Logo

Přehled vkladů: Individuální měřený trénink ZČO

Název:
Individuální měřený trénink ZČO
Datum:
29.05.2021
Kluby:
999     BSO     DCH     DKL     FSP     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     SJH     SKV     SSU     VPM    
Nahrávám data...
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 10:30-11:00 0010001 Rom Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:30-11:00 0010002 Romová Katka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:30-11:00 0020001 Váchová Ilona 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:30-11:00 0010003 Valentová Hana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 10:00-10:30 BSO0853 Fojtíková Nikola 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:00-10:30 BSO0854 Fojtíková Vendula 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 10:00-10:30 BSO1200 Gregor Ondřej 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:00-10:30 BSO8151 Gregorová Kateřina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0304 Havliček Albert 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0602 Havlíček Viktor 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0001 Hejduk Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0201 Hejduk Zdeněk 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:00-10:30 BSO7250 Hejduková Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0301 Kohoutek Oldřich 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:00-10:30 BSO0750 Mattesová Pavla 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO7907 Rambousek Karel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:00-10:30 BSO7003 Solomko Vladimír 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0603 Spiřík František 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:00-10:30 BSO0856 Váchová Nicol 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 BSO0601 Veseleňák Karel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 10:00-10:30 DCH6002 Čech Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:30-12:00 DCH0657 Doubravová Barbora 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:30-12:00 DCH7503 Fryš Zdeněk 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:30-12:00 DCH7654 Fryšová Tereza 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:30-12:00 DCH0711 Plevný Albert 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:00-11:30 DCH6101 Vlach Miroslav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 11:00-11:30 DKL5950 Rančáková Stáňa 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 11:00-11:30 FSP1450 Kurfürstová Anna 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:00-11:30 FSP7852 Kurfürstová Magdalena 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 11:00-11:30 FSP1050 Kurfürstová Marie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 10:30-11:00 KRL0752 Bodurková Denisa 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 10:30-11:00 KRL0954 Čadková Michaela 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:00-10:30 KRL1153 Fáberová Hana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:00-10:30 KRL1351 Fáberová Lucie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 KRL0653 Gelnerová Anna 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:00-10:30 KRL1350 Gelnerová Karolína 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 10:30-11:00 KRL0952 Gelnerová Markéta 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 10:30-11:00 KRL1102 Haller Maxmilián 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:30-11:00 KRL6701 Hanák Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 10:30-11:00 KRL0951 Hanáková Aneta 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 KRL9651 Žákovcová Magda 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:00-11:30 KRL7151 Hanáková Marta 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:30-11:00 KRL7801 Houba Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 10:30-11:00 KRL1002 Houba Vojtěch 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:30-11:00 KRL1152 Houbová Eliška 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 KRL0658 Králová Lucie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:30-11:00 KRL0503 Kropáč Filip 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:30-11:00 KRL6702 Kropáč Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:30-11:00 KRL0754 Kropáčová Zuzana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:30-11:00 KRL0757 Pokorná Anežka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:30-11:00 KRL9304 Pova Ondřej 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:30-11:00 KRL1253 Valentová Ela 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 KRL0551 Vlachová Adéla 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:30-11:00 KRL9505 Žákovec Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ24 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 11:00-11:30 KSH6900 Mayer Tomáš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 11:00-11:30 KSH0852 Mayerová Daniela 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 12:00-12:30 LCV7351 Krausová Marcela 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 12:00-12:30 LPM1102 Čepička Antonín 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 12:00-12:30 LPM6701 Čepička Ladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 LPM0303 Čepička Ladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 12:00-12:30 LPM7353 Čepičková Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 LPM7805 Dvořák Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 12:00-12:30 LPM7001 Jiroušek Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:00-10:30 LPM6352 Kolovská Ilona 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:00-11:30 LPM5402 Pech Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:00-11:30 LPM6151 Pechová Iva 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 LPM7904 Šitra Vladimír 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 LPM7857 Šitrová Lucie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 12:00-12:30 LPM6900 Šoupa Karel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 12:00-12:30 LPM6850 Šoupová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 11:00-11:30 MAS0701 Brabec Matěj 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 11:00-11:30 MAS1001 Brabec Zdeněk 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:00-11:30 MAS6800 Kovář Jindřich 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:00-11:30 MAS0801 Křížek Ivo 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 11:00-11:30 MAS1000 Křížek Vilém 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:00-11:30 MAS0800 Mála Matyáš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:00-11:30 MAS7351 Millionová Hedvika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:00-11:30 MAS5501 Pilař Karel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:00-11:30 MAS0802 Pjenčák Adam 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 11:30-12:00 MLA6708 Bína Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:30-12:00 MLA6754 Bínová Kathrin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:00-10:30 MLA6951 Jelínková Radka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 MLA9205 Kamaryt Michal 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:30-12:00 MLA6404 Kamaryt Miloš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:30-12:00 MLA6651 Kamarytová Martina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 11:00-11:30 MLA1102 Kváč Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:00-11:30 MLA0800 Kváč Miroslav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 MLA9306 Macura Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 MLA0300 Milota Břetislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 MLA5801 Milota Josef 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 11:30-12:00 MLA1154 Nykodymová Anna 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 10:00-10:30 MLA1155 Peláková Daniela 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:00-10:30 MLA7500 Petruš Marek 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 10:00-10:30 MLA0701 Petruš Ondřej 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 10:00-10:30 MLA1200 Placek Nikolas 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:00-10:30 MLA8000 Placek Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 10:00-10:30 MLA0902 Placek Tomas 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:00-10:30 MLA8250 Placková Veronika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 11:00-11:30 MLA0901 Prinz Mikuláš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 11:00-11:30 MLA1150 Prinzová Lada 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ21 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 10:30-11:00 NEK1150 Cikhardtová Adéla 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 11:00-11:30 NEK0750 Hrabánková Kateřina Anna 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 NEK7851 Soukupová Andrea 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:00-11:30 NEK0350 Nádeníčková Iva 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:00-11:30 NEK7700 Pávek Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 10:00-10:30 NEK0700 Pávek Štěpán 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 11:00-11:30 NEK1350 Pávková Anna 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:00-11:30 NEK7850 Pávková Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 11:00-11:30 NEK0853 Pospíchalová Veronika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H10 11:00-11:30 NEK1201 Soukup Ondřej 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 10:30-11:00 ONO1001 Černý Antonín 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:30-11:00 ONO7101 Černý Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:30-11:00 ONO7852 Davidová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 12:00-12:30 ONO0700 Donda Jakub 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 ONO0403 Donda Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 10:30-11:00 ONO6400 Hájek Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0657 Halámková Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0553 Holíková Simona 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 12:00-12:30 ONO0600 Ječmen Matyáš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO8050 Ječmenová Věra 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D12 12:00-12:30 ONO0950 Ječmenová Veronika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 12:00-12:30 ONO0701 Kule Oliver 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 12:00-12:30 ONO0552 Kulová Laura 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 12:00-12:30 ONO0702 Maglia Šimon 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 ONO0603 Meduna Filip 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0555 Medunová Bára 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 12:00-12:30 ONO0450 Nejedlá Klára 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:00-11:30 ONO7501 Nejedlý Ladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0452 Pecko Sára 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 12:00-12:30 ONO7203 Pekárek Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0655 Pekárková Bára 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 10:30-11:00 ONO1000 Ritter Jakub 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 10:30-11:00 ONO0851 Ritterová Lída 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 12:00-12:30 ONO0650 Urbánková Eva 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 12:00-12:30 ONO1150 Urbánková Lucie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ25 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 11:00-11:30 SJH6451 Tichá Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:00-11:30 SJH6401 Tichý Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 12:00-12:30 SKV7701 Bauer Lukáš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 SKV7200 Fišer Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:30-11:00 SKV6002 Hnyk Michal 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:30-11:00 SKV5203 Kubát Jaroslav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:30-12:00 SKV5551 Kubátová Lenka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:30-11:00 SKV6751 Kubínová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 10:00-10:30 SKV5001 Novák Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:30-11:00 SKV5351 Novák Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H45 11:00-11:30 SKV6301 Řehořek Jaroš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:00-10:30 SKV6451 Šplinarová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H14 11:30-12:00 SKV0801 Turek Jakub 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 SKV7302 Turek Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:30-12:00 SKV7852 Turková Martina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 SKV7201 Vlašímský Robert 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 10:00-10:30 SKV6551 Žandová Marie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 10:00-10:30 SKV8751 Žandová Monika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ16 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 10:00-10:30 SSU8951 Kuncová Eliška 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 10:00-10:30 VPM5009 Blažek Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:00-11:30 VPM0652 Kožíšková Kateřina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H12 11:30-12:00 VPM0902 Materna Josef 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D10 11:30-12:00 VPM1150 Maternová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 VPM0502 Sobota Ondřej 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D21 11:30-12:00 VPM7250 Sobotová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D14 11:30-12:00 VPM0851 Sobotová Kateřina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
H21 11:30-12:00 VPM0300 Tokár Radim 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
D45 11:30-12:00 VPM6950 Tokárová Regina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 0 Kč 0 Kč
klubový vklad: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 0 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč