999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P 49C6900 Dachovský Radovan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 1BZ8600 Knap Jiří 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P 74C7300 Košek Martin 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T 44C Michálek Marcel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C 3XX6900 Müller Robert 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR 44Cxxx3 Netopilová Simona 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D 8MC7600 Panáček Aleš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR 5KZ Pečenka Vratislav 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 74C7600 Příkazská Petra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T 44C6251 Smutná Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T 44Cxxx2 Smutný Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T 44C82x4 Škorpil Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D 79Z6800 Zamouřil Petr 1 90 Kč 90 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 13 ks 990 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1070 Kč
ALB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Albrechtice nad Orlicí, z. s.
Na písku 234, Albrechtice nad Orlicí, 517 22
IČO: 48613550
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35D ALB7450 Černá Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C ALB6000 Černý Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C ALB8400 Kadečka Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 360 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 360 Kč
BRU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D BRU6902 Frömmel Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D BRU7251 Frömmelová Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T BRU7250 Hejtmánková Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C BRU0002 Jansa Radek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR BRU1050 Jansová Lenka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C BRU0104 Kolář Adam 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C BRU7101 Kolář Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D BRU7151 Kolářová Andrea 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T BRU9950 Krejcarová Anežka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C BRU0351 Krejcarová Bára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C BRU0400 Mádle Kryštof 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P BRU7600 Mádle Miroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D BRU7550 Mádlová Denisa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D BRU7000 Ptáček Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C BRU7601 Rusin Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C BRU7152 Rusinová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D BRU6701 Šváb Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P BRU6851 Švábová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T BRU6801 Vychopen Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 560 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1560 Kč
BZP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Báječné ženy v běhu, z.s.
V rovinách 511/48, Praha 4, 140 00
IČO: 01810081
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C BZP6750 Müllerová Zorka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 90 Kč
ZZZcelkem 90 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
CET
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s.
Husova 22, Česká Třebová, 560 02
IČO: 15029824
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C CET5002 Čípa Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C CET0751 Hájková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C CET0502 Kadrman Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D CET7301 Kadrman Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C CET7552 Kovářová Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C CET0251 Kovářová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C CET5101 Pilgr Bohuslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D CET7001 Šafář Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR CET1103 Šafář Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D CET8051 Šafářová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C CET9001 Záveský Marek 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H45D CET6301 Záveský Richard 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 1 080 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 900 Kč
ZZZcelkem 900 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1080 Kč
CTB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub Chotěboř, z.s.
Železnohorská 801, Chotěboř, 583 01
IČO: 69172595
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21D CTB7910 Hanousek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
DKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Oddíl OB Kotlářka, z. s.
Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00
IČO: 26998246
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C DKP6300 Betlach Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C DKP5350 Dlasková Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 180 Kč
19.10.2017 180 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
DOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D DOB7001 Dudášek Karel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C DOB8002 Janda Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D DOB6150 Remešová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C DOB8158 Stolinová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C DOB7956 Štěpánová Dita 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H55C DOB5500 Tichý Boris 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C DOB5600 Tůma Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C DOB8851 Záveská Anna 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 900 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 900 Kč
ZZZcelkem 900 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 900 Kč
HOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C HOR0601 Čihák Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D HOR6900 Čihák Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C HOR0405 Holman Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C HOR7300 Kolář Viktor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D HOR7350 Loukotová Andrea 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D HOR6500 Rücker Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C HOR0404 Schneidewind Richard 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C HOR0403 Tobolka Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C HOR6301 Vávra Radek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C HOR0350 Vávrová Vanda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D HOR7303 Vojtěch Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 840 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 840 Kč
CHC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18C CHC00 Ciesiółka Katarzyna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C CHC0003 Czapliński Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C CHC0001 Krawczyński Mikołaj 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR CHC1201 Macháček Vít 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR CHC0951 Macháčková Kateřina 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C CHC83 Majasow Kostiantyn 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C CHC7101 Sobczyński Kalikst 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C CHC03 Toborek Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 630 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 630 Kč
CHT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub Chrast
Stadion v Lipkách, Chrast, 538 51
IČO: 43499066
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D CHT6910 Beseda Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR CHT1251 Besedová Magdaléna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C CHT9501 Hledík Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P CHT96 Kašparová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C CHT8701 Krejsa Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C CHT8152 Krejsová Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T CHT8551 Martincová Kristýna 2 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR CHT1202 Martinec Eduard 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T CHT8502 Martinec Petr 2 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 720 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 720 Kč
JIL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

OK JILEMNICE, z.s.
