999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C 47C6000 Felkl Luděk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 47C6050 Felklová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 8VX7200 Pavel Dráč 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
H45C 3SX6400 Roubalík Radovan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C 3SX6450 Roubalíková Iva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C 47C6100 Ženčák Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 475 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 475 Kč
KAR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

SK Karlovice
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR KAR1001 Kuja Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KAR5501 Kuja Ivan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KAR7701 Kuja Ivo 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C KAR5001 Pospíšil Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KAR7601 Stibor Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KAR7650 Stiborová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KAR6150 Kujová Miloslava 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 440 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 440 Kč
ADA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Spartak Adamov, z.s.
Smetanovo nám. 3, Adamov, 679 04
IČO: 45473731
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ADA5506 Jelínek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
AOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR AOP0950 Borunská Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C AOP0600 Borunský Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C AOP7402 Borunský Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N AOP0902 Cetl Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N AOP0752 Cetlová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C AOP0552 Cetlová Magdaléna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D18C AOP9850 Fukalová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C AOP7602 Gallo Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C AOP7951 Gallo Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C AOP0652 Gallo Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C AOP0802 Gallo Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C AOP0452 Klechová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C AOP0901 Kovalčík Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C AOP0751 Kovalčíková Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C AOP7852 Kovalčíková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C AOP5301 Krmášek Bohdan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C AOP0351 Pachmannová Bára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C AOP7252 Pachmannová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N AOP0852 Pachmannová Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C AOP0551 Pachmannová Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C AOP6301 Peřinka Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C AOP7651 Salichová Gabriela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C AOP0753 Salichová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C AOP6702 Tesař Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C AOP9900 Tesař Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR AOP1451 Tesařová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C AOP0301 Valík Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C AOP0001 Valík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C AOP7351 Valíková Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 2 050 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2050 Kč
AOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Tělovýchovná jednota Baník Ostrava
Budečská 2, Ostrava, 701 37
IČO: 42767776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR AOV0850 Dreiseitelová Elen 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C AOV7051 Fukalová Radmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C AOV6951 Mielcová Elena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C AOV6901 Mielec Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C AOV0301 Mielec Radomír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C AOV7900 Vlach Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
ASU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0447 Bartášek Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N ASU0799 Bartášková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C ASU8101 Bubela Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASU7499 Doubravová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C ASU0547 Greschner Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C ASU0299 Greschnerová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C ASU9447 Horvát Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C ASU9797 Horvátová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASU7599 Christodoulou Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C ASU0546 Kobylka David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ASUXXTT Kobylka Roman 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU7102 Macek Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASU0748 Macek Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C ASU9392 Strachotová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ASUXXYY Musilová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ASU0747 Navrátil Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C ASU0599 Navrátilová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ASU0043 Opravil Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU6849 Pavlík Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C ASU5600 Strachota Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C ASU6099 Strachotová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C ASU0749 Šneider Kvido 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C ASU7101 Šneider Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0448 Štoudek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C ASU0499 Vorlová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C ASU9852 Vývodová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C ASU8808 Zbranek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 2 050 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2050 Kč
BFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek, z.s.
Nad Potokem 2047, Frýdek Místek, 738 01
IČO: 26532689
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C BFM0601 Bjolek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P BFM7601 Bjolek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C BFM0305 Bjolek Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P BFM7602 Matula Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C BFM0652 Matulová Valérie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N BFM0801 Popieluch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P BFM7453 Popieluchová Ivona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C BFM0457 Popieluchová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P BFM7152 Řeháková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C BFM0556 Řeháková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C BFM0504 Smyček David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C BFM5201 Telecký Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C BFM5301 Zeman Ludvík 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 790 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 790 Kč
HAV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Orientační běh Havířov, z.s.
