09.2019, 29.09.2019, 29.09.2019, 29.09.2019
Kluby:
999     JBM     48D     71D     BOR     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     EKP     CHA     CHT     JEN     KAM     KAS     KUL     LDC     LIT     LLI     LTP     MFP     OLP     PEN     PGP     PZR     ROU     RUM     STB     TJN     TUR     TUV     VLI    
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 0010001 Krásnolipská Mariana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 0010001 Krásnolipská Mariana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 0010001 Krásnolipská Mariana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D40 0010001 Krásnolipská Mariana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 39991026č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 JBM5700 Gawel Jiří 1 200 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 JBM5700 Gawel Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 JBM5700 Gawel Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3991121č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 140 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50 48D6750 Hähnel Berit 2 200 Kč 240 Kč 0 Kč
H10L 48D1000 Hähnel Ron 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 340 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50 48D6750 Hähnel Berit 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L 48D1000 Hähnel Ron 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50 48D6750 Hähnel Berit 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L 48D1000 Hähnel Ron 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 39990219č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 340 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 340 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 71D6400 Müller Rico 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 71D6400 Müller Rico 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 71D6400 Müller Rico 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 71D6400 Müller Rico 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L 71D8650 Rickmeyer Tina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 39990018č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 400 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 400 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 BOR5351 Bartoňová Marie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H50 BOR6701 Beránek Petr 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L BOR9402 Bogar Kryštof 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H50 BOR6603 Bogar Leoš 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 BOR0604 Bogar Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H55 BOR6003 Dikoš Pavel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H55 BOR6400 Doškář Boris 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 BOR0658 Frantálová Felicie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 BOR0800 Göttlich Vít 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D50 BOR6752 Gottlichová Jitka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10 BOR0958 Horáčková Natalie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 BOR0762 Horáčková Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 BOR7400 Hrůzek Libor 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 BOR0400 Janoušek Slávek 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 BOR7457 Janoušková Iveta 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L BOR9954 Janoušková Lucie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 BOR0510 Jelínek Šimon 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H35 BOR6600 Karvánek Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 BOR0403 Kašpar Štěpán 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 BOR0402 Kašpar Vojtěch 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10 BOR1102 Kocman Lukáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 BOR7513 Koudelka Tomáš 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 BOR0652 Koudelková Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 BOR0904 Kovanda Jonáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
D55 BOR6152 Kubátová Ivana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 BOR0710 Kunc Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 BOR1100 Lamač Vítek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H35 BOR8402 Ledecký Vladimír 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10L BOR1152 Michálková Ela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 BOR0857 Michálková Ema 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 BOR0905 Mitiska Matěj 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 BOR0901 Murswiek Jan 1 150 Kč 70 Kč 0 Kč
D40 BOR7951 Murswieková Kateřina 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 BOR7713 Nehasil David 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10L BOR1101 Nehasil František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 BOR1051 Ouzká Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14 BOR0702 Patka Kryštof 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 BOR0902 Patka Marek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 BOR7853 Patková Kateřina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H60 BOR5801 Pávek Miloš 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D16 BOR0456 Průšková Tereza 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 BOR7415 Rejman Josef 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 BOR0952 Soukupová Marie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 BOR7512 Spejchal Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 BOR0554 Stehlíková Adéla 1 150 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 BOR0701 Studničný Adam 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 BOR7004 Studničný Jaroslav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H45 BOR5802 Sucharda Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 BOR0555 Štěpánková Běla 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H75 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D65 BOR5150 Úlehlová Ivana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10 BOR0908 Vakula Vít 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 BOR0759 Vaňourková Sára 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H80 BOR3800 Venuš Jaroslav 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 BOR0660 Veselá Karolína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 BOR0406 Veselý Jakub 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10L BOR1052 Zenko Rozálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ74 ks 12430 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 BOR5351 Bartoňová Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 BOR6701 Beránek Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L BOR9402 Bogar Kryštof 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 BOR6603 Bogar Leoš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0604 Bogar Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6003 Dikoš Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6400 Doškář Boris 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0658 Frantálová Felicie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0800 Göttlich Vít 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6752 Gottlichová Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR0958 Horáčková Natalie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0762 Horáčková Tereza 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7400 Hrůzek Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0400 Janoušek Slávek 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7457 Janoušková Iveta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L BOR9954 Janoušková Lucie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0510 Jelínek Šimon 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR6600 Karvánek Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0403 Kašpar Štěpán 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0402 Kašpar Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1102 Kocman Lukáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0652 Koudelková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0904 Kovanda Jonáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6152 Kubátová Ivana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0710 Kunc Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR8402 Ledecký Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L BOR1152 Michálková Ela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0857 Michálková Ema 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0905 Mitiska Matěj 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0901 Murswiek Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7951 