Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
ARCHIV
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C 47C6000 Felkl Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 47C6050 Felklová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 25C6100 Honkyš Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 25C6750 Chmelařová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T 35X9100 Sláčík Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T 1RX8900 Válek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C 47C6100 Ženčák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 47C6850 Ženčáková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 490 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 490 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Horizont klub Šumperk
HSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR HSU0900 Čadil Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C HSU5350 Štáblová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub Ptení
PTI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L PTI8527 Klváček Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T PTI7700 Martinek Pavel 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PTI0808 Mikuš Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K PTI8204 Mikuš Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P PTI8365 Mikušová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PTI0700 Šnajdr Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PTI0880 Vavrdová Karolína 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PTI6622 Vítek Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PTI9474 Vítková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PTI1010 Zapletal Jakub 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 620 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 620 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Sokol Radslavice
RAD
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C RAD3801 Fajgl Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L RAD7401 Hrazdil Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Spartak Adamov, z.s.
Smetanovo nám. 3, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
ADA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ADA5506 Jelínek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
AOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR AOP0900 Holas Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L AOP7802 Holas Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C AOP0651 Holasová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C AOP7853 Holasová Šarka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 260 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
ASU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0447 Bartášek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR ASUXXYY Bartášková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ASU7499 Doubravová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C ASU9747 Kašpar Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C ASU9271 Křečková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C ASU7102 Macek Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ASU0748 Macek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C ASU9392 Strachotová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ASU0747 Navrátil Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L ASU8817 Navrátil Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASU7799 Navrátilová Helena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C ASU0599 Navrátilová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C ASU0699 Ondruchová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C ASU0043 Opravil Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K ASU9243 Ostřanský Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C ASU0698 Pazderníková Zdeňka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C ASU9998 Pazourová Tereza 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C ASU0097 Plhalová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C ASU5600 Strachota Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N ASU0749 Šneider Kvido 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU7101 Šneider Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0448 Štoudek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C ASU0499 Vorlová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 1 760 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1760 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Beta Ursus Rosice, z.s.
Komenského náměstí 606, Rosice, 665 01
IČO: 22816666
BBM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T BBM7101 Kunz Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C BBM7155 Kunzová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
Budečská 2, Ostrava 1, 701 37
IČO: 42767776
BOV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C BOV4901 Dvořák Vlastimil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
CEL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C CEL8679 Černohorská Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C CEL5979 Černohorská Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C CEL7015 Hubáček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K CEL5628 Špičák František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C CEL0400 Tomášek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C CEL6426 Tomášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CEL0100 Tomášek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 500 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 500 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
VŠTJ Ekonom Praha
Nám. W. Churchilla 1938/4, Praha 3, 130 67
IČO: 15273229
EKP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR EKP1111 Ondráček Lubor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L EKP7414 Ondráček Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
KČT-OB Holešov
Tyršova 1479, Holešov, 769 01
IČO: 72077425
HLV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C HLV0555 Bláhová Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C HLV6321 Končák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C HLV6856 Končáková Katka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C HLV4801 Peška Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 290 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 290 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Horní Benešov, zapsaný spolek
U Stadionu 576, Horní Benešov, 793 12
IČO: 47655879
HOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR HOB0551 Indreiová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C HOB4701 Klech Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P HOB5655 Krumpholcová Jarmila 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P HOB5551 Ledabylová Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 230 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 230 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
JPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C JPV0101 Dadák Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L JPV9509 Fajkus Radim 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C JPV6773 Fajkusová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C JPV0123 Holusek Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C JPV9912 Honkyš Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C JPV9707 Honkyš Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JPV6350 Honkyšová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C JPV9800 Hubáček Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JPV6112 Jeřábek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C JPV9915 Kašpar Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C JPV0303 Minx Oliver 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C JPV9919 Němeček Kryštof 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L JPV9717 Otruba Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
T JPV9898 Pilcová Sabina 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C JPV0111 Skopal Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
D18C JPV9899 Soldánová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C JPV0202 Štorek David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C JPV0505 Štorek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C JPV6505 Štorek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C JPV6556 Štorková Simona 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L JPV9807 Vystavěl Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 520 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1530 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
KON
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C KON0404 Beneš Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KON9915 Beneš Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON6285 Dittrichová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L KON7537 Dvořák Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KON0537 Dvořák Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KON0777 Dvořáková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KON6515 Hlava Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON6389 Hlavová Miroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KON6919 Huňka Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C KON0272 Kličková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C KON5713 Komínek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C KON9771 Műllerová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KON6427 Navrátil Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KON0888 Otrubová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21K KON7219 Procházka Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K KON7315 Procházka Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C KON5481 Sedláčková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K KON9411 Semerád Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C KON4617 Skácel Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C KON5887 Smičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C KON0355 Spurná Štěpánka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KON0013 Šudřich Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KON0555 Šudřichová Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C KON6431 Vlach Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C KON9572 Vlachová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C KON9898 Vlachová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C KON6969 Vlachová Olga 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 28 ks 2 030 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2030 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
KRN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K KRN8102 Minarčík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L KRN8101 Peths Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KRN0757 Rychlá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KRN8505 Rychlý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C KRN8353 Kuriaková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 370 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 370 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
KSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C KSU0111 Babišta Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU9900 Gedeon Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0049 Grulich Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C KSU9888 Habigerová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C KSU0197 Hajduková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0201 Hecl František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7601 Hecl Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7550 Heclová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0454 Heclová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0353 Hegedüšová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0363 Hlupá Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KSU9045 Janů Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C KSU5749 Janů Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C KSU9707 Knypl Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C KSU0464 Knyplová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C KSU0550 Konečná Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0005 Matoušek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU9906 Müller Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0515 Opravil Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0950 Paloncý Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0808 Paloncý Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU6349 Paloncý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7337 Patterman Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0333 Patterman Prokop 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0404 Pavelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0402 Polášek Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU6950 Pšenčíková Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0202 Reichl Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0850 Reichlová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0888 Reichlová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KSU9142 Rozsíval Alois 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KSU7070 Rozsívalová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C KSU0484 Skoumalová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0306 Stryk Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0656 Stryková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7667 Stryková Vlasta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0105 Šafář Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0013 Šafář Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0616 Šána Robert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0494 Šánová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KSU5801 Šrámek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU9909 Šrámek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0401 Štábl Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0606 Štábl Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C KSU9853 Švancárová Veronika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C KSU0393 Tesařová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L KSU7945 Turczer Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 53 ks 3 370 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3370 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
KVS
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L KVS8100 Bubela Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KVS6501 Černík Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C KVS5651 Trávníčková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ O-mikron z.s.
Třískalova 571/18, Brno, 638 00
IČO: 22714588
MBM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21L MBM8740 Zelinka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Odry
Smetanova 2, Odry, 742 35
IČO: 60798068
ODR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C ODR0400 Král Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR ODR0850 Králová Hedvika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ODR7450 Králová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ODR7101 Rigó Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ODR6100 Šauman Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 280 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 280 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
OOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C OOL6303 Konečný Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOL4901 Smolka Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C OOL5707 Zdráhal Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
PLU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C PLU0500 Černoch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0351 Černochová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PLU0101 Hartmann Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0354 Hartmannová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0350 Němečková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PLU0300 Novák Rostislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PLU0650 Nováková Anežka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C PLU0501 Otruba František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L PLU7917 Otruba Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21K PLU7417 Otruba Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C PLU0577 Otrubová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C PLU0600 Soldán Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 740 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 740 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
SBR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SBR4701 Blažek Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SBR6003 Czasch Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SBR6300 Kolář Rudolf 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SBR4801 Toman Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SBR5301 Vojtášek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Slezan Opava
Boženy Němcové 20, Opava, 746 01
IČO: 42869196
SOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SOP4851 Suchánková Libuše 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C SSU0350 Hojgrová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C SSU0000 Kaprál Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SSU7004 Kašpar Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SSU6951 Kašparová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C SSU8151 Klíchová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SSU8243 Král Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L SSU7847 Krtička Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SSU7504 Matoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SSU7951 Matoušková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SSU0750 Matoušková Johana 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C SSU7341 Sita Vratislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SSU9701 Vosáhlo Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SSU6700 Zatloukal Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 270 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1280 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
STE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C STE0007 Bořánek Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0300 Cupal Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C STE4101 Čermák Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C STE0208 Doležal Matyáš 2 50 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L STE9202 Doležel Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE6100 Doseděl Emil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C STE9751 Dosedělová Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0400 Hájek Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0200 Hájek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE7102 Janků Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0404 Janků Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7251 Janků Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C STE0000 Jirka Mikuláš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C STE0202 Lukašák Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C STE0450 Lukašáková Sára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0252 Marková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7550 Marková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C STE0101 Neumann David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C STE5902 Neumann Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0550 Neumannová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE6907 Petřivalský Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C STE0104 Poštulka Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C STE9700 Poštulka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C STE6600 Poštulka Zdenek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P STE6850 Poštulková Milada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C STE4801 Sklenář Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0152 Skoupá Vendula 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L STE9411 Skoupý Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21L STE6501 Skyva Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0250 Smolková Sabina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE7350 Světnická Marcela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STE0800 Světnický Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0204 Světnický František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0207 Svoboda Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7454 Urbanová Edita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0254 Vysloužilová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7352 Zbraňková Magda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 42 ks 2 820 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2820 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
STH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C STH8351 Horňáková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C STH8451 Uvizlová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
UOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C UOL0452 Binarová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0351 Čásková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C UOL0402 Čecháček Adam 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H65C UOL4602 Gottfried Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C UOL0156 Hálková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR UOL0800 Heča Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0455 Hečová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C UOL9919 Horčička Vít 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C UOL4600 Horký Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C UOL0200 Chovanec Jan 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H55C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7700 Jadviščok Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C UOL9950 Janošíkova Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C UOL0050 Konečná Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C UOL0650 Kopecká Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR UOL1050 Kopecká Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C UOL9800 Mazanec Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C UOL0400 Náhončík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C UOL0252 Raclavská Lenka 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
D14C UOL0253 Raclavská Vlaďka 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
D14C UOL0251 Raclavská Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
P UOL6600 Raclavský Vladislav 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
P UOL6900 Said Mahmoud 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0451 Smékalová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N UOL0651 Šaňáková Marie 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C UOL9901 Vostál Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL9605 Žovinec Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 29 ks 1 790 Kč 70 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1860 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
OB Vizovice z.s.
3. května 1280, Vizovice, 763 12
IČO: 26579596
VIC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C VIC5902 Kršák Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VIC9191 Sláčíková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Klub orientačních sportů Slavia Plzeň, z. s.
Na Příčce 364/9, Plzeň, 326 00
IČO: 69973300
VPM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21K VPM7905 Jirka Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C VPM8450 Jirková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Husova 538, Vrbno pod Pradědem, 793 26
IČO: 47656409
VRB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C VRB6202 Labudík Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR VRB0505 Slavík Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C VRB6808 Slavík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VRB7373 Slavíková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VRB7777 Svačinková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 370 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 370 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
IČO: 00393495
VSP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C VSP5801 Šváb Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ZLH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZLH4801 Babák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C ZLH0101 Hastík Jakub 2 50 Kč 80 Kč 10 Kč
H16C ZLH0001 Hudáček David 2 80 Kč 120 Kč 10 Kč
H12C ZLH0401 Jedlička Radek 2 50 Kč 80 Kč 10 Kč
H21K ZLH9301 Kvapil Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C ZLH5950 Pavlíková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C ZLH0000 Siatka Václav 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
D35C ZLH7451 Siatková Silvie 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
ZZZ celkem 8 ks 680 Kč 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 730 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček (První kufr) - 28.03.2015 - UOL
Pořadatel:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
ZPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ZPV0300 Hošťálek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C ZPV3511 Hynek Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C ZPV6666 Jarošová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C ZPV0201 Jirka Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ZPV6553 Jirková Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C ZPV0001 Karásek Adam 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C ZPV7301 Karásek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ZPV0302 Karásek Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21L ZPV7900 Karásek Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C ZPV6970 Karásková Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C ZPV4012 Kroupa Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C ZPV6213 Křeček Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C ZPV9999 Křečková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C ZPV7076 Křečková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C ZPV5100 Pilc Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1270 Kč