Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
ARCHIV
VS: 91026
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C 47C6000 Felkl Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 47C6050 Felklová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 69P6850 Kurzyp Anna 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
H10C 69P0600 Kurzyp Michał 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H14C 69P0200 Kurzyp Stanisław 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H45C 47C6100 Ženčák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 30 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 450 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Horizont klub Šumperk
VS: 0904
HSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C HSU5050 Čadilová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C HSU5350 Štáblová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Neregistrovaní
VS: 90003
NNN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C NNN8201 Videcký Jan 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Sportovní klub Ptení
VS: 0927
PTI
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C PTI0500 Fajst Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PTI0150 Minxová Agáta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Spartak Adamov, z.s.
Plotní 71/15, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
VS: 0901
ADA
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ADA5801 Hloušek František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ADA1001 Procházka Ferdinand 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C ADA7512 Procházka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C ADA0651 Procházková Doubravka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ADA7651 Procházková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ADA0503 Strýček Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ADA7454 Strýčková Monika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 470 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 470 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Libina 37, Libina, 788 05
IČO: 26676214
VS: 0722
ASU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0447 Bartášek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR ASU07YY Bartášková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H10C ASU0547 Greschner Adam 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
D14C ASU0299 Greschnerová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C ASU05XX Kobylka David 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H35C ASU7102 Macek Karel 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
P ASU1249 Macek Václav 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H10C ASU0748 Macek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
P ASUXXYY Musilová Jana 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ASU0747 Navrátil Pavel 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
P ASU7799 Navrátilová Helena 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
D10C ASU0599 Navrátilová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C ASU9998 Pazourová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C ASU0097 Plhalová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
DH10N ASU0749 Šneider Kvido 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0448 Štoudek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C ASU0499 Vorlová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 310 Kč 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1410 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
VS: 0902
CEL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C CEL0400 Tomášek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C CEL6426 Tomášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C CEL0100 Tomášek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
VS: 0905
JPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C JPV0123 Holusek Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C JPV7650 Chmelářová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C JPV9898 Pilcová Sabina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C JPV0202 Štorek David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C JPV0505 Štorek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P JPV6505 Štorek Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C JPV6556 Štorková Simona 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 520 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 520 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
VS: 0906
KON
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C KON0404 Beneš Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KON9915 Beneš Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON7575 Benešová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON6285 Dittrichová Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KON6111 Grepl Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON8080 Jílková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C KON0666 Jílková Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KON5713 Komínek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C KON7852 Otrubová Johana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KON0888 Otrubová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C KON5481 Sedláčková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C KON4617 Skácel Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C KON5887 Smičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 950 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 950 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
VS: 0907
KRN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C KRN8456 Kopcová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KRN8203 Kopec Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
VS: 0908
KSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C KSU0111 Babišta Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0049 Grulich Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0201 Hecl František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7601 Hecl Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7550 Heclová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0454 Heclová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0400 Hudos Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU5749 Janů Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C KSU9707 Knypl Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C KSU0464 Knyplová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0101 Krč Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0005 Matoušek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU6701 Matoušek Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7222 Ondráček Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU9933 Ondráček Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0600 Ondráček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7502 Opravil Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0515 Opravil Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0950 Paloncý Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
DH10N KSU0808 Paloncý Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU6349 Paloncý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C KSU6950 Pšenčíková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KSU0850 Reichlová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0888 Reichlová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0484 Skoumalová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0105 Šafář Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0013 Šafář Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0616 Šána Robert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0494 Šánová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0500 Šimek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7227 Šimek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0401 Štábl Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0606 Štábl Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0959 Tomanková Alice 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KSU7945 Turczer Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 47 ks 3 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
VS: 0924
OOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
VS: 0910
PLU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C PLU0500 Černoch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0351 Černochová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PLU0100 Halabrín Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PLU0101 Hartmann Matouš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0354 Hartmannová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0452 Janečková Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C PLU0350 Němečková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C PLU0300 Novák Rostislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C PLU0501 Otruba František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C PLU7417 Otruba Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C PLU0577 Otrubová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C PLU0600 Soldán Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C PLU8417 Stoklasa Bohumil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 870 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 870 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
VS: 0913
SBR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
VS: 0914
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C SSU0350 Hojgrová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
DH10N SSU0750 Matoušková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 230 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 230 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
VS: 0915
STE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C STE0007 Bořánek Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0300 Cupal Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE9202 Doležel Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE6100 Doseděl Emil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C STE0200 Hájek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE7102 Janků Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0404 Janků Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7251 Janků Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0252 Marková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0101 Neumann David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0550 Neumannová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0104 Poštulka Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C STE9700 Poštulka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C STE6600 Poštulka Zdenek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P STE6850 Poštulková Milada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE7505 Pudel Jarda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0250 Smolková Sabina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE6333 Světnický Alexandr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
DH10N STE0800 Světnický Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0204 Světnický František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0207 Svoboda Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE7401 Tomanek Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE5701 Václavek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0650 Zatloukalová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 31 ks 2 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2060 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
VS: 0917
UOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C UOL0452 Binarová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C UOL0201 Dostál František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
DH10N UOL0652 Dráčová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C UOL4602 Gottfried Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7000 Hálek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C UOL0156 Hálková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL0202 Jedzok Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C UOL0650 Kopecká Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C UOL6953 Kotrlová Gita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C UOL9800 Mazanec Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C UOL0000 Prachař Matouš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C UOL0252 Raclavská Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C UOL0253 Raclavská Vlaďka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C UOL0251 Raclavská Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7503 Smékal David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C UOL0451 Smékalová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C UOL6503 Šimek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C UOL0104 Šimek Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C UOL8888 Šimonová Klára 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
D45C UOL5852 Špacírová Danuše 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C UOL9901 Vostál Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 28 ks 1 880 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1890 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
VS: 0918
ZLH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ZLH6700 Hastík Jiří 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
H21C ZLH7501 Moskva Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ZLH0802 Moskva Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C ZLH0550 Moskvová Agáta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ZLH7551 Moskvová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ZLH0800 Mrkvica Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ZLH7851 Mrkvicová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C ZLH7050 Novotná Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C ZLH9851 Novotná Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C ZLH0051 Novotná Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ZLH0301 Novotný Erik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ZLH7001 Novotný Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C ZLH7451 Siatková Silvie 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
H35C ZLH5900 Zachař Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 10 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 000 Kč 30 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1030 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 17.10.2015 - SSU
Pořadatel:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
ČÚ: 1904881319/0800
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
VS: 0919
ZPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C ZPV6666 Jarošová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C ZPV0201 Jirka Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ZPV6553 Jirková Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 290 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 290 Kč