Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
(GBR) Airienteers
21G
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 21G7600 Hill Richard 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 140 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
(FIN) Finland - non registered
31F
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L 31F8900 Istolahti Tuomo 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
ARCHIV
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45 45X7050 Hlavatá Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 51C7400 Hřebík Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 51C1100 Hřebík Vilém 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR 51C0950 Hřebíková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 51C7750 Hřebíková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K 9VC8100 Němec Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 3LC7300 Stauch Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 3LC7450 Stauchová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 720 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 720 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Neregistrovaní
NNN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L NNNXXX1 Čabla Robert 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
HDR NNNXX10 Hill Daisy Petra 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P2 NNNXXX9 Hill Radka 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D45 NNNXXX3 Hrubá Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 NNNXXX2 Hrubý František 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D21L NNNXXX8 Kavková Marie 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
HDR NNNXXX6 Pilař František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 NNNXXX7 Pilař Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 NNNXXX4 Šámal Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 NNNXXX5 Šámal Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 760 Kč 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 960 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s.
ul. Prokopa Velikého č.p. 794, Nový Bor, 473 01
IČO: 40228932
BOR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K BOR6701 Beránek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K BOR7710 Klusáček Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
KOB Dobřichovice z.s.
Karlická 896, Dobřichovice, 252 29
IČO: 22827421
DCE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DCE5550 Mrázová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 DCE4400 Mudr Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65 DCE4401 Paul Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 DCE6100 Pavlů Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DCE5500 Procházka Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DCE5450 Procházková Miluše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DCE5650 Štrossová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 720 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 720 Kč
ZZZcelkem 720 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 720 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Klub orientačního běhu Kladno, z.s.
Pavel Vinš, Vítězná 2959, Kladno, 272 04
IČO: 26990440
DKL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 DKL6600 Beneš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 DKL9800 Beneš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKL0050 Benešová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5201 Brumek Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKL5400 Cabrnoch Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKL5550 Cabrnochová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 DKL4800 Fujan Sláva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 DKL7500 Geisler Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L DKL0700 Geisler Richard 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DKL0151 Geislerová Aneta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 DKL7550 Geislerová Dita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DKL0150 Horychová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKL0101 Kohout Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 DKL7251 Kohoutová Zdeňka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKL0102 Melichna Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 DKL7052 Průchová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKL0201 Průša Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H20 DKL9600 Průša Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKL0200 Svoboda Luděk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKL0951 Šeborová Kačka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21K DKL8150 Šeborová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKL6901 Šemelík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DKL0400 Štáfek Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 DKL7401 Štáfek Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKL6900 Vinš Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKL0103 Vrkota Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 2 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2120 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Oddíl OB Kotlářka, z. s.
Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00
IČO: 26998246
DKP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 DKP6300 Betlach Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5350 Dlasková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP9450 Řada Hanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8756 Pospíšilová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8655 Rambová Kamila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K DKP8308 Havlůj František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP6601 Illner Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DKP6651 Illnerová Daniela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 DKP9950 Illnerová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DKP0151 Kalousková Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0100 Klaška Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L DKP9301 Klaška Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6500 Klaška Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 DKP9651 Klašková Josefina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 DKP6750 Klašková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8704 Klusák Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 DKP5651 Klusáková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L DKP8256 Košťálová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 DKP7901 Ledinský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L DKP0602 Ledinský Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0202 Lustig Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55 DKP5601 Lustig Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DKP6652 Lustigová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKP0210 Malačka Milan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DKP0951 Mullis Carolina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L DKP8651 Plochová Dominika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP8717 Pospíšil Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 DKP4300 Procházka Zdenko 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K DKP8705 Prouza Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP9152 Prouzová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 DKP6250 Prouzová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L DKP8606 Ramba Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP9401 Řada Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6701 Řada Richard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DKP6551 Řadová Jaromíra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DKP0250 Sanna Karin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 DKP6703 Sanna Roberto 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L DKP9801 Semerád Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP4900 Stehno Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5150 Stehnová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 DKP5851 Svobodná Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 DKP5800 Svobodný Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DKP6705 Šebek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 DKP9903 Šebek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DKP6751 Šebková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K DKP9250 Šebková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DKP7100 Šubrt Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKP0205 Šubrt Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DKP0203 Švarc Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 DKP7250 Tichá Dagmar 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D12 DKP0351 Tichá Dorotea 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H45 DKP6704 Velichkov Petar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DKP0204 Víteček Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 DKP7201 Víteček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR DKP0801 Víteček Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L DKP8511 Wagner Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 56 ks 5 080 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 4 940 Kč
ZZZcelkem 4 940 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5080 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice
Plešivecká 1863/15, Litoměřice, 412 01
IČO: 62769693
DLT
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 DLT7251 Nosek Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 DLT6901 Nosek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 DLT0151 Reisingerová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
DOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOB8002 Janda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 DOB0550 Kubcová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 DOB7451 Kubcová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR DOB0900 Kubec Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 DOB7002 Kubec Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK Dobříš, z. s.
Lesní 1364, Dobříš, 263 01
IČO: 22878491
DOR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L DOR7301 Arnošt Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18 DOR9800 Bambousek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7302 Bambousek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 DOR0650 Bambousková Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0204 Cvrček Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55 DOR5500 Dudík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR5550 Dudíková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 DOR0200 Dudla Maxmilián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR7403 Dudla Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DOR0403 Janda Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 DOR0100 Janda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 DOR7600 Janda Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L DOR0752 Jandová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 DOR7151 Jandová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0701 Jiras Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0900 Jiras František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0505 Jiras Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0350 Jirasová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 DOR7450 Jirasová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 DOR0250 Kastnerová Jessica 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR9100 Kopáček Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DOR6450 Kopáčková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DOR0301 Kučera Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR7101 Kučera Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 DOR7700 Kučera Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L DOR0800 Kučera Teodor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR5800 Nentvich Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 DOR0351 Nentvichová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 DOR9950 Nentvichová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 DOR6651 Nentvichová Romana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0456 Neubauerová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L DOR0656 Neuerová Anna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 DOR0303 Nigrin Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 DOR7202 Nigrin Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 DOR7150 Nová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 DOR0502 Nový Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 DOR0508 Španěl Benedikt 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR DOR0704 Španěl Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 DOR7100 Španěl Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 DOR0407 Španěl Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 DOR0102 Tachezy Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 DOR6451 Tachezy Ruth 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 DOR0452 Vlašaná Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 45 ks 3 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 3 320 Kč
ZZZcelkem 3 320 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3380 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
DVP ORIENTATION, z.s.
Na vinici 837/10, Praha 10 - Strašnice, 100 00
IČO: 06956025
DVP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 DVP7304 Jandera Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 DVP6151 Malačková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
VŠTJ Ekonom Praha
Nám. W. Churchilla 1938/4, Praha 3, 130 67
IČO: 15273229
EKP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 EKP7510 Čermák Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 EKP5800 Fanta Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 EKP5650 Fantová Libuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP6701 Janeček Jura 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L EKP6550 Janečková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 EKP0351 Janečková Josefína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 EKP6912 Kabát Jan 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H12 EKP0412 Kabát Martin 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H21L EKP7702 Kalous Vladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP7414 Ondráček Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR EKP0909 Rozkošný David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K EKP7900 Rozkošný Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 EKP5750 Šedivá Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L EKP5500 Šedivý Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 EKP7200 Vít David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR EKP1158 Vítová Marianne 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 520 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 1 280 Kč
ZZZcelkem 1 280 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1520 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
FSP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K FSP6104 Borovička Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 FSP9801 Borovička Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 FSP6605 Cincibus Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 FSP6651 Cincibusová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55 FSP4300 Čadil Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75 FSP3400 Hanák Milan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L FSP7612 Hrouda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L FSP6153 Karasová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 FSP6700 Krausz Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L FSP7611 Nitsch Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR FSP1000 Nitsch Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L FSP8989 Rydlová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L FSP0800 Skripnik Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L FSP0600 Skripnik Nikola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 FSP7502 Skripnik Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 FSP8051 Skripniková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L FSP6304 Šimek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75 FSP3300 Vondra Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L FSP7600 Vondra Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L FSP0500 Vondra Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L FSP0850 Vondrová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L FSP6803 Žáček Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 23 ks 1 980 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 1 980 Kč
ZZZcelkem 1 980 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1980 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s.
Litovická 452, Hostivice, 253 01
IČO: 16949412
HCE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10L HCE0600 Hradil Martin 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE0900 Hradil Michal 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H45 HCE5900 Kettner Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L HCE0651 Kolencová Sára 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE0800 Kolenec Jan 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H35 HCE8000 Kolenec Jan 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H55 HCE5901 Kudrnáč Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K HCE8850 Kudrnáčová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L HCEXXX4 Kuttelwascher Adam 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCEXXX2 Kuttelwascher Marek 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D45 HCE6451 Mudrová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR HCEXXX1 Müller Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR HCE1000 Müller Karel 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L HCEXXX3 Toman Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 040 Kč 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1440 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
CHC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21K CHC8552 Pavlová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 CHC0101 Švadlena Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L CHC7502 Švadlena Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2015 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK Kamenice, z.s.
Slunečná 678, Kamenice, 251 68
IČO: 04605837
KAM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14 KAM0203 Albrecht Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KAM7800 Albrecht Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L KAM7850 Albrechtová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM9950 Albrechtová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0051 Aschermannová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7201 Balej Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 KAM0551 Balejová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0107 Bartoň Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0354 Baťhová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR KAM0702 Bažata Alberto 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0104 Blaha Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KAM0752 Blahová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 KAM6752 Čermáková Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0105 Gajda Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAM0405 Gajda Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L KAM9202 Hájek Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KAM9851 Hájková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 KAM0350 Hankovcová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 KAM7053 Hankovcová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KAM0201 Hankovec Hugo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 KAM7101 Hankovec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KAM0204 Hejsek Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 KAM6900 Hejsek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAM0400 Hejsek Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KAM6952 Hejsková Bohumila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KAM0850 Hejsková Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 KAM0002 Hlinka František 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H45 KAM6603 Hlubuček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM9551 Hlubučková Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KAM6851 Hlubučková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7100 Chaloupka Přemysl 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAM0301 Chaloupka Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 KAM7150 Chaloupková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KAM0252 Chaloupková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0355 Chramostová Amálie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L KAM0652 Chramostová Julie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H35 KAM7700 Jedlička Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAM0404 Jedlička Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0455 Jedličková Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KAM7950 Jedličková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 KAM0256 Jirglová Anna 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10 KAM0552 Jirglová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H21L KAM9402 Kapal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9403 Kettner Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9601 Kettner Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAM0300 Kovářík Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 KAM7252 Kováříková Erika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM6501 Kozák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 KAM0454 Kubová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H45 KAM6601 Mack Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 KAM0503 Milota Jakub 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10 KAM0500 Mišoň Daniel 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0356 Mojžíšková Klára 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D14 KAM0253 Mojžíšková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H18 KAM9702 Moravec Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KAM0209 Mrózek Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0453 Nováková Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L KAM7600 Pašek František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KAM7750 Rejšková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KAM0207 Renda Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KAM7152 Rendová Iva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KAM0550 Rendová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D14 KAM0257 Selucká Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H21L KAM6201 Semík Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9401 Semík Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KAM6850 Semíková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KAM0250 Semíková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0357 Sluková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H35 KAM6604 Šafka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 KAM0101 Šafka Sebastian 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 KAM0153 Šafková Sofie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 KAM0501 Šiler Martin 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H35 KAM7102 Škácha Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KAM0309 Škácha Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 KAM0151 Škáchová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KAM7054 Škáchová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 KAM0650 Škáchová Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0202 Škvor Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L KAM6700 Škvor Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KAM9900 Škvor Ota 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 KAM0255 Štěpánková Ema 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0458 Štěpánková Julie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 KAM0310 Tamaši Daniel 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0456 Teršl Anna 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 KAM0457 Trešlová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0100 Valášek Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 KAM0102 Víšek Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KAM7451 Víšková Alena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KAM0452 Víšková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18 KAM9850 Zimmerová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KAM7105 Žemla Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L KAM0751 Žemlová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 KAM7550 Žemlová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR KAM0950 Žemlová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 96 ks 7 440 Kč 760 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 8200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Klub orientačního běhu Kamenický Šenov z.s.
Osvobození 470, Kamenický Šenov, 471 14
IČO: 44225156
KAS
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KAS7100 Hnízdil Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KAS0301 Hnízdil Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 KAS6550 Slezáčková Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
KBP Praha
---, ---, ---
IČO:
KBP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KBP4500 Valter Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tělocvičná jednota Sokol Kostelec n. Č.l.
Komenského 527, Kostelec nad Černými lesy, 281 63
IČO: 67982450
KNC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KNC8101 Besta Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KNC0202 Borovička Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 KNC0352 Botková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L KNC0551 Botková Josefína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 KNC6750 Čiháková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KNC6150 Havlíčková Jindřiška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KNC5501 Jun Drahomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75 KNC3800 Kalivoda Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 KNC6251 Kohoutová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 KNC6550 Komersová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 KNC9850 Kopecká Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KNC0303 Kozadajev Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 KNC0402 Pačes Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 KNC7002 Pohnán Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KNC9103 Šedivý Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 KNC5750 Šilerová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 KNC6250 Tichá Ivana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 KNC9900 Varga Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 KNC0100 Volek Jaroslav 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 610 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 1 420 Kč
ZZZcelkem 1 420 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1610 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou
Jodlova 16, Kralupy nad Vltavou, 278 01
IČO: 00663735
KPY
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 KPY5701 Dobeš Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 KPY4600 Duda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21K KPY6050 Freyová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY8700 Klomínský Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KPY6201 Kohl Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KPY8852 Kohlová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY8506 Koldinský Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 KPY6700 Liška Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 KPY6650 Lišková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 KPY9951 Lišková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 KPY7300 Louša Ladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 KPY0600 Louša Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 KPY6850 Míchalová Marcela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 KPY0050 Míchalová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L KPY7800 Pavlíček Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L KPY8650 Procházková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 KPY0401 Vejražka David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KPY0750 Vejražková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L KPY8853 Lišková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 660 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 1 560 Kč
ZZZcelkem 1 560 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1660 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
TJ Lokomotiva Beroun, o.s.
Tyršova 85, Beroun 2, 266 80
IČO: 00473561
LBE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 LBE5000 Hamáček Bohuslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18 LBE9701 Kalista Michael 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H20 LBE9501 Kolář Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L LBE9450 Křivancová Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L LBE9250 Čechová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 LBE4600 Nosál Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L LBE8801 Šimon Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LBE9100 Šimon Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 LBE7000 Uhlíř Patrik 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LBE1150 Uhlířová Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LBE0950 Uhlířová Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 940 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 940 Kč
ZZZcelkem 940 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 940 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
TJ Lokomotiva, z.s. Chomutov
17.listopadu 5461, Chomutov, 430 03
IČO: 47795913
LCV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 LCV4750 Brabcová Jindra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 LCV7000 Kozelka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 LCV4700 Valeška Rudolf 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 220 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 220 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
LOK-o Liberec z.s.
Londýnská 8/102, Liberec XI-Růžodol I, 460 01
IČO: 07653123
LLI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K LLI8300 Křenek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K LLI8450 Křenková Geislerová Blanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub Los Mělník, z.s.
Rybáře 748/8, Mělník, 276 01
IČO: 01350269
LME
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 LME0400 Bejvl Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 LME0250 Bejvlová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 LME7350 Bejvlová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 LME7800 Izák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 LME0050 Machová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 LME7400 Švihla Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
H45 LME7000 Ždimera Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 LME6950 Ždimerová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 720 Kč 40 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 760 Kč
ZZZcelkem 760 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 760 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
LTP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 LTP6805 Bílý Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 LTP6501 Bruner Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L LTP8801 Eiselt Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 LTP6710 Kovář Boris 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L LTP0951 Lošťáková Ela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L LTP0650 Lošťáková Sára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 LTP7252 Riby Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L LTP0702 Riby Philip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 LTP0051 Riby Rose 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 LTP0202 Riby Thomas 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 840 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 840 Kč
ZZZcelkem 840 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 840 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Oddíl orientačního běhu Aš z.s.
Partyzánská 1376/6, Aš, 352 01
IČO: 08426074
MAS
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 MAS5401 Hájek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
VSK MFF UK Praha, z. s.
Bruslařská 1132/10, Praha 10 – Hostivař, 102 00
IČO: 63837030
MFP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MFP7301 Blahuta Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 MFP7953 Blahutová Hanka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR MFP0950 Blahutová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L MFP0550 Blahutová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 MFP0101 Forst Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 MFPXXX2 Janák Martin 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D35 MFP8050 Nedbalová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR MFP0850 Nedbalová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR MFP1053 Nedbalová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18 MFP9800 Pelikán Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 MFP6950 Pelikánová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 MFP0050 Pelikánová Máša 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 MFPXXX1 Přibylová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 MFP6700 Siegl Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 MFP7050 Sieglová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MFP7802 Stránský Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MFP7100 Šimša Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 MFP0300 Šimša Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 MFP0150 Šimšová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 MFP0551 Šimšová Pavla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 1 600 Kč 80 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 1 680 Kč
ZZZcelkem 1 680 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1680 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
Za Mlýnem 101, Praha 4, 147 00
IČO: 45247412
MKP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 MKP5401 Koč Lumír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L MKP4700 Koč Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 MKP0400 Reichl Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 MKP6402 Reichl Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 MKP0100 Reichl Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 MKP7550 Reichlová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K MKP5800 Tomaščin Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 620 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 620 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub OK 24 Praha, z.s.
Lišická 796, Újezd nad Lesy 190 16 Praha 9, 198 00
IČO: 44268106
OKP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T4 OKP7350 Balusková Ida 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 OKP6450 Čechmánková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OKP5803 Červinka Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K OKP9000 Červinka Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 OKP6200 Novák Ivo 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OKP9100 Novák Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 OKP9750 Nováková Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L OKP5600 Šámal Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 OKP6550 Valentová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 900 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 900 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Policejní sportovní klub Olymp Praha
Za Císařským mlýnem 1063/2, Praha 7, 170 06
IČO: 49625837
OLP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 OLP5502 John Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 OLP5701 Knotek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 OLP6701 Kubů Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR OLP0601 Kubů Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR OLP0301 Kubů Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 OLP6851 Svitáková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 520 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 520 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
PGP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H75 PGP3800 Attl Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 PGP7203 Baldrian Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 PGP0503 Bartaloš Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K PGP8010 Bartaloš Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PGP1050 Bartalošová Ada 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L PGP0853 Bartalošová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L PGP8154 Bartalošová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PGP1000 Bozděch Vojta 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L PGP8254 Bozděchová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18 PGP9707 Brázdil Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L PGP0600 Brettl Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PGP0900 Brettl Tobiáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 PGP7557 Brettlová Marta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8401 Buzek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP5501 Doležal Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP5550 Doležalová Vlasta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 PGP7558 Forštová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 PGP5900 Grivalský Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65 PGP4050 Haňkovská Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 PGP6003 Hrabánek David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP6250 Hrabánková Ilona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP9654 Hrabánková Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 PGP9950 Hrabánková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 PGP0305 Hřivna Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 PGP7507 Hřivna Štěpán 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H21L PGP7106 Janas Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 PGP0200 Janas Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L PGP0700 Jandera Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 PGP0251 Janderová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L PGP9850 Janovská Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7355 Janovská Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6401 Janovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 PGP0101 Janovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP9053 Kafková Dominika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP6352 Ježková Regina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 PGP9952 Kolářová Johana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6501 Kondrát Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 PGP0300 Kožina Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 Ultimate PGP6651 Kožinová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 PGP4750 Kubátová Milada 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8202 Laciga Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP9251 Kleinová Anna 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D45 PGP6251 Landovská Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9601 Landovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9103 Landovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 PGP6801 Maleček Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 PGP0550 Malečková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 PGP7559 Malečková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L PGP0850 Malečková Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L PGP7601 Matějů Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP8556 Matějů Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP9353 Mikulášová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7756 Mullis Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K PGP7602 Nemšovský Petr 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H18 PGP9808 Novák Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 PGP0350 Pokorná Linda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 PGP7562 Pokorná Magdaléna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L PGP0552 Pokorná Nela 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H21L PGP7506 Pokorný Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8206 Procházka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9002 Procházka Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP6301 Přibík Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L PGP0651 Přibíková Agáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 PGP7256 Přibíková Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PGP0750 Ptáčková Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 PGP7350 Ptáčková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PGP0551 Ptáčková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D21L PGP7650 Ryšavá Magdalena 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L PGP8153 Ryšavá Vendula 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
P2 PGP2800 Samohýl Richard 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 PGP0104 Siegl Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP9954 Sieglová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP6300 Slavík Viktor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 PGP6650 Slavíková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 PGP9751 Slavíková Silvie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 PGP6450 Smolková Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8302 Sysel Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 PGP5200 Sysel Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8409 Šedivý Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 PGP9955 Škarková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP6652 Tichovská Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP6100 Tichovský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP9503 Veselý Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L PGP7454 Vildmonová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L PGP8605 Vlach Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 PGP8454 Voborská Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L PGP5850 Zelená Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 PGP4800 Zelený Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 PGP9903 Ždimera Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 89 ks 8 230 Kč 80 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 7 500 Kč
ZZZcelkem 7 500 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 8310 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
PHK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35 PHK6151 Hejnalová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OB Říčany, z.s.
Ruská 1118/1, Říčany, 251 01
IČO: 06869653
RIC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18 RIC9800 Černohorský Mikuláš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35 RIC7200 Koten Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 RIC0452 Kotenová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 RIC7252 Kotenová Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 RIC0651 Kotenová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR RIC8050 Krumlovská Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 RIC0507 Krumlovský Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L RIC0703 Krumlovský Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 RIC7600 Pecháček Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 RIC0101 Pecháček Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 RIC0451 Pračková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 RIC7850 Pračková Zita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 RIC9851 Repiská Amálie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K RIC9750 Stehlíková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 RIC0303 Šrámek Jaromír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 RIC6905 Šrámek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0051 Šrámková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7251 Šrámková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 RIC0505 Tolar Hynek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR RIC0701 Tolar Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 RIC0201 Votruba Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L RIC9850 Vyhnálková Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 RIC7552 Vyhnálková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 RIC0151 Vyhnálková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 1 960 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 1 960 Kč
ZZZcelkem 1 960 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1960 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Roudnice nad Labem, z.s.
Černěves 76, Roudnice nad Labem, 413 01
IČO: 68983654
ROU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L ROU9303 Buk Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROU6901 Buk Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H20 ROU9601 Buk Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROU6202 Buk Miloslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 ROU0102 Buk Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 ROU0001 Buk Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 ROU0351 Buková Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L ROU0750 Buková Hana 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D35 ROU7150 Buková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 ROU7051 Buková Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 ROU0451 Černá Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 ROU7505 Černý Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L ROU0602 Havlák René 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H10L ROU0801 Havlák Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 ROU7951 Havláková Daniela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L ROU0702 Heller Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ROU0501 Heller Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 ROU7708 Heller Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 ROU7850 Hellerová Alena 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 ROU7050 Kyselová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 ROU9951 Kyselová Nela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 ROU4702 Lebduška Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K ROU9202 Líbal Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 ROU9954 Pohořalá Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 ROU6850 Pohořalá Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 ROU6401 Pohořalý Dobroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 ROU0103 Pohořalý Hugo 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 ROU6650 Svobodová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 ROU7904 Šlapánek René 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L ROU0502 Vanžura David 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 30 ks 2 480 Kč 120 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 2 860 Kč
ZZZcelkem 2 860 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2600 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Orientační klub č.19154 v Asociaci TOM ČR
Smetanova 1320, Roztoky, 252 63
IČO: 70969019
ROZ
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 ROZ0500 Jíra Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 ROZ6801 Sedláček Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L ROZ0800 Sedláček Patrik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16 ROZ0050 Sedláčková Linda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 ROZ7050 Sedláčková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR ROZ0700 Svoboda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 ROZ0200 Svoboda Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 ROZ7100 Svoboda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ROZ6900 Šimík Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16 ROZ9951 Voltrová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18 ROZ9752 Voltrová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 ROZ6150 Voltrová Svatava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 1 100 Kč
ZZZcelkem 1 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
KOB Start Blansko, z. s.
Sloupečník 8, Blansko, 678 01
IČO: 70859418
SBK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 SBK5555 Seifertová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK Sparta Praha z.s.
Choceradská 3040, Praha 4, 141 00
IČO: 26653796
SCP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SCP7400 Bašus Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 Ultimate SCP7417 Boudný Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 SCP4700 Buriánek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 SCP6450 Čápová Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 SCP9050 Černá Eliška 2 100 Kč 150 Kč 40 Kč
D21L SCP7950 Hojná Silvie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5201 Hojný Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 SCP5500 Jahn Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 SCP5550 Jahnová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SCP8950 Kavková Radana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SCP7500 Khel Richard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 SCP7850 Khelová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 SCP4600 Novák Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 SCP5200 Přeček Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75 SCP3300 Semorád Miloš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 SCP8500 Tesař Jan 2 100 Kč 150 Kč 40 Kč
T4 SCP8257 Tesařová Anna 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D21L SCP6950 Tloušťová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 SCP6151 Vrabcová Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P2 SCP8250 Vrabcová Romana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 SCP6100 Vrabec Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SCP8303 Vrabec Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SCP8700 Vrabec Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D55 SCP5450 Zavadilová Naďa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 2 430 Kč 120 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 2 210 Kč
ZZZcelkem 2 210 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2550 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
SHK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L SHK8950 Ondráčková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
SJC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21L SJC8156 Šafka Brožková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJC8309 Žaloudek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub OK Jihlava, z.s.
Evžena Rošického 6, Jihlava, 586 01
IČO: 63442566
SJI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SJI8309 Jirků Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L SJI8306 Kadlec Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Klub českých turistů Slavoj Praha
Zelený pruh 803/40, Praha 4, 147 00
IČO: 47609125
SJP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 SJP6800 Bláha Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 SJP0500 Bláha Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H75 SJP3501 Bláha Svatopluk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L SJP0700 Bláha Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SJP0501 Bláha Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D75 SJP3651 Bláhová Blanka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 SJP7350 Bláhová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 460 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2015 460 Kč
ZZZcelkem 460 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 460 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
SLA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 SLA0001 Čech Richard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 SLA0552 Čechová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 SLA0200 Hrdlička Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0600 Husák Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 SLA0201 Husák Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 SLA0350 Jirkovská Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 SLA0500 Jirkovský Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 SLA0251 Kašparová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 SLA0300 Kolář Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLA0502 Kovrzek Jonáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SLA1052 Kovrzková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10L SLA0800 Zápotocký Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16 SLA9900 Zemko Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 SLA0551 Zemková Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 920 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 920 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Oddíl orientačního běhu Slavia Praha, z.s.
Kraslická 1231, Radotín, Praha, 153 00
IČO: 60446081
SLP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SLP8503 Fišer Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H75 SLP4001 Chloupek Radek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L SLP5951 Chloupková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SLP6951 Klofáčová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 SLP7960 Koppová Ingrid 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 SLP4601 Novotný Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L SLP7704 Šafka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 SLP4451 Zmeková Míla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 720 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 720 Kč
ZZZcelkem 720 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 720 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Spolek SNS Smržovka
Luční 32, Smržovka, 468 51
IČO: 16389913
SMR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L SMR7800 Lukavec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L SMR8754 Lukavcová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Spolek organizátorů bankovních sportovních akcí (SOBSA)
Litvínovská 519, Praha 9 - Prosek, 190 00
IČO: 00552046
SOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 SOB7001 Janeček Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 SOB0201 Janeček Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 SOB7151 Janečková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.04.2015 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
KLUB ORIENTAČNÍHO BĚHU TRETRA PRAHA, z.s.
Žárovická 1657, Újezd nad Lesy, Praha 9, 190 16
IČO: 49625543
TAP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12 TAP0350 Bartoňová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H21L TAP8002 Benc Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 TAP0602 Bulíř Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12 TAP0452 Bulířová Ema 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10L TAP0850 Bulířová Žofie 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D21K TAP8751 Cikhardtová Balzhima 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8902 Černý Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TAP7350 Halamová Anna 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
D14 TAP0150 Halamová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H21L TAP8808 Hodek Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TAP0000 Janeček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 TAP6402 Kopečný Mojmír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TAP0103 Longin Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 TAP6201 Longin Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 TAP7151 Longinová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8511 Makovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TAP0200 Melišík Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 TAP7152 Melišíková Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9853 Poláková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP9805 Ransdorf Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 TAP9902 Sladkovský Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9755 Šimůnková Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14 TAP0106 Šťastný Petr 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H12 TAP0401 Šťastný Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR TAP0801 Šubrt Ondřej 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TAP1150 Šubrtová Barbora 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45 TAP6102 Tihon Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TAP6253 Tihonová Jindra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP9703 Valach Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP9702 Vlášek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TAP8610 Zajíc Vítězslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21K TAP9054 Káninská Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP9053 Zajícová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TAP8153 Nováková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 34 ks 2 960 Kč 320 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 3 220 Kč
ZZZcelkem 3 220 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3280 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tempo Praha
---, ---, ---
IČO:
TEP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65 TEP4851 Městková Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 60 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
TJ Tatran Jablonec n. N., z. s.
