999
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR 3SX0650 Bartoňková Sára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 3SX0200 Dostál Zdenek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 47C6000 Felkl Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 47C6050 Felklová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 3SX0652 Tallová Vendula 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0551 Grégrová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0450 Hrbáčková Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 37C0900 Chmelář Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 37C0100 Chmelář Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 37C7501 Chmelář Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 37C0300 Chmelář Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 3SX0150 Vittorio Andrea 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0600 Nezval Kamil 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0400 Talla Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0752 Pechová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0550 Halabicová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 3SX6400 Roubalík Radovan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0750 Žůrek Lukáš Marian 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 3SX7400 Sojka Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0651 Sojková Monika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0500 Janík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 3SX0751 Treutnerová Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 3SX0000 Okleštěk Oldřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 47C6100 Ženčák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 47C6850 Ženčáková Marie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 25 ks 1 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1400 Kč
AOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18 AOP9850 Fukalová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 AOP9301 Hadač Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 AOP6501 Hadač Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 AOP7251 Kašparová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 AOP0201 Kostka Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 AOP7151 Kostková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 AOP7102 Košárek Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 AOP8152 Košárková Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
DH10N AOP0901 Kovalčík Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
DH10N AOP0751 Kovalčíková Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 AOP0453 Kovalčíková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 AOP7852 Kovalčíková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 AOP0351 Pachmannová Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 AOP9303 Schuster Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 AOP6502 Schuster Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 AOP6551 Schusterová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 AOP0301 Valík Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 AOP0001 Valík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 370 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH14 AOP 1 1 150 Kč 150 Kč
DH15-99 AOP 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 AOP 2 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 AOP 3 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 4 ks 870 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.04.2016 2 190 Kč
ZZZcelkem 2 190 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2240 Kč
ASU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 ASU7448 Bartášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 ASU0447 Bartášek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
DH10N ASU0799 Bartášková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 ASU0498 Blažková Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ASU8101 Bubela Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASU7499 Doubravová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 ASU0547 Greschner Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ASU7848 Greschner Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 ASU0299 Greschnerová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ASU9447 Horvát Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ASU9547 Hraboš Matej 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
H20 ASU9747 Kašpar Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ASU8304 Khýn Vítězslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H20 ASU9643 Kindl Jakob 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 ASU0546 Kobylka David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21 ASU9299 Koblížková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 ASU9271 Křečková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 ASU8282 Mesiarkinová Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ASU9444 Minář Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASUXXZZ Musilová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ASU7449 Navrátil Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ASU0747 Navrátil Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ASU7799 Navrátilová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 ASU0599 Navrátilová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ASU8949 Oľhava Rastislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C ASU0699 Ondruchová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ASU0043 Opravil Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ASU9243 Ostřanský Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 ASU6849 Pavlík Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 ASU9998 Pazourová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 ASU0097 Plhalová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 ASU8756 Dolečková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 ASU5600 Strachota Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 ASU6099 Strachotová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ASU9446 Šincl Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ASU0749 Šneider Kvido 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ASU7101 Šneider Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 ASU0398 Šneiderová Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ASU7498 Šneiderová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ASU8606 Šrubař Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 ASU0448 Štoudek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 ASU0499 Vorlová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ASU8808 Zbranek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 43 ks 3 000 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH14 ASU 1 1 150 Kč 150 Kč
DH14 ASU 2 1 150 Kč 150 Kč
DH15-99 ASU 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 ASU 2 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 ASU 3 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 ASU 4 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 ASU 1 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 ASU 2 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 8 ks 1 740 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 4 620 Kč
ZZZcelkem 4 620 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4740 Kč
BBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Beta Ursus Orienteering, z.s.
Komenského náměstí 606, Rosice, 665 01
IČO: 22816666
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 BBM7101 Kunz Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
CEL
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 CEL7015 Hubáček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 CEL6827 Janeček Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 CEL0400 Tomášek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 CEL6426 Tomášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 CEL0100 Tomášek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 CEL7451 Tomášková Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 450 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 450 Kč
JPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 JPV7927 Hodač Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 JPV9800 Hubáček Filip 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 JPV6217 Chmelař Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 JPV7650 Chmelářová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 JPV6112 Jeřábek Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 JPV9915 Kašpar Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 JPV9824 Kočí Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 JPV0066 Lugrová Natalie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 JPV9898 Pilcová Sabina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 JPV9899 Soldánová Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 JPV6363 Vavrečková Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P JPV6317 Vystavěl Dušan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 JPV9807 Vystavěl Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 010 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 JPV 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 JPV 2 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 2 ks 480 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 1 490 Kč
ZZZcelkem 1 490 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1490 Kč
KON
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 KON0404 Beneš Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 KON9915 Beneš Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 KON9175 Dittrichová Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 KON6111 Grepl Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 KON6389 Hlavová Miroslava 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 KON6919 Huňka Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 KON5713 Komínek Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 KON5887 Smičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 KON9888 Škrabalová Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KON9818 Šmíd Radovan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KON9808 Štěpáník Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 KON9572 Vlachová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 KON9898 Vlachová Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 010 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 KON 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 KON 2 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 KON 1 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 3 ks 720 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1730 Kč
KSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16 KSU0111 Babišta Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KSU9900 Gedeon Dominik 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 KSU0049 Grulich Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 KSU9888 Habigerová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 KSU9559 Habigerová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 KSU0197 Hajduková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 KSU0201 Hecl František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KSU7601 Hecl Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 KSU7550 Heclová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 KSU0454 Heclová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KSU0353 Hegedüšová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0400 Hudos Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 KSU9045 Janů Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 KSU9202 Jílek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KSU9908 Jílek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU07002 Jordán Alexandr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H20 KSU9707 Knypl Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 KSU0464 Knyplová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55 KSU4900 Komárek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 KSU0101 Krč Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 KSU7272 Krčová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KSU1010 Kroul František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0505 Kroul Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 KSU0044 Kroul Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 KSU7474 Kroulová Markéta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 KSU0005 Matoušek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0700 Mlček Vincenc 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KSU7383 Mlčková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18 KSU9906 Müller Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
DH10N KSU07001 Ohnutek David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7222 Ondráček Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 KSU9933 Ondráček Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0600 Ondráček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KSU7676 Ondráčková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 KSU7502 Opravil Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 KSU0515 Opravil Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0950 Paloncý Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0808 Paloncý Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7878 Paloncý Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KSU6349 Paloncý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 KSU7337 Patterman Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 KSU0333 Patterman Prokop 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KSU7503 Pavelka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 KSU0404 Pavelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0818 Polášek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0402 Polášek Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16 KSU0050 Pšenčíková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KSU0850 Reichlová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0888 Reichlová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KSU0484 Skoumalová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KSU7793 Smolíková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D20 KSU9799 Smrčková Dominika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 KSU0306 Stryk Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0656 Stryková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KSU7667 Stryková Vlasta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 KSU0105 Šafář Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0616 Šána Robert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 KSU0494 Šánová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0500 Šimek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KSU7227 Šimek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 KSU0403 Šperlich Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18 KSU9909 Šrámek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 KSU0401 Štábl Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0606 Štábl Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 KSU7501 Štábl Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KSU1100 Štábl Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 KSU0393 Tesařová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 KSU0502 Tomanek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU0959 Tomanková Alice 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 KSU7552 Tomanková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 72 ks 4 650 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 4 650 Kč
ZZZcelkem 4 650 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4650 Kč
LCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

TJ Slovan Luhačovice, spolek
Masarykova 228, Luhačovice, 763 26
IČO: 46308032
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 LCE9155 Hájková Magdalena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
MOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Ostrava
Jičínská 491/29, Výškovice, Ostrava, 700 30
IČO: 44938675
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45 MOV6701 Holec Honza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
OOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 OOL5804 Albert František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 OOL5904 Višňa Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
OSN
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub Orientační sporty Nové Město na Moravě
Zahradní 1439, Nové Město na Moravěě, 592 31
IČO: 43378633
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16 OSN0099 Zrníková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
PGP
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 PGP9056 Bogarová Adélka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
PHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 PHK9150 Kosová Denisa 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
PLU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12 PLU0500 Černoch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 PLU0351 Černochová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12 PLU0503 Karásek Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 PLU0350 Němečková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 PLU7417 Otruba Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 PLU0577 Otrubová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PLU Soldán Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C PLU0600 Soldán Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 430 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 430 Kč
SBR
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55 SBR6150 Czaschová Irena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 SBR8050 Good Ludmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 SBR7800 Good Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 240 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
SSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14 SSU0350 Hojgrová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SSU0909 Matoušek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C SSU0750 Matoušková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18 SSU9950 Zatloukalová Romana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 280 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 280 Kč
STE
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21 STE0007 Bořánek Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 STE0208 Doležal Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 STE9202 Doležel Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 STE0404 Janků Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 STE7251 Janků Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0652 Kotrle Sylvia 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 STE0451 Lubrichová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 STE0202 Lukašák Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 STE6700 Lukašák Štefan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 STE0450 Lukašáková Sára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STE7501 Marek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR STE1100 Marek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 STE0252 Marková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 STE7550 Marková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 STE0501 Mihok Mario 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 STE0101 Neumann David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 STE6751 Neumannová Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 STE0550 Neumannová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STE7900 Novák Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 STE0253 Pospíšilová Helena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 STE0551 Pospíšilová Stella 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16 STE0104 Poštulka Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H20 STE9700 Poštulka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 STE6600 Poštulka Zdenek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P STE6850 Poštulková Milada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 STE7200 Silnoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 STE0152 Skoupá Vendula 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 STE9411 Skoupý Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 STE6501 Skyva Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 STE7054 Skyvová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
DH10N STE0800 Světnický Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 STE0204 Světnický František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14 STE0207 Svoboda Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 STE7000 Zatloukal Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0650 Zatloukalová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 STE7352 Zbraňková Magda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 36 ks 2 370 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH14 STE 1 1 150 Kč 150 Kč
DH14 STE 2 1 150 Kč 150 Kč
DH14 STE 3 1 150 Kč 150 Kč
DH15-99 STE 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 STE 2 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 STE 3 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 STE 1 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 STE 2 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 8 ks 1 650 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4020 Kč
UOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 UOL5402 Bednář Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 UOL0201 Dostál František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 UOL7000 Hálek Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 UOL0156 Hálková Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 UOL9853 Holečková Anna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 UOL6750 Holečková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 UOL9919 Horčička Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 UOL7004 Kašpar Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 UOL6951 Kašparová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C UOL0650 Kopecká Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR UOL1050 Kopecká Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 UOL7800 Kopecký David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 UOL7005 Kotrle Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 UOL6953 Kotrlová Gita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 UOL5301 Navrátil Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45 UOL6501 Pernica Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55 UOL5601 Poklop Lubomír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 UOL6451 Poklopová Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14 UOL0252 Raclavská Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 UOL0253 Raclavská Vlaďka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14 UOL0251 Raclavská Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45 UOL6600 Raclavský Vladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL6900 Said Mahmoud 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 UOL7503 Smékal David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 UOL7850 Smékalová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12 UOL0451 Smékalová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 UOL0450 Smékalová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 UOL6503 Šimek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45 UOL5852 Špacírová Danuše 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 UOL0151 Vránová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL7652 Vránová Helena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL7050 Vrtalová Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 UOL7200 Zbořil Ctirad 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL9605 Žovinec Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 34 ks 2 360 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 UOL 1 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 UOL 1 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 2 ks 480 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 2 840 Kč
ZZZcelkem 2 840 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2840 Kč
XBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

PELL´S MTBO TEAM
Palackého 924/105, Brno, 612 00
IČO: 26620359
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35 XBM7117 Michalík Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
ZBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Sportovní klub Brno - Žabovřesky z.s.
Horákova 7, Brno, 616 00
IČO: 00214272
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21 ZBM8888 Hlavová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21 ZBM8989 Perůtková Jindra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ZBM8928 Zimmermann Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 320 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 ZBM 1 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 1 ks 240 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
07.04.2016 560 Kč
ZZZcelkem 560 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč
ZLH
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55 ZLH4801 Babák Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 ZLH0101 Hastík Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16 ZLH0001 Hudáček David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12 ZLH0401 Jedlička Radek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21 ZLH7501 Moskva Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ZLH0802 Moskva Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12 ZLH0550 Moskvová Agáta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35 ZLH7551 Moskvová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35 ZLH7800 Mrkvica Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR ZLH0800 Mrkvica Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45 ZLH7050 Novotná Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 ZLH9851 Novotná Klára 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16 ZLH0051 Novotná Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14 ZLH0301 Novotný Erik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35 ZLH7001 Novotný Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1 050 Kč 0 Kč
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 ZLH 1 1 240 Kč 240 Kč
DH40-99 ZLH 1 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 2 ks 480 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1530 Kč
ZPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 3324)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65 ZPV4012 Kroupa Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18 ZPV9999 Křečková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35 ZPV7076 Křečková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65 ZPV5100 Pilc Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 320 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 320 Kč
GIG
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 09.04.2016 (ID 3324), Mistrovství oblasti sprintových štafet - 09.04.2016 (ID 3425) - SSU
Pořadatel:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Plátce:

GIGANT Orienteering, z. s.
Zádveřice 210, Vizovice, 763 12
IČO: 22717536
Přihlášky: 09.04.2016 - Mistrovství oblasti sprintových štafet (ID 3425)
Kategorie
Název/Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
DH15-99 GIG 1 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 GIG 2 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 GIG 3 1 240 Kč 240 Kč
DH15-99 GIG 4 1 240 Kč 240 Kč
ZZZ celkem 4 ks 960 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 960 Kč