Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
(POL) WKS Śląsk
17P
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A 17P8100 Dwojak Wojciech 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C 17P8000 Hajdas Przemysław 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A 17P8900 Jasinski Maciej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C 17P9500 Podsiadly Mateusz 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 320 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 320 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sokol Burdych
BRM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D BRM6101 Vodňanský Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Tatran Hostinné
HOS
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C HOS6701 Hanuš Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Oddíl orientačního běhu Albrechtice nad Orlicí, z. s.
Na písku 234, Albrechtice nad Orlicí, 517 22
IČO: 48613550
ALB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D ALB6000 Černý Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D ALB9050 Vandělíková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ASU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A ASU9445 Dvořáček Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s.
Husova 22, Česká Třebová, 560 02
IČO: 15029824
CET
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H60C CET5002 Čípa Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C CET9751 Gažiová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C CET9851 Gažiová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C CET7554 Hájková Ludmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C CET7001 Šafář Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CET8051 Šafářová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 480 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 480 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
DOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A DOB7405 Čáp Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C DOB0303 Černík David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C DOB7878 Černíková Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C DOB0555 Černíková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D DOB7001 Dudášek Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A DOB7907 Fátor Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A DOB8002 Janda Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A DOB8304 Khýn Vítězslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D DOB8750 Khýnová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A DOB7501 Kolek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C DOB9850 Melicharová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB8953 Peterová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C DOB0051 Peterová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C DOB9601 Preininger Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A DOB8001 Preininger Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB8756 Dolečková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB8158 Stolinová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB7956 Štěpánová Dita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C DOB6050 Tichá Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C DOB5500 Tichý Boris 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C DOB5600 Tůma Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C DOB5600 Tůma Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB8851 Záveská Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D DOB8844 Zeman Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 24 ks 1 830 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1870 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
HOR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR HOR0401 Brácha Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P HOR7301 Brácha Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10N HOR0400 Kolář Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C HOR7300 Kolář Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR HOR0600 Kuneš Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C HOR0200 Kuneš Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C HOR0201 Rücker Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D HOR6500 Rücker Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C HOR0050 Rückerová Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H50C HOR6302 Vávra Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D HOR7303 Vojtěch Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 670 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 670 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
CHC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D CHC5801 Grundman Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D CHC9902 Grundman Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C CHC0301 Grundman Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A CHC8801 Grundman Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C CHC6703 Chaloupka Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C CHC0051 Chaloupková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D CHC6001 Janeba Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C CHC9602 Janeba Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C CHC6301 Jelínek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D CHC9903 Jelínek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D CHC6751 Jelínková Marta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C CHC0151 Jelínková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C CHC6701 Křivda Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C CHC9501 Křivda Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CHC9901 Křivda Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40C CHC7251 Křivdová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CHC8851 Sýkorová Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C CHC9701 Semrád Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C CHC9951 Semrádová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D CHC6651 Semrádová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A CHC9402 Sháněl Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHC8601 Sýkora Bohumil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C CHC4601 Švadlena Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C CHC0101 Švadlena Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C CHC7502 Švadlena Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N CHC0351 Tomášová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40C CHC7351 Tomášová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 1 890 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1890 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Chrast
Stadion v Lipkách, Chrast, 538 51
IČO: 43499066
CHT
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35D CHT7654 Besedová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK JILEMNICE, z.s.
Masarykovo nám. 12, Jilemnice, 514 01
IČO: 49294288
JIL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D JIL8952 Kodejšová Bohdana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JIL5201 Erlebach Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D JIL7001 Gernert Alan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D JIL9801 Gernert Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JIL6103 Havlíček Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C JIL9003 Havlíček Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C JIL9352 Havlíčková Nikola 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C JIL0104 Ježek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P JIL6004 Karel Miloš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C JIL0352 Karlová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C JIL5401 Kynčl Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C JIL7752 Malá Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JIL6102 Malý Evžen 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C JIL0303 Ryba Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C JIL7041 Votoček Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C JIL9751 Votočková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C JIL7255 Votočková Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C JIL4701 Zlesák Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 320 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1320 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Kamenice, z.s.
Slunečná 678, Kamenice, 251 68
IČO: 04605837
KAM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A KAM9403 Kettner Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OB Kunvald, z.s.
č.p. 175, Kunvald, 561 81
IČO: 09617442
KUN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR KUN0551 Holubářová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H60C KUN5201 Šroler Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C KUN5801 Trejtnar Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 210 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
KOB Ústí nad Orlicí, z.s.
Popradská 1290, Ústí nad Orlicí, 562 06
IČO: 22711015
KUO
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C KUO9602 Holubář Bartoloměj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KUO8001 Koblížek Kamil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D KUO0201 Kudrna Dalibor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C KUO6499 Mutinská Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KUO6501 Mutinský Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KUO9801 Paukert Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C KUO9604 Procházka Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D KUO6901 Procházka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KUO9901 Skalický Johan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C KUO9605 Skalický Matyáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 740 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 740 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
LPU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D LPU7421 Belej Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU0053 Brožová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14D LPU9907 Burda Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LPU7159 Burdová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0009 Bürger Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LPU7107 Cibulka Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10N LPU0355 Cibulková Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D LPU6201 Cinkan Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C LPU4701 Čepelka Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9301 Čermák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C LPU0305 Dočkal Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C LPU0151 Držková Berenika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H60C LPU5201 Farář Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C LPU9902 Fencl Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40C LPU6901 Fencl Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU7667 Fenclová Marta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C LPU9752 Fenclová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU8701 Fiala Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C LPU7102 Filičko Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C LPU0152 Francová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D LPU4501 Fridrich Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C LPU8105 Fukátko Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9410 Grundmann Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9708 Horák Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU9457 Horová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C LPU5501 Hostinský Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU7907 Hovorka Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9001 Hovorka Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C LPU9658 Chládková Simona 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C LPU6555 Francová Julínková Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C LPU9611 Jurica Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9705 Kanta Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C LPU6859 Kaplanová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU7811 Kárník Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D LPU7854 Kašparová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D LPU8607 Kaštánek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9006 Klapal Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5401 Klimpl Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C LPU5551 Klimplová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C LPU8151 Klimplová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D LPU6703 Kment Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU9957 Kmentová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C LPU6702 Kober Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C LPU0352 Koberová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40C LPU6954 Koberová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C LPU0004 Konvalinka Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C LPU9958 Kopecká Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C LPU4001 Koudelka Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C LPU9504 Kubelka Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9307 Kubelka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N LPU0404 Kuhn Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0005 Kulhavý Tadeáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D LPU5653 Lennerová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5502 Lulay Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D LPU9102 Macl Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D LPU7515 Macháček Lubomír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C LPU4753 Malá Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D LPU9155 Maclová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9707 Míča Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C LPU5002 Mrštík Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C LPU8753 Mrštíková Květa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C LPU5654 Novotná Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C LPU5905 Novotný Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9702 Novotný Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C LPU0203 Pipek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C LPU6504 Procházka Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9110 Procházka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LPU6503 Procházka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU9451 Čermáková Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU8499 Klapalová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C LPU0357 Pušová Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D LPU6554 Roudná Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C LPU0002 Roudný Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0001 Roudný Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H50C LPU6102 Roudný Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5102 Sáňka Bedřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C LPU0103 Sedlák Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D LPU7663 Schlogerová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12D LPU0161 Schlogerová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C LPU8106 Šabatka Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C LPU0204 Šišma Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C LPU9955 Šrenkelová Ilona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C LPU7658 Švíglerová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C LPU5206 Třasák Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C LPU9601 Tužil Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D LPU7052 Tužilová Štěpánka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D LPU7816 Václavek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LPU6505 Valach Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D LPU6654 Valachová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU9054 Valachová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU7308 Vávra Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C LPU4601 Vávra Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5801 Vícha Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C LPU5851 Víchová Ladislava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C LPU7715 Vodička Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C LPU0354 Vodičková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU0651 Vodičková Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C LPU0051 Vojtíšková Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D LPU6351 Weisbauerová Blanka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU9306 Záveský Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C LPU9405 Zelinka Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A LPU8208 Zvěřina Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LPU8357 Zvěřinová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D LPU0003 Žák Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D LPU7053 Žáková Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 105 ks 7 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 7560 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
LTU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C LTU9801 Bendák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LTU6500 Bendák Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D LTU6951 Bendáková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D LTU6501 Hanuš Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C LTU6451 Hindráková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LTU5802 Horák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C LTU9901 Killar Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C LTU6801 Killar Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C LTU9651 Koderičová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D LTU5801 Krejčí Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LTU4802 Procházka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D LTU8101 Procházka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C LTU4801 Rejmont Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A LTU8451 Rybářová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1 170 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1170 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SK LOB Nová Paka, z.s.
Školní 290, Nová Paka, 509 01
IČO: 64815293
NPA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C NPA8401 Bejr Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D NPA8501 Dytrych Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N NPA0301 Hák Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D NPA6951 Háková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C NPA5754 Hušková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C NPA5101 Kalibán Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A NPA7502 Novák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C NPA5001 Novák Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C NPA7701 Novák Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C NPA5552 Nováková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N NPA0501 Pavelec Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NPA0801 Pavelec Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C NPA8151 Píšová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D NPA8901 Stuchlík Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C NPA9051 Wiesnerová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C NPA6705 Zikmund Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1270 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
PHK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A PHK9110 Azeb Karim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK6757 Azebová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK8602 Balcar Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D PHK5703 Balcar Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C PHK5952 Balcarová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8852 Balcarová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK9151 Bartošová Mirka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PHK0202 Bárta Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H50C PHK5701 Běhoun Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C PHK5651 Běhounová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0351 Besedová Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C PHK0102 Bláha Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D PHK7603 Čapek Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0451 Čapková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PHK7850 Čapková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21A PHK8951 Štěrbová Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C PHK5702 Dušátko Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8557 Elblová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D PHK8506 Elbl Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D PHK9802 Faltejsek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D PHK7003 Faltejsek Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PHK0501 Háp Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16D PHK9702 Háp Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C PHK7101 Háp Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C PHK0051 Hápová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C PHK9951 Chaloupská Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PHK7051 Chaloupská Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C PHK7103 Chaloupský David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C PHK0302 Chaloupský Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PHK9908 Chvátil Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C PHK0450 Chvátilová Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK7450 Chvátilová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK4701 Jiran Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C PHK5351 Jiranová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D PHK6101 Justa Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK6153 Justová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A PHK9353 Kamenická Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK9104 Kamenický Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C PHK6601 Kamenický Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK9401 Kamenický Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C PHK6950 Kavalírová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK7052 Koutná Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9651 Koutná Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK9351 Koutná Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D PHK7108 Koutný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D PHK6552 Kubátová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16D PHK9853 Kubečková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK7551 Melicharová Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C PHK9999 Kubíčková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C PHK6251 Kubíčková Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D PHK0100 Kučera Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PHK0651 Kučerová Amálie Evelína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK6353 Lamichová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9656 Machačová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C PHK9801 Maňák Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK7151 Maňáková Silvie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C PHK9905 Mašata Metoděj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A PHK7107 Mašata Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C PHK0251 Mašatová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D PHK6504 Melichar Igor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PHK0101 Metelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D PHK6800 Metelka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0550 Metelková Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C PHK3801 Mikulecký Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8252 Novotná Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8255 Novotná Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK4801 Novotný František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK3802 Novotný Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK7402 Novotný Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK8101 Novotný Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK8802 Panchártek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C PHK5951 Panchártková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N PHK0500 Pompach Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PHK7207 Pompach Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PHK6702 Růžička Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C PHK9502 Růžička Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C PHK7153 Růžičková Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D PHK0001 Samek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C PHK7456 Samková Renáta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D PHK5503 Souček Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK4601 Springer Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A PHK8753 Balcarová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9551 Svobodová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9654 Šádková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9653 Šádková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C PHK9805 Vandas Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK8505 Veselý Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C PHK5201 Vondrouš Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK6961 Weberová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 90 ks 6 570 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 6570 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
SHK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SHK5852 Bláhová Luba 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6102 Divecký Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D SHK6354 Egrtová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5351 Fejlková Alice 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SHK5501 Filip Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5651 Filipová Dagmar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SHK6403 Funda Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SHK9351 Justová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D SHK6752 Fundová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H50C SHK5702 Gazdačko Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5851 Gazdačková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SHK9801 Gebrt Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SHK5801 Hausvater Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6152 Hausvaterová Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SHK7601 Hepner David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SHK8152 Hepnerová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SHK6402 Chmelař Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6352 Chmelařová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SHK9151 Chmelařová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SHK8901 Jirásek Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SHK0300 Kavalír Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21A SHK8950 Ondráčková Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SHK6902 Kohout Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SHK8406 Komanec Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SHK7350 Kroniková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SHK8003 Lán Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SHK0101 Langr Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C SHK6701 Langr Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C SHK9753 Langrová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D SHK7251 Langrová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C SHK6351 Mádlová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SHK9952 Malinová Apolena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SHK4001 Máslo Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SHK9051 Mechlová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C SHK7051 Myslivcová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C SHK9650 Myslivcová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SHK9352 Myslivcová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C SHK7002 Myslivec Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C SHK7001 Netuka Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6151 Bartoňová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6104 Novotný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SHK9803 Pek Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SHK0400 Rak Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12D SHK0251 Raková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SHK7704 Slovák Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C SHK6601 Souček Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D SHK5701 Stulík Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5751 Stulíková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SHK5901 Svoboda Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SHK7605 Svoboda Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5853 Svobodová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D SHK5703 Šabatka Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SHK8902 Šabatka Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5652 Šabatková Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6651 Thýnová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C SHK0350 Thýnová Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C SHK0051 Thýnová Nikola 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D SHK8904 Tomalík Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SHK7602 Toužil Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SHK9604 Trejbal Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SHK9951 Větříčková Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A SHK7911 Weiner Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SHK0151 Zimová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 63 ks 4 770 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4770 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
SJC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D SJC5752 Bienová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D SJC9806 Brykner Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SJC0201 Franta Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A SJC8205 Hanzl Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SJC3601 Havlík Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SJC0252 Janků Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C SJC0001 Karásek Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SJC0153 Kochová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SJC7303 Kraus Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D SJC9803 Kubánek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SJC0251 Kuchařová Rozálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C SJC9901 Macko Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14D SJC0004 Pekárek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D SJC6001 Řehák Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D SJC0005 Semiginovský Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12D SJC0155 Šimonová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A SJC9401 Šmejc Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C SJC9552 Šmejcová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A SJC8754 Vágnerová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SJC9601 Štál Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SJC7531 Tomeš Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SJC8451 Tomešová Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SJC0202 Tuma Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12D SJC0154 Tumová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SJC0151 Vejražková Rozárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SJC0101 Zalaba Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C SJC9603 Zlámal David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SJC9951 Zlámalová Nikola 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D40C SJC7253 Hanušová Zdena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 29 ks 1 900 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1900 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
SNA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A SNA7105 Doucha Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SNA0501 Doucha Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21A SNA8255 Hančová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SNA6301 Imlauf Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SNA5649 Kalibán Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D SNA7053 Krunková Bohuslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SNA5651 Mikysková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SNA8402 Pýcha Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SNA7501 Sedlák Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SNA4501 Sokolář Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C SNA7201 Sokolář Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SNA8951 Škodová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SNA5702 Zákravský Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 010 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1010 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
SRK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21A SRK8756 Novotná Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SRK5752 Dusílková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C SRK3951 Ehlová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SRK7373 Filipová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SRK0351 Filipová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C SRK0050 Filipová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0300 Flegl Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D SRK6603 Hauptfleisch Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SRK4702 Hrobař Rudolf 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SRK9357 Jarošová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SRK8805 Jirčák Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SRK9507 Kosek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SRK6752 Kosová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SRK0151 Kosová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0200 Locker Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D SRK7001 Locker Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SRK9802 Locker Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SRK7251 Lockerová Milena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0103 Paleček Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C SRK9351 Peremská Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SRK5301 Pohl Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C SRK0301 Pokorný Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SRK4301 Seidl Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SRK5002 Stárek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SRK9904 Šabata Milan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0202 Šabata Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0304 Šípek Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SRK7501 Šklíba Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SRK9900 Šklíba Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D SRK7651 Šklíbová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SRK0153 Šklíbová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C SRK4701 Vítek Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SRK0201 Zemánek Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D SRK7452 Zemánková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 34 ks 2 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2300 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C SSU8151 Klíchová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SSU8243 Král Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
STH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C STH9356 Ducháčková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STH0053 Gallová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STH7401 Chrást Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N STH0551 Chrástová Magdaléna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C STH0251 Chrástová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C STH5501 Junek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STH9958 Kalenská Dominika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STH7351 Junková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C STH9801 Kalenský Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D STH0205 Link Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STH7501 Puš Roman 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C STH0202 Štefan Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STH0550 Štefanová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C STH0204 Urban Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STH9953 Urbanová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 900 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 900 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Sportovní klub Týniště nad Orlicí
Sokolská 865, Týniště nad Orlicí, 517 21
IČO: 42885001
TYN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D TYN8352 Čtvrtečková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C TYN6501 Jakeš Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C TYN0101 Jakeš Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D TYN9301 Jakeš Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D TYN8502 Nymsa Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D TYN8651 Nymsová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D TYN8200 Sedláček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D TYN6901 Šišma Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D TYN6850 Šišmová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C TYN5602 Vlček Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D50C TYN6351 Vlčková Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 850 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 850 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
VAM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VAM8601 Andrš Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VAM8951 Bednářová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8201 Hladký Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VAM8451 Hostinská Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8802 Klapal Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D40C VAM6451 Klapalová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A VAM8811 Klícha Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N VAM0400 Koblic Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C VAM7601 Koblic Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VAM0606 Koblic Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C VAM9952 Kubíčková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D VAM4801 Malátek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D VAM7501 Műller Kamil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H40C VAM6900 Müller Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VAM9098 Müllerová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21A VAM9051 Müllerová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C VAM6767 Müllerová Zorka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C VAM7401 Netopil Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VAM6301 Novák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8801 Petras Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VAM9653 Petrasová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C VAM9601 Rykala Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VAM6401 Rykala Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VAM7251 Rykalová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VAM6251 Smutná Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VAM8651 Smutná Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D VAM9301 Smutný Šimon 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C VAM9703 Valeš Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C VAM6601 Vandas Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C VAM0251 Vandasová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C VAM7250 Vandasová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8401 Veverka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D VAM6452 Veverková Yveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C VAM9801 Vídeňský Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C VAM9701 Vyskočil Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D VAM0202 Zeman Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 36 ks 2 730 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2730 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
VRL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D VRL8754 Belková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A VRL7201 Cupák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VRL0851 Čivrná Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C VRL7355 Čivrná Karolína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VRL0501 Čivrný Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H50C VRL6306 Čivrný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VRL8052 Dančáková Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C VRL5002 Farář Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T VRL6702 Hanč Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VRL5601 Hanč Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A VRL8001 Hanč Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D VRL7052 Hančová Alice 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D VRL5652 Hančová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VRL9254 Kučerová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VRL7652 Wohanková Gabriela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C VRL4901 Knobloch Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C VRL4851 Knoblochová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N VRL0453 Knobová Agáta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C VRL0352 Matoušová Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C VRL9955 Matoušová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D VRL7154 Matoušová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C VRL5451 Nýdrlová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C VRL0052 Pilná Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRL0351 Pilná Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A VRL7702 Polák Vlastimil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C VRL0452 Randáková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C VRL0252 Randáková Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21A VRL7452 Randáková Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C VRL0051 Stará Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C VRL0301 Štregl Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H40C VRL7303 Štregl Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H60C VRL5001 Štregl Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VRL7552 Štreglová Andrea 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C VRL0251 Štreglová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C VRL9801 Tomeš Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C VRL0004 Tryzna Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C VRL6801 Tryzna Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D VRL6251 Vlachová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C VRL0302 Waněk Hubert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D VRL7151 Waňková Dita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C VRL9951 Waňková Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A VRL7501 Wohanka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C VRL3601 Zemánek Bohumil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 43 ks 2 990 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2990 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní mistrovství na krátké trati - 13.04.2013 - BRU
Pořadatel:
Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Plátce:
Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
ZAM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D ZAM5801 Andrš Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D ZAM7001 Borovička Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C ZAM0051 Borovičková Valerie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14D ZAM0052 Břízová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D ZAM6351 Cabalková Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C ZAM9602 Dušek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C ZAM5702 Fikejs Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D ZAM9153 Kisielová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C ZAM9751 Jansová Doubravka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D ZAM8901 Kalousek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C ZAM0151 Kubíčková Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C ZAM9801 Lauterbach David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C ZAM4651 Lhotská Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D60C ZAM5051 Martincová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D ZAM6051 Nováková Miloslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C ZAM9802 Novotný Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D ZAM0202 Pachel Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14D ZAM0053 Pachelová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D ZAM4701 Šponar Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D ZAM9151 Šponarová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D ZAM4401 Tobiška Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C ZAM9851 Zemanová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 610 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1610 Kč