Logo

Přehled vkladů: Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu

Klub: SOB Olomouc

Název:
Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum:
12.09.2020, 12.09.2020
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5402 Bednář Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR UOL1400 Bednář Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1550 Bublová Matylda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7100 Horký Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C UOL7651 Janošíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6953 Kotrlová Gita 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1650 Petřivalská Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1651 Petřivalská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0503 Smékal Mikuláš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0405 Steklý Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5852 Špacírová Danuše 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ53 ks 5460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ38 ks 3890 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 9250 Kč SOB Olomouc 9250 Kč
11.09.2020 100 Kč SOB Olomouc 100 Kč
ZZZcelkem 9350 Kč
Při platbě použijte variabilní symbol: 12090917 (bankovní účet: 249075059/0300) QR kód platby
klubový vklad: 9350 Kč , zaplaceno: 9350 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 9350 Kč , zaplaceno: 9350 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč