999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 37C0650 Bestová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K 24C8000 Dneboský František 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 27C7900 Chládek Milan 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
P3 11C5100 Janoušek Karel 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D21K 24C8150 Kazdová Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR 48C0700 Pelant Jan 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L 48C7400 Pelant Michal 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
D10 48C0550 Pelantová Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 520 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč
NNN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Neregistrovaní
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T5 NNN7700 Adámek Alan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 NNN0017 Arnot František 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H35 NNN0018 Arnot Michal 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
D10 NNN0014 Arnotová Anna 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
T5 NNN9200 Bláha František 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 NNN0015 Černá Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR NNN0012 Černý Matěj 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
T5 NNN0007 Červenková Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 NNN0003 Fogl Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 NNN5100 Janoušek Karel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 NNN8100 Janoušek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 NNN9900 Janoušek Oldřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 NNN6000 Janoušková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 NNN0008 Jiřišta Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0011 Kavan Matěj 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
P3 NNN7500 Kobosová Klára 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
P3 NNN0005 Lindová Miroslava 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0006 Lindová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0013 Mácová Natálie 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR NNN0600 Moravec Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0010 Palát Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 NNN0016 Pecníková Nikola 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
T5 NNN6801 Martin Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0500 Polívka Čeněk 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR NNN0801 Polívka Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
T5 NNN0004 Ruprecht Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN0700 Smejkalová Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 NNN6400 Suk Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 NNN9101 Školoud Robert 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H55 NNN5500 Šomvársky Ján 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR NNN0020 Šroubek Kryštof 2 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L NNN9202 Štefanský Michal 2 90 Kč 130 Kč 20 Kč
HDR NNN0019 Vaculovičová Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 33 ks 1 850 Kč 320 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2170 Kč
ABM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub orientačního běhu ALFA Brno z.s.
Lidická 50, Brno, 602 00
IČO: 26584093
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR ABM0500 Brandt Adam 2 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR ABM0502 Brandt Marko 2 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR ABM0553 Holečková Kateřina 2 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 ABM0259 Holečková Michaela 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 220 Kč 60 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 280 Kč
ADA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Spartak Adamov, z.s.
Smetanovo nám. 3, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR ADA0800 Oujeský Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K ADA7433 Oujeský Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč
AOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L AOP7102 Košárek Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L AOP8152 Košárková Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
ASU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L ASU8598 Vávrová Veronika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
CTB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Chotěboř, z.s.
Železnohorská 801, Chotěboř, 583 01
IČO: 69172595
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CTB7801 Král Aleš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR CTB0801 Král Samuel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L CTB7959 Králová Michaela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 230 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 230 Kč
DCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

KOB Dobřichovice z.s.
Karlická 896, Dobřichovice, 252 29
IČO: 22827421
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 DCE7400 Kándl Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR DCE0500 Kándl Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L DCE0351 Kándlová Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 DCE5550 Mrázová Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 DCE4401 Paul Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 DCE6100 Pavlů Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 DCE5500 Procházka Antonín 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DCE5450 Procházková Miluše 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DCE6452 Rusá Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K DCE9450 Rusá Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 DCE0150 Rusá Vendula 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L DCE7450 Svobodová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DCE0100 Tachezy Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 020 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1020 Kč
DKL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub orientačního běhu Kladno, z.s.
Pavel Vinš, Vítězná 2959, Kladno, 272 04
IČO: 26990440
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 DKL9800 Beneš Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 DKL0050 Benešová Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 DKL7050 Benešová Jaroslava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 DKL5201 Brumek Stanislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKL8450 Salgueiro Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 DKL7101 Datel Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR DKL0700 Geisler Richard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 DKL0151 Geislerová Aneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 DKL0150 Horychová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR DKL0950 K. Šeborová a E. Krečová 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L DKL0101 Kohout Václav 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21K DKL8050 Krečová Kristýna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 DKL0001 Oubrecht Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 DKL7250 Oubrechtová Jaroslava 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21K DKL8150 Šeborová Tereza 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 DKL6901 Šemelík Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 DKL9700 Šíma Vladislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 DKL6900 Vinš Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1300 Kč
DKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Oddíl OB Kotlářka, z. s.
Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00
IČO: 26998246
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DKP8307 Bauer Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K DKP8159 Chládková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKP9450 Řada Hanka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKP8756 Pospíšilová Marie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DKP5752 Dudová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H75 DKP3800 Ďurčat Jozef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L DKP8655 Rambová Kamila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP8900 Hejl Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP6601 Illner Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP9600 Illner Vojtěch 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DKP6651 Illnerová Daniela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 DKP9950 Illnerová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 DKP7850 Jančová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 DKP6901 Kalousek Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 DKP0151 Kalousková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR DKP1100 Karban Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L DKP8350 Karbanová Vendula 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKP8853 Karochová Simona 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0100 Klaška Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L DKP6500 Klaška Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP9301 Klaška Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P3 DKP9651 Klašková Josefina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 DKP6750 Klašková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKP8859 Bauerová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0202 Lustig Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 DKP9507 Lustig Matyáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DKP6652 Lustigová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0210 Malačka Milan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L DKP8401 Matoušek Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 DKP9800 Najman Matouš 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
D12 DKP0150 Najmanová Agáta 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
D21L DKP8651 Plochová Dominika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 DKP4300 Procházka Zdenko 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP8606 Ramba Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP9401 Řada Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 DKP6701 Řada Richard 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DKP6551 Řadová Jaromíra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 DKP0251 Řadová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 DKP0250 Sanna Karin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 DKP6703 Sanna Roberto 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K DKP8658 Krčálová Gabriela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 DKP4900 Stehno Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 DKP5150 Stehnová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DKP5851 Svobodná Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DKP8850 Svobodná Šárka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 DKP5800 Svobodný Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 DKP9903 Šebek Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 DKP7100 Šubrt Antonín 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0205 Šubrt Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR DKP0502 Šubrt Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 DKP0351 Tichá Dorotea 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR DKP0600 Tichý Hubert 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L DKP8109 Tomeš Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 DKP0401 Višňa Johan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 DKP9904 Višňa Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 DKP6602 Višňa Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 DKP0204 Víteček Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 DKP7201 Víteček Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DKP8511 Wagner Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 DKP5450 Wagnerová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 61 ks 4 750 Kč 60 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4810 Kč
DOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8737 Hošek Radim 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DOB8002 Janda Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L DOB0550 Kubcová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 DOB7002 Kubec Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DOB7801 Leštínský Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DOB8803 Lžíčař Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DOB8953 Peterová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DOB8751 Ďoubalová Věra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L DOB8971 Hošková Tereza 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L DOB8844 Zeman Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 860 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 860 Kč
DOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Dobříš, z. s.
Lesní 1364, Dobříš, 263 01
IČO: 22878491
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10 DOR0455 Arnoštová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 DOR0250 Kastnerová Jessica 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 DOR9900 Koubek Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR DOR0651 Koubková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 DOR9850 Kovalčíková Taťána 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 DOR0301 Kučera Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 DOR7101 Kučera Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 DOR7150 Nová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L DOR0502 Nový Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 530 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 530 Kč
DVP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

DVP ORIENTATION, z.s.
Na vinici 837/10, Praha 10 - Strašnice, 100 00
IČO: 06956025
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K DVP8001 Hubený Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 DVP6151 Malačková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
EKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

VŠTJ Ekonom Praha
Nám. W. Churchilla 1938/4, Praha 3, 130 67
IČO: 15273229
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 EKP7510 Čermák Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 EKP5800 Fanta Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 EKP0256 Fantová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 EKP5650 Fantová Libuše 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L EKP0400 Izák Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR EKP0651 Izáková Eva 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D21L EKP7453 Bémová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP8211 Kalina Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR EKP0961 Kalinová Ella 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L EKP8259 Kalinová Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP7702 Kalous Vladislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 EKP7051 Klapalová Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP7402 Seidl Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K EKP7955 Seidlová Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR EKP0953 Seidlová Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D35 EKP5750 Šedivá Miroslava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP5500 Šedivý Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP8608 Štemberg Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 420 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1460 Kč
HCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s.
Litovická 452, Hostivice, 253 01
IČO: 16949412
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 HCE5900 Kettner Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 HCE6450 Kettnerová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 HCE6451 Mudrová Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
CHT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Chrast
Stadion v Lipkách, Chrast, 538 51
IČO: 43499066
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L CHT8501 Drahokoupil Aleš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
JPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 JPV7307 Vláčil Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR JPV0456 Vláčilová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč
KAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Kamenice, z.s.
Slunečná 678, Kamenice, 251 68
IČO: 04605837
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 KAM9801 Aschermann Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 KAM0051 Aschermannová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L KAM9354 Landovská Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 KAM0107 Bartoň Michal 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H16 KAM9800 Bartoň Pavel 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
H12 KAM0104 Blaha Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KAM0752 Blahová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L KAM9550 Bořánková Karolína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 KAM0105 Gajda Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 KAM0350 Hankovcová Helena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KAM7053 Hankovcová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 KAM7101 Hankovec Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 KAM0204 Hejsek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 KAM0400 Hejsek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 KAM9904 Chaloupka Dominik 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H10 KAM0301 Chaloupka Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KAM0252 Chaloupková Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 KAM9802 Jíra Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L KAM9154 Kamererová Klára 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L KAM9452 Kamererová Valerie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L KAM9402 Kapal Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L KAM9403 Kettner Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L KAM6450 Klinkerová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 KAM0300 Kovářík Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KAM7252 Kováříková Erika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 KAM0050 Kováříková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 KAM5901 Kudrnáč Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K KAM8850 Kudrnáčová Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 KAM0305 Kyral Maxmilián 2 50 Kč 70 Kč 20 Kč
D14 KAM0052 Kyralová Anna 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D12 KAM0152 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR KAM0503 Milota Jakub 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H10L KAM0502 Novák Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H35 KAM7300 Novák Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
D35 KAM7251 Nováková Eva 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
H21L KAM7600 Pašek František 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L KAM9157 Večeřová Šárka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L KAM9301 Rusý Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 KAM0101 Šafka Sebastian 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KAM0153 Šafková Sofie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 KAM9901 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H10 KAM0309 Škácha Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KAM0151 Škáchová Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KAM0202 Škvor Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KAM6700 Škvor Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 KAM0100 Valášek Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KAM0102 Víšek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KAM0110 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L KAM7500 Zámečník David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 50 ks 3 440 Kč 240 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3680 Kč
KNC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l.
Komenského 527, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
IČO: 67982450
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KNC8101 Besta Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 KNC9950 Čiháková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 KNC6750 Čiháková Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 KNC9803 Fanta David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L KNC8700 Havlíček Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 KNC6150 Havlíčková Jindřiška 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L KNC0350 Chládková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KNC0052 Chládková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 KNC7850 Tomášková Chládková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KNC5501 Jun Drahomír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H75 KNC3300 Kalivoda Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H75 KNC3800 Kalivoda Vladimír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 KNC6251 Kohoutová Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 KNC6550 Komersová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 KNC9850 Kopecká Eliška 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 KNC9701 Kováčik Juraj 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
HDR KNC0000 Kováčiková Agáta 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KNC0051 Kováčiková Jolana 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
H12 KNC0200 Losos Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KNC7002 Pohnán Radek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 KNC9903 Prkno Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 KNC6250 Tichá Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 KNC9601 Votava Kryštof 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 KNC6602 Votava Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 KNC9101 Votava Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 KNC6452 Votavová Renata 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KNC0250 Votavová Žofie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 1 930 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1930 Kč
KPY
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou
Jodlova 16, Kralupy nad Vltavou, 278 01
IČO: 00663735
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KPY5701 Dobeš Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 KPY4600 Duda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KPY6201 Kohl Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 KPY6700 Liška Jindřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 KPY9951 Lišková Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 KPY0300 Martínek Jaroslav 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
P3 KPY7350 Martínková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KPY0050 Míchalová Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 KPY0000 Novák Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 KPY9850 Nováková Marie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L KPY0400 Zelenka Vincent 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
ZZZ celkem 11 ks 710 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 750 Kč
KRN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KRN8101 Peths Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
KSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L KSU8494 Lesová Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
LBE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ Lokomotiva Beroun, o.s.
Tyršova 85, Beroun 2, 266 80
IČO: 00473561
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 LBE5500 Dudík Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 LBE5550 Dudíková Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 LBE6800 Karmazín Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 LBE0200 Lejbl Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 LBE6900 Lejbl Ladislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 LBE0000 Lejbl Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 LBE4600 Nosál Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 LBE6600 Vaníček Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 600 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč
LIT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

KOB Litvínov, z.s.
Jiráskova 413, Horní Litvínov, Litvínov, 436 01
IČO: 62209728
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L LIT0401 Pavlík Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 LIT0101 Pavlík Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21K LIT7451 Pavlíková Klára 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR LIT0851 Pavlíková Rozárie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
LME
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Los Mělník, z.s.
Rybáře 748/8, Mělník, 276 01
IČO: 01350269
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LME7600 Albl Miloslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L LME7555 Alblová Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 LME7102 Izák Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
LPM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Lokomotiva Plzeň z.s.
Hradišťská 730/17, Východní Předměstí, Plzeň, 326 00
IČO: 26649781
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPM8004 Ryjáček Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K LPM8051 Winkler Hanna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L LPU8602 Bolech Filip 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L LPU9051 Špirková Anežka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
MAS
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Aš z.s.
Partyzánská 1376/6, Aš, 352 01
IČO: 08426074
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 MAS5401 Hájek Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
MBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ O-mikron z.s.
Třískalova 571/18, Brno, 638 00
IČO: 22714588
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MBM8500 Pavelka Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L MBM8448 Suchomel Vít 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 220 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 220 Kč
MFP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

VSK MFF UK Praha, z. s.
Bruslařská 1132/10, Praha 10 – Hostivař, 102 00
IČO: 63837030
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MFP7301 Blahuta Marek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K MFP7953 Blahutová Hanka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L MFP0550 Blahutová Martina 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10L MFP0450 De Heij Laura 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MFP0851 Hůlková Amálie 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H10 MFP0305 Choutka Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 MFP9901 Jiroušek Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MFP0502 Jiroušek Šimon 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MFP0600 Jiroušková Alice 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 MFP9802 Kohout Matyáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L MFP0453 Kydlíčková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 MFP0001 Libiger Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MFP0202 Macura Sebastian 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L MFP0452 Macurová Beata 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L MFP8050 Nedbalová Jana 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H16 MFP9800 Pelikán Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 MFP6950 Pelikánová Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 MFP0050 Pelikánová Máša 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MFP7799 Petra Pokorná 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 MFP0000 Pockley Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L MFP0455 Pokorná Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MFP0802 Pračka Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 MFP0451 Pračková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MFP7850 Pračková Zita 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 MFP0203 Rejnek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 MFP9851 Repiská Amálie 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H35 MFP7101 Rohlíček Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 MFP9952 Rohlíčková Františka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L MFP7403 Rožek David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 MFP0301 Rožek Vilém 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L MFP0501 Rožek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MFP0103 Siegl Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 MFP6700 Siegl Roman 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 MFP7050 Sieglová Dagmar 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 MFP9950 Sieglová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 MFP7702 Sládeček Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 MFP0250 Sládečková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 MFP9750 Stehlíková Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 MFP9852 Šachová Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21K MFP7100 Šimša Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 MFP0300 Šimša Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 MFP0150 Šimšová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L MFP7651 Šimšová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L MFP0551 Šimšová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 MFP0303 Šrámek Jaromír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 MFP0051 Šrámková Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MFP7251 Šrámková Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 MFP9900 Thein Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 MFP0205 Vedral Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L MFP8901 Veselý Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 MFP0201 Votruba Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 MFP9850 Vyhnálková Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 MFP0151 Vyhnálková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MFP0009 Žďárský David 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
ZZZ celkem 54 ks 3 620 Kč 60 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3680 Kč
MIL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub orientačního běhu DJ Tesil Milevsko
E. Destinové 1030, Milevsko, 399 01
IČO: 22825827
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K MIL7201 Pešta Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
MKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
Za Mlýnem 101, Praha 4, 147 00
IČO: 45247412
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MKP8302 Gregoriades Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L MKP5400 Gregoriades Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 MKP4400 Koč Břetislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 MKP5401 Koč Lumír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L MKP4700 Koč Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21K MKP8800 Maška Marek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 MKP6402 Reichl Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 MKP0100 Reichl Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 MKP7550 Reichlová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 MKP4200 Šerák Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K MKP5800 Tomaščin Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 MKP5000 Toušek Miloslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 960 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 960 Kč
MLA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně, z.s.
Plzeňská 705/9, Mariánské Lázně - Úšovice, 353 01
IČO: 18233139
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MLA6701 Bartoš Luděk 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H12 MLA0101 Bartoš Václav 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
H16 MLA9802 Bartoš Vojtěch 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 330 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 330 Kč
ODV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ AERO Odolena Voda
Ke Stadionu 375, Odolena Voda, 250 70
IČO: 00473162
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 ODV9700 Brázdil Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 ODV6300 Hartl Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 ODV6350 Hartlová Blanka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 ODV0000 Kdýr Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 ODV9805 Novák Aleš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 ODV9800 Ondřejček Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 ODV0201 Riegr Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 550 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 550 Kč
OKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub OK 24 Praha, z.s.
Lišická 796, Újezd nad Lesy 190 16 Praha 9, 198 00
IČO: 44268106
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L OKP0401 Bostl Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR OKP7651 Bostlová Lenka 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 OKP6450 Čechmánková Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 OKP5803 Červinka Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21K OKP9000 Červinka Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 OKP6451 Červinková Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 OKP6650 Němečková Jarmila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 OKP6504 Novák Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 OKP6651 Nováková Irena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L OKP9450 Nováková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 OKP7602 Štrait Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 OKP7252 Štraitová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 OKP6550 Valentová Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 050 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1050 Kč
OLP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Policejní sportovní klub Olymp Praha
Za Císařským mlýnem 1063/2, Praha 7, 170 06
IČO: 49625837
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 OLP5502 John Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 OLP6701 Kubů Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR OLP0601 Kubů Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR OLP0301 Kubů Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR OLP0600 Škraňka Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 330 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 330 Kč
PEN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

SK RECO Sport
č.p. 404, Pecka, 507 82
IČO: 27013464
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 PEN6200 Vydra Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
PGP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PGP3800 Attl Vladimír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 PGP7203 Baldrian Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 PGP9701 Cermak Adam 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP9154 Čermáková Kristýna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 PGP0401 Čtrnáct František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 PGP5501 Doležal Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 PGP5550 Doležalová Vlasta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 PGP5900 Grivalský Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR PGP0451 Haková Michaela 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D55 PGP4050 Haňkovská Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 PGP9804 Hasal Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 PGP6751 Hasalová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP8301 Hora Vojtěch 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 PGP6003 Hrabánek David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 PGP6250 Hrabánková Ilona 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18 PGP9654 Hrabánková Klára 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 PGP9950 Hrabánková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 PGP9805 Hudec Antonín 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 PGP0404 Janas Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 PGP0200 Janas Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L PGP7355 Janovská Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP6401 Janovský Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 PGP0101 Janovský Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 PGP5103 Jelínek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 PGP5851 Jelínková Radana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP8851 Jelínková Zora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP9053 Kafková Dominika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K PGP8455 Horová Klára 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 PGP6352 Ježková Regina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 PGP5000 Kolský Alexander 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
H12 PGP0204 Kolský Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L PGP6501 Kondrát Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 PGP0300 Kožina Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L PGP9350 Kožinová Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP6651 Kožinová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP9650 Kožinová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 PGP4750 Kubátová Milada 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 PGP0150 Kuncová Vendula 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L PGP8903 Lejsek Tadeáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP7601 Matějů Luboš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP9353 Mikulášová Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 PGP9852 Mikulášová Martina 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H21L PGP7602 Nemšovský Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K PGP8552 Nováková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 PGP0002 Obuškevič Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H45 PGP6304 Pliska Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP7506 Pokorný Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 PGP6301 Přibík Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 PGP7256 Přibíková Monika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP7650 Ryšavá Magdalena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H75 PGP2800 Samohýl Richard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 PGP6300 Slavík Viktor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 PGP6650 Slavíková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 PGP9751 Slavíková Silvie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 PGP6450 Smolková Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP8852 Jirásková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 PGP0203 Sobotka Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 PGP0050 Sobotková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L PGP8556 Matějů Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D65 PGP4450 Suchá Bohuslava 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 PGP4300 Suchý Karel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 PGP5601 Šámal Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP8409 Šedivý Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP6652 Tichovská Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K PGP8251 Pakostová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP6100 Tichovský Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L PGP9503 Veselý Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K PGP8454 Voborská Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 PGP9705 Werner Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP9255 Westin Kjersti 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L PGP5850 Zelená Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 73 ks 5 970 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 6050 Kč
PHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K PHK7901 Losman Petr 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
T5 PHK7906 Silný Ondřej 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
ROU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Roudnice nad Labem, z.s.
Černěves 76, Roudnice nad Labem, 413 01
IČO: 68983654
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18 ROU9601 Buk Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 ROU6202 Buk Miloslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 ROU0001 Buk Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ROU7150 Buková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 ROU7050 Kyselová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 ROU9951 Kyselová Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 ROU4702 Lebduška Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K ROU9202 Líbal Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 ROU6551 Líbalová Marcela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 ROU6203 Malec Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K ROU9250 Nováková Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14 ROU9954 Pohořalá Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 ROU6401 Pohořalý Dobroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 ROU0103 Pohořalý Hugo 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 ROU6650 Svobodová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P3 ROU93xx Šinovská Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 290 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1290 Kč
ROZ
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Orientační klub č.19154 v Asociaci TOM ČR
Smetanova 1320, Roztoky, 252 63
IČO: 70969019
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR ROZ0500 Jíra Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L ROZ7450 Křístková Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 ROZ6801 Sedláček Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR ROZ0800 Sedláček Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 ROZ0050 Sedláčková Linda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ROZ7050 Sedláčková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR ROZ0801 Svoboda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 ROZ0200 Svoboda Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ROZ7100 Svoboda Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
D14 ROZ9951 Voltrová Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 ROZ9752 Voltrová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 ROZ6150 Voltrová Svatava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 890 Kč 20 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 910 Kč
SCP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Sparta Praha z.s.
Choceradská 3040, Praha 4, 141 00
IČO: 26653796
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SCP4700 Buriánek Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SCP8003 Dubec Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 SCP5201 Hojný Oldřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 SCP6001 Hošek Ladislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 SCP5550 Jahnová Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 SCP5250 Jůzková Jaroslava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 SCP5900 Kavka Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 SCP6150 Kavková Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SCP8103 Kovář Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 SCP4650 Lohrová Jarmila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 SCP4600 Novák Miloš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 SCP6901 Rakovec Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H75 SCP3300 Semorád Miloš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 SCP6700 Šebek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K SCP9250 Šebková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L SCP6950 Tloušťová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 SCP4501 Valášek Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 SCP6200 Veljačik Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 SCP6451 Veljačiková Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SCP8605 Vlach Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SCP8303 Vrabec Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 SCP5450 Zavadilová Naďa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 860 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1860 Kč
SHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SHK7704 Slovák Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
SJC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJC8006 Kazda Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SJC8102 Mrázek Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K SJC8351 Mrázková Romana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SJC8401 Prášil Ondřej 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
D21K SJC7752 Kazdová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SJC7531 Tomeš Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L SJC8451 Tomešová Daniela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 670 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 670 Kč
SJH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s.
Řečička 751, Jindřichův Hradec III, 377 01
IČO: 22825479
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K SJH7951 Maděryčová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
SJI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub OK Jihlava, z.s.
Evžena Rošického 6, Jihlava, 586 01
IČO: 63442566
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJI8309 Jirků Roman 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
SJP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub českých turistů Slavoj Praha
Zelený pruh 803/40, Praha 4, 147 00
IČO: 47609125
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SJP6800 Bláha Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L SJP0500 Bláha Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H75 SJP3501 Bláha Svatopluk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SJP0700 Bláha Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10L SJP0501 Bláha Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D75 SJP3651 Bláhová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 340 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 340 Kč
SLA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 SLA9602 Aster Thomas 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 SLA6500 Aster Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 SLA0001 Čech Richard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L SLA0552 Čechová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 SLA0002 Dudák Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T5 SLA7750 Dudáková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L SLA8002 Hanák Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 SLA0200 Hrdlička Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SLA6950 Hrdličková Ludmila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 SLA9851 Hrdličková Ludmila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR SLA0600 Husák Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H12 SLA0201 Husák Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SLA0501 Ježek František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 SLA9701 Ježek Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 SLA9750 Ježková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 SLA7350 Ježková Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 SLA0350 Jirkovská Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L SLA0550 Jirkovská Magdaléna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 SLA0150 Jirkovská Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SLA7250 Jirkovská Pavlína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L SLA0500 Jirkovský Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 SLA9800 Kašpar František 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 SLA6852 Kašparová Irena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 SLA0300 Kolář Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 SLA9950 Kolářová Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SLA7351 Kolářová Michaela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 SLA6200 Malec Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21K SLA9400 Malec Oldřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35 SLA7002 Straka Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR SLA0750 Straková Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 SLA0051 Straková Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 SLA9855 Sušánková Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 SLA9852 Zábranská Kristýna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 SLA4200 Zábranský Emil 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 SLA7400 Zábranský Luboš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 SLA9900 Zemko Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 SLA7450 Zemková Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L SLA0551 Zemková Pavlína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 38 ks 2 620 Kč 20 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2640 Kč
SLP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Slavia Praha, z.s.
Kraslická 1231, Radotín, Praha, 153 00
IČO: 60446081
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SLP8503 Fišer Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 SLP4001 Chloupek Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L SLP5951 Chloupková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 SLP6951 Klofáčová Romana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L SLP7960 Koppová Ingrid 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65 SLP4601 Novotný Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L SLP7051 Škáchová Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D65 SLP4451 Zmeková Míla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 600 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč
SMR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Spolek SNS Smržovka
Luční 32, Smržovka, 468 51
IČO: 16389913
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K SMR7800 Lukavec Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L SMR7000 Obuškevič Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L SMR8754 Lukavcová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
SNA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SNA7105 Doucha Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L SNA0501 Doucha Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč
SOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Spolek organizátorů bankovních sportovních akcí (SOBSA)
Litvínovská 519, Praha 9 - Prosek, 190 00
IČO: 00552046
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 SOB0001 Janeček Jiří 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
H35 SOB7001 Janeček Ondřej 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H10 SOB0201 Janeček Ondřej 2 50 Kč 70 Kč 0 Kč
D35 SOB7151 Janečková Veronika 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
TAP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

KLUB ORIENTAČNÍHO BĚHU TRETRA PRAHA, z.s.
Žárovická 1657, Újezd nad Lesy, Praha 9, 190 16
IČO: 49625543
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K TAP9998 Balzima 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
H21L TAP8002 Benc Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TAP9999 Bulir Jachym 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 TAP0452 Bulířová Ema 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L TAP8706 Cikhardt Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TAP0402 Černý Antonín 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR TAP0501 Černý Matouš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H45 TAP5501 Fiala Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 TAP9903 Gregor Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H12 TAP0108 Havelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L TAP8605 Hejtmánek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 TAP5452 Hejtmánková Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 TAP0255 Hladká Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TAP7452 Hladká Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 TAP9602 Janáč Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 TAP7201 Jirous Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L TAP9055 Jiříková Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L TAP0403 Kabát Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 TAP6402 Kopečný Mojmír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TAP9994 Krejci Andrea 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H14 TAP0008 Krejčí Michal 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
T5 TAP8301 Kutálek Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 TAP0103 Longin Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 TAP6201 Longin Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10 TAP0351 Longinová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D35 TAP7151 Longinová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T5 TAP7503 Martynek Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TAP7650 Martynková Helena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 TAP0352 Martynková Olga 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 TAP0100 Měšťan Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H16 TAP9802 Mikeš Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 TAP5800 Mikeš Radovan 1 90 Kč 90 Kč 20 Kč
D16 TAP9854 Poláková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 TAP9853 Poláková Tereza 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L TAP9997 Popova Jana 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10L TAP9996 Popova Veronika 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H16 TAP9805 Ransdorf Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 TAP9995 Rohlik Matej 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H14 TAP9905 Řeřicha Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR TAP0601 Semecký Vít 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR TAP0800 Sieger Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TAP0600 Sieger Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K TAP7501 Sieger Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L TAP7552 Siegerová Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L TAP8801 Sládek Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L TAP9151 Cvrčková Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16 TAP9755 Šimůnková Gabriela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 TAP0106 Šťastný Petr 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
HDR TAP0401 Šťastný Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H45 TAP6102 Tihon Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 TAP6253 Tihonová Jindra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 TAP6850 Turinská Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 TAP9701 Turinský Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16 TAP9702 Vlášek Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L TAP8610 Zajíc Vítězslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L TAP9053 Zajícová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K TAP8153 Znamenáčková Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 58 ks 4 100 Kč 360 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4460 Kč
TEH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sokol Tehov tělovýchovná jednota
Tehov, Říčany, 251 01
IČO: 65398530
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 TEH5751 Sládková Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
TEP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tempo Praha
---, ---, ---
IČO:
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T5 TEP6100 Šubrt Jiří 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
TJP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tělovýchovná jednota Sokol Troja
Trojská 171a, Praha 7, 171 00
IČO: 00551660
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 TJP6401 Bazika Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 TJP6451 Baziková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 TJP5500 Cedrych Karel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 TJP5700 Kraus Ota 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L TJP9150 Krausová Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 TJP5600 Kukla Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 TJP5000 Paukert Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D65 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 TJP4700 Ryšavý Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 TJP5250 Wolkerová Dagmar 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 820 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 820 Kč
TZL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s.
Hradská 854, Zlín, 760 01
IČO: 49157566
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K TZL7135 Žemlík Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
UVP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

TJ Slovan Praha
Chalupkova 1367/1, Praha 4 - Chodov, 149 00
IČO: 41693825
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 UVP5450 Beranová Vlasta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 UVP4950 Nováková Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
VIC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

OB Vizovice z.s.
3. května 1280, Vizovice, 763 12
IČO: 26579596
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K VIC9051 Lejsková Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
VPM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Klub orientačních sportů Slavia Plzeň, z. s.
Na Příčce 364/9, Plzeň, 326 00
IČO: 69973300
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VPM7906 Les Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
VRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K VRL8052 Dančáková Michaela 2 90 Kč 130 Kč 20 Kč
D21K VRL7652 Wohanková Gabriela 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
H21L VRL7501 Wohanka Pavel 2 90 Kč 130 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 390 Kč 20 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 410 Kč
VSP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
IČO: 00393495
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VSP7301 Arnošt Kamil 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 VSP7652 Arnoštová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 VSP0405 Baldrian Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L VSP7850 Baldrianová Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10L VSP0751 Baldrianová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 VSP0254 Beranová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VSP0455 Beranová Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 VSP7150 Beranová Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L VSP7000 Bořánek Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 VSP7751 Půžová Irena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 VSP0303 Dohnal František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65 VSP4300 Dohnal Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55 VSP5050 Dohnalová Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 VSP6250 Dohnalová Jindra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 VSP7752 Gajdová Kristina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VSP6506 Hartman Aleš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VSP5100 Hora Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21L VSP5450 Horová Magda 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VSP5000 Hořínek Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR VSP0700 Hroněk Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10L VSP0650 Hroňková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 VSP7455 Hroňková Milada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VSP0800 Jedlička Aleš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L VSP0651 Jedličková Josefína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21L VSP7151 Kilarská Marcela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR VSP0410 Kilarský Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 VSP7250 Kopecká Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 VSP9950 Kopecká Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10L VSP0453 Kopecká Valentýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VSP0606 Meier David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 VSP6151 Michálková Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VSP6201 Němeček Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K VSP8151 Neuhäuserová Ladislava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 VSP0409 Nosek Daniel 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
P3 VSP6910 Nosek Jan 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D10 VSP0457 Nosková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 VSP0255 Nosková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 VSP7261 Nosková Pavla 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H21L VSP5202 Píchal Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14 VSP0000 Semík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L VSP6507 Semík Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55 VSP5600 Soukup Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55 VSP5850 Soukupová Michaela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10L VSP0701 Štrait Vilém 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10 VSP0456 Štraitová Jolana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 VSP5801 Šváb Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 VSP0401 Titz Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 VSP0250 Titzová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P3 VSP7470 Titzová Pavlína 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
D35 VSP7351 Trnková Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L VSP5001 Uher Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10 VSP0400 Zakouřil Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 VSP7401 Zakouřil Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35 VSP7453 Zakouřilová Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR VSP0850 Zakouřilová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 55 ks 3 750 Kč 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3850 Kč
XBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

PELL´S MTBO TEAM
Palackého 924/105, Brno, 612 00
IČO: 26620359
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L XBM7103 Janas Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
ZBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Brno - Žabovřesky z.s.
Horákova 7, Brno, 616 00
IČO: 00214272
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K ZBM7702 Zvarik Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
ZBP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

Sportovní klub Zbraslav
Pod Havlínem 1302, Praha - Zbraslav, 156 00
IČO: 49276000
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ZBP7601 Dvořák Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L ZBP7900 Laga Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L ZBP7800 Pražák Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21K ZBP7654 Sedláčková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21K ZBP7102 Toušek Filip 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L ZBP7302 Vaněk Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 540 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 540 Kč
ZVO
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 07.04.2013 - FSP
Pořadatel:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Plátce:

SK Zvole, z.s.
Spojovací 396, Zvole, 252 45
IČO: 27002870
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 ZVO9851 Hájková Eliška 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 ZVO0101 Marhold Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10 ZVO0301 Marhold Přemysl 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR ZVO0501 Marhold Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 ZVO6101 Strejc Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12 ZVO0152 Vallová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 ZVO9852 Zimmerová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45 ZVO6451 Zimmerová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč