Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
ARCHIV
VS: 91026
999
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C 0030006 Holub Ivan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C 0030001 Holub Mikuláš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR 0030002 Holubová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 0030004 Holubová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR 0030003 Holubová Pavlína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P 0060001 Jonáš Marek 1 80 Kč 80 Kč 20 Kč
H55C 0010001 Roubalík Radovan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C 0010002 Roubalíková Iva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P 0040001 Sekaninová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 20 Kč
P 0030005 Sovišová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
P 0050001 Veselý Martin 1 80 Kč 80 Kč 20 Kč
HDR 0060002 Vilík Jonáš 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H35C 0020001 Ženčák Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C 0020002 Ženčáková Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 050 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Neregistrovaní
VS: 90003
NNN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR NNNXXXX Možná Veronika 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 20 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 70 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
VS: 0801
AOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C AOP7700 Bencúr Juraj 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C AOP0600 Borunský Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C AOP7402 Borunský Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C AOP6602 Cetl Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P AOP7550 Cetlová Helena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C AOP0752 Cetlová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P AOP7602 Gallo Marek 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C AOP7951 Gallo Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0652 Gallo Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C AOP0802 Gallo Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C AOP7251 Kašparová Šárka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C AOP0452 Klechová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C AOP0201 Kostka Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C AOP0901 Kovalčík Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C AOP5301 Krmášek Bohdan 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C AOP7252 Pachmannová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C AOP0551 Pachmannová Katka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C AOP6301 Peřinka Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D65C AOP5451 Řezníková Renáta 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C AOP9501 Sklenář Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 2 010 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.05.2019 1 790 Kč
ZZZcelkem 1 790 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2010 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
VS: 0722
ASU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D65C ASU5050 Čadilová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C ASU0546 Kobylka David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P ASU6749 Kobylka Roman 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C ASU0746 Král Ondřej 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
H45C ASU6849 Pavlík Radek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C ASU0698 Pazderníková Zdeňka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR ASU1010 Sekanina Marek 1 50 Kč 50 Kč 20 Kč
H12C ASU0745 Sekanina Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D65C ASU5350 Štáblová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 715 Kč 20 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 735 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
Budečská 2, Ostrava 1, 701 37
IČO: 42767776
VS: 0804
BOV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C BOV5001 Miřijovský Přemysl 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H55C BOV4403 Vlach Oldřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.05.2019 80 Kč
ZZZcelkem 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
KČT-OB Holešov
Tyršova 1479, Holešov, 769 01
IČO: 72077425
VS: 1004
HLV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C HLV4801 Peška Antonín 2 80 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Horní Benešov, zapsaný spolek
U Stadionu 576, Horní Benešov, 793 12
IČO: 47655879
VS: 0807
HOB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P HOB0001 Hanuš Jaroslav 2 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70C HOB4601 Kašpar Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H70C HOB4701 Klech Josef 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HDR HOB1101 Kratochvíl David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C HOB7001 Kratochvíl Karel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P HOB5655 Krumpholcová Jarmila 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H35C HOB7101 Kulíšek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P HOB5551 Ledabylová Alena 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 650 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 650 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
VS: 0905
JPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C JPV7202 Hýbl Dušan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C JPV0952 Hýblová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C JPV7474 Hýblová Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C JPV0900 Chmelář Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C JPV7501 Chmelář Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C JPV0102 Chmelář Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C JPV6217 Chmelař Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C JPV0333 Chmelář Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C JPV7650 Chmelářová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C JPV8201 Otrusina Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C JPV7404 Přikryl Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C JPV0653 Přikrylová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C JPV0652 Přikrylová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C JPV7979 Přikrylová Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C JPV0202 Štorek David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C JPV0505 Štorek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C JPV6505 Štorek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C JPV6556 Štorková Simona 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C JPV6363 Vavrečková Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 650 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.05.2019 1 650 Kč
ZZZcelkem 1 650 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1650 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
VS: 0906
KON
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KON0404 Beneš Jindřich 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C KON7575 Benešová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KON8215 Ebner Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR KON1171 Ebnerová Alena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KON8277 Ebnerová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N KON1022 Rozsíval Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KON0760 Rozsívalová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KON8063 Rozsívalová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KON5887 Smičková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KON7521 Škrabal Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P KON7676 Škrabalová Eva 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 12 ks 1 030 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.05.2019 1 030 Kč
ZZZcelkem 1 030 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1030 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Lokomotiva Krnov z.s.
Bruntálská 59, Krnov, 794 01
IČO: 00575488
VS: 0907
KRN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C KRN0703 Benedik Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KRN0801 Edelsberger Adam Kryštof 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KRN0606 Herman Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KRN0951 Hermanová Berbora 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
D55C KRN5950 Holinková Milada 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C KRN5401 Hrouza Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C KRN0300 Jurčík Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N KRN0903 Keprt Dominil 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KRN0850 Kotasová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KRN7753 Kozlíková Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N KRN0904 Kutálek Lubomír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KRN1150 Kutálková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HD10N KRN0900 Matela Lumír 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KRN0802 Mička Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KRN0705 Ranostaj Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C KRN8505 Rychlý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C KRN0751 Staškrabová Lucie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C KRN5601 Strohalm Petr 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
HDR KRN8103 Strohalm Petr 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C KRN5651 Strohalmová Milena 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
D14C KRN0653 Šlebodová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KRN0601 Špok Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P KRN0106 Švec František 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C KRN0353 Švihelová Viktorie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KRN0704 Veliký Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C KRN6804 Zavřel Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2 005 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.05.2019 2 005 Kč
ZZZcelkem 2 005 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2005 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
VS: 0908
KSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C KSU0111 Babišta Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KSU7601 Hecl Miloš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P KSU7550 Heclová Jana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C KSU1020 Jäckel Maxmilián 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU1220 Jäckel Vilém 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0828 Juřina Marek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C KSUXXX2 Juřinová Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSUXXX1 Juřinová Radka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KSU7700 Kočandrle Jaroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C KSU0550 Konečná Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU1111 Mátl Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0909 Mátl Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C KSU6844 Mátl Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C KSU7777 Mátlová Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0701 Miča Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7901 Míča Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0700 Mlček Vincenc 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C KSU7383 Mlčková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C KSU0565 Müllerová Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C KSU0600 Ondráček Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0950 Paloncý Adéla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7878 Paloncý Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KSU6349 Paloncý Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C KSU0333 Patterman Prokop 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C KSU7503 Pavelka Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0818 Polášek Filip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0402 Polášek Vít 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7171 Polášková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C KSU8691 Rajnošek Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR KSU7849 Růžička Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU0901 Růžička Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7793 Smolíková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C KSU0929 Sovadina Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H10C KSU1001 Sovadina Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H16C KSU0306 Stryk Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C KSU0105 Šafář Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C KSU0494 Šánová Julie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C KSU7501 Štábl Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C KSU0959 Tomanková Alice 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C KSU7504 Videcký Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N KSU1121 Vlček Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 67 ks 5 130 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
24.05.2019 5 130 Kč
ZZZcelkem 5 130 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5130 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Ostrava
Jičínská 491/29, Výškovice, Ostrava, 700 30
IČO: 44938675
VS: 0810
MOV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C MOV7501 Brychlec Lukáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C MOV6701 Holec Honza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C MOV8551 Brychlecová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.05.2019 300 Kč
ZZZcelkem 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Odry
Smetanova 2, Odry, 742 35
IČO: 60798068
VS: 0811
ODR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ODR7101 Rigó Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P ODR6100 Šauman Petr 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 180 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 180 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
VS: 0924
OOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C OOL6300 Světnický Alexandr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C OOL5707 Zdráhal Robert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C OOL8801 Zdráhal Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 500 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.05.2019 500 Kč
ZZZcelkem 500 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 500 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
VS: 0910
PLU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C PLU0500 Černoch Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C PLU0351 Černochová Michaela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C PLU0452 Janečková Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P PLU8101 Lutera Michal 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H10C PLU1001 Lutera Oliver 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P PLU7878 Luterová Kristýna 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C PLU1051 Luterová Laura 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D16C PLU0350 Němečková Kateřina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C PLU0804 Novotný Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C PLU7901 Novotný Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C PLU0501 Otruba František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C PLU0577 Otrubová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C PLU7852 Otrubová Johana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C PLU0888 Otrubová Karolína 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C PLU0854 Slezáková Vendula 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H14C PLU0600 Soldán Robin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 210 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1210 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Sokol Ptení
Ptení 159, Ptení, 798 43
IČO: 47920181
VS: 0912
PTE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C PTE9474 Vítková Lucie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
VS: 0913
SBR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C SBR8750 Czaschová Emílie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SBR6150 Czaschová Irena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C SBR4501 Dospíšil Jaroslav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C SBR8050 Good Ludmila 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C SBR0450 Haluzová Štěpánka 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H35C SBR7600 Holý Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C SBR0802 Holý Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C SBR4801 Toman Stanislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 960 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.05.2019 850 Kč
ZZZcelkem 850 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 960 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Slezan Opava
Boženy Němcové 20, Opava, 746 01
IČO: 42869196
VS: 0814
SOP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SOP4851 Suchánková Libuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.05.2019 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
VS: 0914
SSU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H14C SSU0505 Hejtmánek Štěpán 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C SSU6091 Králová Zdenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C SSU0901 Pánek Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C SSU0702 Pánek Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H18C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C SSU7401 Seidenglanz Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P SSU0650 Seidenglanzová Johana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
HD10N SSU1150 Tichá Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C SSU6301 Valenta Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C SSU07XX Vavříková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 830 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.05.2019 830 Kč
ZZZcelkem 830 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 830 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
VS: 0915
STE
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR STE1201 Binar Vít 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0750 Fendrychová Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 2 100 Kč 150 Kč 0 Kč
H35C STE7102 Janků Marek 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C STE0404 Janků Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N STE1150 Janků Michala 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C STE7251 Janků Renata 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STE1101 Kotrle David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STE0652 Kotrle Sylvia 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C STE0854 Kubálková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE7602 Kučera Martin 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D12C STE0853 Kučerová Klaudie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7556 Lubrichová Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C STE0451 Lubrichová Veronika 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H14C STE0500 Maťátko Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7159 Maťátková Marcela 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C STE0909 Matoušek Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C STE7951 Matoušková Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0751 Matoušková Johana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C STE7103 Mikoška Eman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0807 Mikoška Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D45C STE7150 Mikošková Iveta 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C STE0552 Mikošková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE9750 Mikošková Tereza 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C STE0705 Penka Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STE0955 Penková Amálie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STE0551 Pospíšilová Stella 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE7505 Pudel Jarda 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE7200 Silnoušek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE9411 Skoupý Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P STE6451 Smolková Dagmar 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D18C STE0250 Smolková Sabina 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0800 Světnický Antonín 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE0204 Světnický František 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR STE1500 Tomášek David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR STE1202 Tomášek Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE8000 Tomášek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C STE5701 Václavek Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0752 Vaculová Ester 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE7800 Venus Ctibor 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C STE0554 Venusová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N STE0908 Zatloukal Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C STE0650 Zatloukalová Julie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P STE8150 Zatloukalová Marika 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 50 ks 3 850 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3850 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, z.s.
Krejčího 440, Vrbno pod Pradědem, 79326
IČO: 48806994
VS: 0930
TVR
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C TVR6200 Labudík Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C TVR5000 Pospíšil Karel 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H14C TVR0500 Slavík Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C TVR6800 Slavík Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C TVR7350 Slavíková Lenka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C TVR7600 Stibor Zbyněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR TVR7650 Stiborová Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 580 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 580 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s.
Hradská 854, Zlín, 760 01
IČO: 49157566
VS: 1013
TZL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TZL5402 Slováček Rudolf 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
VS: 0917
UOL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C UOL5402 Bednář Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C UOL0452 Binarová Adéla 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H70C UOL4602 Gottfried Jan 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D35C UOL7051 Horčičková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H12C UOL0700 Janeček Jáchym 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D12C UOL0753 Jílková Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C UOL6953 Kotrlová Gita 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D55C UOL5651 Künstlerová Milada 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N UOL1051 Kvášová Kateřina 2 50 Kč 75 Kč 0 Kč
H55C UOL5301 Navrátil Antonín 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C UOL0951 Paulíčková Adela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C UOL7851 Paulíčková Barbara 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H45C UOL6501 Pernica Jiří 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C UOL0353 Procházková Sára 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H16C UOL0301 Rajman Filip 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C UOL0701 Robenek Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N UOL1000 Staroštík Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR UOL1350 Staroštíková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P UOL8250 Staroštíková Zuzana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C UOL6503 Šimek Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C UOL0104 Šimek Štěpán 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C UOL5852 Špacírová Danuše 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H70C UOL4201 Šubrt Zdeněk 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
D10C UOL0950 Veselá Klára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H21C UOL8000 Zbíral Robert 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C UOL1151 Zbíralová Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 52 ks 4 295 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
23.05.2019 4 295 Kč
ZZZcelkem 4 295 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4295 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
Husova 538, Vrbno pod Pradědem, 793 26
IČO: 47656409
VS: 0818
VRB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D16C VRB0474 Hradilová Anna 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRB0802 Kopecký Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB0950 Kovačíková Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRB6250 Kratschmerová Jitka 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
H21C VRB9606 Matuš Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D16C VRB0353 Matušová Vendula 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C VRB0809 Smetana Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB0900 Škařupová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
HDR VRB0818 Tomčík Šimon 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
D14C VRB0555 Tomčíková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
P VRB7879 Tomčíková Hana 1 80 Kč 80 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 760 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 760 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
VS: 0918
ZLH
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N ZLH1100 Mrkvica Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
H12C ZLH0800 Mrkvica Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 25.05.2019 - ZLH
Pořadatel:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
ČÚ: 2000357631/2010
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
VS: 0919
ZPV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C ZPV6666 Jarošová Petra 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč