Logo

Přehled vkladů: Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti štafet

Název:
Oblastní žebříček, Mistrovství oblasti štafet
Datum:
03.06.2023, 03.06.2023
Kluby:
999     ALB     ASU     BRU     CET     CTB     DKP     DOB     EKP     HJL     HOR     CHC     JIL     KNC     KOR     KUO     LPU     LTU     NPA     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     SHK     SJC     SJI     SNA     SRK     STH     TAP     TJP     TUR     TYN     VAM     VRL     VSP     XHK     ZAM     ZBM    
Nahrávám data...
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D 0190001 Andrle Vlastimil 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P 0230001 Borovičková Vendula 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D 0030001 Culek Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T 0250001 Čermák Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR 0300001 Doležalová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D 0130002 Dousková Jiřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR 0280001 Dubrovská Julie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N 0270001 Hanč Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0180001 Hanousková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D 0020001 Horáčková Helena 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C 0060001 Hruša Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P 0010002 Jedlinská Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D 0010001 Jedlinský Radek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T 0120002 JIreš František 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D 0150001 Johanis Viktor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR 0260001 Johanisová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0110001 Juška Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N 0310001 Kohoutová Jasmine 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0310002 Kohoutová Natálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0100001 Kosinová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0170002 Kuklikova Berta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0170001 Kuklikova Katerina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0090001 Pfaffová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0200001 Pouchlý Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0290001 Schröterová Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0210002 Šafránková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0210001 Šafránková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T 0080001 Šír Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P 0130001 Šolc Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D 0050001 Šumpíková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T 0220001 Švagr Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P 0140001 Tillmannová Stanislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0160001 Ulvrová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0240001 Vejvoda Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D 0040001 Vošlajer Robert 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P 0070002 Vošvrda Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N 0070001 Vošvrdová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D 0120001 Zelenková Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ38 ks 4220 Kč 0 Kč
klubový vklad: 4220 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 4220 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ASU7501 Kolek Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0101.06.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55D BRU6800 Vychopeň Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR CET1501 Hájek Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR CET1801 Hájek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C CET7554 Hájková Ludmila 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 330 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 330 Kč
ZZZcelkem 330 Kč
klubový vklad: 330 Kč , zaplaceno: 330 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D CTB7910 Hanousek Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C DKP8207 Fröhlich Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C DKP8762 Hrdličková Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C DKP7701 Kolín Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR DKP1850 Kolínová Anita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C DKP8802 Vágner Libor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C DKP1116 Valenta Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C DKP6001 Valenta Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ7 ks 850 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 850 Kč
ZZZcelkem 850 Kč
klubový vklad: 850 Kč , zaplaceno: 850 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR DOB2100 Gregor Vilém 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65D DOB5001 Stárek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
klubový vklad: 200 Kč , zaplaceno: 200 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C EKP6301 Koucký Roman 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C HJL0851 Hamáková Adéla 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C HJL1050 Hamáková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C HJL1153 Chotěnovská Nela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N HJL1401 Mokrý Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P HJL7900 Mokrý Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C HJL1100 Mokrý Tadeáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C HJL1151 Pajerová Laura 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D HJL1101 Vomočil Oliver 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 830 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D12 HJL 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 HJL 1 1 300 Kč 300 Kč
MIX HJL 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX HJL 2 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 1380 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 2210 Kč
ZZZcelkem 2210 Kč
klubový vklad: 2210 Kč , zaplaceno: 2210 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C HOR0901 Čihák Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C HOR0601 Čihák Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C HOR1100 Čihák Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D HOR7651 Čiháková Olga 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D HOR6000 Horák Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D HOR7400 Kubín Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C HOR7350 Loukotová Andrea 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N HOR1450 Rathouská Anežka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P HOR7652 Rathouská Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D HOR1250 Rathouská Štěpánka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C HOR1000 Saifrt Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C HOR1251 Saifrtová Bára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C HOR0900 Škorpil Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C HOR5700 Škorpil Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D HOR6850 Vaňurová Marcela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C HOR6302 Vávra Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C HOR6301 Vávra Radek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12D HOR1200 Zollmann David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N HOR1600 Zollmann Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ19 ks 2140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
H14 HOR 1 1 300 Kč 300 Kč
H165 HOR 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX HOR 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 1080 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 3020 Kč
2023-05-3131.05.2023 200 Kč
ZZZcelkem 3220 Kč
klubový vklad: 3220 Kč , zaplaceno: 3220 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D CHC7606 Borovec Alexandr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C CHC0701 Borovec Šimon 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12D CHC1253 Doležalová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C CHC9201 Dutkowski Mikolaj 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D CHC8152 Dvorská Renata 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C CHC1401 Dvorský Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C CHC5801 Grundman Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C CHC7707 Holinger Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C CHC0953 Holingerová Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D CHC8052 Holingerová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C CHC6951 Chaloupková Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N CHC1501 Komárek Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D CHC8001 Komárek Josef 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C CHC0955 Komárková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C CHC6701 Křivda Ivan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C CHC7251 Křivdová Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D CHC7701 Macháček Milan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C CHC0951 Macháčková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C CHC0902 Matoušek Alex 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C CHC0658 Mimrová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C CHC0502 Nimshaus Viktor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C CHC8151 Nimshausová Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C CHC0503 Pirkl Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C CHC6501 Půlpán Roman 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C CHC6602 Semrád Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C CHC6651 Semrádová Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D CHC8601 Sýkora Bohumil 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C CHC7901 Šimek Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C CHC1002 Šimek Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C CHC7502 Švadlena Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ30 ks 3630 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D135 CHC 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 CHC 1 1 300 Kč 300 Kč
H14 CHC 1 1 300 Kč 300 Kč
H165 CHC 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 CHC 1 1 390 Kč 390 Kč
H21 CHC 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 2160 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 5430 Kč
2023-05-3131.05.2023 360 Kč
ZZZcelkem 5790 Kč
klubový vklad: 5790 Kč , zaplaceno: 5790 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C JIL1351 Brožíková Johanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C JIL5201 Erlebach Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D JIL7001 Gernert Alan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C JIL0901 Gottstein Matouš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N JIL1503 Hauschwitz Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D JIL1102 Hauschwitz Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR JIL1701 Hlaváč Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N JIL1451 Hlaváčová Ema 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C JIL5254 Horynová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D JIL7258 Janovská Věra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D JIL7202 Janovský Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C JIL8802 Jiřišta Lubomír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C JIL8500 Jiřišta Vladimír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C JIL1502 Jiřišta Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR JIL1751 Jiřištová Aneta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C JIL6052 Jiřištová Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C JIL9052 Jiřištová Klára 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D JIL6004 Karel Miloš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C JIL7553 Karlová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C JIL1500 Kolín Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N JIL1552 Kopecká Inés 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C JIL1302 Kopecký Šimon 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C JIL1301 Kubíček Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D JIL0904 Kuklík Tobiáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C JIL5401 Kynčl Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D JIL6102 Malý Evžen 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D JIL7703 Pitrmuc Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D JIL7852 Pitrmucová Šárka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12D JIL1250 Preisslerová Terezie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D JIL7151 Smrčková Lucie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C JIL0803 Spilka Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D JIL7801 Spilka Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D JIL8051 Spilková Marcela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C JIL1303 Valdman Hynek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D JIL7802 Valdman Miloš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C JIL1052 Valdmanová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N JIL1551 Vondroušová Agáta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C JIL1251 Vondroušová Laura 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N JIL1504 Votoček Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C JIL7103 Zemánek Mojmír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D JIL7601 Zlesák Ondřej 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C JIL5362 Zlesáková Vlasta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ42 ks 4770 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D195 JIL 1 1 300 Kč 300 Kč
H195 JIL 1 1 300 Kč 300 Kč
D12 JIL 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 JIL 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 JIL 2 1 300 Kč 300 Kč
H12 JIL 3 1 300 Kč 300 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 1800 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 6570 Kč
ZZZcelkem 6570 Kč
klubový vklad: 6570 Kč , zaplaceno: 6570 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C KNC6550 Komersová Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C KNC5750 Šilerová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 230 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 230 Kč
ZZZcelkem 230 Kč
klubový vklad: 230 Kč , zaplaceno: 230 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C KOR0503 Baše Ondřej 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D KOR7950 Hladká Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P KOR9200 Muzikář Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D KOR7551 Rybínová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C KOR0805 Vít Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P KOR6950 Vítová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
MIX KOR 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 390 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 1110 Kč
ZZZcelkem 1110 Kč
klubový vklad: 1110 Kč , zaplaceno: 1110 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C KUO6902 Brožek Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C KUO7451 Brožková Květa 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C KUO6499 Mutinská Zdeňka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C KUO6501 Mutinský Viktor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D KUO7851 Šlesingerová Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 650 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
MIX KUO 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX KUO 2 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 780 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 1430 Kč
ZZZcelkem 1430 Kč
klubový vklad: 1430 Kč , zaplaceno: 1430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P LPU2499 Bydžovská Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7106 Czagan Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C LPU6501 Čermák Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LPU6553 Čermáková Renata 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C LPU1103 Domin Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0857 Dominová Julie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LPU0901 Držka Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU6801 Dvořák Luboš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D LPU6004 Dvořák Vladimír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C LPU0656 Dvořáková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N LPU1452 Dvořáková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU1054 Fenclová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C LPU7667 Fenclová Marta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C LPU7102 Filičko Marek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C LPU0633 Flos Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D LPU6555 Francová Julínková Dana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C LPU0801 Frosch Vítek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C LPU1052 Froschová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LPU7309 Froš Štěpán 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C LPU8105 Fukátko Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C LPU1053 Fukátková Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0804 Goláň Antonín 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C LPU0803 Goláň František 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C LPU0607 Hájek Dominik 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C LPU0459 Hanušová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N LPU1404 Havel Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LPU2497 Havel Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU1166 Helmeczi Ema 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0713 Hlavatý Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D LPU7509 Horáček Josef 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR LPU1601 Horáček Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1358 Horáčková Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU1256 Horáková Anna Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C LPU6854 Horáková Jindra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C LPU0954 Hovorková Elen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1353 Hovorková Nikol 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU6103 Jánek Ladislav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C LPU1403 Jirout Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU1012 Jirout Vilém 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU1003 Juška Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0703 Kadaně Marek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LPU1001 Kadaně Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LPU7817 Kadaně Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D LPU8253 Kadaňová Barbora 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C LPU1304 Kakos Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0763 Kaláčová Anna 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C LPU0864 Kaplanová Viktorie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LPU1002 Kárník Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1354 Kárníková Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D LPU8153 Kárníková Kamila 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D LPU5401 Klimpl Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D LPU8151 Klimplová Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C LPU5101 Knap Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU6003 Kološ Oldřich 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D LPU8103 Kroupa Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LPU0902 Kroupa Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU1154 Kroupová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LPU1851 Kroupová Elen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D LPU8154 Kroupová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D LPU7558 Krpatová Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C LPU1257 Křížová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1459 Kubešová Sára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0761 Kubíková Adéla 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P LPU6956 Kubíková Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C LPU4752 Kubíková Květoslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C LPU0566 Kubíková Magdaléna 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D LPU7718 Kuhn Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21D LPU0404 Kuhn Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C LPU0652 Kuhnová Alžběta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10C LPU1356 Kuhnová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU9114 Léhar Adam 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C LPU6152 Léharová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C LPU8605 Lenner Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C LPU5653 Lennerová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU1401 Lučan Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU0903 Lučan Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU1101 Lučan Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU7710 Lučan Vladimír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D LPU5502 Lulay Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU1104 Macek Dan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7517 Macek Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D LPU7515 Macháček Lubomír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C LPU1153 Macháčková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0951 Macháčková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LPU6904 Mornštejn Roman 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21D LPU9056 Mrózková Vendula 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LPU7356 Mrskočová Dana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C LPU1056 Munzarová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C LPU5654 Novotná Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU5905 Novotný Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C LPU1502 Odvody Vilém 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU1252 Odvodyová Nikola 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7310 Pipek Kamil 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C LPU0756 Pipková Karolína 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LPU7156 Pipková Táňa 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21D LPU9110 Procházka Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C LPU1305 Pýcha František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D LPU6554 Roudná Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C LPU0001 Roudný Václav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C LPU6102 Roudný Václav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D LPU5102 Sáňka Bedřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D LPU6055 Smrčková Olga 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR LPU1551 Stohanzlová Vilma 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU1151 Stryková Johana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N LPU1651 Stryková Kamila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D LPU7855 Stryková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10C LPU1351 Stryková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D LPU1107 Šabatka Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C LPU8106 Šabatka Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12D LPU1260 Šedová Natálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C LPU8359 Škodová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C LPU5408 Štěrba Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0952 Švíglerová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0752 Švíglerová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LPU7658 Švíglerová Pavla 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P LPU2498 Táborská Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D LPU6104 Tillmann Wolfgang 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C LPU5206 Třasák Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU1100 Udržal Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU1303 Udržal Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7816 Václavek Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D LPU7104 Vališ Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C LPU0512 Vališ Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D LPU1014 Vaněk Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7308 Vávra Jaroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR LPU1701 Vávra Kristián 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LPU7103 Věříš Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T LPU7761 Věříšová Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D LPU5801 Vícha Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C LPU5851 Víchová Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU1501 Zvěřina Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C LPU8357 Zvěřinová Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C LPU1253 Zvěřinová Nina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ133 ks 15370 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D105 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 LPU 1 1 300 Kč 300 Kč
D14 LPU 2 1 300 Kč 300 Kč
D165 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
D18 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
D18 LPU 2 1 390 Kč 390 Kč
D21 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
H135 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
H14 LPU 1 1 300 Kč 300 Kč
H14 LPU 2 1 300 Kč 300 Kč
H165 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 LPU 2 1 390 Kč 390 Kč
H18 LPU 3 1 390 Kč 390 Kč
H18 LPU 4 1 390 Kč 390 Kč
H195 LPU 1 1 300 Kč 300 Kč
H195 LPU 2 1 300 Kč 300 Kč
H21 LPU 1 1 390 Kč 390 Kč
D12 LPU 1 1 300 Kč 300 Kč
D12 LPU 2 1 300 Kč 300 Kč
H12 LPU 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 LPU 2 1 300 Kč 300 Kč
ZZZ celkem ZZZ22 ks 7680 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 23050 Kč
ZZZcelkem 23050 Kč
klubový vklad: 23050 Kč , zaplaceno: 23050 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C LTU6500 Bendák Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LTU6951 Bendáková Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LTU0903 Brož Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LTU1101 Brož Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C LTU8000 Brož Michal 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D LTU7803 Čapek Karel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C LTU0801 Čapek Karel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C LTU7852 Čapková Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C LTU1050 Čapková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D LTU5650 Filipová Dagmar 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C LTU0451 Hošková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D LTU7901 Kotyk Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C LTU0802 Kotyk Šimon 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C LTU0502 Kotyk Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LTU0753 Kvášovská Ludmila 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C LTU0902 Kvášovský Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LTU7802 Kvášovský Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C LTU0803 Lasík Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C LTU6900 Lazák Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C LTU0500 Lazák Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LTU7350 Licková Dana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C LTU0400 Pirožek Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C LTU6400 Pleskač Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C LTU6752 Stodůlková Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C LTU8951 Škodová Šárka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D LTU8100 Vaňátko Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D LTU7352 Vaňátková Bendová Monika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C LTU1150 Vaňátková Thea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LTU0750 Závodná Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ30 ks 3720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D135 LTU 1 1 390 Kč 390 Kč
H135 LTU 1 1 390 Kč 390 Kč
H14 LTU 1 1 300 Kč 300 Kč
H18 LTU 1 1 390 Kč 390 Kč
H21 LTU 1 1 390 Kč 390 Kč
D12 LTU 1 1 300 Kč 300 Kč
MIX LTU 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX LTU 2 1 390 Kč 390 Kč
MIX LTU 3 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 3330 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 7050 Kč
ZZZcelkem 7050 Kč
klubový vklad: 7050 Kč , zaplaceno: 7050 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C NPA8001 Antoš Filip 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C NPA0401 Fajfer Filip 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C NPA5754 Hušková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C NPA5101 Kalibán Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C NPA6851 Machová Iveta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C NPA7502 Novák Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C NPA0404 Novák Stanislav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR NPA1701 Novák Tadeáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C NPA7701 Novák Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C NPA5552 Nováková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR NPA1950 Nováková Julie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C NPA9151 Nováková Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C NPA8151 Píšová Monika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C NPA0652 Plecháčová Marie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ15 ks 1770 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
H21 NPA 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 390 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 2160 Kč
ZZZcelkem 2160 Kč
klubový vklad: 2160 Kč , zaplaceno: 2160 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C PBM8951 Mádlová Věra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C PBM8509 Pauschek Karel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 260 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C PDY1304 Bártl Eliáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C PDY8450 Hejtmánková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D PDY8103 Holata Radek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C PDY1303 Holata Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N PDY1551 Holatová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D PDY7501 Cháma Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C PDY0902 Cháma Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D PDY1105 Jindra Jáchym 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PDY0953 Jindrová Ema 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D PDY8051 Jindrová Klára 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C PDY9350 Kotrčová Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C PDY0651 Matějková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D PDY7300 Nedoma David 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PDY0703 Nedoma Edgar 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D PDY1000 Nedoma Oliver 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D PDY7851 Nedomová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C PDY0150 Nováková Eliška 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D PDY7350 Nováková Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D PDY8102 Pavlík Mojmír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D PDY7000 Sollier David 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14D PDY1052 Sollier Jennifer 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C PDY8050 Šilerová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12D PDY1102 Trnka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D PDY7802 Trnka Ondřej 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C PDY1400 Trnka Přemysl 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C PDY0601 Volejník Ondřej 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ26 ks 3080 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 3080 Kč
ZZZcelkem 3080 Kč
klubový vklad: 3080 Kč , zaplaceno: 3080 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PEN7700 Erbert Ladislav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C PEN6350 Kábrtová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 260 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T PGP7651 Haková Magda 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C PGP8755 Králová Vanda 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
klubový vklad: 260 Kč , zaplaceno: 260 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65D PHK5703 Balcar Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D PHK5952 Balcarová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C PHK0664 Ballonová Lucie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C PHK5701 Běhoun Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK1051 Besedová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D PHK0351 Besedová Katka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C PHK1252 Besedová Magdaléna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PHK7654 Besedová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D PHK7603 Čapek Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N PHK1600 Čapek Samuel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C PHK0850 Čapková Markéta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T PHK7850 Čapková Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR PHK1866 Černá Hedvika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PHK1414 Černý Matouš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C PHK0554 Doudová Alžběta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C PHK5702 Dušátko Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P PHK7550 Fejtová Blanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PHK1717 Grusser Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK0999 Grusserová Diana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N PHK1501 Hepner Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PHK1155 Hepnerová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C PHK6401 Hlaváček Lubomír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PHK0701 Horák Filip 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C PHK1152 Horáková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C PHK0353 Horáková Veronika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C PHK8050 Hrušová Dagmar 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10C PHK1380 Hrušová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK1050 Hrušová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C PHK1100 Chrtek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PHK0900 Jelínek František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK0953 Jelínková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D PHK7452 Jelínková Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C PHK7701 Jiran Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C PHK5351 Jiranová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N PHK1452 Jiranová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C PHK1354 Johanisová Nikola 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D PHK6101 Justa Jaromír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D PHK6153 Justová Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C PHK7605 Kadeřávek Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C PHK1250 Kopecká Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PHK6852 Kopecká Marcela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C PHK0555 Kopecká Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C PHK7703 Korbel Michal 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C PHK1253 Korbelová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PHK1254 Korbelová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PHK6752 Kosová Michaela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N PHK1401 Kout Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D PHK8201 Kout Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14D PHK0956 Koutová Sára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C PHK7805 Kummer Lukáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C PHK1010 Kunart Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PHK7852 Kunartová Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D PHK7804 Kvapil Ondřej 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C PHK0950 Kvapilová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PHK1150 Kvapilová Simona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D PHK7853 Kvapilová Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C PHK0852 Linderová Anna 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C PHK1059 Linderová Ema 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PHK1313 Liška Albert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D PHK8151 Lišková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PHK0802 Matušinec Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D PHK6504 Melichar Igor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10C PHK1451 Melicharová Nina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PHK7551 Melicharová Zdeňka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C PHK6800 Metelka Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PHK0801 Metelka Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C PHK1200 Mojžíš Radovan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D PHK7902 Mojžíš Robert 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D PHK8254 Mojžíšová Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14D PHK1053 Mojžíšová Nela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PHK1002 Novotný Kryštof 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C PHK8101 Novotný Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C PHK0901 Novotný Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C PHK0757 Ondrušová Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C PHK1201 Pompach Tobiáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D PHK7803 Pozdílek Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C PHK1251 Pozdílková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK0952 Pozdílková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D PHK7752 Rychterová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PHK0709 Seligr Lukáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C PHK0603 Severa Lukáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T PHK5503 Souček Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D PHK7105 Strnad Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C PHK1106 Tatarnikov Ivan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C PHK0405 Tatarnikov Mykhailo 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C PHK1402 Vítek Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C PHK7601 Vítek Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C PHK8804 Vojta Marek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12D PHK1204 Volák Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C PHK5201 Vondrouš Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PHK1500 Vrábel Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C PHK7604 Vrábel Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C PHK0705 Vrábel Štěpán 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C PHK0454 Vrábelová Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D PHK7755 Vrábelová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D PHK6808 Zamouřil Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C PHK0354 Zamouřilová Anežka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ97 ks 11260 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D135 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
D135 PHK 2 1 390 Kč 390 Kč
D135 PHK 3 1 390 Kč 390 Kč
D14 PHK 1 1 300 Kč 300 Kč
D14 PHK 2 1 300 Kč 300 Kč
D18 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
D18 PHK 2 1 390 Kč 390 Kč
D21 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H105 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H135 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H14 PHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H165 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 PHK 2 1 390 Kč 390 Kč
H195 PHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H21 PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
D12 PHK 1 1 300 Kč 300 Kč
D12 PHK 2 1 300 Kč 300 Kč
D12 PHK 3 1 300 Kč 300 Kč
H12 PHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 PHK 2 1 300 Kč 300 Kč
MIX PHK 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ22 ks 7770 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0101.06.2023 19030 Kč
ZZZcelkem 19030 Kč
klubový vklad: 19030 Kč , zaplaceno: 19030 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C SHK1111 Andrle Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D SHK7900 Beneda Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0703 Beneda Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SHK0960 Bohdanecká Antonie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SHK7950 Bohdanecká Barbora 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SHK1104 Bohdanecký František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D SHK0909 Březina Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SHK1307 Culek Tibor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SHK8151 Culková Dita 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SHK7600 Čečka Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0804 Čečka Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C SHK0650 Čečková Karolína 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C SHK7753 Čečková Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SHK8251 Čížová Andrea 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D SHK6753 Divecká Růžena 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SHK6102 Divecký Josef 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T SHK8800 Doležal Lukáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N SHK1550 Dubrovská Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SHK8753 Dubrovská Veronika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D SHK6354 Egrtová Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D SHK5202 Fejlek Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C SHK5351 Fejlková Alice 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D SHK5501 Filip Aleš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C SHK5702 Gazdačko Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SHK1107 Hanslík Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK1356 Hanslíková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C SHK5451 Hepnerová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SHK0857 Hlavsová Tereza 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SHK1250 Jakubská Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C SHK7652 Jakubská Naděžda 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SHK0406 Jakubský Adam 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C SHK0905 Jakubský David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SHK7603 Jakubský Radek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SHK7309 Jedlička Michal 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SHK1050 Jedličková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK1350 Jedličková Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SHK0850 Jedličková Veronika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C SHK8150 Jedličková Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D SHK6902 Kohout Josef 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SHK0405 Kolář Šimon 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D SHK7300 Kolář Viktor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N SHK1358 Kosinová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C SHK0150 Kroniková Štěpánka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C SHK0910 Kyrylyshyn Ihor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C SHK6701 Langr Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D SHK7251 Langrová Monika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SHK6600 Lapáček Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SHK0954 Lapáčková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SHK1005 Lukeš Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK1351 Lukešová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SHK7850 Lukešová Klára 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C SHK6351 Mádlová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SHK1202 Macháček Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SHK1155 Macháčková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SHK1051 Málková Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SHK1206 Mayer Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK1450 Mayerová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SHK7701 Morávek Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SHK7001 Netuka Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C SHK0750 Netuková Anežka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SHK8658 Novotná Barbora 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SHK6104 Novotný Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C SHK0553 Otreshko Eva Maria 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12D SHK1114 Pejšek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK1451 Pouchlá Sára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SHK1009 Pouchlý Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SHK1900 Pražák Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK7200 Rémiš Jaromír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0801 Rémiš Šimon 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0802 Rémiš Štěpán 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SHK0961 Řadová Ráchel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SHK7352 Slavíková Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C SHK0903 Sochor Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SHK0953 Sochorová Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SHK0758 Solařová Linda 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SHK8200 Souček Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C SHK7851 Suchá Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SHK5901 Svoboda Miloslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D SHK5853 Svobodová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D SHK5703 Šabatka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C SHK5652 Šabatková Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SHK1103 Šatínský Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D SHK6200 Širůček Jaromír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0806 Šlambora Kryštof 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SHK0705 Štefanik Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D SHK1007 Štefanik Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SHK7550 Štefaniková Markéta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SHK1109 Šumpík Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SHK0759 Šumpíková Barbora 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55C SHK6651 Thýnová Ivana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N SHK1300 Toužil Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SHK7602 Toužil Karel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C SHK1000 Toužil Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SHK8051 Toužilová Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SHK6301 Vychodil Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D55D SHK5951 Vychodilová Jiřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SHK7911 Weiner Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N SHK1452 Weinerová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SHK0908 Zástava Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ99 ks 11610 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D105 SHK 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 SHK 1 1 300 Kč 300 Kč
D18 SHK 1 1 390 Kč 390 Kč
D21 SHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H14 SHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H14 SHK 2 1 300 Kč 300 Kč
H14 SHK 3 1 300 Kč 300 Kč
H18 SHK 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 SHK 2 1 390 Kč 390 Kč
H18 SHK 3 1 390 Kč 390 Kč
D12 SHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 SHK 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 SHK 2 1 300 Kč 300 Kč
ZZZ celkem ZZZ13 ks 4440 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0101.06.2023 16050 Kč
ZZZcelkem 16050 Kč
klubový vklad: 16050 Kč , zaplaceno: 16050 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SJC5801 Beneš Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SJC6151 Benešová Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D65C SJC5752 Bienová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SJC7307 Bílek Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H75C SJC4801 Bílek Vratislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SJC0751 Brožková Elena 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SJC1253 Cyrany Anežka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SJC1453 Cyrany Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SJC1005 Hanousek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D SJC8008 Hanousek Václav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10C SJC1351 Hanousková Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75C SJC3601 Havlík Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SJC7756 Havrdová Renata 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SJC0950 Havrdová Selina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SJC0750 Havrdová Sheila 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SJC8702 Holas Štěpán 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SJC1050 Jakubcová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SJC1503 Jakubec Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SJC8106 Jakubec Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C SJC0253 Klacková Štěpánka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C SJC0702 Kopecký Matyáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SJC1153 Krykorková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SJC7950 Kučerová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SJC8507 Palas Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C SJC1501 Palas Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SJC8658 Palasová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR SJC1777 Palasová Tina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SJC0805 Pleva Stanislav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SJC7601 Pleva Stanislav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SJC8152 Podlipná Veronika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C SJC0952 Polanecká Anežka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SJC1100 Posolda Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SJC7957 Posoldová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SJC1103 Řehák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D SJC6001 Řehák Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SJC8002 Šnokhous Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SJC1152 Šolcová Elsa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SJC1900 Vágner Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SJC8754 Vágnerová Michaela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C SJC0705 Vaníček Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SJC1102 Vejvoda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SJC0850 Vltavská Eliška 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SJC1203 Vošvrda Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SJC0853 Vyziblová Viktorie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N SJC1504 Zahradník Eduard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D SJC8604 Zahradník Jakub 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D21C SJC9951 Zlámalová Nikola 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ47 ks 5450 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D105 SJC 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 SJC 1 1 300 Kč 300 Kč
D18 SJC 1 1 390 Kč 390 Kč
D18 SJC 2 1 390 Kč 390 Kč
H135 SJC 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 SJC 1 1 390 Kč 390 Kč
D12 SJC 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 SJC 1 1 300 Kč 300 Kč
MIX SJC 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 3240 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0101.06.2023 8690 Kč
ZZZcelkem 8690 Kč
klubový vklad: 8690 Kč , zaplaceno: 8690 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C SJI5901 Zeman Jaroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 130 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SNA0301 Balcar Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C SNA0851 Balcarová Olga 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SNA8301 Balek Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SNA7105 Doucha Jiří 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C SNA0501 Doucha Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SNA0801 Doucha Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D SNA7155 Douchová Jaroslava 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SNA9302 Fišer Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SNA5701 Hnyk Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SNA6301 Imlauf Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SNA7850 Ježková Dana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SNA8051 Jiroutová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C SNA5403 Langr Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C SNA5351 Langrová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SNA7602 Matějka Luboš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SNA1153 Matějková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D SNA5651 Mikysková Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SNA6901 Novák Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D SNA7001 Ptáček Miloš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SNA8402 Pýcha Lukáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SNA8053 Renská Lenka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR SNA1601 Sokolář Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75C SNA4501 Sokolář Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SNA7201 Sokolář Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55D SNA5702 Zákravský Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P SNA5952 Zvěřinová Darina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ26 ks 3200 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D105 SNA 1 1 390 Kč 390 Kč
H135 SNA 1 1 390 Kč 390 Kč
H165 SNA 1 1 390 Kč 390 Kč
H21 SNA 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX SNA 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 1950 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 5150 Kč
ZZZcelkem 5150 Kč
klubový vklad: 5150 Kč , zaplaceno: 5150 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65C SRK5752 Dusílková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N SRK1404 Janovec Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SRK0602 Jiroušek Dominik 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SRK1207 Klabzuba Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D SRK1004 Kouba Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SRK8501 Krunčík Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR SRK1752 Krunčíková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SRK8751 Krunčíková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SRK6751 Kulhavá Jarmila 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D SRK5701 Kulhavý Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SRK0951 Lepšová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SRK0200 Locker Daniel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C SRK7001 Locker Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C SRK9802 Locker Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D SRK7251 Lockerová Milena 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T SRK0503 Morávek Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12C SRK1252 Pauerová Zita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SRK5301 Pohl Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR SRK1666 Potštejnský Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D SRK1102 Potštejnský Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N SRK1453 Purmová Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D SRK0952 Říhová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D SRK1208 Spejchal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SRK0506 Stavrinou David 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C SRK0751 Stavrinou Kristýna 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C SRK0801 Šeps Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D SRK1001 Šíma Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SRK0605 Šimerda Václav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C SRK7501 Šklíba Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C SRK7651 Šklíbová Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D18C SRK0554 Tomášová Anna 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P SRK6753 Tomášová Majda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N SRK1349 Vít Potštejnský 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SRK4701 Vítek Zdeněk 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C SRK1202 Vlk Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SRK1206 Votroubek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SRK8201 Votroubek Jan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C SRK7452 Zemánková Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ38 ks 4370 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D18 SRK 1 1 390 Kč 390 Kč
H135 SRK 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 SRK 1 1 390 Kč 390 Kč
H18 SRK 2 1 390 Kč 390 Kč
H195 SRK 1 1 300 Kč 300 Kč
H21 SRK 1 1 390 Kč 390 Kč
H21 SRK 2 1 390 Kč 390 Kč
H12 SRK 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 SRK 2 1 300 Kč 300 Kč
ZZZ celkem ZZZ9 ks 3240 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 7610 Kč
ZZZcelkem 7610 Kč
klubový vklad: 7610 Kč , zaplaceno: 7610 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C STH1051 Buďárková Laura 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STH1501 Drápal Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C STH0851 Chrástová Barbora 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N STH1550 Chrástová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N STH1402 Novák Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D STH1055 Nováková Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STH1104 Šimek Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C STH0951 Šimková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ8 ks 830 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D14 STH 1 1 300 Kč 300 Kč
D12 STH 1 1 300 Kč 300 Kč
ZZZ celkem ZZZ2 ks 600 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 1430 Kč
ZZZcelkem 1430 Kč
klubový vklad: 1430 Kč , zaplaceno: 1430 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C TAP0960 Volešová Edita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 100 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35C TJP6550 Pecharová Michaela 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TUR9003 Dragowski Kuba 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D TYN7001 Kašpar Václav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D TYN7452 Kašparová Eva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35D TYN7500 Műller Kamil 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D TYN6901 Šišma Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C TYN6850 Šišmová Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65D TYN5602 Vlček Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ6 ks 750 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-2929.05.2023 260 Kč
2023-05-3030.05.2023 130 Kč
2023-05-3131.05.2023 260 Kč
2023-05-3131.05.2023 100 Kč
ZZZcelkem 750 Kč
klubový vklad: 750 Kč , zaplaceno: 750 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C VAM8201 Hladký Viktor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D12D VAM1250 Jedlinská Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C VAM0800 Jedlinský Martin 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D VAM7751 Kodytková Iva 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C VAM5401 Kotlář Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VAM7752 Mudruňková Romana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C VAM7401 Netopil Libor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C VAM0950 Netopilová Simona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D VAM6401 Rykala Karel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D VAM7251 Rykalová Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C VAM6251 Smutná Jana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
T VAM8651 Smutná Pavla 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C VAM7250 Vandasová Markéta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C VAM8401 Veverka Tomáš 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1730 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D135 VAM 2 1 390 Kč 390 Kč
D135 VAM 3 1 390 Kč 390 Kč
H105 VAM 1 1 390 Kč 390 Kč
MIX VAM 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ4 ks 1560 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 3290 Kč
ZZZcelkem 3290 Kč
klubový vklad: 3290 Kč , zaplaceno: 3290 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C VRL7408 Buchar Marcel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C VRL0954 Bucharová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D VRL0903 Červinka Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C VRL0851 Čivrná Eliška 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45C VRL7355 Čivrná Karolína 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C VRL6306 Čivrný Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H16C VRL0801 Erben Hynek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C VRL5002 Farář Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C VRL0402 Hájek Matěj 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45D VRL7202 Hájek Tibor 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P VRL7454 Hájková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C VRL0854 Hamáčková Amálie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H65C VRL5601 Hanč Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL0952 Hančová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C VRL0604 Hanuš Filip 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C VRL7508 Hanuš Vladimír 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C VRL0852 Hanušová Markéta 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D VRL7654 Hanušová Monika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D45D VRL7851 Havlík Poláková Pavlína 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H21C VRL9701 Hrdinka Daniel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D VRL0902 John Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VRL1449 Jordánek Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C VRL4901 Knobloch Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D VRL1255 Kramperová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T VRL6701 Kubát Miroslav 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H18C VRL0701 Kubát Vojtěch 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H45C VRL7601 Kutlvašr Ruda 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C VRL1002 Kutlvašr Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VRL1451 Kutlvašrová Marta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL0951 Kutlvašrová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N VRL1616 Leštínský Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C VRL1004 Matějec Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P VRL6102 Mertlík Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D VRL6251 Mertlíková Hana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C VRL1053 Nová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C VRL7656 Nová Martina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C VRL1003 Novák Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL0957 Nováková Dita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C VRL5451 Nýdrlová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRL1104 Paukert Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VRL1448 Paukert Jáchym 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C VRL7702 Polák Vlastimil 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14C VRL1001 Polák Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VRL1351 Poláková Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VRL7053 Procingerová Inka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35C VRL7452 Randáková Helena 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H12C VRL1204 Satur Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D VRL1254 Saturová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VRL7353 Smith Lucie 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D35D VRL7354 Stará Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H55C VRL6301 Starý Pavel 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C VRL8801 Šafránek Michal 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D VRL1005 Špinar František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C VRL1252 Štemberová Elen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N VRL1303 Štučka Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N VRL1447 Teplý Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRL1202 Teplý Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N VRL1305 Toman Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRL1203 Vrbata Alan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL1054 Vrbatová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C VRL8552 Vrbatová Petra 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10C VRL1301 Wohanka Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D VRL7955 Wohanková Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D10N VRL1355 Zajícová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D VRL1206 Zaplatílek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D VRL0960 Zaplatílková Andrea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL0955 Záveská Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ68 ks 7670 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D105 VRL 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 VRL 1 1 300 Kč 300 Kč
D14 VRL 2 1 300 Kč 300 Kč
D14 VRL 3 1 300 Kč 300 Kč
D18 VRL 1 1 390 Kč 390 Kč
H14 VRL 1 1 300 Kč 300 Kč
H14 VRL 2 1 300 Kč 300 Kč
H195 VRL 1 1 300 Kč 300 Kč
H12 VRL 1 1 300 Kč 300 Kč
MIX VRL 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ10 ks 3270 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 10840 Kč
ZZZcelkem 10840 Kč
klubový vklad: 10940 Kč , zaplaceno: 10840 Kč, zbývá zaplatit: 100 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VSP9200 Šunda Marek 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR XHK1600 Jiran Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3030.05.2023 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
klubový vklad: 100 Kč , zaplaceno: 100 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55D ZAM5801 Andrš Milan 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H35C ZAM8401 Andrš Petr 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H10N ZAM1301 Dvořák Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C ZAM5901 Chládek Josef 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
H14D ZAM1010 Juliš Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D ZAM7151 Julišová Jitka 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D16C ZAM0851 Julišová Kateřina 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
P ZAM8552 Kmentová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D ZAM0951 Kopecká Cecilie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C ZAM6251 Nožková Dagmar 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
D14C ZAM1052 Stratilová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C ZAM0953 Stratilová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D ZAM1051 Venclová Aneta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D ZAM8251 Venclová Veronika 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ14 ks 1610 Kč 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Mistrovství oblasti štafet
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
D135 ZAM 1 1 390 Kč 390 Kč
D14 ZAM 1 1 300 Kč 300 Kč
H165 ZAM 1 1 390 Kč 390 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 1080 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-05-3131.05.2023 2690 Kč
ZZZcelkem 2690 Kč
klubový vklad: 2690 Kč , zaplaceno: 2690 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
Přihlášky: 03.06.2023 - Oblastní žebříček
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C ZBM8954 Hendrychová Zuzana 1 130 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ1 ks 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
2023-06-0202.06.2023 130 Kč
ZZZcelkem 130 Kč
klubový vklad: 130 Kč , zaplaceno: 130 Kč, zbývá zaplatit: 0 Kč
celkem: 139410 Kč , zaplaceno: 134960 Kč, zbývá zaplatit: 4450 Kč