Dělnická 1177/25, Havířov-Město, 736 01
IČO: 44938403
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C HAV4201 Beneš Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C HAV5701 Jakobi Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C HAV5702 Juračka Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C HAV0000 Kaděra Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C HAV7051 Kaděrová Barbora 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C HAV6302 Krhut Libor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21D HAV9105 Sochor Vít 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C HAV6250 Sochorová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C HAV0002 Staněk Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C HAV7103 Vébr Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C HAV0200 Vébr Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P HAV7050 Vébrová Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C HAV6751 Vričanová Sylva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 980 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 980 Kč
HOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Horní Benešov, zapsaný spolek
U Stadionu 576, Horní Benešov, 793 12
IČO: 47655879
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P HOB6701 Hendrych Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P HOB5601 Hendrych Vlastimil 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C HOB7051 Hendrychová Marcela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C HOB4601 Kašpar Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C HOB4701 Klech Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P HOB5655 Krumpholcová Jarmila 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C HOB5551 Ledabylová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 470 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 470 Kč
JPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C JPV9912 Honkyš Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR JPV0653 Přikrylová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C JPV6677 Uchytilová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR JPV1251 Uchytilová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C JPV6363 Vavrečková Ivana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
KON
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C KON6111 Grepl Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KON8080 Jílková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C KON0666 Jílková Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KON0799 Jílková Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KON7717 Křupka Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KONYYYY Křupková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KON7852 Otrubová Johana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR KON1022 Rozsíval Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KON0760 Rozsívalová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KON4617 Skácel Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C KON5887 Smičková Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C KON9572 Vlachová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 810 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 810 Kč
KRN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C KRN6551 Bohunská Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C KRN5901 Bohunský Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KRN0606 Herman Jakub 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
P KRN0006 Hrouza Jakub 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
H55C KRN5401 Hrouza Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C KRN5201 Hrouza Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KRN0351 Olekšová Viktorie 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
D10C KRN0757 Rychlá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KRN8505 Rychlý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 755 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 755 Kč
KSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0111 Babišta Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0049 Grulich Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C KSU9559 Habigerová Radka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C KSU0197 Hajduková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0201 Hecl František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7601 Hecl Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7550 Heclová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0454 Heclová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KSU5749 Janů Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C KSU9908 Jílek Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0626 Jordán Alexandr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0464 Knyplová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KSU4900 Komárek Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0101 Krč Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0505 Kroul Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0044 Kroul Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7302 Kroul Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C KSU0005 Matoušek Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0700 Mlček Vincenc 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C KSU9906 Müller Jonáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7222 Ondráček Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C KSU9933 Ondráček Radek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0600 Ondráček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7676 Ondráčková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0515 Opravil Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KSU0950 Paloncý Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0808 Paloncý Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7878 Paloncý Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C KSU6349 Paloncý Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7337 Patterman Pavel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0333 Patterman Prokop 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0404 Pavelka Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0818 Polášek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0402 Polášek Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C KSU7171 Polášková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P KSU7499 Reichlová Jiřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KSU0850 Reichlová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KSU0888 Reichlová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0484 Skoumalová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C KSU7401 Smrček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KSU7373 Smrčková Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C KSU0306 Stryk Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0656 Stryková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0105 Šafář Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C KSU0616 Šána Robert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSU0494 Šánová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0500 Šimek Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7227 Šimek Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0403 Šperlich Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0401 Štábl Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0606 Štábl Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7501 Štábl Roman 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU1100 Štábl Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C KSU7252 Švancárová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KSU0959 Tomanková Alice 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KSU7552 Tomanková Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 66 ks 4 230 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4230 Kč
LCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ Slovan Luhačovice, spolek
Masarykova 228, Luhačovice, 763 26
IČO: 46308032
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C LCE7701 Bencúr Juraj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
MOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Ostrava
Jičínská 491/29, Výškovice, Ostrava, 700 30
IČO: 44938675
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR MOV1000 Brandštetter Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C MOV7501 Brychlec Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR MOV0656 Burešová Ema 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
HD10N MOV0654 Čudková Kristýna 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C MOV7750 Horáčková Vladimíra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P MOV8551 Karlová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C MOV7101 Panna Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C MOV5801 Petr Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR MOV0653 Rychtářová Barbora 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
H35C MOV7202 Svěchota Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C MOV0751 Štětínská Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C MOV7000 Vavřík René 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C MOV0600 Vojvodík Eduard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MOV0800 Vojvodík Rudolf 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C MOV6702 Vývoda Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P MOV6952 Vývodová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1060 Kč
ODR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Odry
Smetanova 2, Odry, 742 35
IČO: 60798068
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ODR7101 Rigó Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P ODR6100 Šauman Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč
OOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C OOL6303 Konečný Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P OOL6708 Slavíček Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C OOL6955 Slavíčková Katka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C OOL4901 Smolka Miloslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOL5707 Zdráhal Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C OOL5301 Zdráhal Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 610 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 610 Kč
OOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Tělovýchovná jednota Opava, z.s.
Kolofíkovo nábřeží 2257/52, Kateřinky, 747 05 Opava, Opava, 747 05
IČO: 00495948
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OOP6600 Cetl Vladimír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C OOP6750 Kociánová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOP6100 Lecián Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C OOP4401 Nosek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C OOP5302 Rychlý Miloš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C OOP5803 Ryšavý Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C OOP5001 Ševčík Břetislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C OOP0451 Švidrnochová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C OOP7751 Švidrnochová Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 660 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 660 Kč
PLU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C PLU0500 Černoch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C PLU0351 Černochová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR PLU0950 Chytráčková Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N PLU0800 Kubeš David 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N PLU0801 Miler Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C PLU0350 Němečková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C PLU0300 Novák Rostislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C PLU0501 Otruba František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0577 Otrubová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PLU7677 Otrubová Ivona 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR PLU0888 Otrubová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C PLU0600 Soldán Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 790 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 800 Kč
PTE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ Sokol Ptení
Ptení 159, Ptení, 798 43
IČO: 47920181
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C PTE9474 Vítková Lucie 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
PVP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek
Bruslařská 1132/10, Praha 10, 102 00
IČO: 43005055
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C PVP7400 Cveček Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
SBR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SBR4701 Blažek Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SBR4501 Dospíšil Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C SBR0550 Good Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C SBR0750 Good Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C SBR8050 Good Ludmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SBR0802 Holý Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 10 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SBR4801 Toman Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 550 Kč 10 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 560 Kč
SFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

O-RUNNAŘI Beskydy, z.s.
Erbenova 397, Frýdek-Místek, 738 01
IČO: 07409460
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SFM7201 Bernatík Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SFM9801 Bernatík Lukáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SFM0251 Bernatíková Hana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C SFM7151 Bernatíková Šárka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SFM7152 Brodová Gabriela 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SFM8651 Koťátková Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SFM8303 Koťátko Aleš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SFM9901 Strakoš Matěj 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 580 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 580 Kč
SOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ Slezan Opava
Boženy Němcové 20, Opava, 746 01
IČO: 42869196
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C SOP6201 Bačo Lubomír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SOP9904 Gilík Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C SOP7150 Hájková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C SOP0350 Hájková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P SOP7808 Jurčák David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C SOP5101 Jurčák Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SOP5102 Malysa Ján 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C SOP0151 Poláková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SOP9301 Pospíšil Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SOP5701 Pospíšil Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C SOP9903 Procházka Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SOP7351 Procházková Martina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C SOP4851 Suchánková Libuše 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C SOP5702 Vašek Rudolf 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1060 Kč
SSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C SSU0701 Cveček Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C SSU0000 Kaprál Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SSU6091 Králová Zdenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR SSU0909 Matoušek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SSU7504 Matoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SSU7951 Matoušková Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N SSU0750 Matoušková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C SSU4302 Ostřanský Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P SSU7450 Seidenglanzová Irena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C SSU0650 Seidenglanzová Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 1 020 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1020 Kč
STE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N STE0701 Akrap Kryštof 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0300 Cupal Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE9202 Doležel Ondřej 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR STE0750 Fendrychová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N STE0801 Janda Oskar 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE7102 Janků Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0404 Janků Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STE1150 Janků Michala 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7251 Janků Renata 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE7601 Jašek Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C STE0451 Lubrichová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0202 Lukašák Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C STE0450 Lukašáková Sára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR STE1100 Marek Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STE0252 Marková Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C STE0101 Neumann David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C STE5902 Neumann Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C STE0550 Neumannová Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C STE4801 Sklenář Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE9411 Skoupý Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0250 Smolková Sabina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C STE6333 Světnický Alexandr 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N STE0800 Světnický Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C STE0204 Světnický František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE8000 Tomášek Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C STE7454 Urbanová Edita 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C STE5701 Václavek Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C STE0650 Zatloukalová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7352 Zbraňková Magda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 2 520 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2520 Kč
TBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ TESLA BRNO z.s.
Halasovo nám. 7, Brno, 638 00
IČO: 00214086
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TBM9012 Autrata Daniel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C TBM9151 Autratová Pavlína 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 160 Kč
TJN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

TJ Tatran Jablonec n. N., z. s.
Jungmannova 14, Jablonec nad Nisou, 466 01
IČO: 16389131
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TJN8700 Strachota Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 80 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 80 Kč
TRI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
Tyršova 214, Staré Město, Třinec, 739 61
IČO: 45235538
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C TRI0502 Bíčánek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C TRI6800 Bruk Slavomír 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C TRI0054 Bruková Magda 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C TRI0300 Haltof Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P TRI6201 Haltof Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TRI0200 Haltof Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P TRI7400 Haltof Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P TRI7050 Haltofová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TRI0451 Haltofová Romana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C TRI6450 Jastrzembská Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C TRI9900 Navrátil Adam 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C TRI6601 Navrátil Rostislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C TRI0250 Navrátilová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C TRI3700 Opletal Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TRI0950 Walaská Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C TRI8006 Walaski Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR TRI1400 Walaski Vítek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1060 Kč
UOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C UOL5402 Bednář Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7500 Binar Robert 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C UOL0402 Čecháček Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C UOL0201 Dostál František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C UOL0652 Dráčová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL5900 Frydrychovský Josef 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C UOL7100 Horký Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C UOL4600 Horký Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C UOL5953 Hrubanová Věra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C UOL9801 Chaloupka Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C UOL0200 Chovanec Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7700 Jadviščok Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D21C UOL9950 Janošíkova Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C UOL0050 Konečná Adéla 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C UOL0650 Kopecká Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR UOL1050 Kopecká Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D55C UOL5651 Künstlerová Milada 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H18C UOL9800 Mazanec Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C UOL0400 Náhončík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C UOL5301 Navrátil Antonín 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C UOL6501 Pernica Jiří 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C UOL0252 Raclavská Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C UOL0253 Raclavská Vlaďka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C UOL0251 Raclavská Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL6900 Said Mahmoud 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C UOL7503 Smékal David 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C UOL0451 Smékalová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL7608 Šaňák Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C UOL0651 Šaňáková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL7658 Šaňáková Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C UOL6503 Šimek Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H16C UOL0104 Šimek Štěpán 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C UOL0403 Špaček Vojtěch 2 50 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C UOL7300 Vrána Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C UOL0151 Vránová Eliška 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C UOL7652 Vránová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P UOL7050 Vrtalová Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C UOL7200 Zbořil Ctirad 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 45 ks 3 060 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3060 Kč
VPM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Klub orientačních sportů Slavia Plzeň, z. s.
Na Příčce 364/9, Plzeň, 326 00
IČO: 69973300
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VPM7905 Jirka Jakub 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P VPM8450 Jirková Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 130 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč
VRB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Husova 538, Vrbno pod Pradědem, 793 26
IČO: 47656409
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VRB7201 Klech Richard 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C VRB5404 Kolář Leopold 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P VRB9050 Krätschmerová Ivona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRB6250 Kratschmerová Jitka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRB6202 Labudík Milan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N VRB0777 Malá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB1100 Malý David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C VRB0414 Malý Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C VRB0202 Matuš Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB0505 Slavík Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C VRB6808 Slavík Tomáš 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VRB7373 Slavíková Lenka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C VRB7777 Svačinková Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C VRB9899 Svačinková Kateřina 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C VRB0555 Tomčíková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 930 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 930 Kč
ZPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 24.09.2016 - ZLH
Pořadatel:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Plátce:

Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C ZPV6666 Jarošová Petra 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H65C ZPV5100 Pilc Oldřich 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč