Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
(POL) WKS Śląsk
Vklady:
Startovné 13.04.2013 320 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 320 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 320 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
17P

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sokol Burdych
Vklady:
Startovné 13.04.2013 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 80 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 80 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
BRM

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Tatran Hostinné
Vklady:
Startovné 13.04.2013 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 80 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 80 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
HOS

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Oddíl orientačního běhu Albrechtice nad Orlicí, z. s.
Na písku 234, Albrechtice nad Orlicí, 517 22
IČO: 48613550
Vklady:
Startovné 13.04.2013 240 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 240 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 240 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
ALB

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Vklady:
Startovné 13.04.2013 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 80 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 80 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
ASU

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s.
Husova 22, Česká Třebová, 560 02
IČO: 15029824
Vklady:
Startovné 13.04.2013 480 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 480 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 480 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
CET

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 870 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 870 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 870 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
DOB

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
Vklady:
Startovné 13.04.2013 670 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 670 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 670 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
HOR

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 890 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 890 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 890 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
CHC

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Chrast
Stadion v Lipkách, Chrast, 538 51
IČO: 43499066
Vklady:
Startovné 13.04.2013 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 80 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 80 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
CHT

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK JILEMNICE, z.s.
Masarykovo nám. 12, Jilemnice, 514 01
IČO: 49294288
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 320 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 320 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 320 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
JIL

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Kamenice, z.s.
Slunečná 678, Kamenice, 251 68
IČO: 04605837
Vklady:
Startovné 13.04.2013 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 80 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 80 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
KAM

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OB Kunvald, z.s.
č.p. 175, Kunvald, 561 81
IČO: 09617442
Vklady:
Startovné 13.04.2013 210 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 210 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 210 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
KUN

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
KOB Ústí nad Orlicí, z.s.
Popradská 1290, Ústí nad Orlicí, 562 06
IČO: 22711015
Vklady:
Startovné 13.04.2013 740 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 740 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 740 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
KUO

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Vklady:
Startovné 13.04.2013 7 560 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 7 560 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 7 560 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
LPU

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 170 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 170 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 170 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
LTU

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SK LOB Nová Paka, z.s.
Školní 290, Nová Paka, 509 01
IČO: 64815293
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 270 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 270 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 270 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
NPA

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Vklady:
Startovné 13.04.2013 6 570 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 6 570 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 6 570 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
PHK

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Vklady:
Startovné 13.04.2013 4 770 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 4 770 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 4 770 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
SHK

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 900 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 900 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 900 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
SJC

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 010 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 010 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 010 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
SNA

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
Vklady:
Startovné 13.04.2013 2 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 2 300 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 2 300 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
SRK

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Vklady:
Startovné 13.04.2013 160 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 160 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 160 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
SSU

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
Vklady:
Startovné 13.04.2013 900 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 900 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 900 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
STH

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
Sokolská 865, Týniště nad Orlicí, 517 21
IČO: 42885001
Vklady:
Startovné 13.04.2013 850 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 850 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 850 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
TYN

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
Vklady:
Startovné 13.04.2013 2 730 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 2 730 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 2 730 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
VAM

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Vklady:
Startovné 13.04.2013 2 990 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 2 990 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 2 990 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
VRL

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
Vklady:
Startovné 13.04.2013 1 610 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 1 610 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 1 610 Kč
..........................................................................................
13.04.2013 Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
ZAM