Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
VS: 0605
HOR
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Klub orientačního běhu Ústí nad Labem
Strážky 54, Ústí nad Labem, 403 40
IČO: 05059810
VS: 0542
KUL
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
VS: 0612
LPU
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
VS: 0613
LTU
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
VS: 0617
SHK
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
VS: 0618
SJC
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
VS: 0619
SNA
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
VS: 0620
SRK
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
VS: 0621
STH
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
VS: 0623
VAM
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
VS: 0624
VRL
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

SC vebr-sport, z.s.
Ústrašická 287, Planá nad Lužnicí, 391 11
IČO: 22769536
VS: 0424
VTA
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce
Vyúčtování vkladů
Závod:
Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
VS: 0625
ZAM
Vklady:

Startovné 15.02.2019 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
Datum, podpis příjemce