Murswieková Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR7713 Nehasil David 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L BOR1101 Nehasil František 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR1051 Ouzká Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0702 Patka Kryštof 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0902 Patka Marek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7853 Patková Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 BOR5801 Pávek Miloš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 BOR0456 Průšková Tereza 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7415 Rejman Josef 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0952 Soukupová Marie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7512 Spejchal Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0554 Stehlíková Adéla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0701 Studničný Adam 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7004 Studničný Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR5802 Sucharda Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0555 Štěpánková Běla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H75 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 BOR5150 Úlehlová Ivana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0908 Vakula Vít 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0759 Vaňourková Sára 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3800 Venuš Jaroslav 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0660 Veselá Karolína 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0406 Veselý Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L BOR1052 Zenko Rozálie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ73 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 BOR5351 Bartoňová Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L BOR9402 Bogar Kryštof 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 BOR6603 Bogar Leoš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0604 Bogar Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6003 Dikoš Pavel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6400 Doškář Boris 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0658 Frantálová Felicie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0800 Göttlich Vít 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6752 Gottlichová Jitka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR0958 Horáčková Natalie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0762 Horáčková Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7400 Hrůzek Libor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0400 Janoušek Slávek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7457 Janoušková Iveta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L BOR9954 Janoušková Lucie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0510 Jelínek Šimon 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR6600 Karvánek Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0403 Kašpar Štěpán 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0402 Kašpar Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1102 Kocman Lukáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0652 Koudelková Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0904 Kovanda Jonáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6152 Kubátová Ivana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0710 Kunc Ondřej 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR8402 Ledecký Vladimír 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0857 Michálková Ema 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0905 Mitiska Matěj 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR7713 Nehasil David 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR1051 Ouzká Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0702 Patka Kryštof 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0902 Patka Marek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7853 Patková Kateřina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 BOR5801 Pávek Miloš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 BOR0456 Průšková Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7415 Rejman Josef 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0952 Soukupová Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7512 Spejchal Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0701 Studničný Adam 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7004 Studničný Jaroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR5802 Sucharda Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0555 Štěpánková Běla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H75 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 BOR5150 Úlehlová Ivana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0908 Vakula Vít 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0759 Vaňourková Sára 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3800 Venuš Jaroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0660 Veselá Karolína 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0406 Veselý Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ66 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 BOR5351 Bartoňová Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L BOR9402 Bogar Kryštof 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 BOR6603 Bogar Leoš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0604 Bogar Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6003 Dikoš Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 BOR6400 Doškář Boris 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0658 Frantálová Felicie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0800 Göttlich Vít 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6752 Gottlichová Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR0958 Horáčková Natalie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0762 Horáčková Tereza 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7400 Hrůzek Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0400 Janoušek Slávek 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7457 Janoušková Iveta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L BOR9954 Janoušková Lucie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0510 Jelínek Šimon 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7758 Kameníková Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR6600 Karvánek Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0403 Kašpar Štěpán 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0402 Kašpar Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7612 Kocman Jindřich 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1102 Kocman Lukáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7513 Koudelka Tomáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0652 Koudelková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0904 Kovanda Jonáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6152 Kubátová Ivana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0710 Kunc Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR1100 Lamač Vítek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0750 Lamačová Barbora 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR8402 Ledecký Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L BOR1152 Michálková Ela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0857 Michálková Ema 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0905 Mitiska Matěj 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 BOR7713 Nehasil David 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L BOR1101 Nehasil František 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 BOR1051 Ouzká Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 BOR0702 Patka Kryštof 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0902 Patka Marek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7715 Patka Miroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7853 Patková Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 BOR5801 Pávek Miloš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 BOR6550 Pávková Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 BOR0456 Průšková Tereza 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7415 Rejman Josef 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0952 Soukupová Marie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 BOR7512 Spejchal Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 BOR0701 Studničný Adam 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7004 Studničný Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR5802 Sucharda Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 BOR6150 Šípová Soňa 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0555 Štěpánková Běla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 BOR7650 Tučková Monika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H75 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 BOR5150 Úlehlová Ivana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 BOR0908 Vakula Vít 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0759 Vaňourková Sára 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H80 BOR3800 Venuš Jaroslav 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 BOR0660 Veselá Karolína 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 BOR0406 Veselý Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 BOR7106 Waldhauser Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 BOR0757 Waldhauserová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L BOR1052 Zenko Rozálie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ70 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 12430 Kč
ZZZcelkem 12430 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990501č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 12430 Kč , zaplaceno: 12430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 DKL0901 Komín Matyáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 DKL0901 Komín Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 DKL0901 Komín Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 DKL0901 Komín Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990202č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 DKP7050 Hlavatá Pavla 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 DKP7704 Vondráček Martin 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 DKP0864 Vondráčková Alžběta 1 150 Kč 70 Kč 0 Kč
D10 DKP1058 Vondráčková Jolana 1 150 Kč 50 Kč 0 Kč
D40 DKP7856 Vondráčková Markéta 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 500 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 DKP7050 Hlavatá Pavla 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 DKP7050 Hlavatá Pavla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 DKP7050 Hlavatá Pavla 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 DKP7704 Vondráček Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 DKP0864 Vondráčková Alžběta 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 DKP1058 Vondráčková Jolana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 DKP7856 Vondráčková Markéta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.09.2019 500 Kč
ZZZcelkem 500 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990101č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 500 Kč , zaplaceno: 500 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 DLP0703 Strnad Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 150 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 DLP0703 Strnad Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 DLP0703 Strnad Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 DLP0703 Strnad Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990139č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990603č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10L DOK1100 Kmínek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H40 DOK7801 Kmínek Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H18 DOK0103 Kubec Michal 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H20 DOK0000 Meduna Jakub 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 1250 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L DOK1100 Kmínek Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 DOK7801 Kmínek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 DOK0103 Kubec Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H20 DOK0000 Meduna Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 DOK7801 Kmínek Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 DOK0103 Kubec Michal 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H20 DOK0000 Meduna Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 DOK0602 Dolejší Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 DOK7450 Dolejší Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L DOK1100 Kmínek Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 DOK7801 Kmínek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 DOK0103 Kubec Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H20 DOK0000 Meduna Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 DOK0154 Zapalačová Petra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990504č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1250 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1250 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 EKP7003 Zurynek Jan 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 250 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 EKP7003 Zurynek Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 EKP7003 Zurynek Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 EKP7003 Zurynek Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990103č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 250 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 250 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H18 CHA0103 Bek Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 CHA7951 Lipenská Eva 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H65 CHA5002 Lusk Karel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D60 CHA5650 Lusková Olga 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D16 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10L CHA1151 Prokopová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35 CHA7852 Štveráková Monika 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 5400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 CHA0103 Bek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7951 Lipenská Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 CHA5002 Lusk Karel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D60 CHA5650 Lusková Olga 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L CHA1151 Prokopová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 CHA7852 Štveráková Monika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 CHA0103 Bek Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7951 Lipenská Eva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 CHA5002 Lusk Karel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D60 CHA5650 Lusková Olga 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 CHA7852 Štveráková Monika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 CHA5100 Barták Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 CHA7051 Bartáková Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 CHA0103 Bek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7604 Březina Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 CHA0605 Březina Karel 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0851 Březinová Antonie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7751 Březinová Michaela 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7200 Danko Tomáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHA9150 Gorčicová Eliška 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0753 Lipenská Barbora 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7951 Lipenská Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7201 Lipenský Robert 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 CHA5002 Lusk Karel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D60 CHA5650 Lusková Olga 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7603 Matyáš Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7652 Matyášová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7501 Pachner Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L CHA1151 Prokopová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 CHA4700 Smetana Radim 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 CHA7606 Štěrba Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 CHA7301 Štverák Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 CHA0553 Štveráková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 CHA7852 Štveráková Monika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 CHA0750 Štveráková Zuzana 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 CHA7601 Tomanica Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 CHA0450 Tomanicová Sofie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 CHA0804 Tůma Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 5150 Kč
27.09.2019 250 Kč
ZZZcelkem 5400 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990507č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 5400 Kč , zaplaceno: 5400 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHT9501 Hledík Jakub 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L CHT8402 Jansa Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L CHT9652 Kašparová Lucie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHT9501 Hledík Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L CHT8402 Jansa Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHT9652 Kašparová Lucie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHT9501 Hledík Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L CHT8402 Jansa Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHT9652 Kašparová Lucie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHT9501 Hledík Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L CHT8402 Jansa Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L CHT9652 Kašparová Lucie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990705č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 600 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 600 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
P JEN7700 Horáček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 JEN7556 Menclová Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1750 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
P JEN7700 Horáček Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 JEN7556 Menclová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 JEN7556 Menclová Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 JEN0804 Horáček Dominik 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 JEN0800 Horáček Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
P JEN7700 Horáček Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 JEN0452 Menclová Anna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 JEN7556 Menclová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 JEN6201 Švarc Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D55 JEN6451 Švarcová Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 JEN7101 Zabořil Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 JEN0951 Zabořilová Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L JEN7457 Zabořilová Romana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 1750 Kč
ZZZcelkem 1750 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990508č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1750 Kč , zaplaceno: 1750 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990210č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 KAS7051 Eichlerová Jana 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 840 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 KAS7051 Eichlerová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KAS7100 Hnízdil Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 KAS0301 Hnízdil Matěj 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 KAS6550 Slezáčková Věra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D75 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 200 Kč
24.09.2019 400 Kč
24.09.2019 240 Kč
ZZZcelkem 840 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990509č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 840 Kč , zaplaceno: 840 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 KUL0800 Cabalka Antonín 1 150 Kč 70 Kč 50 Kč
D14 KUL0550 Derflová Eliška 1 150 Kč 150 Kč 150 Kč
H50 KUL6900 Jareš Daniel 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
H14 KUL0600 Jareš Ondřej 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
H12 KUL0702 Kroupa Jan 1 150 Kč 140 Kč 100 Kč
H14 KUL0501 Mužíček Martin 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
D12 KUL0851 Prachatická Aneta 2 150 Kč 220 Kč 150 Kč
D12 KUL0852 Ślinská Amálie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14 KUL0601 Votava Matěj 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1330 Kč 450 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 KUL0800 Cabalka Antonín 1 70 Kč 0 Kč 50 Kč
D14 KUL0550 Derflová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 50 Kč
H50 KUL6900 Jareš Daniel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 KUL0600 Jareš Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 KUL0702 Kroupa Jan 1 70 Kč 0 Kč 50 Kč
H14 KUL0501 Mužíček Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 KUL0851 Prachatická Aneta 2 70 Kč 0 Kč 50 Kč
D12 KUL0852 Ślinská Amálie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 KUL0601 Votava Matěj 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 200 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 KUL0550 Derflová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 50 Kč
D12 KUL0851 Prachatická Aneta 2 50 Kč 0 Kč 50 Kč
D12 KUL0852 Ślinská Amálie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 100 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 KUL0550 Derflová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 50 Kč
H50 KUL6900 Jareš Daniel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 KUL0600 Jareš Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 KUL0702 Kroupa Jan 1 70 Kč 0 Kč 50 Kč
H14 KUL0501 Mužíček Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 KUL0851 Prachatická Aneta 2 70 Kč 0 Kč 50 Kč
D12 KUL0852 Ślinská Amálie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 KUL0601 Votava Matěj 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 0 Kč 150 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.09.2019 1780 Kč
ZZZcelkem 1780 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990542č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 2230 Kč , zaplaceno: 1780 Kč, zbývá zaplatit: 450 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR LDC1600 Duben Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K LDC8101 Duben Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21K LDC8250 Dubnová Kateřina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L LDC7101 Nehasil Vladislav 1 200 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC0350 Nehasilová Veronika 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 200 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 200 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 200 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 900 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR LDC1600 Duben Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21K LDC8101 Duben Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21K LDC8250 Dubnová Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LDC7101 Nehasil Vladislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC0350 Nehasilová Veronika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K LDC8101 Duben Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21K LDC8250 Dubnová Kateřina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LDC7101 Nehasil Vladislav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC0350 Nehasilová Veronika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR LDC1600 Duben Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21K LDC8101 Duben Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21K LDC8250 Dubnová Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LDC7101 Nehasil Vladislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC0350 Nehasilová Veronika 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6850 Patzeltová Beatrice 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LDC6401 Vlček Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 LDC6451 Vlčková Jindra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 900 Kč
ZZZcelkem 900 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990528č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 900 Kč , zaplaceno: 900 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LIT8353 Benešová Zuzana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L LIT9001 Nerad Jaroslav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L LIT8951 Neradová Eva 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR LIT1414 Pavlík Přemek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LIT8353 Benešová Zuzana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT9001 Nerad Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LIT8951 Neradová Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR LIT1414 Pavlík Přemek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LIT8353 Benešová Zuzana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT9001 Nerad Jaroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LIT8951 Neradová Eva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K LIT8353 Benešová Zuzana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H35 LIT8002 Kučerka Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT8401 Macek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L LIT9001 Nerad Jaroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 LIT5051 Neradová Alena 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L LIT8951 Neradová Eva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR LIT1414 Pavlík Přemek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 LIT8352 Pavlíková Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 1600 Kč
ZZZcelkem 1600 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990511č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1600 Kč , zaplaceno: 1600 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR LLI1203 Kunc Jakub 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 LLI0450 Marková Hana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 450 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 LLI0450 Marková Hana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 LLI0450 Marková Hana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR LLI1203 Kunc Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 LLI0450 Marková Hana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 LLI7152 Marková Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990513č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 450 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 450 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 LTP0403 Haslinger Leopold 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H50 LTP6806 Pavel Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
P LTP7552 Šašková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
P LTP7251 Žejdlíková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 2700 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0403 Haslinger Leopold 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6806 Pavel Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P LTP7552 Šašková Hana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P LTP7251 Žejdlíková Jitka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0403 Haslinger Leopold 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6806 Pavel Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LTP0104 Bílý Jakub 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6805 Bílý Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 LTP5802 Eiselt Miloš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0403 Haslinger Leopold 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0404 Klein Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 LTP6806 Pavel Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 LTP0151 Pavlová Martina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 LTP0801 Šašek Jakub 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7308 Šašek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 LTP0301 Šašek Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P LTP7552 Šašková Hana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 LTP7001 Žejdlík Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P LTP7251 Žejdlíková Jitka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 2700 Kč
ZZZcelkem 2700 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990514č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 2700 Kč , zaplaceno: 2700 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 MFP0901 Forst Albert 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H55 MFP6301 Forst Libor 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D50 MFP6850 Forstová Lenka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 550 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 MFP0901 Forst Albert 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 MFP6301 Forst Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 MFP6850 Forstová Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 MFP0901 Forst Albert 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 MFP6301 Forst Libor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 MFP6850 Forstová Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 MFP0901 Forst Albert 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 MFP6301 Forst Libor 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D50 MFP6850 Forstová Lenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990110č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 550 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 550 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 OLP5502 John Vladimír 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 OLP5502 John Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 OLP5502 John Vladimír 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60 OLP5502 John Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990113č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 PEN6350 Kábrtová Iva 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PEN6200 Vydra Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 400 Kč
ZZZcelkem 400 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990537č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 400 Kč , zaplaceno: 400 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L PGP7405 Komín David 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H55 PGP6000 Kožina Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L PGP8700 Sysel Ctibor 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
D21L PGP8853 Syslová Edita 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 1500 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP7405 Komín David 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PGP6000 Kožina Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP8700 Sysel Ctibor 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8853 Syslová Edita 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP7405 Komín David 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PGP6000 Kožina Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP8700 Sysel Ctibor 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8853 Syslová Edita 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP7405 Komín David 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H55 PGP6000 Kožina Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8656 Masopustová Elis 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L PGP8700 Sysel Ctibor 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L PGP8853 Syslová Edita 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990115č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1500 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1500 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PZR4800 Kříž Pavel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D65 PZR5051 Křížová Zdenka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PZR4800 Kříž Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 PZR5051 Křížová Zdenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PZR4800 Kříž Pavel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 PZR5051 Křížová Zdenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 PZR4800 Kříž Pavel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D65 PZR5051 Křížová Zdenka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990711č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 400 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 400 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 2 200 Kč 240 Kč 0 Kč
H21L ROU0001 Buk Petr 2 200 Kč 240 Kč 0 Kč
H21L ROU8009 Duda Miroslav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 680 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L ROU9303 Buk Jindřich 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L ROU0001 Buk Petr 2 90 Kč 0 Kč 50 Kč
H21L ROU8009 Duda Miroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 90 Kč 50 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU8009 Duda Miroslav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L ROU9303 Buk Jindřich 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L ROU0001 Buk Petr 2 90 Kč 0 Kč 50 Kč
H21L ROU8009 Duda Miroslav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 90 Kč 50 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990207č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 960 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 960 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 200 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L RUM1201 David Viktor 1 100 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0752 Davidová Beatrice 1 150 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 RUM0551 Davidová Noemi 1 150 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 150 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0852 Semerádová Štěpánka 1 150 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L RUM1201 David Viktor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0752 Davidová Beatrice 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 RUM0551 Davidová Noemi 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0852 Semerádová Štěpánka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0752 Davidová Beatrice 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 RUM0551 Davidová Noemi 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0852 Semerádová Štěpánka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 RUM5001 Babický Tomáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L RUM1201 David Viktor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0752 Davidová Beatrice 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 RUM0551 Davidová Noemi 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0751 Nováková Viktorie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 RUM0852 Semerádová Štěpánka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990546č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR STB1151 Austová Amálie 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K STB8101 Bernášek Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR STB1200 Gracias Filip 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1550 Hanušová Eva 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 STB0700 Hübner Ondřej 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
