HOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ Jiskra Hořice, z.s.
Erbenova 1081, Hořice, 508 01
IČO: 44477198
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T HOR0050 Rückerová Šárka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
KUL
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Klub orientačního běhu Ústí nad Labem
Strážky 54, Ústí nad Labem, 403 40
IČO: 05059810
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T KUL8150 Budilová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T KUL6900 Jareš Daniel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T LPU7156 Pipková Táňa 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T LPU7715 Vodička Oldřich 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
LTU
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Národní 199, Trutnov, 541 01
IČO: 47462965
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T LTU7851 Komárková Lucie 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T LTU6952 Lazáková Šárka 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T LTU7350 Licková Dana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
SHK
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Nad Rybníky 2053/4, Hradec Králové, 500 08
IČO: 03288978
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SHK7300 Kolář Viktor 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SHK7350 Kroniková Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SHK7704 Slovák Miroslav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
SJC
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

SPORTCENTRUM Jičín, z.s.
Brada 7, Jičín, 506 01
IČO: 44479280
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SJC8002 Šnokhous Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
SNA
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

TJ Start Náchod, o.s.
Raisova 615, Náchod, 547 01
IČO: 15046010
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SNA7105 Doucha Jiří 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SNA7201 Sokolář Zdeněk 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SNA7601 Sychrovský Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
SRK
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Sportovní oddíl OB Spartak Rychnov nad Kněžnou, z. s.
U Stadionu 1413, Rychnov nad Kněžnou, 516 01
IČO: 48613291
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T SRK9509 Ptáček Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SRK9904 Šabata Milan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T SRK7501 Šklíba Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
STH
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Sportovní klub Studenec, z.s.
Studenec 291, Studenec, 512 33
IČO: 15043991
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T STH5501 Junek Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T STH7351 Junková Kateřina 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
VAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

OB Vamberk, z.s.
Husovo náměstí 1, Vamberk, 517 54
IČO: 60883073
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VAM7601 Koblic Jan 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T VAM7651 Koblicová Milena 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
VRL
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Tělovýchovná jednota Spartak Vrchlabí, z. s.
Tyršova 783, Vrchlabí, 543 01
IČO: 00527637
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VRL7601 Kutlvašr Ruda 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
VTA
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

SC vebr-sport, z.s.
Ústrašická 287, Planá nad Lužnicí, 391 11
IČO: 22769536
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T VTA7202 Deim Karel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T VTA6951 Hudečková Helena 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T VTA7301 Ruda Petr 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč
ZAM
Příloha k vyúčtování
Závod: Školení trenérů 3. třídy - 15.02.2019 - VCO
Pořadatel:



IČO:
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Žamberk
Tyršova 534, Žamberk, 564 01
IČO: 61239666
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
T ZAM7401 Kunt Stanislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
T ZAM8251 Venclová Veronika 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč