Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
ARCHIV
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C 47C6100 Ženčák Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Sportovní klub Ptení
PTI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C PTI8771 Boháčová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PTI8403 Jirka Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PTI8527 Klváček Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C PTI9474 Vítková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PTI6952 Vítková Miroslava 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 390 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 390 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek, z.s.
Nad Potokem 2047, Frýdek Místek, 738 01
IČO: 26532689
BFM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C BFM5301 Zeman Ludvík 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
Budečská 2, Ostrava 1, 701 37
IČO: 42767776
BOV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C BOV4901 Dvořák Vlastimil 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C BOV4403 Vlach Oldřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
CEL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C CEL5628 Špičák František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
DOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C DOB7878 Černíková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
JPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C JPV9509 Fajkus Radim 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C JPV6773 Fajkusová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV7927 Hodač Karel 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JPV9917 Janečka Viktor 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C JPV6112 Jeřábek Luboš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0055 Křížová Klára 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C JPV0066 Lugrová Natalie 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C JPV9717 Otruba Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV8201 Otrusina Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV9898 Pilcová Sabina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P JPV8687 Otrusinová Ivana 2 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C JPV6526 Soldán Vladimír 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C JPV9899 Soldánová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV8237 Vlach Jan 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1060 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
KON
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35C KON6285 Dittrichová Lenka 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KON6111 Grepl Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6515 Hlava Miroslav 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C KON6389 Hlavová Miroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0272 Kličková Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D16C KON9771 Műllerová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON6427 Navrátil Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON7852 Otrubová Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON7852 Otrubová Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON4617 Skácel Jaroslav 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KON5887 Smičková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6431 Vlach Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C KON9572 Vlachová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KON9898 Vlachová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON6969 Vlachová Olga 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1 110 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1110 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
KRN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C KRN8100 Hrouza Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KRN8383 Jiříčková Bětka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C KRN8456 Kopcová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8203 Kopec Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8101 Peths Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8505 Rychlý Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 460 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 460 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
KSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C KSU0474 Bartošová Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU9910 Dostál Pavel 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU9900 Gedeon Dominik 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU99xx Grulich Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C KSU7001 Habiger Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KSU9888 Habigerová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C KSU9559 Habigerová Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0012 Hajduk Jakub 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D12C KSU0197 Hajduková Jana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H16C KSU9800 Havlíček Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0201 Hecl František 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C KSU7601 Hecl Miloš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU0353 Hegedüšová Viktorie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C KSU9393 Turczerová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9045 Janů Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU5749 Janů Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU9908 Jílek Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D16C KSU9889 Jílková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU9707 Knypl Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU0464 Knyplová Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0101 Krč Matěj 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HD10N KSU0505 Kroul Jiří 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU0044 Kroul Josef 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C KSU7302 Kroul Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KSU01xx Kroulová Markéta 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU0005 Matoušek Matěj 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C KSU7383 Mlčková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU9906 Müller Jonáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU9933 Ondráček Radek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HD10N KSU0600 Ondráček Viktor 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR KSU0800 Paloncý Jan 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C KSU6349 Paloncý Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N KSU0404 Pavelka Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D14C KSU9999 Pukyšová Anežka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C KSU0202 Reichl Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9142 Rozsíval Alois 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7070 Rozsívalová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU0484 Skoumalová Petra 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C KSU7401 Smrček Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KSU9799 Smrčková Dominika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU0306 Stryk Štěpán 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HD10N KSU0656 Stryková Karolína 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C KSU0105 Šafář Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KSU0013 Šafář Vojtěch 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C KSU0494 Šánová Julie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU9909 Šrámek Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C KSU0401 Štábl Adam 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C KSU0606 Štábl Patrik 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7252 Švancárová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KSU9853 Švancárová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU0393 Tesařová Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HD10N KSU0502 Tomanek Lukáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C KSU7552 Tomanková Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0107 Valenta Mikuláš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 60 ks 3 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3180 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
OOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C OOL5804 Albert František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C OOL8701 Jakob Jan 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C OOL6303 Konečný Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOL4901 Smolka Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C OOL6204 Vaňák Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C OOL6251 Vaňáková Milada 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C OOL5904 Višňa Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C OOL5707 Zdráhal Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C OOL8801 Zdráhal Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C OOL5301 Zdráhal Tomáš 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 760 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 760 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Tělovýchovná jednota Opava, z.s.
Kolofíkovo nábřeží 2257/52, Kateřinky, 747 05 Opava, Opava, 747 05
IČO: 00495948
OOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C OOP4850 Novotná Ludmila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOP4800 Novotný Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOP5001 Ševčík Břetislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 210 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
PHK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C PHK8108 Vlach Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
PLU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C PLU0500 Černoch Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0351 Černochová Michaela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C PLU0101 Hartmann Matouš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0354 Hartmannová Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PLU0606 Lorenc Štěpán 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C PLU7676 Lorencová Linda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PLU7777 Otrubová Věra 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C PLU7917 Otruba Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PLU7417 Otruba Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PLU0577 Otrubová Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0353 Staňková Monika 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 600 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
SBR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SBR4701 Blažek Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6003 Czasch Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C SBR6150 Czaschová Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SBR6302 Řeháček Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C SBR4801 Toman Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C SBR5301 Vojtášek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C SBR9601 Zdražil Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SBR8504 Zdražil Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 700 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 700 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ Slezan Opava
Boženy Němcové 20, Opava, 746 01
IČO: 42869196
SOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SOP4851 Suchánková Libuše 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SSU7004 Kašpar Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SSU9911 Kašpar Petr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C SSU6951 Kašparová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C SSU9661 Kašparová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C SSU6091 Králová Zdenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SSU7504 Matoušek Jiří 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SSU7951 Matoušková Jana 2 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H18C SSU9609 Mikula Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU7341 Sita Vratislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C SSU3000 Sita Vratislav 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SSU0300 Skýva Ondřej 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C SSU5350 Štáblová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SSU0100 Vejchoda Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H16C SSU9701 Vosáhlo Jan 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SSU6700 Zatloukal Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SSU0158 Zatloukalová Hana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D14C SSU9950 Zatloukalová Romana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C SSU0301 Zindulka Jakub 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N SSU0450 Zindulková Štěpánka 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 450 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1450 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
STE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C STE0007 Bořánek Michal 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HD10N STE0300 Cupal Petr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H65C STE4101 Čermák Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE9202 Doležel Ondřej 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N STE0400 Hájek Marek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0200 Hájek Tomáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE7102 Janků Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C STE0404 Janků Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C STE7251 Janků Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C STE0202 Lukašák Šimon 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C STE0450 Lukašáková Sára 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D12C STE0252 Marková Ema 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE7403 Mlejnek Pavel 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0101 Neumann David 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N STE0550 Neumannová Kristýna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE7505 Pudel Jarda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE7200 Silnoušek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C STE4801 Sklenář Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C STE0152 Skoupá Vendula 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE9411 Skoupý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STE6333 Světnický Alexandr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR STE0800 Světnický Antonín 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0204 Světnický František 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0207 Svoboda Radek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE7401 Tomanek Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C STE7352 Zbraňková Magda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 1 850 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1850 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
UOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C UOL7500 Binar Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL0452 Binarová Adéla 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P UOL5900 Frydrychovský Josef 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H65C UOL4602 Gottfried Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7000 Hálek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C UOL0156 Hálková Eliška 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D16C UOL9754 Hálková Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL9919 Horčička Vít 2 40 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C UOL7051 Horčičková Eva 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C UOL4600 Horký Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7100 Horký Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL9600 Chvátal Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL5201 Janošík Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C UOL7651 Janošíková Lenka 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C UOL9950 Janošíkova Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P UOL7750 Kopecká Jitka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR UOL0650 Kopecká Nela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C UOL7800 Kopecký David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6953 Kotrlová Gita 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55C UOL5651 Künstlerová Milada 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL9800 Mazanec Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL5301 Navrátil Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6451 Poklopová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7503 Smékal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL0451 Smékalová Karolína 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C UOL6503 Šimek Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C UOL0104 Šimek Štěpán 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL8805 Špacír Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C UOL5852 Špacírová Danuše 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7501 Travnicek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 33 ks 2 090 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2090 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
VAM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C VAM6251 Smutná Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C VAM8651 Smutná Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C VAM6201 Smutný Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C VAM9301 Smutný Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C VAM8401 Veverka Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 350 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ZLH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZLH4801 Babák Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ZLH7501 Moskva Roman 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C ZLH0550 Moskvová Agáta 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZLH7551 Moskvová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZLH0800 Mrkvica Václav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P ZLH7050 Novotná Jitka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D14C ZLH0051 Novotná Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C ZLH0301 Novotný Erik 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 480 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 480 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 20.04.2013 - ASU
Pořadatel:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ČÚ: 172435721/0600
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
ZPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ZPV6712 Holinka Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ZPV9222 Holinka Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C ZPV6777 Holinková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C ZPV3511 Hynek Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C ZPV5501 Jirka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZPV0000 Jirka Mikuláš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV6553 Jirková Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZPV0001 Karásek Adam 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C ZPV7301 Karásek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV6970 Karásková Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C ZPV4012 Kroupa Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ZPV6213 Křeček Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C ZPV9999 Křečková Jana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV7076 Křečková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ZPV6666 Jarošová Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1210 Kč