Přehled vkladů: Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N 0050001 Černoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P 0050002 Černochová Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C 0110001 Hasek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C 0110002 Haskova Arina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0100002 Jan Brucháček 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C 0040001 Kadlček Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0100005 Korčáková Laura 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0060001 Kořenová Jana 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
P 0050003 Kuchařová Hana 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
H10C 0100003 Kužela Michal - MS 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C 0100004 Matěj Zdráhal - MS 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T 0030001 Palasova Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0140001 Pavlasová Marcela 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C 0020001 Pokluda Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C 0120001 Sadílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0090002 Smolová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0130001 Sušila Filip 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR 0130002 Sušilová Ella 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR 0090001 Štěpán Smola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C 0010001 Válek Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0100001 Viktor Lunga 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ21 ks 1980 Kč 200 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N 0050001 Černoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR 0050002 Černoch Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55C 0070001 Dvorský Ilja 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0110001 Hasek Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 0100004 Jan Brucháček 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C 0100005 Korčáková Laura - MS 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 0050003 Kuchař Matěj 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10C 0100001 Kužela Michal - MS 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C 0100002 Matěj Zdráhal - MS 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0140001 Pavlasová Marcela 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0020002 Pokluda Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0020001 Pokluda Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0020003 Pokludová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
H45C 0120001 Sadílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0090001 Smola Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0090002 Smolová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0100003 Viktor Lunga 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1380 Kč 120 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 41091026 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 3680 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 3680 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C BFM6701 Svoboda Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C BFM6701 Svoboda Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100803 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C GIG7502 Fišer Petr 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
P GIG7962 Fišerová Zuzana 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C GIG7750 Linhartová Martina 1 120 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 300 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C GIG7502 Fišer Petr 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
P GIG7962 Fišerová Zuzana 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C GIG7750 Linhartová Martina 1 120 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 300 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101021 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 600 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 600 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HLV2009 Brázdil Lukáš 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HD10N HLV2050 Brázdilová Kristýna 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
H10C HLV2013 Fuksa Antonín 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR HLV2012 Fuksa Václav 1 60 Kč 0 Kč 40 Kč
H10C HLV2010 Kroutil Matěj 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HD10N HLV2051 Kroutilová Marie 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR HLV2052 Kroutilová Michaela 1 60 Kč 0 Kč 40 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 80 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HLV2009 Brázdil Lukáš 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HD10N HLV2050 Brázdilová Kristýna 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
H10C HLV2013 Fuksa Antonín 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR HLV2012 Fuksa Václav 1 60 Kč 0 Kč 40 Kč
H10C HLV2010 Kroutil Matěj 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HD10N HLV2051 Kroutilová Marie 1 60 Kč 0 Kč 0 Kč
HDR HLV2052 Kroutilová Michaela 1 60 Kč 0 Kč 40 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 0 Kč 80 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101004 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 160 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 160 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C JPV8201 Otrusina Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C JPV8201 Otrusina Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100905 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C JZL5201 Chromčák František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C JZL7850 Chromčáková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D20C JZL0051 Kundratová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C JZL0900 Navrátil Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR JZL1100 Navrátil Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 480 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C JZL5201 Chromčák František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C JZL7850 Chromčáková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D20C JZL0051 Kundratová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C JZL0900 Navrátil Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR JZL1100 Navrátil Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 480 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
02.10.2020 960 Kč
ZZZcelkem 960 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101005 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 960 Kč , zaplaceno: 960 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C KVS7400 Furmánek Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KVS1005 Halata Šebestián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KVS1252 Halatová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C KVS5301 Hrbas Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KVS6200 Janků Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KVS5904 Kaloč Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KVS7750 Mikulčíková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS9551 Mrázková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS8550 Muchová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KVS7501 Pavlica Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KVS7360 Pavlicová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N KVS1250 Štěpánková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C KVS0952 Štěpánková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C KVS0600 Švestka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C KVS7301 Švestka Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1500 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C KVS7400 Furmánek Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KVS1005 Halata Šebestián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KVS1252 Halatová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C KVS5301 Hrbas Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KVS6200 Janků Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KVS5904 Kaloč Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS9552 Křupková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KVS7750 Mikulčíková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KVS9000 Mrázek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS9551 Mrázková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS8550 Muchová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KVS7501 Pavlica Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KVS7360 Pavlicová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N KVS1250 Štěpánková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C KVS0952 Štěpánková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C KVS0600 Švestka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C KVS7301 Švestka Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1740 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.10.2020 1740 Kč
01.10.2020 1500 Kč
ZZZcelkem 3240 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101006 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 3240 Kč , zaplaceno: 3240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C LCE5451 Cahlová Slávka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR LCE1601 Dékány Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LCE9052 Dékány Pavla 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C LCE6461 Ferdusová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1052 Gregorová Berta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C LCE0501 Hrbáček Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C LCE7702 Hrbáček Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8152 Hrbáčková Karla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0751 Hrbáčková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE6127 Hubáček Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1111 Hubáček Marián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE9301 Hubáček Michal 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H10C LCE1002 Hubáček Oskar 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LCE6569 Hubáčková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8151 Hubáčková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0851 Hubáčková Sabina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0256 Končáková Alžběta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1313 Macka Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE8110 Macka Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1112 Macka Sebastián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LCE8560 Macková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C LCE0904 Michalica Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C LCE0901 Mudrák Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE6701 Mudrák Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C LCE0601 Mudrák Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0352 Mudráková Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C LCE6702 Piše Dušan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C LCE0551 Pišová Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C LCE0251 Pišová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C LCE6118 Plášek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0854 Sedláčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE8103 Sláma Lumír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C LCE0502 Sláma Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8253 Slámová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1253 Slámová Emílie Inka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LCE1051 Slámová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LCE1001 Stacke Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C LCE7439 Škoda František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1113 Škoda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LCE1352 Škodová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LCE0852 Škodová Štěpánka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LCE1101 Trčka Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LCE9751 Vavrysová Barbara 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D35C LCE6359 Vavrysová Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C LCE5852 Vlažná Mirka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C LCE8901 Vlažný Jan 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
HDR LCE1802 Vlažný Viliam 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE9911 Vopařil Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0955 Vyoralová Talma 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE0012 Zentrich Dušan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C LCE7708 Zicha Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0956 Zrníková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ52 ks 5100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C LCE5451 Cahlová Slávka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR LCE1601 Dékány Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LCE9052 Dékány Pavla 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D45C LCE6461 Ferdusová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1052 Gregorová Berta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C LCE0501 Hrbáček Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C LCE7702 Hrbáček Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8152 Hrbáčková Karla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0751 Hrbáčková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE6127 Hubáček Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1111 Hubáček Marián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE9301 Hubáček Michal 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H10C LCE1002 Hubáček Oskar 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LCE6569 Hubáčková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8151 Hubáčková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0851 Hubáčková Sabina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0256 Končáková Alžběta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1313 Macka Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE8110 Macka Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1112 Macka Sebastián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LCE8560 Macková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C LCE0904 Michalica Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C LCE0901 Mudrák Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE6701 Mudrák Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C LCE0601 Mudrák Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0352 Mudráková Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C LCE0551 Pišová Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C LCE0251 Pišová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C LCE6118 Plášek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0854 Sedláčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE8103 Sláma Lumír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C LCE0502 Sláma Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8253 Slámová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1253 Slámová Emílie Inka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LCE1051 Slámová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LCE1001 Stacke Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C LCE7439 Škoda František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1113 Škoda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LCE1352 Škodová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LCE0852 Škodová Štěpánka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LCE1101 Trčka Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LCE9751 Vavrysová Barbara 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D35C LCE6359 Vavrysová Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C LCE5852 Vlažná Mirka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C LCE8901 Vlažný Jan 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
HDR LCE1802 Vlažný Viliam 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE9911 Vopařil Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0955 Vyoralová Talma 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LCE0956 Zrníková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ49 ks 4800 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
30.09.2020 9060 Kč
ZZZcelkem 9060 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101008 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 9900 Kč , zaplaceno: 9060 Kč, zbývá zaplatit: 840 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C MOV7202 Svěchota Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C MOV7202 Svěchota Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C MOV7150 Svěchotová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.09.2020 480 Kč
ZZZcelkem 480 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100810 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 480 Kč , zaplaceno: 480 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OTK7200 Klíma Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C OTK7251 Klímová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C OTK0950 Klímová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C OTK7201 Müller Libor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C OTK9901 Müller Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C OTK5300 Polínek Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OTK4601 Šidla Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H70C OTK4001 Šidla Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OTK5800 Tomášek Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C OTK7101 Zentrich David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OTK7200 Klíma Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C OTK7251 Klímová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C OTK0950 Klímová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C OTK5300 Polínek Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C OTK5250 Volencová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 540 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.09.2020 1680 Kč
ZZZcelkem 1680 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101010 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 1680 Kč , zaplaceno: 1680 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C PHK9666 Koderičová Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C PHK9666 Koderičová Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100615 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SCP7201 Podivínský Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SCP7201 Podivínský Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.09.2020 240 Kč SCP
ZZZcelkem 240 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100117 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C SHK0859 Panáčková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 60 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C SHK0859 Panáčková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 60 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100617 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C SKM0201 Blank Noah 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SKM7351 Blank Radka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C SKM0850 Buksová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SKM1000 Dittrich Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7501 Dittrich Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C SKM7750 Dittrichová Andrea 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C SKM0551 Dittrichová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SKM0251 Dittrichová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKMxxxx Hanáková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKM0951 Kolaříková Erika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMzz02 Kunovská Klaudie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N SKM1055 Kunovská Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C SKM8700 Lachendro Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P SKMyz03 Mičíková Lada 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SKM0801 Mlčoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7800 Ošmera Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C SKM0550 Ošmerová Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C SKM0700 Pěček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7301 Pěček Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C SKM1100 Pěček Tobiáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7104 Pěček Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKM15XX Pěčková Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SKM0900 Rose Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7325 Rytíř Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKM1150 Rytířová Denisa 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SKM0950 Skopalová Alexandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SKMyyyy Skopalová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C SKM7000 Vlček Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C SKM0400 Zácha David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 2700 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C SKM0201 Blank Noah 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SKM7351 Blank Radka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C SKM0850 Buksová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SKM1000 Dittrich Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7501 Dittrich Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C SKM7750 Dittrichová Andrea 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C SKM0551 Dittrichová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SKM0251 Dittrichová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKM0951 Kolaříková Erika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7802 Kožuch Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C SKM8700 Lachendro Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P SKMyz03 Mičíková Lada 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SKM0801 Mlčoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7800 Ošmera Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C SKM0550 Ošmerová Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C SKM0700 Pěček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7104 Pěček Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKM15XX Pěčková Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SKM0900 Rose Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7325 Rytíř Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR SKM1150 Rytířová Denisa 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SKM0950 Skopalová Alexandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SKM7000 Vlček Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C SKM0400 Zácha David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ24 ks 2340 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.10.2020 2700 Kč SKM
01.10.2020 2340 Kč SKM
ZZZcelkem 5040 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101011 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 5040 Kč , zaplaceno: 5040 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SSU8931 Panovec Jan 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 180 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SSU8931 Panovec Jan 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.09.2020 360 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100914 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 360 Kč , zaplaceno: 360 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SVS7901 Bouzek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8151 Bouzková Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SVS7401 Koňařík Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C SVS0200 Koňařík Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C SVS5501 Maliňák Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8751 Maliňáková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SVS7901 Bouzek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8151 Bouzková Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SVS7401 Koňařík Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C SVS0200 Koňařík Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8751 Maliňáková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
05.10.2020 1320 Kč SVS
