Logo

Přehled vkladů: Měřený trénink TJN, Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček

Název:
Měřený trénink TJN, Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Datum:
30.05.2021, 30.05.2021
Kluby:
999     NNN     AOP     BOR     BZP     CTB     DCE     DKL     DKP     DOR     DVP     EKP     FSP     CHA     JJN     KAM     KDZ     KNC     KPY     KRL     KRN     LBE     LME     LTU     MAS     MFP     MLA     PDY     PGP     PHK     RIC     ROU     RUM     SCP     SJC     SLA     SSU     STB     TAP     TJN     TJP     TZL     UVP     VPM     VSP     ZBM     ZVO     BSO     DOK     FYD     JEN     JLI     KAS     KSH     LDC     LIT     LLI     LPM     LTP     NEK     OKP     ONO     PEN     PUL     ROZ     SMB     SMR     SOB     TEP     TUR     TUV     VLI     ZBP    
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá 0120001 Cimbálová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá 0120002 Cimbálová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká 0010001 Čalounová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky 0100002 Drbohlav Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká 0100001 Drbohlav Mirek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky 0020001 Florian Eda 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
Fáborky 0020002 Florian Jáchym 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
Dlouhá 0110001 Gajdoš Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky 0030001 Handrk Adam 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
Krátká 0060001 Kocmanová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky 0090001 Kosák Damián 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká 0080001 Mašatová Zora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá 0040001 Pohlová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 50 Kč
Krátká 0050003 Reichel Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá 0050001 Reichel Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká 0050002 Reichelová Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky 0050004 Reichelová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká 0070001 Topol Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá 0110002 Zuzana Ščehovičová 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ19 ks 2040 Kč 200 Kč
klubový vklad: 2240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2240 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky NNN555 Bělecký Jan 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
Dlouhá NNN0005 Betková Štěpánka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky NNN0004 Duda Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká NNN0001 Kopřivová Anna 1 120 Kč 120 Kč 50 Kč
Dlouhá NNN0003 Kubánek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká NNN0002 Lžičařová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 50 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 640 Kč 150 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 170 Kč NNN0001
2021-05-2525.05.2021 170 Kč NNN0002
2021-05-2626.05.2021 130 Kč NNN555
2021-05-2626.05.2021 80 Kč Duda-HDR
2021-05-2727.05.2021 120 Kč NNN0005
ZZZcelkem 670 Kč
klubový vklad: 790 Kč , zaplaceno: 670 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá AOP0757 Rychlá Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká BOR8450 Zenková Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H80B 11:00-11:30 BOR3900 Beránek Miroslav 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H50B 12:30-13:00 BOR6701 Beránek Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55C 10:00-10:30 BOR6400 Doškář Boris 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55B 11:00-11:30 BOR6654 Halířová Eva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D21L 9:30-10:00 BOR9161 Havlová Adéla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 BOR0809 Hrůzek Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H18B 12:30-13:00 BOR0400 Janoušek Slávek 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 12:30-13:00 BOR7457 Janoušková Iveta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16C 10:00-10:30 BOR0510 Jelínek Šimon 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50B 10:30-11:00 BOR7105 Jeřábek Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 10:30-11:00 BOR7563 Jeřábková Tereza 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 BOR1400 Zachar Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45B 10:00-10:30 BOR7612 Kocman Jindřich 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10C 10:00-10:30 BOR1102 Kocman Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14B 10:00-10:30 BOR0752 Kocmanová Adéla 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 BOR0652 Koudelková Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55B 11:00-11:30 BOR6302 Krejčí Jaroslav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D75C 11:30-12:00 BOR4650 Křtěnská Leontina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H80B 10:00-10:30 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D60C 10:00-10:30 BOR6152 Kubátová Ivana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 10:30-11:00 BOR1100 Lamač Vítek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14B 10:30-11:00 BOR0750 Lamačová Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H35B 10:00-10:30 BOR8402 Ledecký Vladimír 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 10:00-10:30 BOR6900 Machara Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D21K 9:30-10:00 BOR9450 Macharová Michaela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 10:30-11:00 BOR1152 Michálková Ela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14B 10:30-11:00 BOR0857 Michálková Ema 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L 10:30-11:00 BOR7909 Najman Jaroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40B 10:00-10:30 BOR7713 Nehasil David 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10C 10:00-10:30 BOR1101 Nehasil František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 10:00-10:30 BOR1450 Nehasilová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 12:30-13:00 BOR1051 Ouzká Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 14:00-14:30 BOR1600 Patka Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14B 13:30-14:00 BOR0702 Patka Kryštof 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 13:30-14:00 BOR0902 Patka Marek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40B 14:00-14:30 BOR7715 Patka Miroslav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 13:30-14:00 BOR7853 Patková Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H60C 13:30-14:00 BOR5800 Průcha Miloslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70B 9:00-9:30 BOR5004 Rančák Josef 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 BOR0751 Rejholcová Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45C 9:00-9:30 BOR7415 Rejman Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16B 9:00-9:30 BOR0656 Rejmanová Nikola 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 BOR0952 Soukupová Marie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H18C 10:30-11:00 BOR0301 Staňa Ondřej 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 10:30-11:00 BOR9853 Staňová Karolína 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45B 10:30-11:00 BOR7650 Tučková Monika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D20C 10:30-11:00 BOR0253 Tymešová Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H80C 11:00-11:30 BOR4001 Úlehla Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C 12:30-13:00 BOR5150 Úlehlová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45B 10:00-10:30 BOR7409 Vácha Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14C 12:30-13:00 BOR0759 Vaňourková Sára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 10:30-11:00 BOR0900 Votýpka Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 BOR7106 Waldhauser Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 BOR7459 Waldhauserová Irena 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14C 10:00-10:30 BOR0704 Zeman Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ55 ks 7650 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 7850 Kč
ZZZcelkem 7850 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 7770 Kč , zaplaceno: 7850 Kč, zbývá zaplatit: -80 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá BZP8750 Králová Vanda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 120 Kč BZP0137
ZZZcelkem 120 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá CTB8151 Gregorová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá DCE8050 Kučerová Berenika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: -70 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá DKL8300 Spilka Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55B 11:00-11:30 DKL6600 Beneš Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 11:00-11:30 DKL7050 Benešová Jaroslava 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40B 11:00-11:30 DKL8000 Jedlička Michal 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H65B 11:00-11:30 DKL5501 Jirka Jiří 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D40B 9:00-9:30 DKL8052 Lohová Monika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H75B 11:30-12:00 DKL4601 Novotný Jiří 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 1100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1210 Kč
2021-05-2626.05.2021 10 Kč
ZZZcelkem 1220 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1220 Kč , zaplaceno: 1220 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá DKP7853 Brandejsová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP9600 Illner Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP8254 Jiřištová Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP8853 Karochová Simona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP6500 Klaška Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká DKP9651 Klašková Josefina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP6750 Klašková Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP5651 Klusáková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky DKP1504 Míka Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Fáborky DKP1301 Míka Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP5650 Mrázková Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká DKP0951 Mullis Carolina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky DKP1651 Mullis Elizabeth 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP7753 Mullis Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky DKP1200 Mullis Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP4300 Procházka Zdenko 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP5851 Svobodná Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP9350 Svobodná Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP0310 Škácha Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP0156 Škáchová Magdalena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP0655 Škáchová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP0656 Škáchová Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DKP5500 Špičák Aleš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ23 ks 2600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35B 13:30-14:00 DKP8251 Blažková Kristina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 14:00-14:30 DKP0807 Brandejs Štěpán 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0712 Černý Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D60B 13:30-14:00 DKP5752 Dudová Hana 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0910 Engel Adam 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H35B 13:30-14:00 DKP8207 Fröhlich Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 11:30-12:00 DKP7705 Gregor Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 DKP0758 Gregorová Alice 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 14:00-14:30 DKP0857 Hladíková Julie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35B 10:30-11:00 DKP8154 Janatová Lucie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 12:00-12:30 DKP6901 Kalousek Jiří 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 11:30-12:00 DKP0110 Klement David 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H45B 11:30-12:00 DKP7102 Koliáš Čeněk 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 9:30-10:00 DKP0613 Kopecký Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0815 Koten Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 DKP0752 Lampová Amálie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 12:00-12:30 DKP0803 Machar Eda 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16B 12:30-13:00 DKP0604 Machar Matěj 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0716 Maroušek Dominik 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40B 14:00-14:30 DKP7800 Míka Pavel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 12:00-12:30 DKP8255 Míková Šárka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 10:30-11:00 DKP8200 Nývlt Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 12:00-12:30 DKP8651 Plochová Dominika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 9:00-9:30 DKP8660 Ryantová Jana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D20B 11:30-12:00 DKP0251 Řadová Lucie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 DKP6703 Sanna Roberto 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0816 Sedláček Patrik 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 11:30-12:00 DKP0850 Snížková Adéla 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 12:30-13:00 DKP0718 Studnička Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D50B 10:00-10:30 DKP7054 Škáchová Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0800 Šubrt Jáchym 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16B 11:30-12:00 DKP0502 Šubrt Vojtěch 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0818 Veljačik Jonáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45B 12:00-12:30 DKP7201 Víteček Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 DKP0801 Víteček Šimon 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 DKP0864 Vondráčková Alžběta 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ36 ks 6180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 8070 Kč
2021-05-2626.05.2021 1080 Kč
ZZZcelkem 9150 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 8780 Kč , zaplaceno: 9150 Kč, zbývá zaplatit: -370 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá DOR7601 Houska Jindřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká DOR0851 Housková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR0655 Housková Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká DOR7551 Housková Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR0505 Jiras Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR6900 Jiras Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR7853 Magazu Radmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky DOR1152 Magazu Sophia 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR7701 Peckl Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR0405 Snížek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá DOR7102 Šácha Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 1400 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14B 12:30-13:00 DOR0701 Jiras Antonín 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 DOR0657 Magazu Annabelle 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:00-12:30 DOR0805 Magazu Lukas 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 9:30-10:00 DOR0806 Peckl Kryštof 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H55B 12:00-12:30 DOR6600 Petrilák Miroslav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40B 12:00-12:30 DOR7656 Petriláková Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 12:30-13:00 DOR0406 Snížek Ondřej 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 9:30-10:00 DOR0659 Šáchová Magdalena 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 2950 Kč
ZZZcelkem 2950 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 2950 Kč , zaplaceno: 2950 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká DVP7351 Řeháková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2424.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá EKP5650 Fantová Libuše 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká EKP6250 Hubáčková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá EKP7257 Konečná Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá EKP6301 Koucký Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá EKP6800 Pecka Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá EKP7003 Zurynek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 720 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 720 Kč
ZZZcelkem 720 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 720 Kč , zaplaceno: 720 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká FSP0900 Fibír Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky FSP1450 Kurfürstová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká FSP1050 Kurfürstová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky FSP1201 Kužel Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Fáborky FSP1300 Skripnik Kilián 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá FSP0600 Skripnik Nikola 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky FSP1051 Stará Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká FSP8150 Stará Vendula 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká FSP0851 Stará Žofie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 920 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75B 9:30-10:00 FSP4300 Čadil Jan 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H35B 12:30-13:00 FSP7901 Fibír Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 FSP0777 Fibírová Lucie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40B 12:30-13:00 FSP7555 Fibírová Zuzana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 12:30-13:00 FSP7612 Hrouda Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 12:00-12:30 FSP7852 Kurfürstová Magdalena 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 12:30-13:00 FSP0400 Kužel Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 12:00-12:30 FSP7610 Kužel Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 12:30-13:00 FSP7851 Kuželová Michaela 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 FSP0755 Leinweberová Julie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 12:30-13:00 FSP0800 Skripnik Matouš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H35B 12:30-13:00 FSP7502 Skripnik Ondřej 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 12:30-13:00 FSP8051 Skripniková Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 FSP0752 Stará Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35B 12:30-13:00 FSP8650 Studničná Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:30-13:00 FSP0706 Vrba Matyáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H65B 9:00-9:30 FSP5300 Wald František 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ17 ks 2990 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2020.05.2021 170 Kč
2021-05-2525.05.2021 120 Kč FSP8150
2021-05-2525.05.2021 80 Kč FSP1051
2021-05-2525.05.2021 120 Kč FSP0851
2021-05-3131.05.2021 3420 Kč
ZZZcelkem 3910 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 3910 Kč , zaplaceno: 3910 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká CHA0802 Sychra Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C 10:00-10:30 CHA5100 Barták Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C 10:00-10:30 CHA5550 Bradnová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C 12:30-13:00 CHA7604 Březina Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16B 12:30-13:00 CHA0605 Březina Karel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14C 12:30-13:00 CHA0851 Březinová Antonie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 12:30-13:00 CHA7751 Březinová Michaela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 9:30-10:00 CHA7200 Danko Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 9:30-10:00 CHA7551 Danková Irena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 9:30-10:00 CHA7300 Houda Vítězslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D60C 10:00-10:30 CHA5750 Kadavá Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40C 11:30-12:00 CHA7800 Kadavý Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70C 10:00-10:30 CHA4901 Kadavý Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65B 10:00-10:30 CHA5500 Kaška Rudolf 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D75B 10:00-10:30 CHA4650 Kašková Eva 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D21L 10:00-10:30 CHA7850 Kašková Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 11:30-12:00 CHA9850 Knížková Šárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 CHA0753 Lipenská Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40C 11:00-11:30 CHA7951 Lipenská Eva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40C 11:00-11:30 CHA7201 Lipenský Robert 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70C 10:00-10:30 CHA5002 Lusk Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C 10:00-10:30 CHA5650 Lusková Olga 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C 10:00-10:30 CHA7603 Matyáš Libor 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40C 10:00-10:30 CHA7652 Matyášová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16B 10:00-10:30 CHA0555 Matyášová Kristýna 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 12:00-12:30 CHA1400 Pachner Ota 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45B 12:00-12:30 CHA7501 Pachner Pavel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 10:00-10:30 CHA7750 Pachnerová Dominika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 12:00-12:30 CHA1850 Pachnerová Ela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65B 10:00-10:30 CHA5400 Pavlík Milan 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D55B 10:00-10:30 CHA6551 Pavlíková Pavla 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H70C 10:00-10:30 CHA4700 Smetana Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 9:30-10:00 CHA1052 Straková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C 12:30-13:00 CHA0604 Sychra Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 12:00-12:30 CHA7302 Sychra Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D70B 10:00-10:30 CHA5150 Šaffková Zuzana 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H70B 11:00-11:30 CHA5003 Ševčík Milan 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D65B 11:00-11:30 CHA5351 Ševčíková Alena 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H70C 10:00-10:30 CHA5001 Vokál Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D70C 10:00-10:30 CHA4951 Vokálová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50B 10:00-10:30 CHA6600 Vydra Ivan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ40 ks 4920 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 5220 Kč
ZZZcelkem 5220 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 5040 Kč , zaplaceno: 5220 Kč, zbývá zaplatit: -180 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky JJN1002 Holeš Vojta 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
Dlouhá JJN9200 Řehoř Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 50 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L 9:30-10:00 JJN1102 Bahník Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14B 9:30-10:00 JJN0750 Baloghová Milena 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D18B 9:00-9:30 JJN0450 Brožková Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 10:00-10:30 JJN1357 Brožková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C 9:30-10:00 JJN0751 Cicvárková Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L 9:00-9:30 JJN1003 Dostrašil Martin 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
D10L 9:00-9:30 JJN1151 Dostrašilová Vendula 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C 9:30-10:00 JJN0602 Habán Oliver 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 9:00-9:30 JJN1052 Jiráková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 12:00-12:30 JJN1401 Kocman Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 12:30-13:00 JJN0803 Král Matyáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 9:30-10:00 JJN1451 Kvítková Marie 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
HDR 10:30-11:00 JJN1250 Kvítková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C 10:00-10:30 JJN0600 Mairich Filip 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 9:30-10:00 JJN0950 Míková Sofie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C 9:30-10:00 JJN1005 Moučka Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14B 9:30-10:00 JJN0800 Nožička Jan 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 9:30-10:00 JJN0852 Nožičková Eva 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D10L 9:30-10:00 JJN1153 Oravcová Amálie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 9:30-10:00 JJN0802 Oravec Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C 12:00-12:30 JJN0451 Pesničáková Soňa 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50C 9:30-10:00 JJN6951 Pokorná Hana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18C 9:30-10:00 JJN0400 Pokorný Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H20B 10:00-10:30 JJN0102 Růta Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D12C 13:30-14:00 JJN0951 Růtová Amálka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 13:30-14:00 JJN7652 Růtová Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 10:00-10:30 JJN7000 Rýdl Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 11:30-12:00 JJN1054 Ryšavá Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 10:00-10:30 JJN0700 Řehoř Hynek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18B 10:00-10:30 JJN0303 Řehoř Vojta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45C 10:00-10:30 JJN7250 Řehořová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18C 12:00-12:30 JJN0454 Skácelová Adéla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR 14:00-14:30 JJN1300 Sodomka Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
D10L 10:30-11:00 JJN1150 Stadtherrová Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L 11:00-11:30 JJN8950 Svobodová Barbora 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 14:00-14:30 JJN8000 Švihovský Jaromír 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 9:00-9:30 JJN1001 Tkáč Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C 10:00-10:30 JJN0401 Tkáč Matěj 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H60C 9:30-10:00 JJN5601 Vokuš Zdeněk 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40C 9:30-10:00 JJN7750 Vokušová Dana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14C 9:30-10:00 JJN0752 Vokušová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ41 ks 4240 Kč 150 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 5030 Kč
ZZZcelkem 5030 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 4640 Kč , zaplaceno: 5030 Kč, zbývá zaplatit: -390 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá KAM7201 Balej Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KAM0951 Balejová Sofie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM7253 Balejová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM0258 Bejvlová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM9802 Jíra Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM6250 Kudrnáčová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KAM7202 Mišek Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM0202 Škvor Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM9900 Škvor Ota 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KAM0901 Zavadil Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM6401 Zavadil Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KAM0902 Zavadil Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KAM9850 Zimmerová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 1560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16B 12:00-12:30 KAM0506 Jíra Filip 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 KAM0754 Kudrnáčová Marta 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 KAM0756 Mišeková Kateřina 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 490 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 2040 Kč
ZZZcelkem 2040 Kč
klubový vklad: 2050 Kč , zaplaceno: 2040 Kč, zbývá zaplatit: 10 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká KDZ1201 Kollár Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50C 9:00-9:30 KDZ6700 Beneš Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50C 9:00-9:30 KDZ7150 Benešová Marika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 9:30-10:00 KDZ1150 Brzobohatá Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 9:30-10:00 KDZ0950 Engelthalerová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 9:00-9:30 KDZ1550 Jůzová Beáta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C 9:00-9:30 KDZ1100 Kvasnička Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C 9:00-9:30 KDZ7400 Kvasnička Ladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L 9:00-9:30 KDZ1452 Kvasničková Julie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21K 11:00-11:30 KDZ8750 Seemann Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR 9:30-10:00 KDZ1451 Seemann Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 9:00-9:30 KDZ8050 Spieszová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L 9:30-10:00 KDZ1350 Spieszová Rebeka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 1110 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1550 Kč
ZZZcelkem 1550 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1230 Kč , zaplaceno: 1550 Kč, zbývá zaplatit: -320 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká KNC5800 Havlíček Ivo 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50B 10:00-10:30 KNC6750 Čiháková Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D60B 10:30-11:00 KNC6150 Havlíčková Jindřiška 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D40B 13:30-14:00 KNC7851 Havlová Eva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 KNC0750 Havlová Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D55B 10:00-10:30 KNC6550 Komersová Jana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 890 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2424.05.2021 1010 Kč
ZZZcelkem 1010 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1010 Kč , zaplaceno: 1010 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá KPY5701 Dobeš Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY8750 Dobešová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KPY4600 Duda František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY7950 Jirásková Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY6850 Míchalová Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY0050 Míchalová Šárka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY0450 Pavlíčková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KPY7400 Vejražka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 960 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16B 13:30-14:00 KPY0504 Bozděch Tobiáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D60B 14:00-14:30 KPY6050 Freyová Michaela 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H55B 14:00-14:30 KPY6201 Kohl Jiří 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40B 13:30-14:00 KPY7800 Pavlíček Lubomír 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 KPY0750 Vejražková Anna 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 890 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1850 Kč
ZZZcelkem 1850 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1850 Kč , zaplaceno: 1850 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá KRL7201 Fišar Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KRL6701 Hanák Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká KRL0951 Hanáková Aneta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá KRL7151 Hanáková Marta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 480 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14B 11:30-12:00 KRL0752 Bodurková Denisa 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 11:30-12:00 KRL0651 Fišarová Adéla 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 11:30-12:00 KRL0351 Fišarová Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 11:30-12:00 KRL0653 Gelnerová Anna 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:30-12:00 KRL0952 Gelnerová Markéta 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 KRL0551 Vlachová Adéla 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 1060 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2828.05.2021 1060 Kč
2021-05-2828.05.2021 480 Kč
ZZZcelkem 1540 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1540 Kč , zaplaceno: 1540 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky KRN1500 Rychlý Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá KRN8505 Rychlý Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 200 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá LBE4600 NOSÁL STANISLAV 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky LME1111 Albl Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká LME0660 Alblová Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá LME0400 Bejvl Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká LME7950 Straková Linda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky LME1350 Straková Nora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Fáborky LME1400 Šimek Přemysl 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 600 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45B 10:30-11:00 LME7600 Albl Miloslav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 10:30-11:00 LME7555 Alblová Lucie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 14:00-14:30 LME7100 Bejvl Jakub 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H65B 13:00-13:30 LME5300 Neumann Zbyněk 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H55B 10:30-11:00 LME6300 Šimek Miroslav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 11:30-12:00 LME7755 Šimková Markéta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 1120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1720 Kč
ZZZcelkem 1720 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1720 Kč , zaplaceno: 1720 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá LTU6801 Killar Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá LTU6700 Skalka Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká LTU7850 Termerová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2222.05.2021 360 Kč LTU0613
ZZZcelkem 360 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 360 Kč , zaplaceno: 360 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá MAS5401 Hájek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2020.05.2021 170 Kč
ZZZcelkem 170 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 170 Kč, zbývá zaplatit: -50 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká MFP0901 Forst Albert 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40B 12:00-12:30 MFP7903 Dvořáček Dan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55B 10:00-10:30 MFP6301 Forst Libor 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 10:00-10:30 MFP6850 Forstová Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 12:00-12:30 MFP8450 Pecoldová Pavlína 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 MFP6700 Siegl Roman 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 11:30-12:00 MFP7050 Sieglová Dagmar 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 MFP7100 Šimša Jaromír 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 11:00-11:30 MFP7651 Šimšová Jana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 1520 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 1640 Kč
ZZZcelkem 1640 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1640 Kč , zaplaceno: 1640 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá MLA9802 Bartoš Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50B 11:30-12:00 MLA6701 Bartoš Luděk 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 11:30-12:00 MLA0451 Bartošová Marie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 13:00-13:30 MLA0201 Kováč František 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 570 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 680 Kč
ZZZcelkem 680 Kč
klubový vklad: 690 Kč , zaplaceno: 680 Kč, zbývá zaplatit: 10 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká PDY7350 Nováková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D20B 10:00-10:30 PDY0150 Nováková Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 310 Kč
ZZZcelkem 310 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 310 Kč , zaplaceno: 310 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká PGP1050 Bartalošová Ada 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP5550 Doležalová Vlasta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0355 Dvořáková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká PGP7254 Dvořáková Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká PGP0956 Dvořáková Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP6250 Hrabánková Ilona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP9654 Hrabánková Klára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP9950 Hrabánková Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0305 Hřivna Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0353 Chrzová Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0200 Janas Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP6901 Kabát Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0408 Kabát Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká PGP0704 Kosák Eliáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP7107 Košárek Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky PGP1255 Košárková Aneta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP8155 Košárková Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0300 Kožina Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0660 Lošťáková Sára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP6801 Maleček Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP7602 Nemšovský Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP6004 Pasničenko Viktor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP9810 Pelikán Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP9002 Procházka Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP8153 Ryšavá Vendula 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky PGP1203 Řehák Prokop 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0454 Řeháková Ludmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP7510 Střelba Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0157 Surkova Polina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP8409 Šedivý Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky PGP1400 Šedivý Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0557 Šimšová Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká PGP1005 Šňupárek Jenda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky PGP1152 Šňupárková Barborka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP0657 Štěpová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PGP8454 Voborská Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ36 ks 4160 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45B 13:00-13:30 PGP7203 Baldrian Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 11:30-12:00 PGP0503 Bartaloš Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40B 11:30-12:00 PGP8010 Bartaloš Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:30-12:00 PGP0853 Bartalošová Anežka 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40B 11:30-12:00 PGP8154 Bartalošová Jana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 12:30-13:00 PGP0401 Čtrnáct František 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H45B 13:00-13:30 PGP7603 Čtrnáct Jiří 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 13:00-13:30 PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 12:30-13:00 PGP7858 Dlouhá Marta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 12:30-13:00 PGP0502 Dlouhý Aleš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 12:30-13:00 PGP0659 Dvořáková Veronika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 12:30-13:00 PGP0106 Forst Antonín 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 13:00-13:30 PGP0404 Janas Adam 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 13:00-13:30 PGP7106 Janas Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14C 11:30-12:00 PGP0700 Jandera Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45B 13:00-13:30 PGP7355 Janovská Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 13:00-13:30 PGP6401 Janovský Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 12:00-12:30 PGP0304 Kolář Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H45B 12:00-12:30 PGP7405 Komín David 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 PGP6501 Kondrát Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 PGP0957 Lošťáková Ela 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D40B 13:00-13:30 PGP7763 Lošťáková Ivana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 10:00-10:30 PGP7601 Matějů Luboš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 11:00-11:30 PGP0104 Siegl Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 10:30-11:00 PGP0800 Šimerka Ondřej 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45B 10:30-11:00 PGP7551 Šimerková Olga 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:30-14:00 PGP0951 Štěpová Barbora 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D50B 11:00-11:30 PGP5850 Zelená Markéta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ28 ks 5050 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 9700 Kč
ZZZcelkem 9700 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 9210 Kč , zaplaceno: 9700 Kč, zbývá zaplatit: -490 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá PHK7107 Mašata Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá PHK9200 Petržela Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá RIC0655 Kotková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá RIC7352 Kotková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18B 10:00-10:30 RIC0450 De Heij Laura 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 13:00-13:30 RIC7902 Havlíček Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:00-13:30 RIC0853 Havlíčková Veronika 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45B 12:00-12:30 RIC7200 Koten Pavel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 12:00-12:30 RIC0452 Kotenová Barbora 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 12:00-12:30 RIC7252 Kotenová Klára 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 RIC0651 Kotenová Markéta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 10:30-11:00 RIC0601 Kubát Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 1480 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1480 Kč
2021-05-2525.05.2021 240 Kč
ZZZcelkem 1720 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1720 Kč , zaplaceno: 1720 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ROU9601 Buk Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU0001 Buk Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU0451 Černá Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU7505 Černý Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU8009 Duda Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU0501 Heller Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká ROU1000 Hrádek Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU7301 Krejčí Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ROU0453 Krejčová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 1080 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50B 9:00-9:30 ROU6901 Buk Jiří 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 9:00-9:30 ROU0102 Buk Ondřej 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:00-12:30 ROU0702 Heller Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40B 12:30-13:00 ROU7708 Heller Jiří 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 12:30-13:00 ROU7850 Hellerová Alena 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 11:00-11:30 ROU8350 Hrádková Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D12C 11:30-12:00 ROU0950 Pěkná Alžběta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 1180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 2200 Kč
2021-05-2727.05.2021 60 Kč
ZZZcelkem 2260 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 2260 Kč , zaplaceno: 2260 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká RUM5151 Nedvídková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C 11:00-11:30 RUM5001 Babický Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C 12:30-13:00 RUM8551 Heinlová Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K 9:00-9:30 RUM8750 Kotyšanová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 11:00-11:30 RUM7401 Novák Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14C 11:00-11:30 RUM0751 Nováková Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 490 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2020.05.2021 110 Kč RUM8750
2021-05-2525.05.2021 840 Kč
ZZZcelkem 950 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 610 Kč , zaplaceno: 950 Kč, zbývá zaplatit: -340 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá SCP7500 Khel Richard 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SCP7850 Khelová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SCP0400 Kuc Radim 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 360 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70B 10:00-10:30 SCP4700 Buriánek Jaromír 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D35B 9:30-10:00 SCP8150 Havlínová Zuzana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H65B 10:00-10:30 SCP5500 Jahn Pavel 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D65B 10:30-11:00 SCP5550 Jahnová Helena 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H60B 10:30-11:00 SCP5900 Kavka Jiří 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D55B 10:00-10:30 SCP6150 Kavková Dana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 13:30-14:00 SCP6950 Tloušťová Eva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D65B 14:00-14:30 SCP5450 Zavadilová Naďa 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 1420 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 1850 Kč
ZZZcelkem 1850 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1780 Kč , zaplaceno: 1850 Kč, zbývá zaplatit: -70 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá SJC5801 Beneš Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SJC6151 Benešová Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SJC8203 Lepšík Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SJC8765 Lepšíková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká SJC8604 Zahradník Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky SJC1200 Zahradník Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá SJC8309 Žaloudek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 800 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 970 Kč
ZZZcelkem 970 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 800 Kč , zaplaceno: 970 Kč, zbývá zaplatit: -170 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá SLA7103 Kolář Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14B 11:30-12:00 SLA0700 Beran František 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D50B 10:30-11:00 SLA6950 Hrdličková Ludmila 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 12:30-13:00 SLA0601 Václavík Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 SLA0800 Zápotocký Jiří 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 680 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 870 Kč
ZZZcelkem 870 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 800 Kč , zaplaceno: 870 Kč, zbývá zaplatit: -70 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá SSU9953 Janošíková Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá SSU8952 Poklopová Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká STB7850 Kuťková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 10:30-11:00 STB1550 Hanušová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10L 10:30-11:00 STB1350 Hanušová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35B 10:30-11:00 STB8297 Hanušová Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14C 10:30-11:00 STB0700 Hübner Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 STB1351 Hübnerová Olivie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55B 9:30-10:00 STB6601 Kubec Pavel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45C 9:00-9:30 STB7399 Kubecová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16C 9:30-10:00 STB0550 Kubecová Magdalena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10C 9:00-9:30 STB1101 Kučerka Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 9:00-9:30 STB1450 Kučerková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 9:00-9:30 STB8196 Kučerková Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50B 10:30-11:00 STB7000 Průšek Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 STB1352 Průšková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 1460 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1740 Kč
ZZZcelkem 1740 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1580 Kč , zaplaceno: 1740 Kč, zbývá zaplatit: -160 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky TAP0602 Bulíř Jáchym 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP8101 Hejna Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP0502 Melišík Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP0200 Melišík Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP0100 Měšťan Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP0500 Smolka Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TAP9755 Šimůnková Gabriela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 800 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14B 9:30-10:00 TAP0850 Bulířová Žofie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H18B 14:00-14:30 TAP0402 Černý Antonín 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 14:00-14:30 TAP0501 Černý Matouš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H65B 11:30-12:00 TAP5501 Fiala Zdeněk 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H16B 14:00-14:30 TAP0609 Kuchař Ondřej 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 14:00-14:30 TAP7152 Melišíková Radka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 14:00-14:30 TAP0653 Měšťanová Tereza 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 11:30-12:00 TAP6852 Petrová Martina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 12:00-12:30 TAP0504 Sork Dominik 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 TAP0851 Šimůnková Michaela 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D18B 14:00-14:30 TAP0455 Tomášková Linda 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 12:00-12:30 TAP6950 Úlehlová Monika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 2180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 2980 Kč
ZZZcelkem 2980 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 2980 Kč , zaplaceno: 2980 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá TJN6354 Kočibová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TJN7101 Mrkvička Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TJN7002 Novotný Dušan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TJN7201 Ulman Aleš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 480 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16B 9:00-9:30 TJN0600 Dejnožka Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18C 9:00-9:30 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L 13:30-14:00 TJN1250 Dušková Denisa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16B 13:30-14:00 TJN0655 Dušková Viktorie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10L 10:00-10:30 TJN1304 Fanta Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16B 9:30-10:00 TJN0654 Háková Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H65C 12:00-12:30 TJN5602 Horák Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C 10:30-11:00 TJN1111 Janata Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 9:30-10:00 TJN8450 Janatová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 9:30-10:00 TJN1450 Janatová Ester 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 10:30-11:00 TJN0956 Janatová Violka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 10:00-10:30 TJN9602 Kočíb Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D35C 14:00-14:30 TJN8251 Kopecká Magdaléna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 10:30-11:00 TJN0811 Lesák Marek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H70C 9:00-9:30 TJN4901 Lukavec Míla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18B 10:00-10:30 TJN0409 Marek Matěj 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H21L 9:30-10:00 TJN9802 Michek David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 9:00-9:30 TJN0006 Nagy Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L 9:30-10:00 TJN1109 Pesničák Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H80C 10:00-10:30 TJN3800 Petrželka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H80C 10:00-10:30 TJN4000 Picek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C 9:00-9:30 TJN0656 Savruková Adéla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16B 9:00-9:30 TJN0653 Skalová Jolana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D10C 10:30-11:00 TJN0864 Stehlíková Josefína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40B 14:00-14:30 TJN7513 Štembera Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10L 13:00-13:30 TJN1201 Štembera Oskar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14B 14:00-14:30 TJN0801 Štembera Vítek 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16C 14:00-14:30 TJN0650 Štemberová Bára 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 9:30-10:00 TJN7550 Štemberová Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16B 10:30-11:00 TJN0605 Zurynek Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10C 12:30-13:00 TJN1107 Zurynek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 12:30-13:00 TJN0957 Zurynková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C 12:30-13:00 TJN6603 Žucha Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ33 ks 3820 Kč 0 Kč
klubový vklad: 4300 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 4300 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá TJP6401 Bazika Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá TJP6451 Baziková Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 300 Kč
ZZZcelkem 300 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 240 Kč , zaplaceno: 300 Kč, zbývá zaplatit: -60 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá TZL8508 Dlabaja Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 120 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká UVP5450 Beranová Vlasta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2424.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 120 Kč , zaplaceno: 120 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky VPM1155 Andělová Viktorie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40B 12:00-12:30 VPM8001 Anděl Robert 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:00-12:30 VPM0901 Anděl Robin 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H55B 10:00-10:30 VPM6601 Richtr Aleš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 10:00-10:30 VPM7451 Richtrová Lucie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 11:30-12:00 VPM0456 Šauli Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 910 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 990 Kč
ZZZcelkem 990 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 990 Kč , zaplaceno: 990 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Fáborky VSP1600 Baldrian František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká VSP1100 Baldrian Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0555 Balejová Julie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0508 Bolehovský Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0202 Bolehovský Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP7103 Bolehovský Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP8102 Ehler Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP0854 Ehlerová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP1050 Ehlerová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP0802 Folprecht Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0653 Folprechtová Julie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0150 Horáková Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP7255 Horáková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP0952 Jirásková Laura 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky VSP1150 Jirásková Mia 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Fáborky VSP1151 Jirásková Viola 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká VSP0950 Kučerová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0553 Malečková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0602 Mencl Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP6505 Mencl Miloslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP7050 Menclová Silvie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP0853 Nemšovská Magdalena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky VSP1350 Neyrinck Nina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Krátká VSP7012 Neyrinck Noel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP5203 Polák Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Fáborky VSP1152 Rodová Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP9200 Šunda Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP0401 Titz Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP7401 Zakouřil Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá VSP7453 Zakouřilová Helena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká VSP0850 Zakouřilová Klára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ32 ks 3640 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18B 12:00-12:30 VSP0450 Arnoštová Veronika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 13:00-13:30 VSP0405 Baldrian Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D35B 14:00-14:30 VSP7850 Baldrianová Barbora 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 13:00-13:30 VSP0751 Baldrianová Eva 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D20B 11:30-12:00 VSP0254 Beranová Eva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 11:30-12:00 VSP7150 Beranová Iva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H35B 13:00-13:30 VSP7000 Bořánek Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D70B 12:00-12:30 VSP5050 Dohnalová Dana 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D40B 11:00-11:30 VSP7855 Ehlerová Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 10:30-11:00 VSP7460 Folprechtová Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 14:00-14:30 VSP7752 Gajdová Kristina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 14:00-14:30 VSP0752 Gajdová Michaela 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16B 11:00-11:30 VSP0601 Horák Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H70B 13:00-13:30 VSP5000 Hořínek Jaroslav 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H45B 10:30-11:00 VSP7403 Jirásek Milan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 11:30-12:00 VSP0458 Kodejšová Markéta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 11:30-12:00 VSP0453 Kopecká Valentýna 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VSP0900 Kučera Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H45B 11:00-11:30 VSP7302 Kučera Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 VSP0950 Kučerová Kateřina 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 VSP7551 Kučerová Marie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 VSP7559 Malečková Iva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 VSP0855 Malečková Pavlína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16B 11:00-11:30 VSP0606 Meier David 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 11:30-12:00 VSP0600 Městka Václav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 11:30-12:00 VSP7650 Městková Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55B 10:30-11:00 VSP6201 Němeček Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D55B 10:30-11:00 VSP6650 Němečková Jarmila 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 11:00-11:30 VSP7012 Neyrinck Noel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D50B 11:00-11:30 VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H45B 11:00-11:30 VSP7423 Rod Jan 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VSP0803 Rod Matyáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35B 13:00-13:30 VSP7450 Svobodová Jitka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VSP0701 Štrait Vilém 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VSP0807 Termer Štěpán 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45B 11:30-12:00 VSP7351 Trnková Dana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H70B 12:00-12:30 VSP5001 Uher Petr 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D40B 12:00-12:30 VSP8050 Uhrová Zuzana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H18B 11:30-12:00 VSP0400 Zakouřil Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ39 ks 7030 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 10830 Kč
ZZZcelkem 10830 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 10670 Kč , zaplaceno: 10830 Kč, zbývá zaplatit: -160 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ZBM9651 Hiršová Gabriela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ZBM8282 Mesiarkinová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ZBM9350 Šimková Johanka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Dlouhá ZBM8607 Šrubař Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 480 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 120 Kč
2021-05-3030.05.2021 120 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
klubový vklad: 480 Kč , zaplaceno: 240 Kč, zbývá zaplatit: 240 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Měřený trénink TJN
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ZVO7901 Kolář Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká ZVO1153 Kolářová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
Krátká ZVO7451 Marholdová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 360 Kč 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14B 12:00-12:30 ZVO0805 Kolář David 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 ZVO0556 Linhartová Klára 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 ZVO0851 Mikulová Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35B 12:00-12:30 ZVO7951 Mikulová Zuzana 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:00-12:30 ZVO0752 Švejdová Karolína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 830 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1190 Kč
ZZZcelkem 1190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1190 Kč , zaplaceno: 1190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16B 12:00-12:30 BSO0602 Havlíček Viktor 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 BSO0650 Kohoutková Klára 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 430 Kč
ZZZcelkem 430 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 380 Kč , zaplaceno: 430 Kč, zbývá zaplatit: -50 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 11:00-11:30 DOK0104 Bílý Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50B 10:30-11:00 DOK6800 Bílý Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16C 12:00-12:30 DOK0602 Dolejší Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40B 12:00-12:30 DOK7450 Dolejší Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H10C 12:00-12:30 DOK1100 Kmínek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C 12:00-12:30 DOK7801 Kmínek Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 12:30-13:00 DOK1000 Kmínek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 12:30-13:00 DOK7850 Kmínková Michala 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 9:30-10:00 DOK0053 Pavlíková Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40B 12:00-12:30 DOK7800 Synek Antonín 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20C 12:00-12:30 DOK0200 Synek Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40B 12:00-12:30 DOK7950 Synková Petra 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ12 ks 1580 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1900 Kč
ZZZcelkem 1900 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1580 Kč , zaplaceno: 1900 Kč, zbývá zaplatit: -320 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50C 9:30-10:00 FYD6952 Würzová Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 110 Kč
ZZZcelkem 110 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 110 Kč , zaplaceno: 110 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C 10:00-10:30 JEN0804 Horáček Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 10:00-10:30 JEN0800 Horáček Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 11:30-12:00 JEN0801 Kadečka David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70C 11:30-12:00 JEN5002 Kadečka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C 11:30-12:00 JEN5651 Kadečková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 10:30-11:00 JEN0901 Kalousek Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 JEN1350 Kalousková Aneta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C 10:30-11:00 JEN8451 Kalousková Pavla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H40C 10:30-11:00 JEN7701 Kutek Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40C 10:30-11:00 JEN8050 Kutková Hana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10L 10:30-11:00 JEN1351 Kutková Sára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C 10:30-11:00 JEN0752 Kutková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C 11:00-11:30 JEN6101 Mareš Hynek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H16C 10:00-10:30 JEN0602 Matouš Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18C 14:00-14:30 JEN0452 Menclová Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 14:00-14:30 JEN7556 Menclová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55C 11:30-12:00 JEN6201 Švarc Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55C 11:30-12:00 JEN6451 Švarcová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50C 10:00-10:30 JEN7101 Zabořil Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 10:00-10:30 JEN7457 Zabořilová Romana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ20 ks 1930 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 1930 Kč
ZZZcelkem 1930 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1930 Kč , zaplaceno: 1930 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 9:00-9:30 JLI7600 Keltner Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 9:00-9:30 JLI7701 Pešík Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 9:00-9:30 JLI7700 Štryncl Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50B 10:30-11:00 JLI7100 Zaydlar Michal 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 520 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 190 Kč
2021-05-2626.05.2021 330 Kč JLI0547
ZZZcelkem 520 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 520 Kč , zaplaceno: 520 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65C 11:30-12:00 KAS5451 Malá Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H75C 11:30-12:00 KAS4600 Nejezchleba Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75C 11:30-12:00 KAS4551 Nejezchlebová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D75C 11:30-12:00 KAS4350 Štrojsová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 320 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 320 Kč
ZZZcelkem 320 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 320 Kč , zaplaceno: 320 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50B 12:30-13:00 KSH6900 Mayer Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 KSH0852 Mayerová Daniela 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 340 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 340 Kč
ZZZcelkem 340 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 340 Kč , zaplaceno: 340 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50C 9:30-10:00 LDC6802 Hovorka Ladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 9:00-9:30 LDC7101 Nehasil Vladislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D18C 9:00-9:30 LDC0350 Nehasilová Veronika 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 9:00-9:30 LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 13:30-14:00 LDC7301 Štěpán Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55C 9:00-9:30 LDC6401 Vlček Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55C 9:00-9:30 LDC6451 Vlčková Jindra 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35C 13:30-14:00 LDC8200 Zít Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10L 13:30-14:00 LDC1300 Zít Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C 13:30-14:00 LDC1150 Zítová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 13:30-14:00 LDC8151 Zítová Pavla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ11 ks 1150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 1150 Kč
ZZZcelkem 1150 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1150 Kč , zaplaceno: 1150 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40C 9:00-9:30 LIT8002 Kučerka Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H35B 12:30-13:00 LIT8204 Tůma Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 300 Kč
ZZZcelkem 300 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 300 Kč , zaplaceno: 300 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D50C 9:30-10:00 LLI7150 Balcarová Alena 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16C 10:00-10:30 LLI0652 Balcarová Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 12:00-12:30 LLI0203 Bradáč David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 12:00-12:30 LLI0002 Bradáč Jakub 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 12:00-12:30 LLI7201 Bradáč Stanislav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 12:00-12:30 LLI7550 Bradáčová Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50C 9:30-10:00 LLI6801 Fürst Aleš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50C 9:30-10:00 LLI6950 Fürstová Katka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D35C 12:30-13:00 LLI5550 Korejčíková Dáďa 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50C 9:30-10:00 LLI7152 Marková Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H55C 11:30-12:00 LLI6301 Melichar Jaromír 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70B 11:30-12:00 LLI4702 Peterka Josef 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H21L 11:30-12:00 LLI7502 Peterka Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 11:30-12:00 LLI7551 Peterková Viktorie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 1840 Kč
ZZZcelkem 1840 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1600 Kč , zaplaceno: 1840 Kč, zbývá zaplatit: -240 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14B 11:30-12:00 LPM0700 Stehlík Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H40B 11:30-12:00 LPM7903 Stehlík Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 11:30-12:00 LPM0951 Stehlíková Tereza 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 LPM0800 Tříska Lukáš 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H18B 11:30-12:00 LPM0300 Weissar Samuel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 830 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 830 Kč
ZZZcelkem 830 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 830 Kč , zaplaceno: 830 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50B 11:00-11:30 LTP6501 Bruner Luboš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H60C 12:00-12:30 LTP5802 Eiselt Miloš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14C 10:30-11:00 LTP0851 Fuchsová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 LTP7352 Johnová Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45C 9:30-10:00 LTP7351 Kamírová Gabriela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18B 10:30-11:00 LTP0404 Klein Martin 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50C 10:00-10:30 LTP7003 Martinec Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H50C 11:00-11:30 LTP6806 Pavel Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D20B 11:00-11:30 LTP0151 Pavlová Martina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 LTP7252 Riby Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H20B 11:00-11:30 LTP0202 Riby Thomas 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 12:30-13:00 LTP0601 Šimek Vojtěch 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50B 10:30-11:00 LTP7001 Žejdlík Michal 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 10:30-11:00 LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 2230 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 2300 Kč
ZZZcelkem 2300 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 2230 Kč , zaplaceno: 2300 Kč, zbývá zaplatit: -70 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D20B 12:30-13:00 NEK0250 Marešová Klára 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 12:30-13:00 NEK0350 Nádeníčková Iva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:30-13:00 NEK0700 Pávek Štěpán 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D18B 12:30-13:00 NEK0450 Ziebová Veronika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 720 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 720 Kč
ZZZcelkem 720 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 720 Kč , zaplaceno: 720 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H50B 12:00-12:30 OKP6200 Novák Ivo 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-3131.05.2021 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 190 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14B 12:00-12:30 ONO0700 Donda Jakub 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H16B 12:00-12:30 ONO0600 Ječmen Matyáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40B 12:00-12:30 ONO7900 Ječmen Vladimír 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 12:00-12:30 ONO0701 Kule Oliver 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 12:00-12:30 ONO0552 Kulová Laura 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D18B 12:00-12:30 ONO0450 Nejedlá Klára 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 1060 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 1060 Kč
ZZZcelkem 1060 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1060 Kč , zaplaceno: 1060 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H40B 9:00-9:30 PEN7700 Erbert Ladislav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D55B 9:00-9:30 PEN6350 Kábrtová Iva 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55B 9:00-9:30 PEN6200 Vydra Pavel 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 570 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2727.05.2021 570 Kč
ZZZcelkem 570 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 570 Kč , zaplaceno: 570 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75C 9:30-10:00 PUL4200 Novotný František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 80 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 170 Kč PUL4200
ZZZcelkem 170 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 80 Kč , zaplaceno: 170 Kč, zbývá zaplatit: -90 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45B 12:00-12:30 ROZ7350 Jírová Monika 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D60B 9:00-9:30 ROZ6150 Voltrová Svatava 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 360 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 360 Kč , zaplaceno: 360 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C 9:30-10:00 SMB6401 Žitný Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 110 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2323.05.2021 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 110 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: -80 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 9:00-9:30 SMR8850 Kurková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C 9:30-10:00 SMR7902 Pesničák Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 270 Kč
ZZZcelkem 270 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 190 Kč , zaplaceno: 270 Kč, zbývá zaplatit: -80 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45B 11:30-12:00 SOB7300 Jandera Tomáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 190 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D70B 11:30-12:00 TEP4851 Městková Eva 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 170 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2424.05.2021 170 Kč
ZZZcelkem 170 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 170 Kč , zaplaceno: 170 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 14:00-14:30 TUR7603 Baier Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45B 11:30-12:00 TUR7201 Drahoňovský Aleš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16B 10:30-11:00 TUR0500 Heřmánek Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14C 9:30-10:00 TUR0850 Heřmánková Bára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C 9:30-10:00 TUR1152 Heřmánková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40B 9:30-10:00 TUR7777 Heřmánková Pavla 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H16C 12:30-13:00 TUR0501 Houžvička David 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 12:30-13:00 TUR6912 Houžvička Jindřich 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14B 12:30-13:00 TUR0751 Houžvičková Daniela 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D45C 12:30-13:00 TUR7254 Houžvičková Karolína 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 12:30-13:00 TUR0952 Houžvičková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18B 10:00-10:30 TUR0450 Hudská Štěpánka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H60C 10:00-10:30 TUR5100 Hudský Vlastimil 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70C 11:00-11:30 TUR4801 Jakubec Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 10:00-10:30 TUR9549 Kamenický Jeroným 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14C 13:30-14:00 TUR0811 Karásek Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C 12:30-13:00 TUR5803 Konopáč Jiří 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D65C 9:30-10:00 TUR5650 Konopáčová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 10:30-11:00 TUR0908 Kutek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 9:30-10:00 TUR0901 Lamač František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C 9:30-10:00 TUR7203 Lamač Jaroslav 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16B 10:30-11:00 TUR0660 Lamačová Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D21L 9:30-10:00 TUR8650 Luštická Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 12:00-12:30 TUR8700 Luštický Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 10:30-11:00 TUR0156 Matějková Barbora 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18B 9:30-10:00 TUR0308 Mellan Jonáš 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D16C 9:30-10:00 TUR0559 Mellanová Judita 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H20C 14:00-14:30 TUR0201 Mencl Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 TUR0704 Mertlík Vojtěch 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14C 10:00-10:30 TUR0707 Mizera Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16B 14:00-14:30 TUR0503 Nejezchleb Vojtěch 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14C 11:00-11:30 TUR0860 Nováková Barborka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16B 11:00-11:30 TUR0552 Novotná Barbora 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D14B 10:30-11:00 TUR0853 Novotná Karolína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L 12:00-12:30 TUR8153 Omová Michaela 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K 9:30-10:00 TUR0061 Paříková Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 10:00-10:30 TUR9753 Roškotová Lucie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 10:30-11:00 TUR8354 Rufferová Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 14:00-14:30 TUR8900 Schulhof Jan 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR 12:00-12:30 TUR2020 Schulhof Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21L 10:00-10:30 TUR9999 Sokolářová Šárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D20B 10:00-10:30 TUR0250 Šritrová Lenka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D21L 13:30-14:00 TUR9952 Thořová Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 TUR0711 Tomášek Prokop 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D65C 10:00-10:30 TUR5151 Tvrdková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 10:30-11:00 TUR8401 Váňa Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 10:30-11:00 TUR0151 Vejražková Rozárka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H18C 11:00-11:30 TUR0409 Waldhauser Štěpán 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 9:30-10:00 TUR0907 Wiedeman Nicolas 1 80 Kč 80 Kč 50 Kč
H21L 10:00-10:30 TUR9100 Wolf Daniel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H20C 10:00-10:30 TUR0110 Zabořil Vojtěch 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 10:00-10:30 TUR0951 Zabořilová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C 11:00-11:30 TUR0703 Zajger David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C 12:30-13:00 TUR1204 Zakouřil František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 12:30-13:00 TUR7500 Zakouřil Tomáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D35C 12:30-13:00 TUR8557 Zakouřilová Kamila 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14C 10:00-10:30 TUR0852 Zlatušková Sofie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 9:30-10:00 TUR0909 Žemlík Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 9:30-10:00 TUR7135 Žemlík Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ59 ks 6830 Kč 50 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 7780 Kč
ZZZcelkem 7780 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 6880 Kč , zaplaceno: 7780 Kč, zbývá zaplatit: -900 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C 10:30-11:00 TUV7304 Folprecht Eduard 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 11:30-12:00 TUV0955 Gibbons Emily 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 11:30-12:00 TUV7252 Gibbonsová Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 12:00-12:30 TUV7402 Kvapil Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 12:00-12:30 TUV1199 Kvapilová Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 12:00-12:30 TUV0999 Kvapilová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 12:00-12:30 TUV8151 Kvapilová Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D50C 12:00-12:30 TUV6850 Linková Iva 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D40C 10:30-11:00 TUV7950 Nováková Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70C 11:00-11:30 TUV4701 Pospíšil Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C 11:30-12:00 TUV6802 Šritr Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 11:00-11:30 TUV0998 Tomášková Matilda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 10:30-11:00 TUV7851 Tomášková Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 11:30-12:00 TUV0951 Válková Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 11:30-12:00 TUV7051 Válková Martina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1470 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2626.05.2021 1700 Kč
ZZZcelkem 1700 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 1470 Kč , zaplaceno: 1700 Kč, zbývá zaplatit: -230 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18C 11:00-11:30 VLI0453 Andrlová Lea 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 9:30-10:00 VLI0955 Barsová Magdaléna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14B 10:30-11:00 VLI0708 Beneš Filip 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H10C 10:30-11:00 VLI1100 Beneš Max 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 10:30-11:00 VLI7653 Benešová Radka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45B 9:30-10:00 VLI7601 Bureš Michal 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D45B 9:30-10:00 VLI7456 Burešová Kateřina 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H50C 11:00-11:30 VLI6801 Čaloun Michal 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D12C 11:00-11:30 VLI0950 Čalounová Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 VLI7454 Dvorská Marie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40C 9:00-9:30 VLI7704 Feřt Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR 11:30-12:00 VLI1451 Feřtová Alžběta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C 9:30-10:00 VLI0856 Feřtová Anežka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 11:30-12:00 VLI1056 Feřtová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 9:00-9:30 VLI7853 Feřtová Jitka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14B 11:00-11:30 VLI0852 Flossmannová Lucie 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14C 9:30-10:00 VLI0800 Habán Eduard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 9:30-10:00 VLI7707 Habán Ivo 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 11:30-12:00 VLI0804 Heczko Erik 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D35C 12:30-13:00 VLI7750 Heczková Bohdana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 12:30-13:00 VLI1252 Heczková Emma 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 12:00-12:30 VLI6001 Henych Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21L 12:00-12:30 VLI6151 Henychová Zuzana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H10C 10:00-10:30 VLI1111 Horáček Jáchym 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70B 14:00-14:30 VLI5000 Horáček Miroslav 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D10L 10:00-10:30 VLI1450 Horáčková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C 10:00-10:30 VLI8150 Horáčková Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D70B 14:00-14:30 VLI4950 Horáčková Stanislava 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D12C 9:30-10:00 VLI0953 Hrdá Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C 9:30-10:00 VLI7404 Hrdý Pavel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14B 10:30-11:00 VLI0702 Hyxa Jan 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H70B 11:00-11:30 VLI4900 Ježek Ladislav 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
H70B 10:00-10:30 VLI4901 Karmazín Petr 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D70B 10:00-10:30 VLI5150 Karmazínová Ivana 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D16C 9:00-9:30 VLI0656 Kosková Adéla 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 9:00-9:30 VLI7554 Kosková Třísková Lenka 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 VLI1003 Kruliš Janek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C 10:30-11:00 VLI6901 Kruliš Petr 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H45C 11:00-11:30 VLI7507 Kubeša Vladimír 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D10C 11:00-11:30 VLI1152 Kubešová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 11:00-11:30 VLI0954 Kubešová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C 9:30-10:00 VLI7405 Kunášek Martin 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14B 10:30-11:00 VLI0851 Kunášková Karolína 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D12C 10:30-11:00 VLI1057 Kunášková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C 10:00-10:30 VLI1200 Matějů Eda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10L 10:00-10:30 VLI1300 Matějů Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C 10:00-10:30 VLI8054 Matějů Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H14C 12:30-13:00 VLI0701 Miklas Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C 12:30-13:00 VLI6850 Miklasová Markéta 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D70B 9:30-10:00 VLI5152 Pachnerová Jaroslava 1 170 Kč 170 Kč 0 Kč
D16C 13:00-13:30 VLI0551 Pecková Tereza 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14C 14:00-14:30 VLI0854 Pechová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 14:00-14:30 VLI1050 Pechová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 9:00-9:30 VLI0903 Pešík Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C 9:00-9:30 VLI1253 Pešíková Ela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40B 10:30-11:00 VLI7802 Peteráč Zdeněk 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
D40B 10:30-11:00 VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H55C 9:00-9:30 VLI6300 Petr Josef 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45B 11:00-11:30 VLI7451 Podrábská Marie 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VLI0700 Podrábský Ctibor 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H14C 13:30-14:00 VLI0803 Přinda Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L 13:30-14:00 VLI7701 Přinda Lukáš 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H70C 11:30-12:00 VLI5101 Přinda Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C 9:00-9:30 VLI7402 Severýn Otto 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 9:00-9:30 VLI7455 Severýnová Popková Klára 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 10:30-11:00 VLI0901 Skácel Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C 11:00-11:30 VLI0550 Skácelová Kateřina 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D45C 11:30-12:00 VLI7552 Skácelová Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H21L 10:00-10:30 VLI8700 Szenczi Gabriel 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D21K 12:30-13:00 VLI8650 Szenczi Kristýna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H12C 11:00-11:30 VLI1002 Šebelka Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14B 11:00-11:30 VLI0805 Šebelka Matěj 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L 10:30-11:00 VLI7403 Šesták Marek 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D14B 10:30-11:00 VLI0853 Šestáková Johana 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D18C 10:30-11:00 VLI0452 Šestáková Marie 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D16C 9:30-10:00 VLI0659 Šírová Anna 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
D55C 9:30-10:00 VLI6552 Šírová Jana 1 110 Kč 110 Kč 0 Kč
H65C 12:30-13:00 VLI5301 Škoda Přemek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C 12:00-12:30 VLI5351 Šumberová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35B 11:00-11:30 VLI7002 Urbaník Robert 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H40B 10:30-11:00 VLI7703 Vilém Stanislav 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
H14B 10:30-11:00 VLI0902 Vilém Štěpán 1 150 Kč 150 Kč 0 Kč
D16B 10:30-11:00 VLI0655 Vilémová Eliška 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
HDR 10:30-11:00 VLI1400 Votava Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C 11:00-11:30 VLI1201 Votava Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C 13:00-13:30 VLI1055 Zemanová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ86 ks 9970 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-2525.05.2021 10770 Kč
ZZZcelkem 10770 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 9970 Kč , zaplaceno: 10770 Kč, zbývá zaplatit: -800 Kč
Přihlášky: 30.05.2021 - Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45B 11:00-11:30 ZBP7302 Vaněk Petr 1 190 Kč 190 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 190 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2021-05-1919.05.2021 190 Kč
ZZZcelkem 190 Kč
QR kód platby
klubový vklad: 190 Kč , zaplaceno: 190 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 125270 Kč , zaplaceno: 123590 Kč, zbývá zaplatit: 1680 Kč