Jungmannova 14, Jablonec nad Nisou, 466 01
IČO: 16389131
TJN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR TJN1100 Berka Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 TJN7350 Berková Květa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21K TJN7513 Štembera Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L TJN0801 Štembera Vítek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L TJN0650 Štemberová Bára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 TJN9851 Štemberová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 TJN5605 Táborský Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 540 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2015 280 Kč
ZZZcelkem 280 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 540 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tělovýchovná jednota Sokol Troja
Trojská 171a, Praha 7, 171 00
IČO: 00551660
TJP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 TJP6401 Bazika Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TJP6451 Baziková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TJP8400 Junek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65 TJP4700 Ryšavý Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K TJP9401 Smolka Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 TJP5250 Wolkerová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 660 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 660 Kč
ZZZcelkem 660 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 660 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Skálova 207, Turnov, 511 01
IČO: 15045528
TUR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TUR8103 Fodor Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L TUR8406 Kořínek Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L TUR9253 Kořínková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s.
Hradská 854, Zlín, 760 01
IČO: 49157566
TZL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L TZL8301 Krejčík Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
TJ Slovan Praha
Chalupkova 1367/1, Praha 4 - Chodov, 149 00
IČO: 41693825
UVP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 UVP4600 Matějů Ivan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 UVP4750 Matějů Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Slavia Liberec orienteering, z.s.
Humpolecká 507/11, Liberec V- Kristiánov, 460 05
IČO: 22867449
VLI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L VLI7300 Martan Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VLI7452 Martanová Daniela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 VLI0252 Martanová Elin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 VLI0555 Martanová Lea 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21K VLI7301 Meier Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
IČO: 00393495
VSP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR VSP1100 Baldrian Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 VSP0405 Baldrian Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21L VSP7850 Baldrianová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10 VSP0751 Baldrianová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21K VSP7461 Bártíková Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14 VSP0254 Beranová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 VSP0455 Beranová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 VSP7150 Beranová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 VSP0352 Berounská Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14 VSP0256 Berounská Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 VSP7270 Berounská Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 Ultimate VSP7000 Bořánek Petr 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H65 VSP4300 Dohnal Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55 VSP5050 Dohnalová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VSP0903 Gajda Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 VSP7752 Gajdová Kristina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L VSP0752 Gajdová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21L VSP5100 Hora Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21L VSP5450 Horová Magda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 VSP5000 Hořínek Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10L VSP0800 Jedlička Aleš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10L VSP0651 Jedličková Josefína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 VSP7099 Klapalová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10 VSP0606 Meier David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 VSP0600 Městka Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 VSP7650 Městková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VSP6201 Němeček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45 VSP6650 Němečková Jarmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L VSP0853 Nemšovská Magdalena 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 VSP0500 Nemšovský Filip 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H12 VSP0406 Průša Dominik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 VSP0102 Průša Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35 VSP7310 Průša Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16 VSP0000 Semík Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VSP6507 Semík Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55 VSP5801 Šváb Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 VSP0402 Trnka Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 VSP0300 Trnka Martin jun 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 VSP7351 Trnková Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21L VSP5001 Uher Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35 VSP8050 Uhrová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12 VSP0400 Zakouřil Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T4 Ultimate VSP7401 Zakouřil Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T4 Ultimate VSP7453 Zakouřilová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10L VSP0850 Zakouřilová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 45 ks 3 660 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 3 360 Kč
ZZZcelkem 3 360 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3660 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
Sportovní klub Zbraslav
Pod Havlínem 1302, Praha - Zbraslav, 156 00
IČO: 49276000
ZBP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K ZBP7102 Toušek Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Mistrovství oblasti na krátké trati - 12.04.2015 - SLA
Pořadatel:
Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
ČÚ: 51-5204270427/0100, v.s. 4xxxx
Plátce:
SK Zvole, z.s.
Spojovací 396, Zvole, 252 45
IČO: 27002870
ZVO
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10 ZVO0601 Bárta Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35 ZVO7152 Bártová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ZVO6401 Hájek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45 ZVO6801 Háněl Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12 ZVO0452 Kramlová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 ZVO0353 Kramlová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14 ZVO0101 Marhold Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12 ZVO0301 Marhold Přemysl 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10 ZVO0501 Marhold Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P2 ZVO7451 Marholdová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12 ZVO0352 Švecová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10 ZVO0557 Švecová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45 ZVO6451 Zimmerová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 940 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.04.2015 940 Kč
ZZZcelkem 940 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 940 Kč