Masarykovo nám. 12, Jilemnice, 514 01
IČO: 49294288
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14D JIL0452 Adámková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C JIL8703 Černý Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C JIL9006 Černý Vojtěch 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C JIL5201 Erlebach Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C JIL0107 Gottstein Jonáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C JIL0451 Gottsteinová Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C JIL0356 Houdová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C JIL9804 Hrouda Matěj 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D JIL0453 Janovská Vendula 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C JIL0104 Ježek Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C JIL9903 Ježek Vít 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D JIL7552 Ježková Romana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C JIL0355 Kadavá Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D JIL6004 Karel Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C JIL0352 Karlová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C JIL0552 Kopecká Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55C JIL6101 Král Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C JIL5401 Kynčl Stanislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C JIL0354 Kynčlová Jiřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D JIL7605 Matěásko Dušan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C JIL0702 Matěásko Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C JIL0551 Matěásková Šárka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D JIL7703 Pitrmuc Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C JIL0251 Pitrmucová Antonie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C JIL0651 Pitrmucová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C JIL0602 Stach Ondřej 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C JIL0701 Třešňák Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D JIL6902 Třešňák Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D JIL7051 Třešňáková Blanka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D JIL0401 Valenta Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C JIL0201 Vlastník Matouš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C JIL9904 Vlastník Šimon 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C JIL6901 Vlastník Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C JIL7554 Vlastníková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D JIL7601 Zlesák Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H70C JIL4701 Zlesák Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C JIL5362 Zlesáková Vlasta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 2 970 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 2 850 Kč
ZZZcelkem 2 850 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2970 Kč
KOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí
Žižkova 367, Kostelec nad Orlicí, 517 41
IČO: 71230424
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P KOR7050 Hammová Dita 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C KOR0650 Hammová Linda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D KOR7950 Hladká Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D KOR0300 Hladký Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C KOR0700 Hladký Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C KOR0900 Hladký Radovan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D KOR7600 Hladký Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C KOR0600 Krejčí Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C KOR0701 Marek Bořivoj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D KOR7700 Marek Robert 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D KOR0302 Müller Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D KOR7650 Müllerová Marie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D KOR7551 Rybínová Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C KOR0651 Rybínová Vendula 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12D KOR0502 Sedláček David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D KOR7451 Sedláčková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C KOR0551 Smisitelová Elena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P KOR7452 Smisitelová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D KOR7550 Tichá Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C KOR0200 Tichý Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P KOR6801 Tichý Pavel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D KOR6900 Vach Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N KOR0803 Vanický Viktor 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D KOR7300 Vých Luboš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C KOR0550 Výchová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C KOR0250 Zářecká Linda 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 1 890 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1890 Kč
KUN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kunvald
č.p. 40, Kunvald, 561 81
IČO: 49312286
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35D KUN7450 Boháčová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D KUN6201 Lux Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C KUN5201 Šroler Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
KUO
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

KOB Ústí nad Orlicí, z.s.
Popradská 1290, Ústí nad Orlicí, 562 06
IČO: 22711015
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C KUO6902 Brožek Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D KUO7451 Brožková Květa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C KUO0151 Brožková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C KUO0451 Brožková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D KUO7101 Holubář David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C KUO0599 Holubářová Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C KUO8001 Koblížek Kamil 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C KUO0101 Koditek Jonáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D KUO0303 Kovařík Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C KUO0202 Kroutil Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR KUO0899 Musilová Johana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C KUO6499 Mutinská Zdeňka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C KUO6501 Mutinský Viktor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C KUO0099 Nováková Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C KUO9801 Paukert Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D KUO0301 Pávek Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C KUO0302 Ráček Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D KUO0551 Šlesingerová Sára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C KUO8301 Štěpánek Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C KUO0001 Urban Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 1 590 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 1 590 Kč
ZZZcelkem 1 590 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1590 Kč
LIP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Spolek orientačních sportů Mamuti z Lipovky
Lipovka 111, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 04272242
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C LIP7500 Sedlák Radek 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
HDR LIP1550 Sedláková Anna 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18C LPU9952 Barnetová Veronika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0353 Bártová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LPU7421 Belej Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C LPU0159 Brancuská Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6803 Brancuský Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N LPU0805 Cach Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LPU0555 Cachová Mirka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D LPU7107 Cibulka Radek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D LPU0355 Cibulková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C LPU4701 Čepelka Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C LPU6553 Čermáková Renata 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LPU0901 Držka Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU7604 Držka Štěpán 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LPU0420 Dvořáček Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T LPU7608 Dvořáček Pavel 2 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6801 Dvořák Luboš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D LPU6004 Dvořák Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D LPU0506 Dvořák Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LPU0656 Dvořáková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1452 Dvořáková Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU7559 Dvořáková Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C LPU5201 Farář Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0360 Fejfarová Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C LPU9902 Fencl Jonáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6901 Fencl Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C LPU7667 Fenclová Marta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C LPU0050 Filipová Tereza 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D LPU0633 Flos Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N LPU1052 Froschová Magdalena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LPU7309 Froš Štěpán 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C LPU8105 Fukátko Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LPU0401 Haas Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU7304 Haas Karel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C LPU0655 Haasová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LPU7960 Haasová Renata 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C LPU0660 Holcová Nikola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D LPU5501 Hostinský Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D LPU0604 Hostinský Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU9001 Hovorka Lukáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D LPU7908 Hovorka Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N LPU0954 Hovorková Elen 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1353 Hovorková Nikol 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LPU9658 Chládková Simona 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C LPU9611 Jurica Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LPU0304 Juška Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N LPU1003 Juška Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LPU0703 Kadaně Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N LPU1001 Kadaně Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LPU0552 Kadaníková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU8253 Kadaňová Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D LPU7811 Kárník Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N LPU1002 Kárník Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1354 Kárníková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU8153 Kárníková Kamila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D LPU7854 Kašparová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR LPU1155 Kay Leila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LPU0559 Kay Nathalie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65C LPU4950 Kellnerová Stanislava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D LPU5401 Klimpl Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C LPU5551 Klimplová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D LPU8151 Klimplová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C LPU5101 Knap Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C LPU6052 Knapová Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6702 Kober Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C LPU6954 Koberová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C LPU6003 Kološ Oldřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D LPU6653 Kološová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0351 Kološová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D LPU8103 Kroupa Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LPU0902 Kroupa Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1154 Kroupová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU8154 Kroupová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LPU0403 Krpata Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU7558 Krpatová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C LPU0157 Kubíčková Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR LPU1090 Kubíková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65C LPU4752 Kubíková Květa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12D LPU0566 Kubíková Magdaléna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N LPU0860 Kudláčková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LPU7718 Kuhn Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D LPU0404 Kuhn Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D LPU0652 Kuhnová Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1356 Kuhnová Šárka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21D LPU8609 Kutílek Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C LPU5653 Lennerová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12D LPU0565 Losmanová Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1104 Macek Dan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU0961 Macková Gita 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU9102 Macl Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D LPU7515 Macháček Lubomír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR LPU1153 Macháčková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LPU0951 Macháčková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C LPU3901 Málek Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D LPU9155 Maclová Kristýna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C LPU9707 Míča Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C LPU7356 Mrskočová Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C LPU5002 Mrštík Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D LPU0606 Munzar Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LPU2223 Munzar Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1045 Munzar Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1099 Munzarová Monika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D LPU7403 Nekvapil Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LPU0320 Novák Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C LPU5654 Novotná Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C LPU5905 Novotný Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C LPU9702 Novotný Vojtěch 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N LPU0953 Nožičková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LPU0753 Nožičková Lea 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LPU0057 Peterová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0380 Petrásová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C LPU0680 Petrásová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LPU7556 Petrásová Simona 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D LPU0311 Pinke Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C LPU0361 Pinke Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LPU7310 Pipek Kamil 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C LPU0203 Pipek Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C LPU0756 Pipková Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C LPU7156 Pipková Táňa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0357 Pušová Bára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D LPU6554 Roudná Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C LPU0002 Roudný Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C LPU0001 Roudný Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6102 Roudný Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C LPU0008 Rusin Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C LPU0201 Růžička Radek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P LPU7560 Růžková Kamila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LPU0758 Růžková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C LPU0508 Sádovský Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D LPU5102 Sáňka Bedřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LPU0711 Schejbal Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LPU0710 Schejbal Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LPU0755 Stará Magdalena 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
P LPU7557 Stará Marta 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D LPU7600 Stohanzl Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C LPU0510 Stohanzl Patrik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C LPU0356 Stohanzlová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LPU1551 Stohanzlová Vilma 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N LPU0806 Šípek Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LPU7422 Šípek Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C LPU0505 Šípek Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LPU8058 Šípková Petra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C LPU0204 Šišma Vojtěch 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C LPU0060 Škorpíková Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C LPU0603 Štichhauer Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LPU0405 Štichhauer Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU7468 Štichhauerová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C LPU0752 Švíglerová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LPU7658 Švíglerová Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C LPU0757 Tichá Alexandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU8258 Tichá Elena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D LPU0455 Tučková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LPU7816 Václavek Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU6505 Valach Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D LPU6654 Valachová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C LPU0210 Vališ Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU7104 Vališ Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C LPU0512 Vališ Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU7308 Vávra Jaroslav 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H70C LPU4601 Vávra Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LPU7103 Věříš Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D LPU5801 Vícha Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C LPU5851 Víchová Ladislava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C LPU7715 Vodička Oldřich 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LPU0354 Vodičková Johana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LPU7357 Vodičková Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C LPU0663 Vošahlíková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LPU0309 Waněk Hubert 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LPU7158 Waňková Dita 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C LPU9959 Waňková Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D LPU6351 Weisbauerová Blanka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D LPU0453 Zajícová Radomíra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LPU9306 Záveský Filip 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C LPU0751 Zitková Andrea 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C LPU8357 Zvěřinová Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR LPU1253 Zvěřinová Nina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D LPU7053 Žáková Marcela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 176 ks 13 560 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 13 560 Kč
ZZZcelkem 13 560 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 13560 Kč
LTU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D LTU8550 Andělová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LTU6500 Bendák Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LTU0701 Hanák Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D LTU6501 Hanuš Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D LTU6352 Hanušová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C LTU0000 Hašek Patrik 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
D45C LTU6451 Hindráková Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LTU0451 Hošková Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D LTU5801 Krejčí Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LTU0700 Kutáček Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C LTU6900 Lazák Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C LTU0500 Lazák Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C LTU6952 Lazáková Šárka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D LTU7350 Licková Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C LTU0452 Licková Štěpánka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LTU0400 Pirožek Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12D LTU0501 Potůček Oto 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C LTU4802 Procházka Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C LTU4801 Rejmont Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T LTU6700 Skalka Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N LTU0900 Suk Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LTUbbbb Suková Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C LTU0450 Suková Majka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LTU0401 Šedivka Pavel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C LTU0001 Šitina Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C LTU0300 Šitina Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LTU0800 Termer Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D LTU7850 Termerová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C LTU0702 Vondra Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C LTU0203 Zamastil Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 31 ks 2 460 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 2 280 Kč
ZZZcelkem 2 280 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2460 Kč
NPA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

SK LOB Nová Paka, z.s.
Školní 290, Nová Paka, 509 01
IČO: 64815293
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C NPA0401 Fajfer Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C NPA5754 Hušková Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C NPA0402 Choutka Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55C NPA5101 Kalibán Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D NPA6851 Machová Iveta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C NPA0404 Novák Stanislav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C NPA0151 Nováková Světlana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C NPA0501 Pavelec Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C NPA0801 Pavelec Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C NPA0406 Typlt Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 810 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 810 Kč
ZZZcelkem 810 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 810 Kč
OOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C OOL7501 Binar Robert 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.10.2017 90 Kč
ZZZcelkem 90 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
OSN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub Orientační sporty Nové Město na Moravě
Zahradní 1439, Nové Město na Moravěě, 592 31
IČO: 43378633
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35C OSN6955 Kamenická Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C OSN0888 Kamenická Tereza Ester 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C OSN6004 Kamenický Radan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C OSN9339 Kamenický Tobiáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
PEN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

SK RECO Sport
č.p. 404, Pecka, 507 82
IČO: 27013464
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D PEN6350 Kábrtová Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 90 Kč
PHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C PHK6757 Azebová Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C PHK8855 Azebová Nina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C PHK8852 Balcarová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D PHK9151 Bartošová Mirka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C PHK0202 Bárta Šimon 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C PHK5701 Běhoun Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C PHK5651 Běhounová Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D PHK0604 Bělohlávek Michal 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D10N PHK1051 Besedová Barborka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C PHK0351 Besedová Katka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C PHK7654 Besedová Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D PHK7603 Čapek Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C PHK0451 Čapková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T PHK7850 Čapková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D PHK5600 Čermák Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C PHK0502 Čermák Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D PHK7150 Čermáková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N PHK0756 Čičáková Dominika 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
H55C PHK5702 Dušátko Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C PHK0052 Hlaváčková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C PHK7060 Hlaváčková Renata 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C PHK0701 Horák Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N PHK0750 Horáková Karolína 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D14C PHK0353 Horáková Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PHK1050 Hrušová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C PHK0302 Chaloupský Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D PHK0658 Chrtková Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C PHK7200 Chvátil Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C PHK0450 Chvátilová Johana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C PHK7450 Chvátilová Pavlína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21D PHK9205 Janeček Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N PHK0754 Jedličková Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C PHK0900 Jelínek František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C PHK0953 Jelínková Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C PHK5351 Jiranová Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D PHK6153 Justová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D PHK7204 Kadaník Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D PHK6950 Kavalírová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D PHK0503 Kokrda Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C PHK0402 Kokrda Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D PHK6450 Kokrdová Věra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR PHK1250 Kopecká Eliška 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D35C PHK6852 Kopecká Marcela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C PHK0555 Kopecká Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PHK1001 Kopecký Matěj 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D35D PHK7052 Koutná Alena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D PHK9651 Koutná Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D PHK9351 Koutná Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D PHK7108 Koutný Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C PHK7551 Melicharová Zdeňka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D PHK0605 Kučera Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
D12C PHK0651 Kučerová Amálie Evelína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N PHK1010 Kunart Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C PHK0888 Kunartová Dominika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C PHK7852 Kunartová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N PHK0950 Kvapilová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR PHK1150 Kvapilová Simona 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D PHK6353 Lamichová Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C PHK7901 Losman Petr 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H12C PHK0504 Málek David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C PHK0853 Málková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D PHK7151 Maňáková Silvie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D PHK6504 Melichar Igor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C PHK0101 Metelka Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C PHK0801 Metelka Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C PHK0550 Metelková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C PHK3801 Mikulecký Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C PHK0400 Neumann Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C PHK0650 Neumannová Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C PHK6354 Novotná Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C PHK8255 Novotná Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C PHK0777 Novotná Vendula 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C PHK3802 Novotný Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C PHK0901 Novotný Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C PHK5951 Panchártková Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C PHK7802 Podlešák Marek 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C PHK0752 Podlešáková Monika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C PHK0201 Poláček Radim 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C PHK0500 Pompach Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D PHK7803 Pozdílek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N PHK0952 Pozdílková Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C PHK0654 Příkazská Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D PHK8000 Příkazský Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C PHK0800 Příkazský Josef 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D PHK0662 Rážová Aneta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C PHK6702 Růžička Ivan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D PHK7752 Rychterová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C PHK0557 Rychterová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D PHK8052 Říhová Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C PHK0603 Severa Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D PHK5503 Souček Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C PHK8900 Šabatka Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C PHK9654 Šádková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C PHK9805 Vandas Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C PHK0255 Vandasová Adéla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C PHK8055 Vítková Lucie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C PHK5201 Vondrouš Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C PHK0705 Vrábel Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14D PHK0454 Vrábelová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C PHK3002 Vykysalý František 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D PHK6961 Weberová Zuzana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C PHK0354 Zamouřilová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C PHK0706 Zídek Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C PHK7303 Zídek Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 104 ks 8 040 Kč 240 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.10.2017 8 080 Kč
ZZZcelkem 8 080 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 8280 Kč
SHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SHK8215 Bláha Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SHK5852 Bláhová Luba 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D SHK0358 Brožíková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SHK7600 Čečka Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N SHK0901 Čečka Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N SHK08 Čečka Vojtěch 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C SHK0650 Čečková Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C SHK7753 Čečková Martina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0404 Černík Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SHK0851 Čížková Alena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D SHK7100 Dohnálek Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0403 Dohnálek Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D SHK7252 Dohnálková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SHK6354 Egrtová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0305 Fábera David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T SHK9000 Filip Filip 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SHK5651 Filipová Dagmar 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK6403 Funda Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C SHK9351 Justová Eliška 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SHK6752 Fundová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C SHK5801 Hausvater Karel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SHK6152 Hausvaterová Marcela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C SHK5900 Holeček Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SHK6950 Holečková Zdeňka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C SHK6352 Chmelařová Marie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C SHK8901 Jirásek Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D SHK9050 Jirásková Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR SHK9999 Kočí Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12D SHK0601 Kočí Miroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C SHK0402 Kodytek Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SHK0252 Kodytková Denisa 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D SHK7750 Kodytková Karolína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C SHK6902 Kohout Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0405 Kolář Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SHK0652 Košková Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C SHK7350 Kroniková Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D SHK7751 Holmanová Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SHK0700 Kurka Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SHK0501 Kurka Jaroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C SHK0101 Langr Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C SHK6701 Langr Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P SHK6600 Lapáček Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C SHK0854 Lapáčková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SHK7651 Lapáčková Soňa 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N SHK0954 Lapáčková Šárka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C SHK0751 Machková Berenika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14D SHK0454 Maršounová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D SHK0653 Morávková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C SHK0352 Morávková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SHK0253 Navrátilová Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C SHK0750 Netuková Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C SHK7052 Netuková Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK6104 Novotný Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C SHK0100 Porkert Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T SHK7503 Prokeš Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0400 Rak Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SHK0251 Raková Petra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C SHK9403 Remeš Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK7200 Rémiš Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SHK0801 Rémiš Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SHK0802 Rémiš Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SHK7704 Slovák Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C SHK8200 Souček Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C SHK0351 Suchá Simona 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D SHK7800 Suchý Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK5901 Svoboda Miloslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C SHK7605 Svoboda Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SHK5853 Svobodová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C SHK9001 Šabatka Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D SHK5703 Šabatka Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SHK5652 Šabatková Zdena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK6200 Širůček Jaromír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C SHK6651 Thýnová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C SHK0350 Thýnová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C SHK0051 Thýnová Nikola 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SHK0303 Tichý Lubomír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C SHK0000 Tichý Radomír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SHK6301 Vychodil Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SHK5951 Vychodilová Jiřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 79 ks 6 270 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 6 270 Kč
ZZZcelkem 6 270 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 6270 Kč
SJC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D SJC5752 Bienová Věra 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SJC0602 Dlabola Jakub 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C SJC0301 Filsak Rafael 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SJC0557 Gurinová Gabriela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SJC0703 Haken Miroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C SJC7756 Havrdová Renata 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N SJC0950 Havrdová Selina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C SJC0750 Havrdová Sheila 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N SJC1050 Jakubcová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T SJC8049 Jakubec Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D16C SJC0252 Janků Anna 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D SJC7353 Janků Radka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SJC0501 Janků Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C SJC0001 Karásek Matěj 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SJC0804 Karásek Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SJC0253 Klacková Štěpánka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SJC0702 Kopecký Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C SJC0453 Kosinová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N SJC0951 Landovská Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SJC0650 Malínská Nela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SJC0156 Matějková Barbora 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SJC0406 Růžička Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C SJC0452 Růžičková Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D SJC6001 Řehák Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10N SJC0851 Šnokhousová Johanka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SJC0700 Švorc Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C SJC0401 Tesař Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SJC7401 Tesař Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N SJC1004 Ticháček Jáchym 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SJC0704 Ticháček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C SJC7962 Ticháčková Magdalena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SJC0705 Vaníček Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C SJC0151 Vejražková Rozárka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C SJC0404 Vitvar Radim 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N SJC0903 Vlach Antonín 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SJC0603 Vlach František 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
D10N SJC0850 Vltavská Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10N SJC0852 Voborská Valerie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T SJC8604 Zahradník Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR SJC1200 Zahradník Václav 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C SJC9603 Zlámal David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C SJC9951 Zlámalová Nikola 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 42 ks 3 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 3 030 Kč
ZZZcelkem 3 030 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3150 Kč
SNA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C SNA7105 Doucha Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SNA0501 Doucha Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SNA0801 Doucha Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D SNA7155 Douchová Jaroslava 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SNA5701 Hnyk Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SNA6301 Imlauf Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C SNA7850 Ježková Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR SNA1201 Jirout Jáchym 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SNA1001 Jirout Vilém 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D SNA5403 Langr Stanislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SNA5351 Langrová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SNA7249 Molinger Luděk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D SNA0401 Molinger Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D SNA0651 Molingerová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SNA7951 Molingerová Pavlína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C SNA4501 Sokolář Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T SNA7201 Sokolář Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SNA5702 Zákravský Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D55C SNA5952 Zvěřinová Darina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 500 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 500 Kč
18.10.2017 1 000 Kč
ZZZcelkem 1 500 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1500 Kč
SRK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C SRK0552 Cejpková Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C SRK5752 Dusílková Marie 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P SRK3951 Ehlová Iva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SRK7101 Filip Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C SRK7373 Filipová Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14D SRK0351 Filipová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C SRK0300 Flegl Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D SRK7402 Hanl Vratislav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C SRK0752 Hanlová Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D SRK0553 Hanlová Nikola 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C SRK4702 Hrobař Rudolf 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SRK0602 Jiroušek Dominik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C SRK6752 Kosová Michaela 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C SRK6751 Kulhavá Jarmila 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C SRK5701 Kulhavý Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C SRK0200 Locker Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C SRK9802 Locker Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SRK7251 Lockerová Milena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SRK0503 Morávek Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SRK0551 Morávková Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C SRK0103 Paleček Ondřej 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C SRK9351 Peremská Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SRK6351 Peremská Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C SRK5301 Pohl Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
T SRK6401 Pokorný Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C SRK5002 Stárek Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SRK0506 Stavrinou David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C SRK0751 Stavrinou Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D SRK7901 Stavrinou Marios 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D SRK6901 Šabata Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D SRK6853 Šabatová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C SRK0504 Šeps Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D SRK7504 Šeps Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C SRK0801 Šeps Miroslav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10N SRK1001 Šíma Antonín 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SRK0605 Šimerda Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C SRK7501 Šklíba Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C SRK7651 Šklíbová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C SRK0153 Šklíbová Veronika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C SRK0554 Tomášová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SRK8099 Tomášová Majda 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SRK0099 Tomášová Petra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
T SRK4701 Vítek Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D SRK0502 Zemánek Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C SRK0201 Zemánek Mikuláš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D SRK7401 Zemánek Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 46 ks 3 570 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.10.2017 3 570 Kč
ZZZcelkem 3 570 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3570 Kč
STE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR STE1201 Binar Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.10.2017 60 Kč
ZZZcelkem 60 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 60 Kč
STH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C STH0355 Bergerová Veronika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C STH0703 Buďárek Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C STH0750 Bulušková Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C STH0153 Hamáčková Eliška 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D STH0600 Horáček Dominik 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C STH0351 Hrnčířová Ivana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D STH7251 Hrnčířová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C STH0051 Hrnčířová Magda 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C STH7401 Chrást Tomáš 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
D10C STH0851 Chrástová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C STH0551 Chrástová Magdaléna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55D STH5501 Junek Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D STH7351 Junková Kateřina 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C STH0152 Kejmarová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D STH7753 Linková Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D STH0601 Planík Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D STH7501 Puš Roman 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 1 200 Kč
ZZZcelkem 1 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1380 Kč
TYN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Sportovní klub Týniště nad Orlicí
Sokolská 865, Týniště nad Orlicí, 517 21
IČO: 42885001
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D TYN7200 Adamovský Michal 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D TYN5301 Beňo Miroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D TYN7900 Daněk Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55D TYN5401 Doležal Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45C TYN6501 Jakeš Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D TYN7001 Kašpar Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D TYN7452 Kašparová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C TYN7500 Műller Kamil 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TYN1300 Nymsa Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21D TYN8502 Nymsa Zdeněk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TYN1350 Nymsová Marie Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D TYN6901 Šišma Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D TYN6850 Šišmová Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 13 ks 1 110 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1110 Kč
UOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C UOL0452 Binarová Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D UOL7751 Binarová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.10.2017 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
VAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14D VAM0350 Adamovská Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VAM8201 Hladký Viktor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45C VAM6451 Klapalová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D VAM7751 Kodytková Iva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D VAM6550 Kulová Jana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H45D VAM7149 Mikyska Alan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C VAM0550 Mikysková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D VAM7550 Mikysková Ilona 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12D VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
D35D VAM7752 Mudruňková Romana 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H35C VAM7401 Netopil Libor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D VAM7251 Rykalová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C VAM8651 Smutná Pavla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C VAM8001 Sršeň Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H55C VAM5801 Tupec Jiří 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C VAM6601 Vandas Luděk 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C VAM7250 Vandasová Markéta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C VAM8401 Veverka Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D VAM6452 Veverková Yveta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 770 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.10.2017 1 770 Kč
ZZZcelkem 1 770 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1770 Kč
VRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C VRL0851 Čivrná Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C VRL7355 Čivrná Karolína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C VRL0501 Čivrný Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C VRL6306 Čivrný Pavel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D VRL7308 Dostál Dalibor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C VRL0104 Dostál Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12D VRL0553 Dostálová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C VRL5002 Farář Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14D VRL0402 Hájek Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45D VRL7202 Hájek Tibor 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D35D VRL7454 Hájková Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D12D VRL0651 Hájková Marie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55C VRL5601 Hanč Pavel 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
D35D VRL7052 Hančová Alice 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D45D VRL5652 Hančová Hana 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
D10N VRL0952 Hančová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C VRL0604 Hanuš Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35D VRL7508 Hanuš Vladimír 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0455 Hanušová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C VRL0852 Hanušová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D VRL7654 Hanušová Monika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C VRL9701 Hrdinka Daniel 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C VRL9904 Jiran Miloš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0453 Knobová Agáta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VRL7601 Kutlvašr Ruda 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N VRL1002 Kutlvašr Vladimír 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR VRL1451 Kutlvašrová Marta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C VRL0951 Kutlvašrová Pavla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0352 Matoušová Gabriela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C VRL0202 Mejsnar Jaroslav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0456 Messnerová Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C VRL5451 Nýdrlová Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0351 Pilná Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C VRL0305 Procinger Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C VRL0102 Procinger Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0452 Randáková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C VRL0252 Randáková Alžběta 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C VRL7452 Randáková Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VRL0454 Suková Tereza 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C VRL5001 Štregl Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 41 ks 3 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
19.10.2017 3 300 Kč
ZZZcelkem 3 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3300 Kč
XCR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

MTB Chrudim, z. s.
Václavská 1084, Chrudim, 537 01
IČO: 26994003
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C XCR7300 Karkoš Petr 1 90 Kč 90 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 1 ks 90 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 130 Kč
XHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

MTBO racing team Hradec Králové, z.s.
Štefánikova 310/8, Hradec Králové, 500 11
IČO: 04816552
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C XHK9100 Chmelař Lukáš 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč
ZAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZAM5801 Andrš Milan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21D ZAM8401 Andrš Petr 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C ZAM9952 Boková Ivana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR ZAM1157 Čiháková V. 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ZAM0956 Čiháková Z. 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C ZAM9602 Dušek Martin 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
P ZAM7351 Dušková Renata 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR ZAM0901 Fajfr Aleš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12D ZAM0602 Fajfr Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H18C ZAM9901 Friml Dominik 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12C ZAM0501 Hiller Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C ZAM0552 Hovadová Iveta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12D ZAM0504 Hylmar Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12D ZAM0553 Hylmarová Zuzana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H55C ZAM5901 Chládek Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21D ZAM7051 Urbancová (Chládková) Eva 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D10C ZAM0751 Chlupáčová Anežka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D ZAM5951 Kalousová Dana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H14C ZAM0301 Kaška Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21D ZAM8552 Kmentová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D18C ZAM9953 Knápková Adéla 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C ZAM0204 Krsek Šimon 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10N ZAM0701 Kunt Martin 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
H35D ZAM7401 Kunt Stanislav 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H14C ZAM0401 Kunt Stanislav 2 60 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C ZAM9801 Lauterbach David 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H35D ZAM7501 Lesák František 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C ZAM9603 Lesák Jakub 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H12D ZAM0502 Lesák Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65C ZAM4651 Lhotská Hana 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D65C ZAM5051 Martincová Helena 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C ZAM0205 Moravec Jan 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR ZAM1101 Novák Michal 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45D ZAM6251 Nožková Dagmar 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H16C ZAM0202 Pachel Jakub 2 90 Kč 180 Kč 0 Kč
H10N ZAM0801 Pachel Jiří 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C ZAM0054 Procházková Tereza 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C ZAM9652 Skalická Karolína 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H18C ZAM9902 Sourada Tomáš 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR ZAM1001 Svejštil Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21D ZAM8452 Šiffelová Lenka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C ZAM4701 Šponar Josef 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H65C ZAM4401 Tobiška Václav 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
D21C ZAM8251 Venclová Veronika 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 44 ks 3 750 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3750 Kč
ZLH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 21.10.2017 - CHC
Pořadatel:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Plátce:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C ZLH7501 Moskva Roman 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
H10C ZLH0802 Moskva Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35D ZLH7551 Moskvová Jitka 1 90 Kč 90 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč