Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
Orientační klub Doksy, z.s.
Husova 767, Doksy, 472 01
IČO: 49864696
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
DOK

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
Klub orientačního běhu Ústí nad Labem
Strážky 54, Ústí nad Labem, 403 40
IČO: 05059810
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
KUL

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
Sportovní klub Děčín, z.s.
Maroldova 2, Děčín, 405 01
IČO: 00524417
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
LDC

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Emílie Dvořákové 1630, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
LTP

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Roudnice nad Labem, z.s.
Černěves 76, Roudnice nad Labem, 413 01
IČO: 68983654
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
ROU

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
ZOOB Rumburk, z. s.
Dominova 3, Rumburk, 408 01
IČO: 05506760
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
RUM

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
TJ Stadion Nový Bor
Smetanova 387, Nový Bor, 473 01
IČO: 44225113
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
STB

Vyúčtování vkladů a doplňkových služeb

Závod:
Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022
Pořadatel:


ČÚ: 1061045389/0800
IČO:
Plátce:
TJ Slavoj Ústí nad Labem, z.s.
Koštov 22, Trmice, 400 02
IČO: 14868067
Vklady:
Startovné 22.01.2022 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem 0 Kč
Uhrazeno předem převodem z účtu 0 Kč
Rozdíl - přijato/vráceno v hotovosti 0 Kč
..........................................................................................
22.01.2022
SUL