HDR STB1351 Hübnerová Olivie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L STB1101 Kučerka Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
P STB7850 Kutková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR STB1352 Průšková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STB1252 Štrynková Nela 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1251 Štrynková Nina 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STB1401 Zmatlík Kryštof 1 100 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 1590 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR STB1151 Austová Amálie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21K STB8101 Bernášek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1200 Gracias Filip 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1550 Hanušová Eva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1350 Hanušová Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 STB0700 Hübner Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1351 Hübnerová Olivie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L STB1101 Kučerka Radek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P STB7850 Kutková Petra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1352 Průšková Veronika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1252 Štrynková Nela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1251 Štrynková Nina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1401 Zmatlík Kryštof 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K STB8101 Bernášek Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K STB8101 Bernášek Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 STB0700 Hübner Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1351 Hübnerová Olivie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L STB1101 Kučerka Radek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1450 Kučerková Adéla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 STB8196 Kučerková Romana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
P STB7850 Kutková Petra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 STB7000 Průšek Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR STB1352 Průšková Veronika 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
26.09.2019 1590 Kč
ZZZcelkem 1590 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990520č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1590 Kč , zaplaceno: 1590 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TJN0600 Dejnožka Martin 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10L TJN1250 Dušková Denisa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR TJN1152 Kottíková Anežka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 TJN7751 Kottíková Pavlína 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
D14 TJN0658 Podoubská Adéla 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 TJN0855 Podoubská Klára 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 TJN7900 Pražák Michal 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
D12 TJN0854 Pražáková Nella 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
H10L TJN1201 Štembera Oskar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 TJN0801 Štembera Vítek 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
D21L TJN0650 Štemberová Bára 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
D21L TJN9851 Štemberová Natálie 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
H21L TJN9105 Večeřa Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L TJN8951 Večeřová Barbora 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H21L TJN7501 Vokurka Jan 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 TJN0605 Zurynek Jan 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
H10 TJN1107 Zurynek Tomáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D10 TJN0957 Zurynková Lenka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ40 ks 6600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TJN0600 Dejnožka Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L TJN1250 Dušková Denisa 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR TJN1152 Kottíková Anežka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7751 Kottíková Pavlína 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0658 Podoubská Adéla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0855 Podoubská Klára 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 TJN7900 Pražák Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0854 Pražáková Nella 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L TJN1201 Štembera Oskar 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0801 Štembera Vítek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN0650 Štemberová Bára 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN9851 Štemberová Natálie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN9105 Večeřa Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN8951 Večeřová Barbora 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN7501 Vokurka Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0605 Zurynek Jan 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TJN1107 Zurynek Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0957 Zurynková Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ40 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TJN0600 Dejnožka Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7751 Kottíková Pavlína 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0658 Podoubská Adéla 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0855 Podoubská Klára 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN9105 Večeřa Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN8951 Večeřová Barbora 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN7501 Vokurka Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0605 Zurynek Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TJN1107 Zurynek Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0957 Zurynková Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ30 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TJN0600 Dejnožka Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7651 Dejnožková Blanka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L TJN1250 Dušková Denisa 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0655 Dušková Viktorie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0654 Háková Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H60 TJN5602 Horák Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR TJN1152 Kottíková Anežka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0657 Kottíková Lucie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7751 Kottíková Pavlína 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0603 Mairich Filip 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0812 Mairich Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7450 Mairichová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0507 Mastník Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0859 Mastníková Lenka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0601 Míka Albert 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7351 Míková Markéta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0950 Míková Sofie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0809 Nožička Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0852 Nožičková Eva 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 TJN6953 Nožičková Renata 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0658 Podoubská Adéla 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0855 Podoubská Klára 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 TJN7900 Pražák Michal 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TJN0854 Pražáková Nella 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0951 Růtová Amálka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TJN7652 Růtová Martina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 TJN6301 Schindler Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TJN0653 Skalová Jolana 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 TJN7513 Štembera Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L TJN1201 Štembera Oskar 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TJN0801 Štembera Vítek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN0650 Štemberová Bára 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN9851 Štemberová Natálie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN9105 Večeřa Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L TJN8951 Večeřová Barbora 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TJN7501 Vokurka Jan 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TJN0605 Zurynek Jan 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TJN1107 Zurynek Tomáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 TJN0957 Zurynková Lenka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ40 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 2980 Kč
26.09.2019 3400 Kč
ZZZcelkem 6380 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990523č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 6600 Kč , zaplaceno: 6380 Kč, zbývá zaplatit: 220 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
D10L TUR1152 Heřmánková Kateřina 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
H12 TUR0704 Mertlík Vojtěch 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
D20 TUR0061 Paříková Iva 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 2 150 Kč 220 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 2670 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L TUR1152 Heřmánková Kateřina 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0704 Mertlík Vojtěch 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D20 TUR0061 Paříková Iva 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0704 Mertlík Vojtěch 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D20 TUR0061 Paříková Iva 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 TUR0500 Heřmánek Petr 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUR0850 Heřmánková Bára 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10L TUR1152 Heřmánková Kateřina 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUR7777 Heřmánková Pavla 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUR0505 Hoetzel Hugo 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H18 TUR0201 Mencl Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0704 Mertlík Vojtěch 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 TUR0707 Mizera Jan 2 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D20 TUR0061 Paříková Iva 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D18 TUR0250 Šritrová Lenka 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TUR0909 Žemlík Eduard 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L TUR7135 Žemlík Pavel 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
27.09.2019 3140 Kč
27.09.2019 -470 Kč
ZZZcelkem 2670 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990524č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 2670 Kč , zaplaceno: 2670 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P TUV6750 Havrdlíková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 TUV1000 Lazar Matyáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
HDR TUV1251 Lazarová Nela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P TUV8150 Lazarová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H50 TUV6802 Šritr Martin 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
H14 TUV0701 Tomášek Prokop 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D14 TUV0651 Vařeková Anna 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1430 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P TUV6750 Havrdlíková Iva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TUV1000 Lazar Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR TUV1251 Lazarová Nela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
P TUV8150 Lazarová Petra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 TUV6802 Šritr Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUV0701 Tomášek Prokop 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TUV0651 Vařeková Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 TUV1000 Lazar Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUV0701 Tomášek Prokop 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TUV0651 Vařeková Anna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P TUV6750 Havrdlíková Iva 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 TUV1000 Lazar Matyáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR TUV1251 Lazarová Nela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
P TUV8150 Lazarová Petra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H70 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H50 TUV6802 Šritr Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 TUV0701 Tomášek Prokop 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 TUV0998 Tomášková Matilda 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 TUV7851 Tomášková Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 TUV0651 Vařeková Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.09.2019 1430 Kč
ZZZcelkem 1430 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990525č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 1430 Kč , zaplaceno: 1430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 VLI0708 Beneš Filip 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 VLI1100 Beneš Max 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40 VLI7653 Benešová Radka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10 VLI0904 Berka Tadeáš 1 150 Kč 50 Kč 0 Kč
H40 VLI7705 Čečerle Lukáš 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
T VLI6101 Čermák Ladislav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 VLI7704 Feřt Martin 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR VLI1451 Feřtová Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VLI0856 Feřtová Anežka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D10 VLI1056 Feřtová Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
T VLI7853 Feřtová Jitka 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 VLI0804 Heczko Erik 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 VLI0652 Heczková Anna 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35 VLI7750 Heczková Bohdana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR VLI1252 Heczková Emma 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 VLI1004 Hrdlička Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 VLI0702 Hyxa Jan 1 150 Kč 140 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR VLI1003 Kruliš Janek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VLI6901 Kruliš Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 VLI7507 Kubeša Vladimír 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR VLI1152 Kubešová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 VLI0954 Kubešová Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
P VLI7405 Kunášek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L VLI7452 Martanová Daniela 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10 VLI1200 Matějů Eda 1 150 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VLI1300 Matějů Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T VLI8054 Matějů Kateřina 1 200 Kč 140 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 200 Kč 180 Kč 0 Kč
T VLI6251 Petrová Věra 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H40 VLI7505 Putík Jiří 1 200 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 VLI0706 Putík Martin 1 150 Kč 70 Kč 0 Kč
H21L VLI7402 Severýn Otto 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D45 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 200 Kč 140 Kč 0 Kč
H21L VLI8700 Szenczi Gabriel 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
D21L VLI8650 Szenczi Kristýna 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 VLI7506 Šebelka Jan 2 200 Kč 250 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 200 Kč 200 Kč 0 Kč
H12 VLI0902 Vilém Štěpán 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
HDR VLI1400 Votava Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L VLI1201 Votava Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ67 ks 10690 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 VLI0708 Beneš Filip 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1100 Beneš Max 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 VLI7653 Benešová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI0904 Berka Tadeáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7705 Čečerle Lukáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6101 Čermák Ladislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7704 Feřt Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1451 Feřtová Alžběta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0856 Feřtová Anežka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1056 Feřtová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI7853 Feřtová Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0804 Heczko Erik 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0652 Heczková Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 VLI7750 Heczková Bohdana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1252 Heczková Emma 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1004 Hrdlička Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0702 Hyxa Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1003 Kruliš Janek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI6901 Kruliš Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7507 Kubeša Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1152 Kubešová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI0954 Kubešová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
P VLI7405 Kunášek Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI7452 Martanová Daniela 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1200 Matějů Eda 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1300 Matějů Josef 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI8054 Matějů Kateřina 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6251 Petrová Věra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7402 Severýn Otto 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI8700 Szenczi Gabriel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8650 Szenczi Kristýna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7506 Šebelka Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0902 Vilém Štěpán 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1400 Votava Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L VLI1201 Votava Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ65 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Rumburská LILIE 2E mikrosprint
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 VLI0708 Beneš Filip 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1100 Beneš Max 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 VLI7653 Benešová Radka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7705 Čečerle Lukáš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6101 Čermák Ladislav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7704 Feřt Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0856 Feřtová Anežka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1056 Feřtová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI7853 Feřtová Jitka 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0804 Heczko Erik 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0652 Heczková Anna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 VLI7750 Heczková Bohdana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1004 Hrdlička Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI6901 Kruliš Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7507 Kubeša Vladimír 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI0954 Kubešová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI7452 Martanová Daniela 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1200 Matějů Eda 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI8054 Matějů Kateřina 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6251 Petrová Věra 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7402 Severýn Otto 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI8700 Szenczi Gabriel 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8650 Szenczi Kristýna 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7506 Šebelka Jan 2 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0902 Vilém Štěpán 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ53 ks 0 Kč 0 Kč
Přihlášky: 29.09.2019 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 VLI0708 Beneš Filip 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1100 Beneš Max 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 VLI7653 Benešová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7705 Čečerle Lukáš 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1053 Čečerle Beáta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0807 Čečerle Matouš 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6101 Čermák Ladislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7454 Dvorská Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7704 Feřt Martin 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1451 Feřtová Alžběta 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0856 Feřtová Anežka 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1056 Feřtová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI7853 Feřtová Jitka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI0900 Guida Alessandro 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0810 Guida Francesco 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0800 Habán Eduard 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0600 Habán Oliver 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7101 Hanovec Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0804 Heczko Erik 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0652 Heczková Anna 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D35 VLI7750 Heczková Bohdana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1252 Heczková Emma 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1004 Hrdlička Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0702 Hyxa Jan 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1003 Kruliš Janek 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI6901 Kruliš Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7507 Kubeša Vladimír 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1152 Kubešová Eliška 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI0954 Kubešová Tereza 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
P VLI7405 Kunášek Martin 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0851 Kunášková Karolína 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI7452 Martanová Daniela 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI0555 Martanová Lea 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 VLI0501 Maškarinec Marek 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 VLI7303 Maškarinec Petr 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H16 VLI0304 Maškarinec Štěpán 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0701 Miklas Ondřej 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 VLI0854 Pechová Alena 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 VLI1050 Pechová Marie 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D40 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
T VLI6251 Petrová Věra 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D16 VLI0451 Podrábská Alžběta 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 VLI7451 Podrábská Marie 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H65 VLI5101 Přinda Oldřich 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7505 Putík Jiří 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0706 Putík Martin 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI7402 Severýn Otto 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H21L VLI8700 Szenczi Gabriel 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
D21L VLI8650 Szenczi Kristýna 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 VLI1002 Šebelka Jakub 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7506 Šebelka Jan 2 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0805 Šebelka Matěj 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
H40 VLI7703 Vilém Stanislav 1 90 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 VLI0902 Vilém Štěpán 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 VLI0655 Vilémová Eliška 1 70 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR VLI1400 Votava Jan 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
H10L VLI1201 Votava Vojtěch 1 50 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ62 ks 0 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
27.09.2019 10690 Kč
ZZZcelkem 10690 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 3990526č. odd (bankovní účet: 5465506768/2010)
klubový vklad: 10690 Kč , zaplaceno: 10690 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 59670 Kč , zaplaceno: 51060 Kč, zbývá zaplatit: 8610 Kč