14P
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

(POL) UKS Kometa Gliwice
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C 14P1002 Marszałek Dawid 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C 14P7452 Marszałek Maria 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H14C 14P0500 Marszałek Patryk 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 400 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
38S
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

(SVK) Slávia ŽU Žilina
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C 38S6150 Denysenko Tamara 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
D12C 38S0850 Valyavka Viktoriya 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C 38S8000 Volkov Alexander 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H12C 38S0700 Volkov Maksym 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C 38S0950 Volkova Maja 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 700 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 700 Kč
999
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T 0030002 Adámek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0040002 Adámková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C 0040005 Arnoštová Veronika 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
T 0100001 Bolková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0050001 Čudková Petra 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
T 0130001 Furmánek Zdeněk 2 100 Kč 100 Kč 40 Kč
HDR 0150002 Graubner Mikuláš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T 0150003 Graubner Tadeáš 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0150001 Graubnerová Martina 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C 0040003 Janíková Anna 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR 0160001 Koč Juraj 2 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H55C 0010001 Krajča Pavel 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H14C 0040001 Kubálek Miroslav 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0030003 Kubálková Lada 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T 0120001 Láčíková Sabina 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T 0020002 Martinčík Jan 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
T 0030001 Mička Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C 0040004 Mráz Ondřej 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR 0080002 Natálie Svobodová 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H14C 0030006 Novotný David 2 50 Kč 200 Kč 0 Kč
P 0040007 Nyklová Monika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0060001 Pokluda Filip 1 50 Kč 50 Kč 40 Kč
H45C 0090001 Riessler Petr 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H12C 0090002 Riessler Tobias 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C 0070001 Sláčík Tomáš 1 100 Kč 200 Kč 0 Kč
P 0140002 Sladká Magdalena 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0140001 Sladký Marek 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR 0080001 Šimon Svoboda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T 0030004 Šperlich Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C 0040006 Šperlich Petr 1 50 Kč 100 Kč 0 Kč
T 0020001 Urbanovská Aneta 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
P 0030005 Zajíc Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 3 600 Kč 280 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3880 Kč
AOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C AOP7700 Bencúr Juraj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C AOP0502 Černohorský Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C AOP0704 Černohorský Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C AOP7500 Černohorský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C AOP6151 Glabazňová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C AOP9301 Hadač Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C AOP0900 Holas Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C AOP7802 Holas Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0651 Holasová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C AOP7853 Holasová Šarka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR AOP1301 Kotůlek Vít 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N AOP1150 Kotůlková Dorota 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
P AOP0650 Kotůlková Martina 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR AOP1302 Liber Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C AOP1000 Liber Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C AOP6402 Liber Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C AOP8050 Librová Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C AOP9701 Mielec Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C AOP0351 Pachmannová Bára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C AOP7252 Pachmannová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C AOP0551 Pachmannová Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D65C AOP5451 Řezníková Renáta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C AOP4201 Sedlář Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR AOP1500 Stoszek Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C AOP8300 Stoszek Jakub 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 2 200 Kč
ZZZcelkem 2 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2200 Kč
AOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Tělovýchovná jednota Baník Ostrava
Budečská 2, Ostrava, 701 37
IČO: 42767776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T AOV7051 Fukalová Radmila 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C AOV6901 Mielec Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C AOV0301 Mielec Radomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C AOV7900 Vlach Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C AOV4450 Vlachová Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T AOV8750 Vlachová Tereza 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 400 Kč
ZZZcelkem 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč
ASU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C ASU8282 Mesiarkinová Kamila 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H21C ASU9009 Rohan Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C ASU8606 Šrubař Michal 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
T ASU8948 Thiemel Jiří 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 600 Kč
ZZZcelkem 600 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 600 Kč
BBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Beta Ursus Rosice, z.s.
Komenského náměstí 606, Rosice, 665 01
IČO: 22816666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C BBM7101 Kunz Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C BBM7155 Kunzová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
BFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek, z.s.
Nad Potokem 2047, Frýdek Místek, 738 01
IČO: 26532689
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T BFM7601 Bjolek Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C BFM0305 Bjolek Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C BFM7451 Fišerová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C BFM0552 Fišerová Veronika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR BFM1601 Freith Kvido 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C BFM1001 Hrabal František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR BFM1202 Hrabal Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C BFM7801 Hrabal Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C BFM8051 Hrabalová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C BFM0604 Chudík Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T BFM7103 Chudík Michael 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N BFM1051 Chudíková Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C BFM7851 Chudíková Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C BFM5701 Mutina Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P BFM7852 Nováková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C BFM0801 Popieluch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C BFM7301 Popieluch Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C BFM7453 Popieluchová Ivona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C BFM0457 Popieluchová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR BFM1301 Procner Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C BFM7551 Procnerová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C BFM0453 Procnerová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C BFM0902 Rýznar Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C BFM0704 Rýznar Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C BFM7853 Rýznarová Olga 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T BFM9402 Řeha Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C BFM7152 Řeháková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C BFM0556 Řeháková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C BFM7151 Řehová Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C BFM0504 Smyček David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C BFM6701 Svoboda Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C BFM7751 Zahradníková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C BFM0551 Zahradníková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C BFM5301 Zeman Ludvík 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 34 ks 2 750 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
15.05.2019 2 750 Kč
ZZZcelkem 2 750 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2750 Kč
BOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
Budečská 2, Ostrava 1, 701 37
IČO: 42767776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C BOV4901 Dvořák Vlastimil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C BOV4401 Ptáček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
GIG
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

GIGANT Orienteering, z. s.
Zádveřice 210, Vizovice, 763 12
IČO: 22717536
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C GIG7502 Fišer Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C GIG7750 Linhartová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
HAV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Orientační běh Havířov, z.s.
Dělnická 1177/25, Havířov-Město, 736 01
IČO: 44938403
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C HAV4201 Beneš Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C HAV7152 Brodová Gabriela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C HAV5701 Jakobi Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C HAV5702 Juračka Zdeněk 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H21C HAV0000 Kaděra Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C HAV7051 Kaděrová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C HAV6302 Krhut Libor 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
H45C HAV6301 Sochor Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C HAV6250 Sochorová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C HAV0002 Staněk Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 1 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 1 000 Kč
ZZZcelkem 1 000 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1200 Kč
HLV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

KČT-OB Holešov
Tyršova 1479, Holešov, 769 01
IČO: 72077425
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C HLV4801 Peška Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
HOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Horní Benešov, zapsaný spolek
U Stadionu 576, Horní Benešov, 793 12
IČO: 47655879
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P HOB6701 Hendrych Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C HOB7051 Hendrychová Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
KON
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C KON6111 Grepl Ladislav 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
KRN
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P KRN0606 Herman Jakub 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C KRN5401 Hrouza Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C KRN8353 Kuriaková Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KRN0705 Ranostaj Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C KRN0757 Rychlá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KRN1500 Rychly Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C KRN8505 Rychlý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KRN7100 Špok Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KRN0601 Špok Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 700 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 600 Kč
ZZZcelkem 600 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 700 Kč
KVS
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C KVS1001 Graclík Daniel 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N KVS1005 Halata Šebestián 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR KVS1252 Halatová Anna 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KVS0951 Janků Markéta 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C KVS8550 Muchová Barbora 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
HDR KVS1250 Štěpánková Adéla 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KVS0952 Štěpánková Anna 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KVS0600 Švestka Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 750 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 750 Kč
KYL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

SK SP Kylešovice z.s.
Příčná 2828/10, Předměstí, Opava, 746 01
IČO: 26589605
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C KYL7100 Navrátil Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P KYL0500 Navrátil Sam 1 100 Kč 100 Kč 40 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 40 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
LCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Slovan Luhačovice, spolek
Masarykova 228, Luhačovice, 763 26
IČO: 46308032
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C LCE6461 Ferdusová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N LCE1052 Gregorová Berta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C LCE0306 Hájek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C LCE0702 Hájek Radim 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LCE0501 Hrbáček Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P LCE8152 Hrbáčková Karla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LCE0751 Hrbáčková Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C LCE0903 Hrdý Patrik Michael 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LCE0602 Káňa Jindřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LCE0604 Křapa Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LCE1313 Macka Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C LCE8110 Macka Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N LCE1112 Macka Sebastián 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C LCE8560 Macková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LCE0552 Mališková Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LCE0951 Mališková Libuše 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C LCE1111 Hubáček Marián 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C LCE8151 Hubáčková Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LCE0851 Hubáčková Sabina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C LCE6702 Piše Dušan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C LCE0551 Pišová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C LCE6118 Plášek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C LCE0854 Sedláčková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C LCE0701 Skýba Jakub Jan 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C LCE8103 Sláma Lumír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C LCE0502 Sláma Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C LCE8253 Slámová Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR LCE1253 Slámová Emílie Inka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LCE1051 Slámová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C LCE1001 Stacke Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C LCE0703 Stacke Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR LCE5551 Stackeová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N LCE1101 Trčka Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N LCE1053 Velichová Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C LCE0603 Veselka Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N LCE1054 Veselková Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C LCE5852 Vlažná Mirka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C LCE0955 Vyoralová Talma 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C LCE0956 Zrníková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 39 ks 2 550 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2550 Kč
LOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

free.lepus.cz, z.s.
Cholevova 35, Ostrava, 700 30
IČO: 26578051
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C LOV8750 Adamčíková Zdeňka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C LOV7600 Bochňák Zbyněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
MOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Ostrava
Jičínská 491/29, Výškovice, Ostrava, 700 30
IČO: 44938675
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C MOV6901 Berger Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N MOV1002 Berger Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C MOV0656 Burešová Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C MOV0654 Čudková Kristýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P MOV0103 Dorčák Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR MOV0801 Dorčák Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C MOV6951 Dorčáková Pavlína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C MOV0301 Fajkoš Lubomír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C MOV0502 Grygar Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C MOV7753 Grygarová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR MOV1051 Horáčková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C MOV7750 Horáčková Vladimíra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C MOV7352 Hulenková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C MOV4901 Chylík Pavol 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C MOV0604 Kawka Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C MOV0901 Kostka Artur 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MOV1400 Kostka Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C MOV6102 Maceček Otakar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C MOV0551 Matoušková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C MOV0700 Menzel Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N MOV0902 Mihalka Alexandr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR MOV1300 Panna Matyáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C MOV7752 Pannová Vendula 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C MOV0650 Pavlová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C MOV7451 Pavlová Libuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C MOV4803 Rokosz Bohumil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C MOV6351 Rokoszová Jaroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C MOV5601 Slivečka Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C MOV7202 Svěchota Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C MOV0751 Štětínská Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C MOV7104 Štětínský Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C MOV0605 Tobola Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H70C MOV4102 Vávra Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C MOV0600 Vojvodík Eduard 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C MOV7400 Vojvodík Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C MOV0503 Zádrapa Marian Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 36 ks 2 700 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 2 700 Kč
ZZZcelkem 2 700 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2700 Kč
ODR
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Odry
Smetanova 2, Odry, 742 35
IČO: 60798068
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ODR7101 Rigó Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P ODR6100 Šauman Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
OOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C OOL5707 Zdráhal Robert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C OOL8801 Zdráhal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 400 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 400 Kč
ZZZcelkem 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
OOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Tělovýchovná jednota Opava, z.s.
Kolofíkovo nábřeží 2257/52, Kateřinky, 747 05 Opava, Opava, 747 05
IČO: 00495948
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOP6100 Lecián Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P OOP7453 Leciánová Vanda 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C OOP4401 Nosek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
OTK
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
Sportovní areál TJ Jiskra 1297, Otrokovice, 765 02
IČO: 18152805
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OTK7200 Klíma Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C OTK7251 Klímová Barbora 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N OTK0950 Klímová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C OTK5850 Krajčová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P OTK7151 Králová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C OTK6910 Kunz Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C OTK5300 Polínek Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C OTK6800 Riessler Otto 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C OTK4601 Šidla Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C OTK4001 Šidla Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T OTK7202 Šiška Oto 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 1 050 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 950 Kč
ZZZcelkem 950 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1050 Kč
PTE
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Sokol Ptení
Ptení 159, Ptení, 798 43
IČO: 47920181
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C PTE9474 Vítková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P PTE6952 Vítková Miroslava 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
SFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

O-RUNNAŘI Beskydy, z.s.
Erbenova 397, Frýdek-Místek, 738 01
IČO: 07409460
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C SFM7201 Bernatík Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C SFM9801 Bernatík Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C SFM7151 Bernatíková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SFM0600 David Vladimír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P SFM7651 Davidová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C SFM0252 Davidová Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SFM5750 Chodurová Milena 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
D18C SFM0150 Janýšková Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SFM1251 Klose Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C SFM7351 Klose Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SFM8303 Koťátko Aleš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SFM1001 Létal Hynek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SFM8202 Létal Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SFM0901 Létal Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N SFM1250 Létalová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SFM1450 Létalová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SFM1100 Palarčík Kryštof 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C SFM7850 Palarčíková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SFM8201 Šatánek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SFM7400 Urbánek Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SFM7650 Urbánková Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C SFM0250 Urbánková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 22 ks 1 950 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 1 750 Kč
ZZZcelkem 1 750 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1950 Kč
SIT
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

OK SILESIA z. s.
Na Kopci 1285, Třinec, 739 61
IČO: 07973926
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C SIT0501 Bíčánek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SIT7703 Bíčánek Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C SIT7551 Bíčánková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C SIT0502 Byrtus Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SIT7702 Byrtus Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SIT0851 Byrtusová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C SIT0401 Kovařík Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 550 Kč
ZZZcelkem 550 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 550 Kč
SKM
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P SKM7351 Blank Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SKM0800 Buksa Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C SKM0850 Buksová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C SKM0552 Coufalová Aneta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR SKMyyyy Kunovská Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SKM8700 Lachendro Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SKM0801 Mlčoch Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SKM0700 Pěček Jakub 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N SKM0900 Rose Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C SKM7701 Rytíř Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SKM7325 Rytíř Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR SKM1150 Rytířová Denisa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P SKM76xx Rytířová Silvie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N SKM0950 Skopalová Alexandra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P SKMxxxx Skopalová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C SKM7000 Vlček Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C SKM0400 Zácha David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.05.2019 1 200 Kč
ZZZcelkem 1 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1300 Kč
SOP
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Slezan Opava
Boženy Němcové 20, Opava, 746 01
IČO: 42869196
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C SOP5801 Moravec Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SOP0052 Šípová Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C SOP5702 Vašek Rudolf 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C SOP5601 Volný Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 400 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.05.2019 400 Kč
ZZZcelkem 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
SSU
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SSU4302 Ostřanský Josef 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
SVS
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Orientklub Vsetín
Sychrov, Bratří Hlaviců 100/5, Vsetín, 755 01
IČO: 44740590
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P SVS7401 Koňařík Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SVS0200 Koňařík Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
TRI
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
Tyršova 214, Staré Město, Třinec, 739 61
IČO: 45235538
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C TRI0901 Bruk Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C TRI0900 Bruk Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P TRI7150 Bruková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C TRI0450 Bruková Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TRI0505 Cieslar Michael 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TRI0953 Cymorková Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TRI0503 Damek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TRI0200 Haltof Marek 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
P TRI7400 Haltof Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P TRI7050 Haltofová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C TRI0451 Haltofová Romana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C TRI0851 Kaufmanová Šárka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TRI0956 Kawuloková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TRI0506 Kirschner Damian 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C TRI0551 Kolarczyková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C TRI0550 Krčková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TRI0706 Krupa Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C TRI0902 Mokrosz Mateusz 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TRI1200 Mokrosz Tomasz 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C TRI0401 Mrózek Paweł 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TRI1201 Myslivec Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H70C TRI3700 Opletal Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TRI0604 Ryška Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TRI1250 Ryšková Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TRI0501 Sikora Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C TRI0302 Sliž Rostislav 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
P TRI7751 Tuharská Aneta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C TRI7702 Tuharský Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TRI0701 Tuharský Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P TRI8006 Walaski Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TRI1400 Walaski Vítek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TRI1004 Zielina Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 2 400 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 2 400 Kč
ZZZcelkem 2 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2400 Kč
TZL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s.
Hradská 854, Zlín, 760 01
IČO: 49157566
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C TZL0453 Březinová Zuzana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C TZL6263 Cetkovská Alena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0816 Čuda Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TZL0751 Entová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N TZL1004 Fišer Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TZL0851 Fišerová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N TZL0958 Gogelová Martina 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C TZL5601 Háj Bohumil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C TZL6051 Hájová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0806 Hozík Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TZL0604 Huleja Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0815 Jahudka Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C TZL0203 Kundrata Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0700 Kundrata Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C TZL0950 Kundratová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C TZL7350 Kundratová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C TZL0900 Kusák Alexander 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C TZL6502 Kusák Ivan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C TZL0651 Kusáková Valentýna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TZL0858 Lázničková Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C TZL6751 Lázničková Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0814 Linhart Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0813 Linhart Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TZL0756 Lorencová Anna 2 50 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C TZL1005 Mašláň Prokop 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C TZL0955 Mašláňová Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C TZL0503 Němec Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0805 Němec Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C TZL7401 Novosad Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C TZL0952 Novosadová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL8001 Novotný Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TZL0507 Palas Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL8503 Pavlas Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C TZL1000 Pekárek David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL7007 Pekárek Evžen 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TZL0502 Pekárek Tobias 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C TZL7653 Pekárková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0800 Pernička Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C TZL7336 Pernička Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TZL0602 Pernička Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C TZL0850 Perničková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0708 Petrla Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL6915 Podmolík Tomáš 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
D21C TZL7155 Podmolíková Dagmar 2 100 Kč 200 Kč 0 Kč
D12C TZL0752 Poslušná Jitka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N TZL1051 Poslušná Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C TZL0954 Pozlovská Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0807 Přibík Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C TZL0953 Růžičková Žofie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL5402 Slováček Rudolf 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C TZL8002 Slováček Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C TZL8181 Slováčková Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0801 Solař Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C TZL1003 Solař Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C TZL6345 Strakoš Bohumil 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TZL0601 Strakoš Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR TZL1200 Šidla Dalibor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C TZL6808 Šidla Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C TZL4801 Šmakal Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C TZL5702 Štípek Rostislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C TZL0257 Šuráňová Pavlína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D18C TZL0253 Tichá Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C TZL0812 Trávníček Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0705 Truneček Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C TZL0710 Valla Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H70C TZL3125 Valla Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C TZL0505 Vaněk Bořek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C TZL7701 Vintr Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
T TZL8653 Vintrová Alžběta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 69 ks 5 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.05.2019 4 650 Kč
ZZZcelkem 4 650 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5150 Kč
UOL
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C UOL7100 Horký Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
VIC
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

OB Vizovice z.s.
3. května 1280, Vizovice, 763 12
IČO: 26579596
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C VIC6808 Gola Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C VIC0606 Hala Jaromír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
T VIC7601 Hala Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C VIC9101 Jurčák Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C VIC5902 Kršák Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C VIC9090 Jurčáková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR VIC1401 Kubíček Ota 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C VIC7801 Kubíček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C VIC0952 Kubíčková Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C VIC9898 Kůstková Daniela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C VIC9959 Slovenčíková Eliška 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C VIC7700 Vlček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VIC0713 Vlček Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C VIC0951 Vlčková Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 150 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1150 Kč
VRB
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Husova 538, Vrbno pod Pradědem, 793 26
IČO: 47656409
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C VRB0777 Malá Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB1100 Malý David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C VRB0414 Malý Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
ZLH
Příloha k vyúčtování
Závod: Oblastní žebříček - 18.05.2019 - KVS
Pořadatel:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Plátce:

TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65C ZLH4850 Novotná Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C ZLH4800 Novotný Stanislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč