88P
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

(POL) MKS Paulinum Jelenia Góra
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C 88P0300 Jończy Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C 88P0801 Jończy Michał 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C 88P0800 Sobiński Adrian 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P 0030001 Beneda Jan 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
H45D 0130013 Beneš Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C 0040001 Bláhová Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N 0130007 Brzobohatá Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D 0130008 Brzobohatá Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0160001 Buchar Marcel 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
P 0090002 Cichra Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D 0110001 Erbert Ladislav 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
P 0130012 Glybovská Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C 0040003 Hamáková Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N 0040004 Hamáková Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N 0130004 Hoke Berenika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0130005 Hoke Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D 0130006 Hoke Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0140001 Horák Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 0210003 Jahoda Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0170001 Jakubec Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P 0210005 Janás Petr 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D12D 0040002 Kaplanová Viktorie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P 0150001 Kerhátová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
T 0080001 Macháček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
P 0080002 Macháčková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
P 0190001 Maršounová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 0210004 Masák Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
P 0200001 Matoušková Petra 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
P 0180002 Pěnička Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P 0180001 Pěnička Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P 0120001 Pešek Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
H10N 0130010 Prokeš Karel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0130009 Prokeš Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D 0130011 Prokšová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D 0010001 Richterová Ilona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D 0070001 Ryppelova Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0210002 Schnaubertová Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P 0210001 Sommer Jaroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T 0060001 Šlambora Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
HDR 0040005 Štěpán Bláha 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0040006 Švorcová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
P 0100001 Věříšová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0130002 Vostruha Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0130001 Vostruhová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D 0130003 Vostruhová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 42 ks 3 300 Kč 480 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3780 Kč
ALB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Albrechtice nad Orlicí, z. s.
Na písku 234, Albrechtice nad Orlicí, 517 22
IČO: 48613550
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C ALB7800 Kupka Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21D ALB8501 Vandělík Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
BRU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov, okres Náchod
Komenského 245, Broumov, 550 01
IČO: 00857785
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10N BRU1050 Jansová Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P BRU7650 Jansová Romana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D BRU7400 Meier Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D BRU7000 Ptáček Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C BRU7601 Rusin Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D BRU7152 Rusinová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 540 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 540 Kč
CET
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ Lokomotiva Česká Třebová, z.s.
Husova 22, Česká Třebová, 560 02
IČO: 15029824
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D CET7801 Betlach Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C CET5002 Čípa Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR CET1501 Hájek Aleš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C CET0601 Hájek Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C CET7554 Hájková Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C CET0102 Kovář Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C CET5101 Pilgr Bohuslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C CET8152 Pilíková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D CET6450 Záveská Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 840 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 840 Kč
ZZZcelkem 840 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 840 Kč
CST
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Spolek orientačních sportů Strakonice
Prof. Skupy 715, Strakonice, 386 01
IČO: 03006158
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C CST8902 Málek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C CST8351 Málková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
CTB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub Chotěboř, z.s.
Železnohorská 801, Chotěboř, 583 01
IČO: 69172595
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D CTB7910 Hanousek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
DCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

KOB Dobřichovice z.s.
Karlická 896, Dobřichovice, 252 29
IČO: 22827421
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65D DCE5400 Jaroš Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
DKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Oddíl OB Kotlářka, z. s.
Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00
IČO: 26998246
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D DKP7600 Snížek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C DKP0850 Snížková Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C DKP7752 Snížková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N DKP1151 Snížková Žofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 340 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 340 Kč
ZZZcelkem 340 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 340 Kč
DLT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice
Plešivecká 1863/15, Litoměřice, 412 01
IČO: 62769693
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P DLT7251 Nosek Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P DLT6901 Nosek Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P DLT0151 Reisingerová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 210 Kč
DOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR DOB1400 Hejzlar Boris 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR DOB1750 Hejzlarová Adriana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P DOB0850 Michalíková Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55D DOB6150 Remešová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR DOB1111 Stolina David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T DOB8158 Stolinová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P DOB7956 Štěpánová Dita 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 550 Kč
ZZZcelkem 550 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 550 Kč
EKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

VŠTJ Ekonom Praha
Nám. W. Churchilla 1938/4, Praha 3, 130 67
IČO: 15273229
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C EKP7053 Zurynková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
FSP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

VSK ČVUT Praha z.s.
Pod Juliskou 4, Praha 6, 160 00
IČO: 40765768
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C FSP7400 Kurfürst Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D FSP7852 Kurfürstová Magdalena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N FSP1050 Kurfürstová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 270 Kč
ZZZcelkem 270 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
HCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělovýchovná jednota Hostivice, z.s.
Litovická 452, Hostivice, 253 01
IČO: 16949412
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D HCE7100 Strnad Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
HOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HOR0901 Čihák Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C HOR0601 Čihák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C HOR6900 Čihák Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T HOR0301 Karban Mikuláš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C HOR0402 Kolátor Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D HOR7400 Kubín Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T HOR7550 Kubínová Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D HOR7111 Loukota Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C HOR7350 Loukotová Andrea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D HOR6500 Rücker Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C HOR0050 Rückerová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P HOR7450 Rückerová Věra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D HOR6800 Vaňura Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C HOR0203 Vaňura Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D HOR6850 Vaňurová Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C HOR6302 Vávra Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C HOR6301 Vávra Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C HOR0350 Vávrová Vanda 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H45D HOR7303 Vojtěch Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D HOR8899 Vojtěchová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 2 010 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2010 Kč
HOS
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ Tatran Hostinné
Tyršovy sady 379, Hostinné, 543 71
IČO: 60153008
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45D HOS6701 Hanuš Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
CHC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

K.O.B. Choceň, z.s.
Vostelčická 256, Choceň, 565 01
IČO: 15030237
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C CHC0655 Barcalová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C CHC5801 Grundman Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D CHC6301 Jelínek Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C CHC7703 Korbel Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C CHC6701 Křivda Ivan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C CHC7251 Křivdová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D CHC6603 Marhold Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C CHC0402 Marhold Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C CHC0658 Mimrová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C CHC0503 Pirkl Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C CHC0152 Shánělová Štěpánka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C CHC0303 Šimek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D CHC0801 Vích Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C CHC0455 Víchová Sára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 280 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 1 280 Kč
ZZZcelkem 1 280 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1280 Kč
JEN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ Sokol Jenišovice
TJ Sokol Jenišovice, Jenišovice 196, Jenišovice, 468 33
IČO: 00554545
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C JEN0902 Kutek Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P JEN7701 Kutek Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P JEN8050 Kutková Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N JEN1351 Kutková Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12D JEN0752 Kutková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 350 Kč
ZZZcelkem 350 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč
JIL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OK JILEMNICE, z.s.
Masarykovo nám. 12, Jilemnice, 514 01
IČO: 49294288
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C JIL0452 Adámková Klára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D JIL0804 Auersvald Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N JIL1001 Ducháček Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C JIL5201 Erlebach Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D JIL7001 Gernert Alan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C JIL0107 Gottstein Jonáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C JIL0901 Gottstein Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JIL0451 Gottsteinová Ema 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C JIL0801 Horák Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JIL9804 Hrouda Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C JIL0104 Ježek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C JIL9903 Ježek Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C JIL7301 Ježek Zdenek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D JIL0805 Jirouš Matouš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N JIL0952 Jirsová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55D JIL6004 Karel Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C JIL0352 Karlová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C JIL0552 Kopecká Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JIL0852 Kynčlová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D JIL7256 Kynčlová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C JIL5851 Kynčlová Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C JIL0853 Laštovková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JIL0751 Malá Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C JIL7752 Malá Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D JIL6102 Malý Evžen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C JIL0301 Malý Evžen ml. 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C JIL7503 Matěásko Dušan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C JIL0702 Matěásko Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C JIL7651 Matěásková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C JIL0551 Matěásková Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N JIL0903 Nonner Hynek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N JIL1101 Nonner Prokop 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D JIL7703 Pitrmuc Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C JIL0651 Pitrmucová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C JIL0404 Salaba Dan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D JIL0803 Spilka Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N JIL1151 Spilková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JIL0602 Stach Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JIL0701 Třešňák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C JIL0401 Valenta Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C JIL7554 Vlastníková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C JIL0601 Votoček Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JIL0750 Votočková Amélie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D JIL7601 Zlesák Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C JIL4701 Zlesák Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C JIL5362 Zlesáková Vlasta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 46 ks 3 970 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 3 970 Kč
ZZZcelkem 3 970 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3970 Kč
JPV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C JPV8917 Dudík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C JPV5757 Dudíková Eva 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
KOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí
Žižkova 367, Kostelec nad Orlicí, 517 41
IČO: 71230424
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C KOR0503 Baše Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D KOR7701 Baše Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C KOR0850 Bašová Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KOR1350 Hladká Emma 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KOR7950 Hladká Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P KOR0300 Hladký Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KOR0700 Hladký Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KOR0900 Hladký Radovan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KOR0600 Krejčí Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D KOR7400 Krejčí Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C KOR0401 Langr Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D KOR7450 Langrová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR KOR1250 Langrová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12D KOR0701 Marek Bořivoj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D KOR7700 Marek Robert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P KOR0302 Müller Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D KOR7650 Müllerová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KOR0502 Sedláček David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D KOR7451 Sedláčková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C KOR0951 Špačková Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D KOR7550 Tichá Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D KOR6801 Tichý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D KOR6900 Vach Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KOR0805 Vít Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KOR6950 Vítová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D KOR7300 Vých Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C KOR0550 Výchová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2 250 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2250 Kč
KRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

KOMETA Kralovice z.s. oddíl orientačních sportů
Nová 513, Kralovice, 331 41
IČO: 04909356
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D KRL7800 Kříž Dušan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C KRL0901 Kříž Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KRL7951 Křížová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
KUN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kunvald
č.p. 40, Kunvald, 561 81
IČO: 49312286
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D KUN7450 Boháčová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D KUN6201 Lux Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C KUN5201 Šroler Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KUN5801 Trejtnar Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
KUO
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

KOB Ústí nad Orlicí, z.s.
Popradská 1290, Ústí nad Orlicí, 562 06
IČO: 22711015
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21D KUO9951 Boková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KUO6902 Brožek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KUO7451 Brožková Květa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C KUO0151 Brožková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C KUO0451 Brožková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D KUO7802 Falta Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C KUO0599 Holubářová Viktorie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KUO8001 Koblížek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KUO6499 Mutinská Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KUO6501 Mutinský Viktor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C KUO9051 Potočková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D KUO7851 Šlesingerová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N KUO0951 Šlesingerová Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14D KUO0551 Šlesingerová Sára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D KUO7601 Zapletal Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KUO0701 Zapletal Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 480 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 1 480 Kč
ZZZcelkem 1 480 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1480 Kč
LIP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Spolek orientačních sportů Mamuti z Lipovky
Lipovka 111, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 04272242
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C LIP0800 Kubeček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C LIP0400 Kubeček Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C LIP7650 Kubečková Terezie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LIP7500 Sedlák Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LIP1550 Sedláková Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 440 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 440 Kč
LME
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub Los Mělník, z.s.
Rybáře 748/8, Mělník, 276 01
IČO: 01350269
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45D LME6850 Gabryšová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LME7102 Izák Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D LME6300 Šimek Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LME0950 Šimková Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 370 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 370 Kč
ZZZcelkem 370 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 370 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C LPU9952 Barnetová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0353 Bártová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0551 Bártová Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C LPU0555 Cachová Mirka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D LPU6201 Cinkan Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7106 Czagan Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LPU4701 Čepelka Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C LPU6955 Demlová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N LPU1103 Domin Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C LPU0857 Dominová Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C LPU0901 Držka Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C LPU7604 Držka Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D LPU7670 Držková Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0420 Dvořáček Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU6801 Dvořák Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D LPU6004 Dvořák Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0656 Dvořáková Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1452 Dvořáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D LPU7559 Dvořáková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU5201 Farář Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0310 Fejfar Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0360 Fejfarová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU6901 Fencl Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1054 Fenclová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C LPU7667 Fenclová Marta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LPU1454 Fenclová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N LPU0915 Flos David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C LPU0633 Flos Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65D LPU4501 Fridrich Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LPU7514 Frosch Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU0801 Frosch Vítek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C LPU1052 Froschová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C LPU7309 Froš Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0401 Haas Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU7304 Haas Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0655 Haasová Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C LPU7960 Haasová Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D LPU0412 Hájek Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C LPU0660 Holcová Nikola 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1162 Hostinská Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55D LPU5501 Hostinský Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU0604 Hostinský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LPU7908 Hovorka Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU0954 Hovorková Elen 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1353 Hovorková Nikol 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C LPU0701 Ježek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C LPU7311 Ježek Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU1003 Juška Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU0703 Kadaně Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C LPU1001 Kadaně Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P LPU7817 Kadaně Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D LPU8253 Kadaňová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU6401 Kaplan Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU1002 Kárník Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1354 Kárníková Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D LPU8153 Kárníková Kamila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D LPU7854 Kašparová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0559 Kay Nathalie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C LPU4950 Kellnerová Stanislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65D LPU5401 Klimpl Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D LPU8151 Klimplová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU5101 Knap Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C LPU6052 Knapová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21D LPU6702 Kober Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0352 Koberová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU6003 Kološ Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0351 Kološová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C LPU0251 Kovářová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LPU2222 Kubík Dušan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12D LPU0761 Kubíková Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P LPU6956 Kubíková Irena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C LPU0566 Kubíková Magdaléna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LPU7718 Kuhn Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LPU0404 Kuhn Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0652 Kuhnová Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1356 Kuhnová Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LPU1401 Lučan Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C LPU0903 Lučan Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N LPU1101 Lučan Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C LPU7957 Lučanová Marta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D LPU5502 Lulay Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU1104 Macek Dan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T LPU0209 Macek Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LPU7517 Macek Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU0961 Macková Gita 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T LPU9102 Macl Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LPU9155 Maclová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LPU7515 Macháček Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU1153 Macháčková Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C LPU0951 Macháčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P LPU4753 Malá Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C LPU3901 Málek Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LPU0905 Maloch David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LPU7719 Maloch Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU0205 Mrskoč Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C LPU7356 Mrskočová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0553 Mrskočová Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C LPU5405 Nožička Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU0953 Nožičková Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C LPU0753 Nožičková Lea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C LPU0411 Oberreiter Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N LPU1006 Peška Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C LPU0380 Petrásová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D LPU7556 Petrásová Simona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7310 Pipek Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU0203 Pipek Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU0756 Pipková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C LPU7156 Pipková Táňa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N LPU1102 Potůček Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21D LPU9110 Procházka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0357 Pušová Bára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D LPU6554 Roudná Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LPU0001 Roudný Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU6102 Roudný Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0562 Sádovská Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C LPU0508 Sádovský Jáchym 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55D LPU5102 Sáňka Bedřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21D LPU9104 Seidl Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LPU0657 Skořepová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55D LPU6055 Smrčková Olga 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D LPU0755 Stará Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P LPU7557 Stará Marta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N LPU1151 Stryková Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N LPU1351 Stryková Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C LPU8106 Šabatka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LPU0806 Šípek Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D LPU7422 Šípek Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU0505 Šípek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C LPU0204 Šišma Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C LPU0060 Škorpíková Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LPU5408 Štěrba Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU0603 Štichhauer Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C LPU0405 Štichhauer Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D LPU7468 Štichhauerová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LPU0952 Švíglerová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C LPU0752 Švíglerová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C LPU7658 Švíglerová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU0757 Tichá Alexandra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C LPU7816 Václavek Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU6505 Valach Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D LPU6654 Valachová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C LPU0210 Vališ Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C LPU7104 Vališ Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LPU0512 Vališ Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C LPU7308 Vávra Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C LPU4601 Vávra Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D LPU7103 Věříš Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D LPU5801 Vícha Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C LPU5851 Víchová Ladislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C LPU7715 Vodička Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LPU0354 Vodičková Johana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D LPU7357 Vodičková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LPU7868 Vörösová Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C LPU0663 Vošahlíková Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C LPU7158 Waňková Dita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C LPU9959 Waňková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LPU0751 Zitková Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N LPU1251 Zitková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C LPU1051 Zitková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 159 ks 13 830 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 13 830 Kč
ZZZcelkem 13 830 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 13830 Kč
LTU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P LTU8550 Andělová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C LTU6951 Bendáková Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C LTU0903 Brož Jindřich 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR LTU1101 Brož Jiří 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LTU8000 Brož Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LTU0701 Hanák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D LTU6501 Hanuš Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C LTU6451 Hindráková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LTU0451 Hošková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D LTU0751 Imrišková Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T LTU4600 Jirásek Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LTU0503 Kerhát David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C LTU0901 Kobík Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C LTU7851 Komárková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LTU7901 Kotyk Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D LTU0502 Kotyk Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55D LTU5801 Krejčí Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LTU0700 Kutáček Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C LTU4751 Kutáčková Stanislava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D LTU0753 Kvášovská Ludmila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C LTU0902 Kvášovský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D LTU7802 Kvášovský Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LTU0500 Lazák Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C LTU6900 Lazák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C LTU6952 Lazáková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LTU0452 Licková Štěpánka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P LTU6550 Pannyová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C LTU6301 Petržela Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C LTU6351 Petrželová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LTU0400 Pirožek Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LTU0501 Potůček Oto 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12D LTU0752 Potůčková Emílie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C LTU4802 Procházka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D LTU8101 Procházka Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C LTU4801 Rejmont Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T LTU6700 Skalka Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C LTU5901 Sombota Jiří 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
D45C LTU6752 Stodůlková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LTU0001 Šitina Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C LTU0300 Šitina Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D LTU9250 Škodová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T LTU7850 Termerová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C LTU0203 Zamastil Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C LTU8701 Zlámal Aleš 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR LTU1151 Zlámalová Barunka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 45 ks 4 220 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 3 680 Kč
ZZZcelkem 3 680 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4220 Kč
MFP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

VSK MFF UK Praha, z. s.
Bruslařská 1132/10, Praha 10 – Hostivař, 102 00
IČO: 63837030
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C MFP6401 Suk Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
MKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
Za Mlýnem 101, Praha 4, 147 00
IČO: 45247412
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C MKP4100 Rychlý Rudolf 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
NPA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

SK LOB Nová Paka, z.s.
Školní 290, Nová Paka, 509 01
IČO: 64815293
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C NPA0351 Brumlichová Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C NPA0401 Fajfer Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C NPA0402 Choutka Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C NPA5101 Kalibán Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C NPA5351 Kalibánová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D NPA6851 Machová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C NPA7502 Novák Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C NPA5001 Novák Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C NPA0404 Novák Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D NPA5552 Nováková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C NPA0151 Nováková Světlana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C NPA7851 Pavelcová Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C NPA1101 Pavelec Daniel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C NPA0501 Pavelec Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C NPA0801 Pavelec Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D NPA7751 Šedivá Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C NPA0802 Šedivý Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C NPA0406 Typlt Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C NPA9051 Wiesnerová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 780 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 1 680 Kč
ZZZcelkem 1 680 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1780 Kč
PEN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

SK RECO Sport
č.p. 404, Pecka, 507 82
IČO: 27013464
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C PEN6350 Kábrtová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
PGP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C PGP6401 Janovský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C PGP6901 Kabát Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C PGP0408 Kabát Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C PGP5850 Zelená Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
PHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C PHK1051 Besedová Barborka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK1252 Besedová Magdaléna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D PHK7654 Besedová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PHK0850 Čapková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D PHK7850 Čapková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D PHK5600 Čermák Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PHK0502 Čermák Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D PHK7150 Čermáková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PHK8005 Černý Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PHK0701 Horák Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK1152 Horáková Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PHK3030 Hruša Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PHK8050 Hrušová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PHK3080 Hrušová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PHK1050 Hrušová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PHK1100 Chrtek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PHK0804 Chrtek Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C PHK0658 Chrtková Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21D PHK9205 Janeček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C PHK0900 Jelínek František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PHK0953 Jelínková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D PHK7452 Jelínková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C PHK8701 Justa Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PHK0503 Kokrda Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C PHK0402 Kokrda Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D PHK6450 Kokrdová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK0555 Kopecká Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK1253 Korbelová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK1254 Korbelová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK1059 Linderová Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C PHK0504 Málek David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D PHK7900 Matoušek Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PHK0855 Matoušková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PHK0801 Metelka Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C PHK3801 Mikulecký Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C PHK8756 Novotná Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C PHK8252 Novotná Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PHK1002 Novotný Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C PHK3802 Novotný Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C PHK7402 Novotný Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C PHK0201 Poláček Radim 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PHK0500 Pompach Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N PHK1201 Pompach Tobiáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PHK0902 Procházka Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
D14C PHK0654 Příkazská Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C PHK0662 Rážová Aneta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PHK0959 Rutová Renata 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PHK0709 Seligr Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PHK0957 Seligrová Pavlína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N PHK0960 Suchá Anežka 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
H14D PHK0607 Suchý Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
H12C PHK0708 Sýkora Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PHK8900 Šabatka Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PHK1402 Vítek Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PHK1056 Vítková Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PHK0705 Vrábel Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C PHK3002 Vykysalý František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C PHK0706 Zídek Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PHK0903 Zídek Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14D PHK0655 Zurynková Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D PHK7650 Zurynková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C PHK0553 Zurynková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 62 ks 4 940 Kč 120 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5060 Kč
RIC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OB Říčany, z.s.
Ruská 1118/1, Říčany, 251 01
IČO: 06869653
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C RIC7902 Havlíček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C RIC0853 Havlíčková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 170 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 170 Kč
ZZZcelkem 170 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 170 Kč
SCP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OK Sparta Praha z.s.
Choceradská 3040, Praha 4, 141 00
IČO: 26653796
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C SCP4700 Buriánek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SCP0401 Pucherna František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SCP0900 Pucherna Marek 1 70 Kč 70 Kč 40 Kč
P SCP0650 Puchernová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C SCP7455 Puchernová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SCP6200 Veljačik Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 510 Kč 40 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 550 Kč
ZZZcelkem 550 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 550 Kč
SHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12D SHK0803 Baláž Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0703 Beneda Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SHK8215 Bláha Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SHK5852 Bláhová Luba 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N SHK0960 Bohdanecká Antonie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SHK1104 Bohdanecký František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SHK1201 Částek Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SHK1006 Částek Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SHK7600 Čečka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SHK0901 Čečka Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0804 Čečka Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N SHK1151 Čečková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C SHK0650 Čečková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C SHK7753 Čečková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SHK8251 Čížová Andrea 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SHK6753 Divecká Růžena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK6102 Divecký Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SHK0856 Dobiášová Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D SHK7252 Dohnálková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SHK6354 Egrtová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D SHK5651 Filipová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C SHK5702 Gazdačko Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SHK5851 Gazdačková Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SHK5801 Hausvater Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SHK6152 Hausvaterová Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK7601 Hepner David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SHK5451 Hepnerová Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C SHK8152 Hepnerová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N SHK1150 Hepnerová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SHK0857 Hlavsová Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D SHK7501 Charvát František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SHK0760 Chlupáčová Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SHK6402 Chmelař Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C SHK6352 Chmelařová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SHK1250 Jakubská Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C SHK0406 Jakubský Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SHK0905 Jakubský David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SHK7603 Jakubský Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D SHK8100 Jedlička Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK7309 Jedlička Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SHK1600 Jedlička Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N SHK1050 Jedličková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SHK1350 Jedličková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12D SHK0850 Jedličková Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C SHK9351 Justová Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SHK0402 Kodytek Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C SHK0252 Kodytková Denisa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D SHK7750 Kodytková Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK6902 Kohout Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK0405 Kolář Šimon 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK7300 Kolář Viktor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK7301 Košek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SHK0652 Košková Martina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SHK1004 Košťál Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0700 Kurka Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D SHK6600 Lapáček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D SHK0854 Lapáčková Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D SHK7651 Lapáčková Soňa 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SHK0954 Lapáčková Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SHK1005 Lukeš Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SHK1202 Macháček Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0811 Macháček Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N SHK1155 Macháčková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D SHK7303 Maršoun Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SHK0454 Maršounová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SHK7001 Netuka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SHK0750 Netuková Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D SHK6104 Novotný Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D SHK7604 Panáček Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SHK0400 Rak Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SHK7250 Raková Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SHK7200 Rémiš Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SHK0801 Rémiš Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0802 Rémiš Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SHK0903 Sochor Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C SHK0953 Sochorová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D SHK6601 Souček Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SHK8200 Souček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SHK7851 Suchá Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK7605 Svoboda Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK9001 Šabatka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D SHK5703 Šabatka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SHK5652 Šabatková Zdena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SHK0806 Šlambora Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SHK1101 Šlambora Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SHK8702 Šmehlík Eduard 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SHK0759 Šumpíková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12D SHK0810 Tejkl Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D SHK6651 Thýnová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK0303 Tichý Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK0000 Tichý Radomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SHK7602 Toužil Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N SHK0956 Vondrušková Jitka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D SHK6301 Vychodil Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D SHK5951 Vychodilová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SHK7911 Weiner Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 96 ks 8 370 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 8 370 Kč
ZZZcelkem 8 370 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 8370 Kč
SJC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C SJC5801 Beneš Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C SJC6151 Benešová Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D SJC5752 Bienová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SJC7307 Bílek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SJC4801 Bílek Vratislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SJC0301 Filsak Rafael 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SJC0557 Gurinová Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C SJC7253 Hanušová Zdena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SJC8205 Hanzl Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SJC8402 Havelka Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N SJC1000 Havelka Pepča 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C SJC3601 Havlík Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SJC0950 Havrdová Selina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SJC0750 Havrdová Sheila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C SJC1050 Jakubcová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SJC8106 Jakubec Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SJC7300 Kejval Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SJC0902 Kejval Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D SJC7450 Kejvalová Kamila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SJC0552 Kejvalová Radka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SJC0702 Kopecký Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C SJC0650 Malínská Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SJC1002 Pešek Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SJC0802 Pešek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D SJC7550 Pešková Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SJC7601 Pleva Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SJC0805 Pleva Stanislav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C SJC8152 Podlipná Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SJC1202 Podlipný Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C SJC0406 Růžička Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SJC6001 Řehák Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SJC8002 Šnokhous Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SJC7401 Tesař Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SJC0401 Tesař Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SJC8007 Uhlík Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SJC0705 Vaníček Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SJC0850 Vltavská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C SJC6657 Zalabová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SJC9603 Zlámal David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C SJC9951 Zlámalová Nikola 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 40 ks 3 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 3 550 Kč
ZZZcelkem 3 550 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3550 Kč
SLA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Slaný, z. s.
Velvarská 136/1, Slaný, 274 01
IČO: 61895598
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D SLA7000 Doubek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SLA7452 Husáková Petra 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 170 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 170 Kč
ZZZcelkem 170 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 170 Kč
SNA
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C SNA0301 Balcar Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D SNA0851 Balcarová Olga 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SNA0501 Doucha Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C SNA0801 Doucha Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D SNA7155 Douchová Jaroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C SNA6302 Hynek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SNA6301 Imlauf Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SNA1401 Jirout Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SNA1201 Jirout Jáchym 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SNA1001 Jirout Vilém 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C SNA8051 Jiroutová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SNA8052 Knedlíková Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D SNA7053 Krunková Bohuslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C SNA5403 Langr Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SNA5351 Langrová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SNA7106 Macek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SNA1202 Macek Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SNA0901 Macek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SNA0850 Macková Šárka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T SNA8001 Marák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T SNA7602 Matějka Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10N SNA1153 Matějková Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55D SNA5651 Mikysková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D SNA7249 Molinger Luděk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SNA0401 Molinger Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14D SNA0651 Molingerová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SNA7951 Molingerová Pavlína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C SNA0951 Renská Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SNA0903 Renský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SNA5052 Rufferová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SNA7201 Sokolář Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SNA4501 Sokolář Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C SNA0551 Sychrovská Klára 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SNA0902 Sychrovský Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SNA7601 Sychrovský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N SNA1102 Sychrovský Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D SNA5702 Zákravský Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 3 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 3 130 Kč
ZZZcelkem 3 130 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3130 Kč
SOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Spolek organizátorů bankovních sportovních akcí (SOBSA)
Litvínovská 519, Praha 9 - Prosek, 190 00
IČO: 00552046
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C SOB6301 Choutka Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
SRK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C SRK0552 Cejpková Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SRK0903 Dohnálek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D55D SRK5752 Dusílková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SRK3951 Ehlová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C SRK0300 Flegl Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SRK7402 Hanl Vratislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SRK0752 Hanlová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14D SRK0553 Hanlová Nikola 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N SRK1101 Jičínský Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SRK0602 Jiroušek Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C SRK6752 Kosová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SRK8501 Krunčík Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D SRK8751 Krunčíková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SRK1152 Lepšová Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SRK0951 Lepšová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SRK7001 Locker Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SRK9802 Locker Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SRK0503 Morávek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C SRK0551 Morávková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C SRK9351 Peremská Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55D SRK6351 Peremská Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C SRK5301 Pohl Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SRK4301 Seidl Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SRK0506 Stavrinou David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SRK0751 Stavrinou Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SRK7901 Stavrinou Marios 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SRK0504 Šeps Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SRK0801 Šeps Miroslav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SRK0605 Šimerda Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SRK7501 Šklíba Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SRK7651 Šklíbová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SRK0554 Tomášová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SRK6753 Tomášová Majda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C SRK4701 Vítek Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SRK4703 Wenke Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SRK0405 Zajíček Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C SRK0201 Zemánek Mikuláš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SRK0507 Zounar Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 38 ks 3 320 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 3 320 Kč
ZZZcelkem 3 320 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3320 Kč
STE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
STH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P STH7802 Buďárek Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C STH0703 Buďárek Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STH7851 Buďárková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C STH1051 Buďárková Laura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C STH0750 Bulušková Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STH1501 Drápal Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D STH7750 Gallová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C STH0053 Gallová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STH0754 Hamáčková Táňa 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C STH0600 Horáček Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C STH0351 Hrnčířová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C STH7251 Hrnčířová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C STH0051 Hrnčířová Magda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C STH7401 Chrást Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STH0851 Chrástová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C STH0551 Chrástová Magdaléna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55D STH5501 Junek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C STH7351 Junková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STH1401 Kuřík Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10N STH1052 Kuříková Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STH0954 Lánská Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR STH0952 Lánská Dagmar 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12D STH0709 Lánský Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D STH7753 Linková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12D STH0707 Meduna Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STH0955 Medunová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C STH0752 Pavlová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C STH0701 Pochop Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C STH0902 Pochop Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D STH7501 Puš Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D STH7101 Šimek Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C STH0951 Šimková Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STH8451 Uvizlová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P STH8852 Vejrová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 34 ks 2 740 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 2 740 Kč
ZZZcelkem 2 740 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2740 Kč
TAP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

KLUB ORIENTAČNÍHO BĚHU TRETRA PRAHA, z.s.
Žárovická 1657, Újezd nad Lesy, Praha 9, 190 16
IČO: 49625543
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C TAP0903 Cichra Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D TAP7752 Cichrová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C TAP0907 Kučera Tomáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C TAP0954 Ryppelová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C TAP6950 Úlehlová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 410 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 410 Kč
ZZZcelkem 410 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 410 Kč
TBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

TJ TESLA BRNO z.s.
Halasovo nám. 7, Brno, 638 00
IČO: 00214086
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C TBM5004 Sponar Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C TBM1213 Šíma Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C TBM1055 Šímová Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C TBM1452 Šímová Klaudie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 310 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 310 Kč
ZZZcelkem 310 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 310 Kč
TJP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělovýchovná jednota Sokol Troja
Trojská 171a, Praha 7, 171 00
IČO: 00551660
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D35C TJP6550 Pecharová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
22.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
TUR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Skálova 207, Turnov, 511 01
IČO: 15045528
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D18C TUR0250 Šritrová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
TUV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělovýchovná jednota Turnov, z.s.
Skálova 207, Turnov, 511 01
IČO: 15045528
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C TUV6802 Šritr Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
TYN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Sportovní klub Týniště nad Orlicí
Sokolská 865, Týniště nad Orlicí, 517 21
IČO: 42885001
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35D TYN7200 Adamovský Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65D TYN5401 Doležal Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D TYN7500 Műller Kamil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TYN1300 Nymsa Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21D TYN8502 Nymsa Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D TYN8651 Nymsová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TYN1350 Nymsová Marie Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D TYN6901 Šišma Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C TYN6850 Šišmová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 840 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 840 Kč
VAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21D VAM8301 Drhlík Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35D VAM8201 Hladký Viktor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P VAM0400 Koblic Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P VAM0606 Koblic Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VAM7651 Koblicová Milena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D VAM7751 Kodytková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VAM0550 Mikysková Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VAM7550 Mikysková Ilona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VAM7752 Mudruňková Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C VAM7401 Netopil Libor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VAM0950 Netopilová Simona 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C VAM7251 Rykalová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C VAM6251 Smutná Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C VAM8651 Smutná Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C VAM7250 Vandasová Markéta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C VAM8401 Veverka Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VAM6452 Veverková Yveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 650 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 1 650 Kč
ZZZcelkem 1 650 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1650 Kč
VLI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Slavia Liberec orienteering, z.s.
Humpolecká 507/11, Liberec V- Kristiánov, 460 05
IČO: 22867449
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21D VLI8100 Kolaja Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.10.2019 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
VRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D10C VRL0954 Bucharová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D VRL7308 Dostál Dalibor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C VRL0553 Dostálová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45D VRL7254 Dostálová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C VRL5002 Farář Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C VRL0402 Hájek Matěj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C VRL7202 Hájek Tibor 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P VRL7454 Hájková Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C VRL0651 Hájková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VRL3030 Hamáčková Amálka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45D VRL6702 Hanč Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C VRL5601 Hanč Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D VRL7052 Hančová Alice 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VRL5652 Hančová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VRL0952 Hančová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C VRL0604 Hanuš Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35D VRL7508 Hanuš Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C VRL0455 Hanušová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C VRL0852 Hanušová Markéta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VRL7654 Hanušová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C VRL9701 Hrdinka Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C VRL4901 Knobloch Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C VRL6701 Kubát Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRL0701 Kubát Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VRL6851 Kubátová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C VRL7601 Kutlvašr Ruda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C VRL1002 Kutlvašr Vladimír 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VRL1451 Kutlvašrová Marta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C VRL0951 Kutlvašrová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C VRL0352 Matoušová Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55D VRL6102 Mertlík Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C VRL5451 Nýdrlová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VRL3031 Podstatová Ema 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C VRL7702 Polák Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10N VRL1001 Polák Vlastimil 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR VRL1351 Poláková Gabriela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35D VRL8254 Poláková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C VRL0305 Procinger Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VRL7053 Procingerová Ilona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C VRL0452 Randáková Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C VRL0252 Randáková Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C VRL7452 Randáková Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C VRL7353 Smith Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D VRL7354 Stará Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D VRL0051 Stará Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C VRL6301 Starý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C VRL5001 Štregl Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45D VRL6251 Vlachová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VRL1301 Wohanka Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C VRL7305 Wohanka Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35D VRL7955 Wohanková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VRL1151 Wohanková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 53 ks 4 790 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
21.10.2019 4 790 Kč
ZZZcelkem 4 790 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4790 Kč
VSP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
IČO: 00393495
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C VSP0508 Bolehovský Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C VSP7103 Bolehovský Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VSP0807 Termer Štěpán 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 270 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 270 Kč
ZZZcelkem 270 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 270 Kč
ZAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 26.10.2019 - PHK
Pořadatel:

OK 99 Hradec Králové, z.s.
Milady Horákové 420/56, Hradec Králové, 500 06
IČO: 69153337
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55D ZAM5801 Andrš Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C ZAM8401 Andrš Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P ZAM0352 Burešová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZAM0602 Fajfr Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21D ZAM9751 Goňová Nikola 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C ZAM0552 Hovadová Iveta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZAM0504 Hylmar Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C ZAM0553 Hylmarová Zuzana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21D ZAM9605 Ježdík Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12D ZAM0851 Julišová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C ZAM0301 Kaška Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21D ZAM8552 Kmentová Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C ZAM5851 Koblížková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45D ZAM7401 Kunt Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C ZAM0401 Kunt Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14D ZAM0506 Malošek Adam 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ZAM5051 Martincová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C ZAM0205 Moravec Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C ZAM0802 Moskva Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZAM1101 Novák Michal 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ZAM0505 Pulc Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21D ZAM9652 Skalická Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR ZAM1501 Svejštil Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10N ZAM1001 Svejštil Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZAM4701 Šponar Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C ZAM4401 Tobiška Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 2 240 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.10.2019 2 240 Kč
ZZZcelkem 2 240 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2240 Kč