ZZZcelkem 1320 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101012 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 1320 Kč , zaplaceno: 1320 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C TZL0202 Bartík Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0606 Čepický Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6835 Černoch Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0816 Čuda Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8508 Dlabaja Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0401 Eichler Vítek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0751 Entová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1004 Fišer Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0851 Fišerová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0958 Gogelová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T TZL8236 Graubner Jan 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0407 Graubner Tadeáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0957 Héčová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P TZL2050 Hodová Eliška 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL7803 Honner Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1302 Honner Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1001 Honner Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C TZL8052 Honnerová Blanka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C TZL5254 Horynová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0806 Hozík Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0604 Huleja Martin 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C TZL0903 Hustý Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C TZL7352 Chovancová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1101 Jahudka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0815 Jahudka Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL0103 Janda Přemek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C TZL5102 Jelínek Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL5757 Jelínková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL9308 Kašpar Michal 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D12C TZL0956 Klimešová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0455 Klimešová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1006 Koč Juraj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7550 Kočová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL9302 Kolárik Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6351 Koláriková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0853 Kopečková Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C TZL1050 Kořenová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TZL1250 Kořenová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C TZL5704 Krejčík Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6262 Krejčíková Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C TZL0203 Kundrata Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0700 Kundrata Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0950 Kundratová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7350 Kundratová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C TZL8053 Kurfürstová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0900 Kusák Alexander 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6502 Kusák Ivan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0651 Kusáková Valentýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C TZL3613 Láznička Alois 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P TZL6701 Láznička Libor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0858 Lázničková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C TZL6751 Lázničková Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0814 Linhart Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0813 Linhart Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C TZL0756 Lorencová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TZL1100 Malaník Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7801 Mašláň Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1005 Mašláň Prokop 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0955 Mašláňová Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C TZL7979 Mašláňová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0704 Mikláš Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0451 Mrkvičková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0503 Němec Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0805 Němec Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C TZL0051 Nešporová Alžběta 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
HDR TZL1150 Nešporová Viktorie Anna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8001 Novotný Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0259 Olbortová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0507 Palas Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C TZL1052 Palasová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8503 Pavlas Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0810 Pavlík Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL1000 Pekárek David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL7007 Pekárek Evžen 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL7653 Pekárková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0800 Pernička Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7336 Pernička Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0602 Pernička Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0708 Petrla Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL0001 Podmolík Jonáš 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C TZL9701 Podmolík Josef 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C TZL6915 Podmolík Tomáš 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C TZL7155 Podmolíková Dagmar 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D12C TZL0953 Růžičková Žofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0959 Řezníčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL9301 Schäfer Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C TZL6304 Schäfer Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6566 Schäferová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0707 Sikora Jan 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C TZL0902 Slováček Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C TZL5402 Slováček Rudolf 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL8002 Slováček Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL8181 Slováčková Věra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TZL1111 Smola Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8131 Smola Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C TZL6345 Strakoš Bohumil 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0601 Strakoš Ondřej 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TZL1251 Svobodová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N TZL1200 Šidla Dalibor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL6808 Šidla Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0252 Tichá Julie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0253 Tichá Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0812 Trávníček Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0705 Truneček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0711 Václavík Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0710 Valla Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C TZL3125 Valla Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0505 Vaněk Bořek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P TZL0712 Vaňhara Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P TZL0555 Vaňharová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TZL1300 Vintr Otakar 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7701 Vintr Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1551 Vintrová Matylda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6401 Vrubel Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0819 Vystrčil Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL0905 Zicha Lukáš 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C TZL0904 Zicha Ondřej 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C TZL5954 Žaludková Miroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ118 ks 11310 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C TZL0202 Bartík Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0818 Bartoš Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0606 Čepický Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6835 Černoch Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0816 Čuda Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C TZL0401 Eichler Vítek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0751 Entová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1004 Fišer Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0851 Fišerová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0958 Gogelová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T TZL8236 Graubner Jan 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0407 Graubner Tadeáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0957 Héčová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P TZL2050 Hodová Eliška 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1302 Honner Martin 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1001 Honner Tomáš 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D65C TZL5254 Horynová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0806 Hozík Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0604 Huleja Martin 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C TZL0903 Hustý Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7352 Chovancová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1101 Jahudka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0815 Jahudka Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL0103 Janda Přemek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0956 Klimešová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0455 Klimešová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1006 Koč Juraj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7550 Kočová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL9302 Kolárik Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6351 Koláriková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0853 Kopečková Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL5704 Krejčík Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6262 Krejčíková Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C TZL0203 Kundrata Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0700 Kundrata Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0950 Kundratová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7350 Kundratová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C TZL8053 Kurfürstová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0900 Kusák Alexander 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6502 Kusák Ivan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0651 Kusáková Valentýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C TZL3613 Láznička Alois 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0858 Lázničková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C TZL6751 Lázničková Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0814 Linhart Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0813 Linhart Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C TZL0756 Lorencová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N TZL1100 Malaník Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7801 Mašláň Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1005 Mašláň Prokop 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0955 Mašláňová Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C TZL7979 Mašláňová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0704 Mikláš Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0451 Mrkvičková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0503 Němec Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0805 Němec Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D20C TZL0051 Nešporová Alžběta 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
HDR TZL1150 Nešporová Viktorie Anna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7401 Novosad Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0952 Novosadová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8001 Novotný Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0259 Olbortová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL8503 Pavlas Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0810 Pavlík Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL1000 Pekárek David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7007 Pekárek Evžen 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL7653 Pekárková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0800 Pernička Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7336 Pernička Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0602 Pernička Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0708 Petrla Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0954 Pozlovská Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0953 Růžičková Žofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0959 Řezníčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0902 Slováček Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8002 Slováček Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TZL1111 Smola Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8131 Smola Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C TZL6345 Strakoš Bohumil 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0601 Strakoš Ondřej 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TZL1251 Svobodová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1200 Šidla Dalibor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0812 Trávníček Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0705 Truneček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0711 Václavík Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0710 Valla Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C TZL3125 Valla Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0505 Vaněk Bořek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0712 Vaňhara Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0555 Vaňharová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1300 Vintr Otakar 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7701 Vintr Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T TZL8653 Vintrová Alžběta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C TZL6401 Vrubel Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL5954 Žaludková Miroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ95 ks 8430 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.10.2020 17940 Kč
ZZZcelkem 17940 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101013 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 19740 Kč , zaplaceno: 17940 Kč, zbývá zaplatit: 1800 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C VIC7601 Hala Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C VIC0801 Hala Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C VIC0802 Křížka Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR VIC1401 Kubíček Ota 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7801 Kubíček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C VIC0952 Kubíčková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7624 Marek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C VIC0850 Marková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C VIC7857 Marková Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C VIC1060 Marková Tatiana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P VIC1010 Pečiva Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C VIC0650 Rosíková Růžena Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C VIC0610 Špaňhel Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7631 Špaňhel Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C VIC0888 Špaňhelová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C VIC7753 Špaňhelová Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C VIC0411 Veselý Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C VIC7700 Vlček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C VIC0713 Vlček Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N VIC1351 Vlčková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0951 Vlčková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ21 ks 1800 Kč 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C VIC7601 Hala Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C VIC0801 Hala Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR VIC1401 Kubíček Ota 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7801 Kubíček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C VIC0952 Kubíčková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P VIC1010 Pečiva Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C VIC0650 Rosíková Růžena Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C VIC0610 Špaňhel Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0888 Špaňhelová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7700 Vlček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C VIC0713 Vlček Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N VIC1351 Vlčková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0951 Vlčková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 1020 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.10.2020 2820 Kč
ZZZcelkem 2820 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101020 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 2820 Kč , zaplaceno: 2820 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4100919 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 04.10.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C ZBM7205 Fiala Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
29.09.2020 120 Kč ZBM
ZZZcelkem 120 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 4101113 (bankovní účet: 2400207368/2010)
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 51300 Kč , zaplaceno: 43260 Kč, zbývá zaplatit: 8040 Kč