Logo

Přehled vkladů: Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu

Název:
Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum:
12.09.2020, 12.09.2020
Kluby:
999     AOP     ASU     CEL     DOK     HOB     JPV     KON     KSU     OOL     PLU     PTE     PVP     RBK     SBR     SPR     SSU     STE     TBM     TVR     UOL     ZBM     ZLH     ZPV     PZR     VBM    
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C 0010003 Felklová Jarmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C 0040002 Hladiš Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C 0040001 Hladišová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0030001 Janeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C 0050001 Kotačková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0050002 Sajalová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0020001 Smékalová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C 0010001 Ženčák Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C 0010002 Ženčáková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 960 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P 0030001 Janeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C 0050001 Sajal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0050002 Sajalová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 290 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 120991026 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1250 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1250 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C AOP7700 Bencúr Juraj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0950 Borunská Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C AOP0600 Borunský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0902 Cetl Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T AOP6602 Cetl Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P AOP7550 Cetlová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0752 Cetlová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0801 Čech Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C AOP0652 Gallo Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0802 Gallo Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6501 Hadač Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C AOP0452 Klechová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C AOP0504 Klösel Samuel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0854 Klöslová Sofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0201 Kostka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C AOP0901 Kovalčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C AOP0751 Kovalčíková Alena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7252 Pachmannová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0551 Pachmannová Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7551 Pometlová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C AOP6702 Tesař Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR AOP1650 Tesařová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR AOP1451 Tesařová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0301 Valík Adam 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C AOP7101 Valík Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ29 ks 2850 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C AOP0950 Borunská Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C AOP0600 Borunský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0902 Cetl Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6602 Cetl Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P AOP7550 Cetlová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0752 Cetlová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0801 Čech Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C AOP0652 Gallo Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0802 Gallo Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6501 Hadač Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C AOP0452 Klechová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C AOP0504 Klösel Samuel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0854 Klöslová Sofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0201 Kostka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C AOP0901 Kovalčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C AOP0751 Kovalčíková Alena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7252 Pachmannová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0551 Pachmannová Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7551 Pometlová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C AOP6702 Tesař Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR AOP1650 Tesařová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR AOP1451 Tesařová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ26 ks 2450 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 2550 Kč OB Opava 2550 Kč
08.09.2020 1950 Kč OB Opava 1950 Kč
09.09.2020 620 Kč Orientační běh Opava 620 Kč
11.09.2020 180 Kč AOP 180 Kč
ZZZcelkem 5300 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090801 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 5300 Kč , zaplaceno: 5300 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ASU0799 Bartášková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ASU5050 Čadilová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7599 Christodoulou Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0546 Kobylka David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P ASU6749 Kobylka Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C ASU7501 Kolek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU7102 Macek Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0748 Macek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU7798 Musilová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0747 Navrátil Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ASU9243 Ostřanský Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU6849 Pavlík Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C ASU0550 Pobucká Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C ASU1010 Sekanina Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0745 Sekanina Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ASU7750 Sekaninová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C ASU5600 Strachota Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU6099 Strachotová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0749 Šneider Kvido 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ASU7101 Šneider Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C ASU5350 Štáblová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0448 Štoudek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ27 ks 2900 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ASU0799 Bartášková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P ASU0546 Kobylka David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P ASU6749 Kobylka Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C ASU7501 Kolek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C ASU9271 Křečková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU7102 Macek Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ASU1249 Macek Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0748 Macek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU7798 Musilová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0747 Navrátil Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ASU9243 Ostřanský Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU6849 Pavlík Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C ASU0550 Pobucká Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C ASU1010 Sekanina Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0745 Sekanina Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ASU7750 Sekaninová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0749 Šneider Kvido 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ASU7101 Šneider Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0448 Štoudek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ24 ks 2470 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 5370 Kč Marnus Orienteering 5370 Kč
ZZZcelkem 5370 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090722 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 5370 Kč , zaplaceno: 5370 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C CEL0400 Tomášek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C CEL6426 Tomášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H20C CEL0100 Tomášek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 360 Kč CEL 360 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090902 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 360 Kč , zaplaceno: 360 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C DOK7801 Kmínek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C DOK1100 Kmínek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C DOK1000 Kmínek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C DOK7850 Kmínková Michala 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 380 Kč Orientační klub Doks 380 Kč
ZZZcelkem 380 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090504 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 380 Kč , zaplaceno: 380 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N HOB1101 Kratochvíl David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C HOB7001 Kratochvíl Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR HOB1651 Kratochvílová Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 260 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HOB1101 Kratochvíl David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C HOB7001 Kratochvíl Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR HOB1651 Kratochvílová Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 520 Kč Kratochvíl Karel 520 Kč
ZZZcelkem 520 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090807 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 520 Kč , zaplaceno: 520 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C JPV0750 Balvanová Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPVXX01 Dolák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0550 Doláková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0950 Gottwaldová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV9912 Honkyš Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0952 Hýblová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV1001 Koutný Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV0907 Markovič Krištof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPV1150 Markovičová Ludmila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JPV0850 Pinkavová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0551 Pinkavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C JPV0555 Plachá Aneta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C JPV1010 Plachý Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JPV0707 Plachý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0653 Přikrylová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0652 Přikrylová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C JPV0202 Štorek David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C JPV0505 Štorek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ18 ks 1560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C JPV0750 Balvanová Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPVXX01 Dolák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0550 Doláková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C JPV9509 Fajkus Radim 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0950 Gottwaldová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV9707 Honkyš Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0952 Hýblová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV1001 Koutný Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JPV0850 Pinkavová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0551 Pinkavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C JPV0555 Plachá Aneta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C JPV1010 Plachý Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JPV0707 Plachý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0653 Přikrylová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0652 Přikrylová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C JPV0202 Štorek David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C JPV0505 Štorek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 1540 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090905 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 3100 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 3100 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N KON0909 Beneš Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KON0404 Beneš Jindřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KON9915 Beneš Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KON0757 Benešová Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C KON7575 Benešová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON8755 Čeřovská Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR KON1353 Čeřovská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1010 Čeřovský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KON0929 Dostál Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1288 Dostálová Elena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1062 Dostálová Jolana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1061 Fialová Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0779 Fialová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KON6515 Hlava Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KON6389 Hlavová Miroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6919 Huňka Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KON5713 Komínek Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KON7717 Křupka Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6427 Navrátil Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N Kon1041 Neklová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T KON7629 Podzimek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KON0808 Podzimek Theodor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1128 Rouš Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1022 Rozsíval Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0760 Rozsívalová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON8063 Rozsívalová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C KON4617 Skácel Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON7521 Škrabal Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KON7676 Škrabalová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9888 Škrabalová Šárka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR Kon1211 Václavek Alois 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N KON1079 Václavková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON9898 Vlachová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N KON1111 Zapletal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0979 Zapletalová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON7979 Zapletalová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ37 ks 3520 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C KON0909 Beneš Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KON0404 Beneš Jindřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KON9915 Beneš Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KON0757 Benešová Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C KON7575 Benešová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR KON1353 Čeřovská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1010 Čeřovský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1061 Fialová Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0779 Fialová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6427 Navrátil Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C Kon1051 Neklová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON7629 Podzimek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C KON0808 Podzimek Theodor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1022 Rozsíval Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0760 Rozsívalová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON8063 Rozsívalová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON7521 Škrabal Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KON7676 Škrabalová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9888 Škrabalová Šárka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR Kon1211 Václavek Alois 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KON1079 Václavková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON9572 Vlachová Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9898 Vlachová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KON1111 Zapletal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0979 Zapletalová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON7979 Zapletalová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ27 ks 2540 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 5920 Kč KOB Konice 5920 Kč
ZZZcelkem 5920 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090906 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 6060 Kč , zaplaceno: 5920 Kč, zbývá zaplatit: 140 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7878 Paloncý Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6349 Paloncý Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T KSU8009 Stojaník Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0919 Stojaník Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KSU8011 Vlček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ52 ks 5240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H20C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KSU8011 Vlček Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ48 ks 4850 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.09.2020 10090 Kč KSU 10090 Kč
ZZZcelkem 10090 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090908 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 10090 Kč , zaplaceno: 10090 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL6300 Světnický Alexandr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5707 Zdráhal Robert 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5301 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C OOL8801 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C OOL0800 Petřivalský Nil 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOL6300 Světnický Alexandr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5301 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 720 Kč SK Haná Orienteering 720 Kč
09.09.2020 550 Kč OOL SK Haná orienteering 550 Kč
ZZZcelkem 1270 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090924 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1270 Kč , zaplaceno: 1270 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C PLU0500 Černoch Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0351 Černochová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0901 Frélich Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0853 Frélichová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0900 Hřivňák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C PLU8201 Hubík Hubert 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PLU1300 Hubík Hubert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PLU1500 Hubík Radan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C PLU0452 Janečková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0503 Karásek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C PLU0301 Karásek František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0902 Kožnárek Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU1001 Lutera Oliver 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7878 Luterová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1051 Luterová Laura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PLU1400 Matyšek Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PLU8007 Matyšek Radoslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0350 Němečková Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0501 Otruba František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C PLU7417 Otruba Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C PLU0577 Otrubová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7677 Otrubová Ivona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7852 Otrubová Johana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0888 Otrubová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PLU1277 Otrubová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0854 Slezáková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C PLU0600 Soldán Robin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0903 Suchánek Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0851 Štefková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PLU7501 Travnicek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ32 ks 3090 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C PLU0500 Černoch Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0351 Černochová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0853 Frélichová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0900 Hřivňák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C PLU0452 Janečková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0503 Karásek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C PLU0301 Karásek František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0902 Kožnárek Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU1001 Lutera Oliver 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7878 Luterová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1051 Luterová Laura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C PLU0350 Němečková Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0501 Otruba František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C PLU0577 Otrubová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7677 Otrubová Ivona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7852 Otrubová Johana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0888 Otrubová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1277 Otrubová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0854 Slezáková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C PLU0600 Soldán Robin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0903 Suchánek Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0851 Štefková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ24 ks 2330 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.09.2020 5420 Kč TJ Sokol Plumlov 5420 Kč
ZZZcelkem 5420 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090910 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 5420 Kč , zaplaceno: 5420 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR PTE1402 Bábek Tom 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PTE1051 Bábková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7650 Bartošová Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T PTE8771 Boháčová Lucie 2 100 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PTE1400 Fládr Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C PTE7150 Klapková Jarmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PTE0808 Mikuš Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE8365 Mikušová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR PTE1052 Smejkalová Nikola 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1004 Šmída Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PTE1003 Tříska David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1300 Tříska Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE7447 Tříska Richard 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PTE0880 Vavrdová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P PTE6952 Vítková Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PTE1001 Vrba Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PTE0850 Vrbová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7850 Zrůbková Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ19 ks 1710 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR PTE1402 Bábek Tom 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PTE1051 Bábková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PTE7650 Bartošová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PTE1400 Fládr Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PTE0808 Mikuš Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1350 Mikušová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PTE1003 Tříska David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1300 Tříska Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE8050 Třísková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PTE0880 Vavrdová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C PTE1001 Vrba Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PTE0850 Vrbová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7850 Zrůbková Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1160 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090912 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 2870 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2870 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C PVP7400 Cveček Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C PVP7700 Možný Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PVP0800 Možný Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 310 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C PVP7400 Cveček Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C PVP7700 Možný Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PVP0800 Možný Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 310 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 380 Kč Šimon a Standa Možní - 380 Kč
08.09.2020 240 Kč Martin Cveček 240 Kč
ZZZcelkem 620 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090116 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 620 Kč , zaplaceno: 620 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N RBK1150 Jalová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR RBK1401 Jalový Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C RBK9252 Mazalová Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 260 Kč RBK 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12091105 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 260 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C SBR4701 Blažek Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P SBR8750 Czaschová Emílie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SBR6150 Czaschová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C SBR0750 Good Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N SBR1100 Otruba Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SBR1500 Pavlas Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SBR0851 Procházková Samantha 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C SBR4801 Toman Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR6201 Zítka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 1100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SBR6150 Czaschová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C SBR0750 Good Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SBR1100 Otruba Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SBR1500 Pavlas Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SBR0851 Procházková Samantha 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR6201 Zítka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 760 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1860 Kč SKOB Bruntál 1860 Kč
ZZZcelkem 1860 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090913 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1860 Kč , zaplaceno: 1860 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SPR5100 Pilc Oldřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SPR5100 Pilc Oldřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 240 Kč SK SKI-SPORT Bruntál 240 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090929 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 240 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C SSU0505 Hejtmánek Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1252 Kopecká Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SSU8000 Kopecká Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N SSUXX51 Kopecká Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C SSU6091 Králová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H70C SSU4302 Ostřanský Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SSU0901 Pánek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SSU1600 Pánek Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SSU0702 Pánek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SSU1001 Ryszkowski Ondřej 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1150 Tichá Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 1580 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C SSU0505 Hejtmánek Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1252 Kopecká Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SSU8000 Kopecká Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SSUXX51 Kopecká Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C SSU6091 Králová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H70C SSU4302 Ostřanský Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SSU0901 Pánek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SSU1600 Pánek Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SSU0702 Pánek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SSU1001 Ryszkowski Ondřej 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SSU1150 Tichá Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1340 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 2720 Kč SSU 2720 Kč
11.09.2020 200 Kč SSU 200 Kč
ZZZcelkem 2920 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090914 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 2920 Kč , zaplaceno: 2920 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N STE1201 Binar Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7600 Burda Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C STE0852 Burdová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C STE0653 Burdová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7102 Janků Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C STE0404 Janků Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N STE1150 Janků Michala 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7251 Janků Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE7602 Kučera Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0853 Kučerová Klaudie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C STE7556 Lubrichová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0451 Lubrichová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE0202 Lukašák Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0450 Lukašáková Sára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0811 Máčala Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C STE1100 Marek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE0252 Marková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7550 Marková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0909 Matoušek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7504 Matoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7951 Matoušková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0751 Matoušková Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C STE7103 Mikoška Eman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0807 Mikoška Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7150 Mikošková Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0552 Mikošková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T STE9750 Mikošková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE7403 Mlejnek Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6907 Petřivalský Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C STE4801 Sklenář Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE6451 Smolková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0800 Světnický Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C STE0204 Světnický František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE8001 Tomášek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7800 Venus Ctibor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0554 Venusová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0650 Zatloukalová Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7352 Zbraňková Magda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ48 ks 5100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C STE7600 Burda Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C STE0852 Burdová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C STE0653 Burdová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STE7602 Kučera Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0853 Kučerová Klaudie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C STE7556 Lubrichová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0451 Lubrichová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE0202 Lukašák Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0450 Lukašáková Sára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0811 Máčala Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C STE1100 Marek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE0252 Marková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7550 Marková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0909 Matoušek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7504 Matoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7951 Matoušková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0751 Matoušková Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C STE7103 Mikoška Eman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0807 Mikoška Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7150 Mikošková Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0552 Mikošková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE9750 Mikošková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C STE4801 Sklenář Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE6451 Smolková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0800 Světnický Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE0204 Světnický František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7800 Venus Ctibor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0554 Venusová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C STE7352 Zbraňková Magda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ37 ks 3930 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 9030 Kč SKI - OB Šternberk 9030 Kč
ZZZcelkem 9030 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090915 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 9030 Kč , zaplaceno: 9030 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C TBM8888 Hlavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TBM1108 Skřivanek František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C TBM8911 Zimmermann Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 310 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TBM8911 Zimmermann Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 430 Kč TJ Tesla Brno 430 Kč
ZZZcelkem 430 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12091108 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 430 Kč , zaplaceno: 430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P TVR6200 Labudík Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C TVR5000 Pospíšil Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P TVR0500 Slavík Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C TVR6800 Slavík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C TVR7350 Slavíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C TVR6200 Labudík Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C TVR5000 Pospíšil Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TVR0500 Slavík Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C TVR6800 Slavík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C TVR7350 Slavíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1160 Kč TJ Sokol Vrbno p. P. 1160 Kč
ZZZcelkem 1160 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090930 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1160 Kč , zaplaceno: 1160 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5402 Bednář Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR UOL1400 Bednář Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1550 Bublová Matylda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7100 Horký Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C UOL7651 Janošíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6953 Kotrlová Gita 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1650 Petřivalská Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1651 Petřivalská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0503 Smékal Mikuláš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0405 Steklý Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5852 Špacírová Danuše 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ53 ks 5460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ38 ks 3890 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 9250 Kč SOB Olomouc 9250 Kč
11.09.2020 100 Kč SOB Olomouc 100 Kč
ZZZcelkem 9350 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090917 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 9350 Kč , zaplaceno: 9350 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C ZBM8989 Perůtková Jindra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
11.09.2020 120 Kč ZMB 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12091113 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C ZLH0850 Albertová Valentýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4801 Babák Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZLH0851 Buchtová Ester 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ZLH0666 Gajdošová Viktorie 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N ZLH1100 Mrkvica Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4600 Mrkvica Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C ZLH0800 Mrkvica Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZLH1600 Mrkvica Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C ZLH5950 Pavlíková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 1050 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C ZLH4801 Babák Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ZLH0666 Gajdošová Viktorie 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C ZLH1100 Mrkvica Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4600 Mrkvica Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C ZLH0800 Mrkvica Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZLH1600 Mrkvica Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 790 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1640 Kč ZLH 1640 Kč
ZZZcelkem 1640 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090918 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1840 Kč , zaplaceno: 1640 Kč, zbývá zaplatit: 200 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV6553 Jirková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H20C ZPV0001 Karásek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C ZPV7301 Karásek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T ZPV0302 Karásek Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C ZPV6970 Karásková Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZPV1200 Valenčík Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ZPV7901 Valenčík Radim 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZPV1250 Valenčíková Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ZPV7950 Valenčíková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 1080 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV6553 Jirková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV7076 Křečková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1540 Kč ZPV 1540 Kč
09.09.2020 380 Kč Irena Valenčíková 380 Kč
ZZZcelkem 1920 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090919 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 1440 Kč , zaplaceno: 1920 Kč, zbývá zaplatit: -480 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PZR4800 Kříž Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C PZR5051 Křížová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090711 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12091111 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
celkem: 71620 Kč , zaplaceno: 64180 Kč, zbývá zaplatit: 7440 Kč