Logo

Přehled vkladů: Okresní liga mládeže Opava 7. závod

Název:
Okresní liga mládeže Opava 7. závod
Datum:
29.05.2024
Kluby:
AOP     KRN     OOP     SOP    
Nahrávám data...
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12-14 AOP1051 Bokišová Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1005 Ceccaroni Nathan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP7500 Černohorský Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12-14 AOP1350 Guřanová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP6501 Hadač Miroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP6751 Hadačová Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 AOP1452 Horáková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 AOP1800 Hudeček Bruno Vlk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 AOP1551 Hudečková Vanda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16-20 AOP0503 Klapetek Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16-20 AOP0908 Kohoutek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 AOP1750 König Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP8102 Kostka Evžen 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP0201 Kostka Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP7151 Kostková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12-14 AOP1150 Kotůlková Dorota 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16-20 AOP0751 Kovalčíková Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 AOP1600 Krajíček Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP7452 Krasnokutská Magda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12-14 AOP1153 Laifertová Rút 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1205 Lukeš Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 AOP1851 Matyášková Amálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP7252 Pachmannová Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1300 Podmol Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 AOP1501 Podmol Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP8252 Podmolová Vendula 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16-20 AOP0757 Rychlá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP6502 Schuster Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16-20 AOP0907 Slaný David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1203 Strohalm Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1305 Strouhal Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12-14 AOP1052 Šamárková Amélie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1003 Špiller Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H AOP7101 Valík Luděk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D AOP7351 Valíková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 AOP1204 Žůrek Jaromír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ36 ks 1800 Kč 0 Kč
klubový vklad: 1800 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 1800 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D KRN5950 Holinková Milada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D KRN1450 Mašková Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D KRN8559 Rychlá Pavlína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 KRN1500 Rychlý Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H KRN8505 Rychlý Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 250 Kč 0 Kč
klubový vklad: 250 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 250 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 OOP1501 Hudeczek Benjamín Teodor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12-14 OOP1000 Hudeczek Samuel Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12-14 OOP1151 Pietraszková Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 OOP2000 Roleder Maxmilián 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 OOP2001 Roleder Samuel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ5 ks 250 Kč 0 Kč
klubový vklad: 250 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 250 Kč
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H SOP5101 Jurčák Karel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H SOP8802 Lichý Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T SOP5601 Volný Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem ZZZ3 ks 150 Kč 0 Kč
klubový vklad: 150 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 150 Kč
celkem: 2450 Kč , zaplaceno: 0 Kč, zbývá zaplatit: 2450 Kč