999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
MB 1AC8 Barchánek Jiří +1 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC9 Beneš Radovan ml. 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC10 Beneš Radovan st. 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC27 Benešová Zdeňka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZA 1AC41 Brabencová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC18 Brabenec Lukáš +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MB 1AC57 Cimbulka Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C 24C8000 Dneboský František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MA 1AC Drahoňovský Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC55 Hadač Václav +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC56 Hadačová Pavla +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC28 Hanek Adam +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC45 Hanková Mája 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC11 Henzl Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC29 Hlaváček Ivan +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 37C Hůlek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MA 1AC1 Choutka Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZA 1AC42 Choutková Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC19 Jandera Kryštof 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MA 1AC2 Jandera Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC20 Janderová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC46 Janderová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC21 Janeček Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MA 1AC3 Janeček Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC22 Janeček Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZA 1AC43 Janečková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC30 Janík Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MA 1AC4 Janík Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZB 1AC47 Janíková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZA 1AC44 Jünglingová Iveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 24C8150 Kazdová Dana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 65C2 Kodytek Aleš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 65C1 Kodytková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D 22C7100 Kronika Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC12 Křivánek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC32 Křivánková Iva +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC31 Křivánková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MB 1AC13 Kubín Jiří +1 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC23 Loužecká Štěpánka +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC33 Makovec Tomáš +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N1 1AC26 Mára+BÉDÍK 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MA 1AC5 Němec Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC24 Němec Jaromír +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
MB 1AC14 Plánička Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC34 Pláničková Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC35 Pláničková Libuše 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC48 Puchernová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MA 1AC6 Randík Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC15 Ransdorf Mirek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC36 Ransdorfová Šárka +2 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC37 Sedláček Luděk +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC49 Sedláčková Jan +1 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC38 Setnička Jaroslav +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC50 Sládková Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T 66C Souček Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N2 1AC39 Svobodová Hana +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC51 Šafránková Dominika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZB 1AC52 Šafránková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC16 Šlitr Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MA 1AC7 Štěpánek Bedřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
N1 1AC25 Štěpánek Jiří +1 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
N2 1AC40 Vaigl Rudolf 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZB 1AC53 Vaiglová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZB 1AC54 Vaiglová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
MB 1AC17 Veselý Mirek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 65 ks 4 330 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4330 Kč
BRM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sokol Burdych
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21A BRM8201 Burdych Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D BRM7201 Sokol Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D BRM8451 Sokolová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
FJI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

SK FREE Jihlava
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C FJI5106 Blecha Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C FJI5252 Podhorská Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
NNN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Neregistrovaní
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P NNN1 Jalůvka Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P NNN4 Juchelka Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P NNN2 Mazuch Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P NNN3 Mazuch Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN5 Neumann Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NNN6 Neumann David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P NNN Weisbauer František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 350 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč
ADA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Spartak Adamov, z.s.
Smetanovo nám. 3, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ADA7512 Procházka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ADA0651 Procházková Doubravka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ADA7651 Procházková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ADA2 Strýček Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ADA1 Strýčková Monika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 310 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 310 Kč
ALB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Albrechtice nad Orlicí, z. s.
Na písku 234, Albrechtice nad Orlicí, 517 22
IČO: 48613550
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D ALB6000 Černý Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D ALB8401 Roll Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
BBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Beta Ursus Orienteering, z.s.
Komenského náměstí 606, Rosice, 665 01
IČO: 22816666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C BBM5100 Denemarek Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C BBM6550 Peřinková Irena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
BOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s.
ul. Prokopa Velikého č.p. 794, Nový Bor, 473 01
IČO: 40228932
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C BOR3601 Langr Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C BOR3750 Langrová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
BRU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D BRU6902 Frömmel Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D BRU7251 Frömmelová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N BRU0352 Jirásková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C BRU0104 Kolář Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C BRU0101 Kolář Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C BRU6901 Kolář Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D BRU7101 Kolář Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D BRU7151 Kolářová Andrea 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C BRU0001 Rusin Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D BRU7601 Rusin Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D BRU7152 Rusinová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D BRU6701 Šváb Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C BRU0006 Volák Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D BRU7001 Volák Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 970 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 970 Kč
CET
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s.
Husova 22, Česká Třebová, 560 02
IČO: 15029824
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C CET5002 Čípa Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C CET9851 Gažiová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C CET0102 Kovář Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR CET0501 Kovář Radim 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C CET7552 Kovářová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12D CET0251 Kovářová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D CET5101 Pilgr Bohuslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C CET7001 Šafář Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CET8051 Šafářová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 630 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 630 Kč
CTB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Chotěboř, z.s.
Železnohorská 801, Chotěboř, 583 01
IČO: 69172595
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C CTB9903 Čermák Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D CTB7910 Hanousek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C CTB7702 Jelínek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CTB8152 Jelínková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CTB9450 Vaňková Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CTB0001 Voborník Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C CTB6601 Voborník Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C CTB6851 Voborníková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 580 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 580 Kč
DOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C DOB9850 Melicharová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C DOB0051 Peterová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C DOB8751 Ďoubalová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D DOB6150 Remešová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C DOB7956 Štěpánová Dita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C DOB6050 Tichá Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C DOB5500 Tichý Boris 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C DOB5600 Tůma Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 610 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 610 Kč
EKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

VŠTJ Ekonom Praha
Nám. W. Churchilla 1938/4, Praha 3, 130 67
IČO: 15273229
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C EKP7053 Zurynková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
FSP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C FSP7613 Tomášek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
HOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HOR0400 Kolář Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D HOR7300 Kolář Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C HOR0200 Kuneš Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A HOR8700 Luštický Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C HOR0201 Rücker Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D HOR6500 Rücker Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C HOR0050 Rückerová Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C HOR0202 Vávra Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C HOR6302 Vávra Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C HOR6301 Vávra Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C HOR0350 Vávrová Vanda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D HOR7303 Vojtěch Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 780 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 780 Kč
HOS
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Tatran Hostinné
Tyršovy sady 379, Hostinné, 543 71
IČO: 60153008
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C HOS7951 Kondělková Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
CHC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D CHC5801 Grundman Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C CHC0301 Grundman Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D CHC6703 Chaloupka Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C CHC0051 Chaloupková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D CHC6951 Chaloupková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D CHC6301 Jelínek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D CHC9903 Jelínek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D CHC6751 Jelínková Marta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C CHC0151 Jelínková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C CHC7703 Korbel Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C CHC9752 Košťalková Julie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N CHC0452 Košťálková Žofie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C CHC6701 Křivda Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CHC9901 Křivda Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C CHC7251 Křivdová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C CHC6501 Půlpán Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C CHC9951 Semrádová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D CHC6651 Semrádová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHC8601 Sýkora Bohumil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C CHC4601 Švadlena Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C CHC0101 Švadlena Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C CHC7151 Švadlenová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 520 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1520 Kč
CHT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Chrast
Stadion v Lipkách, Chrast, 538 51
IČO: 43499066
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D CHT6910 Beseda Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CHT7654 Besedová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P CHT9105 Burkoň Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P CHT7202 Dvořák Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C CHT9852 Dvořáková Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C CHT9501 Hledík Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C CHT0401 Hybeš Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C CHT7301 Chaloupka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C CHT5852 Jansová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CHT0001 Jirásko Marian 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D CHT7502 Klvaňa Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT9001 Krejsa Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT8505 Kuban Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D CHT8002 Leksa Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C CHT5301 Matras Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C CHT8251 Matrasová Vendula 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT8801 Musil Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT9204 Pitra Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C CHT4801 Starka František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C CHT0251 Starková Terezie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C CHT7102 Šebesta Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C CHT8451 Kubanová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C CHT8751 Kratochvílová Stanislava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C CHT7001 Vacek František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D CHT7852 Vacková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C CHT4802 Vítek Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C CHT6654 Wurzelová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C CHT5101 Zlesák Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C CHT5501 Žemlička Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C CHT5751 Žemličková Jindra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 2 410 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2410 Kč
JHB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod, 580 01
IČO: 00529672
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C JHB6002 Čejka Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JHB5702 Hrstka Vladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C JHB8952 Nesrovnalová Iveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C JHB7351 Švecová Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C JHB9952 Švecová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 450 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 450 Kč
JIL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK JILEMNICE, z.s.
Masarykovo nám. 12, Jilemnice, 514 01
IČO: 49294288
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C JIL9805 Burket Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C JIL0105 Burket Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D JIL7001 Gernert Alan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C JIL9902 Hajný Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C JIL6103 Havlíček Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C JIL9003 Havlíček Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C JIL9352 Havlíčková Nikola 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C JIL0104 Ježek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C JIL0352 Karlová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C JIL5401 Kynčl Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D JIL5851 Kynčlová Miroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR JIL0751 Malá Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C JIL7752 Malá Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N JIL0501 Malý Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C JIL6102 Malý Evžen 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C JIL0301 Malý Evžen ml. 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C JIL0303 Ryba Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C JIL9751 Votočková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C JIL7255 Votočková Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 280 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1280 Kč
KOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí
Žižkova 367, Kostelec nad Orlicí, 517 41
IČO: 71230424
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D KOR7950 Hladká Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N KOR0300 Hladký Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C KOR7600 Hladký Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D KOR6800 Juránek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KOR0200 Tichý Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KOR0250 Zářecká Linda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 390 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 390 Kč
KUN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kunvald
č.p. 40, Kunvald, 561 81
IČO: 49312286
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10N KUN0551 Holubářová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D KUN6201 Lux Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D KUN7201 Rusz Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D KUN0101 Rusz Rostislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16D KUN9801 Rusz Vratislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KUN5801 Trejtnar Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
KUO
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

KOB Ústí nad Orlicí, z.s.
Popradská 1290, Ústí nad Orlicí, 562 06
IČO: 22711015
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C KUO9602 Holubář Bartoloměj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D KUO9401 Jirges Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KUO8001 Koblížek Kamil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KUO0101 Koditek Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12D KUO0201 Kudrna Dalibor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T KUO7301 Musil Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N KUO0399 Musilová Elena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D KUO6499 Mutinská Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KUO6501 Mutinský Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KUO9801 Paukert Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D KUO6901 Procházka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KUO9901 Skalický Johan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C KUO9605 Skalický Matyáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D KUO8301 Štěpánek Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 000 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1000 Kč
LPM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK Lokomotiva Plzeň z.s.
Hradišťská 730/17, Východní Předměstí, Plzeň, 326 00
IČO: 26649781
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C LPM8004 Ryjáček Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C LPM8051 Winkler Hanna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D LPU7421 Belej Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR LPU0851 Bergová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16D LPU9807 Borský Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU0053 Brožová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C LPU0151 Držková Berenika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU9902 Fencl Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D LPU7155 Fenclová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C LPU0152 Francová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D LPU4501 Fridrich Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5407 Herman Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C LPU6151 Hermanová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9708 Horák Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C LPU0304 Juška Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10N LPU0504 Juška Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU0703 Kadaně Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU1001 Kadaně Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D LPU8607 Kaštánek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LPU5401 Klimpl Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D LPU6703 Kment Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU9957 Kmentová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LPU0352 Koberová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LPU6003 Kološ Oldřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LPU0351 Kološová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D LPU9459 Konečná Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C LPU0004 Konvalinka Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C LPU4001 Koudelka Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N LPU0404 Kuhn Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0005 Kulhavý Tadeáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D LPU5502 Lulay Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C LPU4753 Malá Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C LPU0202 Manda Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C LPU9707 Míča Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D LPU9910 Mistrik Karel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU0602 Mistrik Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LPU0359 Moravcová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D LPU7356 Mrskočová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU0052 Nacu Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16D LPU9856 Nacu Táňa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C LPU9702 Novotný Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C LPU8454 Petrová Daniela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LPU6503 Procházka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C LPU0357 Pušová Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0002 Roudný Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU0001 Roudný Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C LPU0103 Sedlák Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D LPU7663 Schlogerová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12D LPU0161 Schlogerová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LPU9909 Soudek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D LPU7409 Stránský Dušan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D LPU0006 Stránský Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21A LPU8359 Škodová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU9955 Šrenkelová Ilona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C LPU5408 Štěrba Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LPU6505 Valach Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR LPU Valentová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LPU0354 Vodičková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LPU7357 Vodičková Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU0651 Vodičková Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C LPU7651 Vojtíšková Erika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C LPU0051 Vojtíšková Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LPU6351 Weisbauerová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LPU0751 Zitková Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C LPU9802 Žák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 63 ks 3 960 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3960 Kč
LTU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C LTU6451 Hindráková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C LTU6801 Killar Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D LTU4802 Procházka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D LTU8101 Procházka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C LTU4801 Rejmont Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D LTU6751 Jaklová Olga 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč
MFP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

VSK MFF UK Praha, z. s.
Bruslařská 1132/10, Praha 10 – Hostivař, 102 00
IČO: 63837030
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16D MFP9800 Pelikán Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C MFP6950 Pelikánová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14D MFP0050 Pelikánová Máša 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 210 Kč
NPA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

SK LOB Nová Paka, z.s.
Školní 290, Nová Paka, 509 01
IČO: 64815293
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C NPA8401 Bejr Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D NPA8501 Dytrych Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N NPA0301 Hák Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D NPA6951 Háková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C NPA5754 Hušková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C NPA5101 Kalibán Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C NPA7502 Novák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N NPA0501 Pavelec Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR NPA0801 Pavelec Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C NPA8151 Píšová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C NPA9051 Wiesnerová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C NPA7852 Kutáčová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C NPA6705 Zikmund Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 030 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1030 Kč
OKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub OK 24 Praha, z.s.
Lišická 796, Újezd nad Lesy 190 16 Praha 9, 198 00
IČO: 44268106
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35C OKP6851 Horáková Jindra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
OSN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Orientační sporty Nové Město na Moravě
Zahradní 1439, Nové Město na Moravěě, 592 31
IČO: 43378633
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C OSN6025 Černík Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C OSN7209 Nechanický Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C OSN9696 Vališová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C OSN6005 Wurzel Břetislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 320 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 320 Kč
PEN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

SK RECO Sport
č.p. 404, Pecka, 507 82
IČO: 27013464
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D PEN6350 Kábrtová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D PEN6200 Vydra Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16D PEN9850 Vydrová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P PEN0250 Vydrová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 290 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 290 Kč
PGP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10N PGP0601 Hora David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PGP0901 Hora Jan 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H21A PGP8000 Hora Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 180 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 220 Kč
PHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35D PHK6757 Azebová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D PHK5703 Balcar Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK9151 Bartošová Mirka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PHK0202 Bárta Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PHK5701 Běhoun Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C PHK5651 Běhounová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0351 Besedová Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D PHK7603 Čapek Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0451 Čapková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK7850 Čapková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C PHK5702 Dušátko Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8557 Elblová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D PHK8506 Elbl Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C PHK9802 Faltejsek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C PHK7003 Faltejsek Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PHK0501 Háp Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16D PHK9702 Háp Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C PHK7101 Háp Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C PHK6401 Hlaváček Lubomír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14D PHK0052 Hlaváčková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK7060 Hlaváčková Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C PHK9904 Hůlek Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PHK9908 Chvátil Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C PHK0450 Chvátilová Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK7450 Chvátilová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK9657 Jágrová Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK4701 Jiran Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C PHK5351 Jiranová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D PHK6101 Justa Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK6153 Justová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK6950 Kavalírová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C PHK6852 Kopecká Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D PHK7052 Koutná Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C PHK9651 Koutná Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK9351 Koutná Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D PHK7108 Koutný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D PHK8503 Kovařík Radovan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16D PHK9853 Kubečková Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK7551 Melicharová Zdeňka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C PHK6251 Kubíčková Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK7852 Kunartová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D PHK8052 Říhová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C PHK9801 Maňák Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D PHK6504 Melichar Igor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PHK0101 Metelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D PHK6800 Metelka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PHK0550 Metelková Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C PHK3801 Mikulecký Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C PHK0400 Neumann Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10N PHK0650 Neumannová Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C PHK8252 Novotná Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8255 Novotná Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK4801 Novotný František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C PHK3802 Novotný Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C PHK7402 Novotný Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A PHK8101 Novotný Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C PHK5951 Panchártková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C PHK0500 Pompach Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PHK7207 Pompach Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PHK6702 Růžička Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C PHK7153 Růžičková Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C PHK0001 Samek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C PHK7456 Samková Renáta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D PHK5503 Souček Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C PHK0250 Suchánková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18C PHK9654 Šádková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8651 Tihonová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C PHK9953 Truněčková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A PHK7601 Vítek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PHK8055 Vítková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C PHK0300 Vybíral Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PHK0600 Vybíral Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D PHK5902 Vykysalý Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PHK0401 Weber Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C PHK3901 Weber Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12D PHK0155 Weberová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D PHK6961 Weberová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PHK0553 Zurynková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 78 ks 5 580 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5580 Kč
PZR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s.
Brněnská 717/23, Žďár nad Sázavou, 591 01
IČO: 43379621
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10N PZR0707 Bořil David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C PZR0101 Bořil Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PZR0651 Doleželová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C PZR8814 Hladílek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C PZR9701 Nechuta David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C PZR7007 Nechuta Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C PZR6969 Nechutová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C PZR9951 Nechutová Aneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PZR5309 Novohradský Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C PZR8903 Novohradský Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C PZR4417 Pospíšil Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C PZR6106 Skryja Bořivoj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D PZR9502 Skryja Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PZR0351 Sobotková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 970 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 970 Kč
RUZ
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Růžená
Růžená 19, Třeš't, 589 01
IČO: 48460575
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P RUZ6450 Hronová Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10N RUZ0500 Jelínek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10N RUZ0301 Jelínek Kryštof 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C RUZ5504 Jelínek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C RUZ0251 Jelínková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C RUZ5552 Jelínková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C RUZ0250 Pittnerová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 490 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 490 Kč
SCP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK Sparta Praha z.s.
Choceradská 3040, Praha 4, 141 00
IČO: 26653796
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SCP4650 Lohrová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
SHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D SHK6552 Bernartová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5852 Bláhová Luba 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D SHK0102 Čáslavský Tadeáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D SHK7600 Čečka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SHK0650 Čečková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D SHK6753 Divecká Růžena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6102 Divecký Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SHK0403 Dohnálek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D SHK6354 Egrtová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D SHK5202 Fejlek Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5351 Fejlková Alice 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SHK5501 Filip Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5651 Filipová Dagmar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6403 Funda Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SHK9351 Justová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D SHK6752 Fundová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SHK5702 Gazdačko Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5851 Gazdačková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SHK5801 Hausvater Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6152 Hausvaterová Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SHK0250 Holečková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C SHK6402 Chmelař Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6352 Chmelařová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SHK0300 Kavalír Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10N SHK0402 Kodytek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12D SHK0252 Kodytková Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D SHK6902 Kohout Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SHK7350 Kroniková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N SHK0450 Kroniková Sylvie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SHK0150 Kroniková Štěpánka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SHK8003 Lán Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SHK0101 Langr Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C SHK6701 Langr Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D SHK7251 Langrová Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6351 Mádlová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SHK9952 Malinová Apolena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SHK4001 Máslo Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SHK7051 Myslivcová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C SHK9650 Myslivcová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6151 Bartoňová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6104 Novotný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SHK9803 Pek Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D SHK5701 Stulík Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SHK8552 Stulíková Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SHK5751 Stulíková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D SHK7851 Suchá Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C SHK0351 Suchá Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P SHK7800 Suchý Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C SHK5652 Šabatková Zdena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SHK6651 Thýnová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C SHK0350 Thýnová Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C SHK0051 Thýnová Nikola 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C SHK0303 Tichý Lubomír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14D SHK0000 Tichý Radomír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D SHK8904 Tomalík Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SHK7602 Toužil Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SHK9604 Trejbal Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SHK9951 Větříčková Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D SHK6001 Vízek Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SHK8804 Vojta Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SHK6301 Vychodil Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D SHK5951 Vychodilová Jiřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 62 ks 4 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4420 Kč
SJC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SJC4801 Bílek Vratislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D SJC9806 Brykner Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SJC0102 Břeň Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C SJC9805 Břeň Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SJC9802 Doležal Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14D SJC9952 Dubská Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14D SJC0006 Dubský Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SJC0201 Franta Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SJC8205 Hanzl Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SJC3601 Havlík Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35D SJC7353 Janků Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SJC0501 Janků Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C SJC0001 Karásek Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SJC0153 Kochová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SJC7303 Kraus Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D SJC9803 Kubánek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SJC0251 Kuchařová Rozálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C SJC9901 Macko Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12D SJC0103 Mařádek Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SJC4805 Mikan Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14D SJC0004 Pekárek Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D SJC6001 Řehák Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N SJC0556 Řeháková Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14D SJC0005 Semiginovský Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10N SJC0451 Šemberová Anděla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C SJC7451 Škorpilová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SJC9401 Šmejc Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C SJC9552 Šmejcová Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SJC7401 Tesař Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SJC0401 Tesař Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SJC0202 Tuma Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12D SJC0154 Tumová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SJC0151 Vejražková Rozárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14D SJC0053 Zahradníková Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SJC0101 Zalaba Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C SJC6657 Zalabová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SJC9951 Zlámalová Nikola 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D SJC7253 Hanušová Zdena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 38 ks 2 410 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2410 Kč
SJH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Spolek orientačních sportů Jindřichův Hradec, z.s.
Řečička 751, Jindřichův Hradec III, 377 01
IČO: 22825479
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21D SJH7402 Blažek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SJH0252 Blažková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
HDR SJH0551 Blažková Veronika 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H65C SJH4201 Gřunděl Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SJH6101 Romanovský Alois 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D SJH7101 Veselý Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 500 Kč
SJI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub OK Jihlava, z.s.
Evžena Rošického 6, Jihlava, 586 01
IČO: 63442566
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C SJI6207 Bořil Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SJI9801 Foltýn Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SJI0051 Foltýnová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D SJI6751 Foltýnová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SJI0601 Hendrych Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21A SJI8306 Kadlec Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SJI6115 Kaňák Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SJI8751 Kaňáková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SJI0102 Kašpárek Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D SJI7301 Kašpárek Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SJI0402 Kašpárek Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D SJI7451 Kašpárková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SJI9501 Koumar František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21A SJI8304 Kratochvíl Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SJI7311 Orany Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C SJI0401 Orany Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C SJI4911 Paulíček Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SJI0602 Rachůnek Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SJI6801 Rachůnek Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SJI0701 Srb Vladimír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SJI7801 Srb Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10N SJI0551 Srbová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C SJI0301 Venhoda Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SJI7104 Venhoda Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 1 620 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1620 Kč
SNA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SNA7105 Doucha Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SNA0501 Doucha Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D SNA7155 Douchová Jaroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SNA8255 Hančová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SNA6301 Imlauf Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SNA5403 Langr Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SNA5351 Langrová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SNA5651 Mikysková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SNA7501 Sedlák Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SNA4501 Sokolář Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 770 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 770 Kč
SRK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C SRK5551 Bártová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D SRK4901 Daníček Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C SRK3951 Ehlová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SRK7101 Filip Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SRK7373 Filipová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SRK0050 Filipová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0300 Flegl Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45D SRK6603 Hauptfleisch Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SRK0500 Hetfleisch Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C SRK4702 Hrobař Rudolf 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10N SRK0602 Jiroušek Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18C SRK9654 Kosková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SRK6752 Kosová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SRK0151 Kosová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C SRK6751 Kulhavá Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D SRK5701 Kulhavý Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SRK0200 Locker Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D SRK7001 Locker Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C SRK9802 Locker Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SRK7251 Lockerová Milena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0103 Paleček Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C SRK8153 Pauerová Václava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SRK5301 Pohl Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D SRK9701 Pokorný David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C SRK0301 Pokorný Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SRK9509 Ptáček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SRK4301 Seidl Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SRK5002 Stárek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SRK9904 Šabata Milan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0202 Šabata Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SRK0304 Šípek Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SRK7501 Šklíba Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SRK9900 Šklíba Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D SRK7651 Šklíbová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SRK0153 Šklíbová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C SRK4701 Vítek Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C SRK0201 Zemánek Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C SRK9752 Zemánková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 38 ks 2 590 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2590 Kč
STH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C STH0053 Gallová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C STH0351 Hrnčířová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STH7251 Hrnčířová Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STH0051 Hrnčířová Magda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STH7401 Chrást Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C STH0251 Chrástová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STH9954 Jezdinská Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STH9958 Kalenská Dominika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STH7351 Junková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C STH9801 Kalenský Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D STH9301 Klouček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D STH9402 Kučera Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D STH0205 Link Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35D STH7501 Puš Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STH0202 Štefan Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10N STH0550 Štefanová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C STH0204 Urban Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STH9953 Urbanová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 080 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1080 Kč
TTR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Třebíč, z. s.
J. Suka 22, Třebíč, 674 01
IČO: 68687257
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C TTR7701 Dvořáček Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TTR0701 Dvořáček Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C TTR5601 Klusáček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C TTR6152 Klusáčková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C TTR5401 Koudelný Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C TTR6101 Nešpor Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TTR0502 Nešpor Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C TTR0351 Nešporová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C TTR7251 Nešporová Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TTR0852 Nešporová Terezie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C TTR5201 Orálek Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C TTR5351 Orálková Libuše 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C TTR0201 Palát Bohuslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D TTR7551 Palátová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C TTR6202 Sysel Svatobor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C TTR6151 Syslová Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1130 Kč
TYN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Sportovní klub Týniště nad Orlicí
Sokolská 865, Týniště nad Orlicí, 517 21
IČO: 42885001
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C TYN6501 Jakeš Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C TYN0101 Jakeš Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D TYN8502 Nymsa Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P TYN8651 Nymsová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21D TYN8200 Sedláček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D TYN6901 Šišma Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
VAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VAM8201 Hladký Viktor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C VAM6403 Hostaš Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VAM8451 Hostinská Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VAM6451 Klapalová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D VAM7751 Kodytková Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C VAM5401 Kotlář Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C VAM9952 Kubíčková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D VAM4801 Malátek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D VAM7501 Műller Kamil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C VAM6900 Müller Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VAM Müllerová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D VAM9098 Müllerová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C VAM6767 Müllerová Zorka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C VAM7401 Netopil Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VAM6301 Novák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8801 Petras Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C VAM9601 Rykala Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VAM6401 Rykala Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VAM7251 Rykalová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VAM6251 Smutná Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VAM8651 Smutná Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D VAM9301 Smutný Šimon 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16D VAM9703 Valeš Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C VAM6601 Vandas Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C VAM0251 Vandasová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C VAM7250 Vandasová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VAM8401 Veverka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D VAM6452 Veverková Yveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C VAM9801 Vídeňský Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C VAM9701 Vyskočil Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12D VAM0202 Zeman Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 31 ks 2 360 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2360 Kč
VRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR VRL0851 Čivrná Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRL0501 Čivrný Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C VRL6306 Čivrný Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C VRL5002 Farář Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45D VRL5601 Hanč Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VRL8001 Hanč Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D VRL5652 Hančová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C VRL4901 Knobloch Jindřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C VRL4851 Knoblochová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D VRL7601 Kutlvašr Ruda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VRL Kutlvašrová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C VRL9955 Matoušová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C VRL5451 Nýdrlová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C VRL0051 Stará Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C VRL0301 Štregl Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C VRL5001 Štregl Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C VRL0251 Štreglová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C VRL0004 Tryzna Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45D VRL6251 Vlachová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C VRL3601 Zemánek Bohumil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 21 ks 1 410 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1410 Kč
ZAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2013 - LPU
Pořadatel:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D ZAM5801 Andrš Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35D ZAM7001 Borovička Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14D ZAM0052 Břízová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35D ZAM6351 Cabalková Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C ZAM9602 Dušek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12D ZAM0152 Hnátnická Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21D ZAM9153 Kisielová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C ZAM9605 Ježdík Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D ZAM8901 Kalousek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D ZAM5951 Kalousová Dana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C ZAM9801 Lauterbach David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C ZAM9603 Lesák Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C ZAM6801 Levý Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D65C ZAM4651 Lhotská Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C ZAM5051 Martincová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D ZAM6051 Nováková Miloslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C ZAM9802 Novotný Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45D ZAM6251 Nožková Dagmar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14D ZAM0054 Procházková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55D ZAM4701 Šponar Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D ZAM9151 Šponarová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55D ZAM4401 Tobiška Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21D ZAM8251 Venclová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C ZAM9851 Zemanová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 1 830 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1830 Kč