Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
ARCHIV
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P 25C6750 Chmelařová Blanka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C 37C7900 Karásek Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 110 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 110 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Horizont klub Šumperk
HSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C HSU5050 Čadilová Alena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Sportovní klub Ptení
PTI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C PTI8771 Boháčová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PTI8403 Jirka Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C PTI9474 Vítková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PTI6952 Vítková Miroslava 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 320 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 320 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Spartak Adamov, z.s.
Smetanovo nám. 3, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
ADA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ADA7512 Procházka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ADA0651 Procházková Doubravka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ADA7651 Procházková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
AOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C AOP0452 Klechová Karolína 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 40 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 40 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ASU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C ASU0447 Bartášek Tomáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C ASU0249 Beneš Jan 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D18C ASU9677 Grulichová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C ASU9797 Horvátová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C ASU9747 Kašpar Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C ASU9271 Křečková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU0002 Navrátil Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR ASU0301 Navrátil Pavlík 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C ASU8817 Navrátil Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C ASU0599 Navrátilová Marie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21K ASU9243 Ostřanský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C ASU0097 Plhalová Šárka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C ASU9090 Rešová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C ASU5600 Strachota Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C ASU6099 Strachotová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU7101 Šneider Miroslav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C ASU0448 Štoudek Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C ASU9043 Vozda Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C ASU8964 Bořilová Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 1 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
CEL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K CEL5628 Špičák František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
JPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPV0567 Matečná Sofie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C JPV0303 Minx Oliver 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D16C JPV9898 Pilcová Sabina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P JPV8077 Ratiborská Veronika 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C JPV7713 Skřivanek Marcel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C JPV6971 Soldánová Karin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV9899 Soldánová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 470 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 470 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
KON
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C KON0404 Beneš Jindřich 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C KON9915 Beneš Miroslav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C KON6285 Dittrichová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON6111 Grepl Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON6389 Hlavová Miroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON6919 Huňka Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0272 Kličková Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H55C KON5713 Komínek Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KON9771 Műllerová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON6427 Navrátil Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C KON4617 Skácel Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55C KON4589 Skoumalová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C KON5887 Smičková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6431 Vlach Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C KON9572 Vlachová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C KON9898 Vlachová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON6969 Vlachová Olga 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
KRN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C KRN8456 Kopcová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8203 Kopec Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8101 Peths Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KRN8505 Rychlý Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 280 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 280 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
SK SP Kylešovice z.s.
Příčná 2828/10, Předměstí, Opava, 746 01
IČO: 26589605
KYL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C KYL7100 Navrátil Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KYL0500 Navrátil Sam 1 40 Kč 40 Kč 10 Kč
ZZZ celkem 2 ks 110 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
OOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL4901 Smolka Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C OOL5904 Višňa Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C OOL5707 Zdráhal Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 210 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Tělovýchovná jednota Opava, z.s.
Kolofíkovo nábřeží 2257/52, Kateřinky, 747 05 Opava, Opava, 747 05
IČO: 00495948
OOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C OOP4850 Novotná Ludmila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOP4800 Novotný Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
PLU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C PLU0500 Černoch Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0351 Černochová Michaela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C PLU0100 Halabrín Petr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C PLU0101 Hartmann Matouš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0354 Hartmannová Anna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PLU0300 Novák Rostislav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C PLU0353 Staňková Monika 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 350 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
SBR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C SBR6003 Czasch Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C SBR9550 Galatíková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SBR6302 Řeháček Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6601 Sklenář Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SBR9501 Sklenář Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C SBR4801 Toman Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C SBR5301 Vojtášek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C SSU9911 Kašpar Petr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C SSU6951 Kašparová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C SSU9661 Kašparová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU7847 Krtička Luděk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C SSU9666 Machusová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU7504 Matoušek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C SSU7951 Matoušková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SSU0750 Matoušková Johana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SSU0300 Skýva Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D55C SSU5350 Štáblová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C SSU9701 Vosáhlo Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6700 Zatloukal Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SSU7050 Zatloukalová Eva 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D12C SSU0158 Zatloukalová Hana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D14C SSU9950 Zatloukalová Romana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C SSU0450 Zindulková Štěpánka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1120 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
STE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C STE0007 Bořánek Michal 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C STE0300 Cupal Petr 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H65C STE4101 Čermák Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE9202 Doležel Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STE6100 Doseděl Emil 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C STE0400 Hájek Marek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0200 Hájek Tomáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE7102 Janků Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C STE0404 Janků Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C STE7251 Janků Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C STE0202 Lukašák Šimon 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C STE0450 Lukašáková Sára 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21K STE7501 Marek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C STE0252 Marková Ema 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C STE6703 Maťátko Miloslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N STE0500 Maťátko Václav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0102 Maťátko Vojtěch 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C STE7159 Maťátková Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C STE0101 Neumann David 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C STE9456 Neumannová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C STE0550 Neumannová Kristýna 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C STE7505 Pudel Jarda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21K STE7200 Silnoušek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C STE4801 Sklenář Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C STE0152 Skoupá Vendula 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C STE6501 Skyva Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STE7100 Smolka Martin 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D12C STE0250 Smolková Sabina 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR STE0800 Světnický Antonín 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0204 Světnický František 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C STE0207 Svoboda Radek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P STE1301 Svoboda Radovan 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C STE5701 Václavek Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N STE0254 Vysloužilová Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C STE7352 Zbraňková Magda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 1 960 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1960 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
TJ Švýcárna
Hrdinů 28, Rýmařov, 795 01
IČO: 45234965
SVR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C 89C7700 Maňásek Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 70 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
UOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C UOL7500 Binar Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL0452 Binarová Adéla 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C UOL7751 Binarová Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C UOL9155 Hájková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL5900 Frydrychovský Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C UOL4602 Gottfried Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7000 Hálek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C UOL0156 Hálková Eliška 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C UOL7007 Horčička Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL9919 Horčička Vít 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D21C UOL7051 Horčičková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C UOL9353 Horčičková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7150 Horká Soňa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7100 Horký Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL4600 Horký Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C UOL7651 Janošíková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL9950 Janošíkova Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C UOL6954 Jeřábková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P UOL9453 Jeřábková Zuzana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR UOL0650 Kopecká Nela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H35C UOL7800 Kopecký David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6953 Kotrlová Gita 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55C UOL5651 Künstlerová Milada 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL9800 Mazanec Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL5301 Navrátil Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL9750 Paličková Agáta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6451 Poklopová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7503 Smékal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL0451 Smékalová Karolína 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D10C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H12C UOL0104 Šimek Štěpán 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C UOL5852 Špacírová Danuše 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL9901 Vostál Dominik 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P UOL9999 Vrtalová Gabriela 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H18C UOL9605 Žovinec Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 40 ks 2 470 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2470 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Husova 538, Vrbno pod Pradědem, 793 26
IČO: 47656409
VRB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VRB7201 Klech Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P VRB6250 Kratschmerová Jitka 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
P VRB6202 Labudík Milan 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C VRB0313 Peňáz Radek 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C VRB0303 Peňáz Vojtěch 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
HDR VRB0505 Slavík Ondřej 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H45C VRB6808 Slavík Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 340 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 340 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ZLH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C ZLH9851 Novotná Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C ZLH0051 Novotná Tereza 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C ZLH0301 Novotný Erik 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H21C ZLH7001 Novotný Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C ZLH5950 Pavlíková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZLH0000 Siatka Václav 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZLH7451 Siatková Silvie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 05.10.2013 - KSU
Pořadatel:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
ČÚ: 2459665339/0800, 13XXXX
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
ZPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C ZPV3511 Hynek Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ZPV5501 Jirka Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C ZPV0201 Jirka Matyáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H14C ZPV0000 Jirka Mikuláš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV6553 Jirková Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZPV0001 Karásek Adam 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
H10C ZPV0302 Karásek Matyáš 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV6970 Karásková Marcela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C ZPV4012 Kroupa Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C ZPV9999 Křečková Jana 1 40 Kč 40 Kč 0 Kč
D35C ZPV7076 Křečková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 760 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 760 Kč