999
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

ARCHIV
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21N 0030001 Červinka Mário 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21N 0010003 Formánková Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0130001 Hasek Matej 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21N 0020002 Hornová Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21N 0010001 Klíma Kamil 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0090001 Kořenová Jana 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
H21N 0060001 Kubánek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0050002 Kulda Hroch Julia 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0040001 Kulda Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T 0100001 Palasová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21N 0020001 Pangrácová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21N 0010002 Pangrácová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C 0140001 Papež Martin 2 120 Kč 120 Kč 40 Kč
HDR 0140002 Papež Vítek 2 60 Kč 60 Kč 40 Kč
T 0110001 Pernička Michal 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
HD10N 0110002 Perničková Dita 1 60 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0070002 Pokluda Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0070001 Pokluda Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21N 0020005 Procházka Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21N 0020006 Semerád Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0120001 Smola Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P 0120002 Smolová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21N 0020004 Spilka Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0050001 Stráníková Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21N 0020003 Vaňková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21N 0040002 Zbožínek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 2 880 Kč 160 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3040 Kč
AKE
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Klub orientačného behu ATU Košice
Watsonova 1912/4A, Košice, 040 01
IČO:
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H20C AKE0100 Kurák Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
ASU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C ASU6199 Davi Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
BFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek, z.s.
Nad Potokem 2047, Frýdek Místek, 738 01
IČO: 26532689
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C BFM6701 Svoboda Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
BOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

TJ Baník Ostrava OKD, o.s.
Budečská 2, Ostrava 1, 701 37
IČO: 42767776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C BOV4802 Sikora Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
GIG
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

GIGANT Orienteering, z. s.
Zádveřice 210, Vizovice, 763 12
IČO: 22717536
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C GIG7502 Fišer Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C GIG7750 Linhartová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
HAV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Orientační běh Havířov, z.s.
Dělnická 1177/25, Havířov-Město, 736 01
IČO: 44938403
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C HAV6301 Sochor Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C HAV6250 Sochorová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
HLV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

KČT-OB Holešov
Tyršova 1479, Holešov, 769 01
IČO: 72077425
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C HLV4801 Peška Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C HLV6404 Sedláček Jaroslav 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H10C HLV1000 Sedláček Matěj 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D35C HLV7060 Sedláčková Jana 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 570 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 570 Kč
JZL
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

TJ Jižní svahy Zlín
Česká 4759, Zlín, 760 05
IČO: 46277331
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C JZL5201 Chromčák František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C JZL5450 Chromčáková Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D20C JZL0051 Kundratová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 360 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 360 Kč
KVS
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

SKOB Kobra Vsetín, z.s.
Vladimír Maliňák, Dolní Jasénka 776, Vsetín, 755 01
IČO: 68898274
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C KVS6501 Černík Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KVS7400 Furmánek Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KVS1005 Halata Šebestián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR KVS1252 Halatová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C KVS5301 Hrbas Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KVS6200 Janků Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KVS7450 Janků Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KVS9552 Křupková Eva 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C KVS9000 Mrázek Petr 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C KVS9551 Mrázková Veronika 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C KVS8550 Muchová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P KVS0710 Pavlica Bedřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KVS7501 Pavlica Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KVS7360 Pavlicová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KVS7351 Sedláčková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N KVS1250 Štěpánková Adéla 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C KVS0952 Štěpánková Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C KVS0600 Švestka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C KVS7301 Švestka Vítězslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C KVS5651 Trávníčková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 20 ks 2 280 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2280 Kč
LCE
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

TJ Slovan Luhačovice, spolek
Masarykova 228, Luhačovice, 763 26
IČO: 46308032
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C LCE8803 Cahel Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C LCE5451 Cahlová Slávka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C LCE9803 Černocký Libor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR LCE1601 Dékány Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P LCE0253 Dufková Renata 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C LCE6461 Ferdusová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C LCE0501 Hrbáček Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C LCE7702 Hrbáček Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8152 Hrbáčková Karla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0751 Hrbáčková Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE6127 Hubáček Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1111 Hubáček Marián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C LCE6569 Hubáčková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8151 Hubáčková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C LCE0851 Hubáčková Sabina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0256 Končáková Alžběta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C LCE0805 Krajča Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N LCE1313 Macka Matyáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C LCE1112 Macka Sebastián 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C LCE0901 Mudrák Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE6701 Mudrák Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C LCE0601 Mudrák Šimon 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C LCE0352 Mudráková Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C LCE0254 Nevěřilová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C LCE0551 Pišová Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C LCE0251 Pišová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C LCE0854 Sedláčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE8103 Sláma Lumír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C LCE0502 Sláma Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C LCE8253 Slámová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N LCE1253 Slámová Emílie Inka 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C LCE1051 Slámová Julie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C LCE6351 Slezáková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1001 Stacke Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LCE0703 Stacke Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR LCE1251 Stacke Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C LCE5551 Stackeová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C LCE1113 Škoda František 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C LCE0704 Šmelík Daniel 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C LCE6603 Šmelík Juraj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C LCE6413 Vavrys Petr 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D35C LCE6359 Vavrysová Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C LCE8751 Vlažná Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C LCE5852 Vlažná Mirka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C LCE8901 Vlažný Jan 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D12C LCE0955 Vyoralová Talma 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C LCE7708 Zicha Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 47 ks 4 680 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 4680 Kč
LPU
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

OK Lokomotiva Pardubice, spolek
Palackého třída 2547, Pardubice, 530 02
IČO: 26606747
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C LPU9001 Hovorka Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
MOV
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Ostrava
Jičínská 491/29, Výškovice, Ostrava, 700 30
IČO: 44938675
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C MOV7202 Svěchota Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C MOV7000 Vavřík René 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C MOV0004 Vavřík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 360 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 360 Kč
OTK
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

TJ Jiskra Otrokovice, z.s.
Sportovní areál TJ Jiskra 1297, Otrokovice, 765 02
IČO: 18152805
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P OTK7200 Klíma Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C OTK7251 Klímová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C OTK0950 Klímová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C OTK9901 Müller Tomáš 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D10C OTK1050 Pohořalá Kristýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C OTK7500 Pohořalý Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C OTK5250 Volencová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 780 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 780 Kč
PZR
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s.
Brněnská 717/23, Žďár nad Sázavou, 591 01
IČO: 43379621
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PZR4800 Kříž Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C PZR5051 Křížová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
RBK
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

SK Radioklub Blansko, z.s.
Vrchlického 1a, Blansko, 678 01
IČO: 68685963
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C RBK9252 Mazalová Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
SKM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR SKMyy07 Buček Radek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMxxx5 Buksa Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SKM0850 Buksová Karolína 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SKMxxxx Buksová Simona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P SKMxxx1 Buksová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N SKMxx03 Černoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P SKMxx01 Černochová Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SKM1000 Dittrich Matouš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMyy03 Hanáková Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N SKM0951 Kolaříková Erika 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SKMxx02 Kuchařová Hana 1 120 Kč 120 Kč 40 Kč
HDR SKMyy09 Kunovská Klaudie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SKMxx04 Mičíková Lada 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SKM0801 Mlčoch Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMyy06 Navrátil Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C SKM0550 Ošmerová Tereza 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C SKM0700 Pěček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C SKM1100 Pěček Tobiáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKM15xx Pěčková Natálie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMyy02 Posolda Filip 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMyy01 Posolda Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C SKM0900 Rose Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKM1350 Rytířová Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKM1150 Rytířová Denisa 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKM1151 Rytířová Michaela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C SKM0950 Skopalová Alexandra 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMyy05 Stachoň Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMxxx4 Wiedermann Marek 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR SKMxxx3 Wiedermann Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
P SKMxxx2 Wiedermannová Dita 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C SKM0400 Zácha David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 31 ks 2 340 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2420 Kč
SVS
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Orientklub Vsetín
Sychrov, Bratří Hlaviců 100/5, Vsetín, 755 01
IČO: 44740590
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR SVS1300 Bouzek David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C SVS7901 Bouzek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8151 Bouzková Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C SVS8751 Maliňáková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 420 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 420 Kč
TTR
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Oddíl orientačního běhu Třebíč, z. s.
J. Suka 22, Třebíč, 674 01
IČO: 68687257
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C TTR6202 Sysel Svatobor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TTR6151 Syslová Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč
TZL
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Zlín, z.s.
Hradská 854, Zlín, 760 01
IČO: 49157566
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H18C TZL0202 Bartík Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL7351 Batani Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C TZL0551 Batani Valentina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZLxx01 Brucháček Jan 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
HDR TZLxx02 Brucháček Matěj 1 60 Kč 60 Kč 40 Kč
P TZLxx03 Brucháčková Markét 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C TZL0453 Březinová Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0606 Čepický Šimon 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H35C TZL6835 Černoch Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0816 Čuda Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C TZL0401 Eichler Vítek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0751 Entová Kateřina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1004 Fišer Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0851 Fišerová Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C TZL0407 Graubner Tadeáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C TZL6051 Hájová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL7803 Honner Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TZL1302 Honner Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H10C TZL1001 Honner Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D65C TZL5254 Horynová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0806 Hozík Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0604 Huleja Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C TZL0403 Hustý Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0903 Hustý Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7352 Chovancová Jana 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C TZL9754 Chovancová Zuzana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL11xx Jahudka Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0815 Jahudka Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL5102 Jelínek Vít 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL5757 Jelínková Dagmar 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL9453 Jeřábková Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL9308 Kašpar Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0956 Klimešová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0455 Klimešová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1006 Koč Juraj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7550 Kočová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0255 Kočová Halina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6351 Koláriková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0853 Kopečková Viktorie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C TZL09yy Korčáková Laura 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D10C TZL1050 Kořenová Hana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TZL1250 Kořenová Helena 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C TZL0757 Kovalčíková Nela 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR TZL1515 Krejčík Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL5704 Krejčík Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL9252 Krejčíková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C TZL6262 Krejčíková Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C TZL0203 Kundrata Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0700 Kundrata Vít 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0950 Kundratová Eva 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D35C TZL7350 Kundratová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0900 Kusák Alexander 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6502 Kusák Ivan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C TZL0651 Kusáková Valentýna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H65C TZL3613 Láznička Alois 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0858 Lázničková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D45C TZL6751 Lázničková Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0814 Linhart Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0813 Linhart Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C TZL0756 Lorencová Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7801 Mašláň Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1005 Mašláň Prokop 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0955 Mašláňová Ema 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D21C TZL7979 Mašláňová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C TZL0552 Matochová Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0704 Mikláš Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0451 Mrkvičková Ema 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C TZL0051 Nešporová Alžběta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C TZL7652 Nešporová Barbora 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR TZL1150 Nešporová Viktorie Anna 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL7401 Novosad Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0404 Novosad Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C TZL0952 Novosadová Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D18C TZL0259 Olbortová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0507 Palas Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C TZL1052 Palasová Barbora 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0810 Pavlík Adam 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL1000 Pekárek David 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL7007 Pekárek Evžen 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0502 Pekárek Tobias 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL7653 Pekárková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C TZL0800 Pernička Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7336 Pernička Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0602 Pernička Václav 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0850 Perničková Karolína 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D12C TZL0954 Pozlovská Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D14C TZL0655 Přikrylová Martina 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0953 Růžičková Žofie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C TZL0959 Řezníčková Klára 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL6304 Schäfer Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0707 Sikora Jan 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C TZL0902 Slováček Ondřej 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
H21C TZL8002 Slováček Tomáš 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
D21C TZL8181 Slováčková Věra 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
HD10N TZL1111 Smola Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H21C TZL8131 Smola Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C TZL6345 Strakoš Bohumil 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0601 Strakoš Ondřej 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N TZL1200 Šidla Dalibor 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
HDR TZL1450 Šidlová Dorota 2 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H45C TZL5702 Štípek Rostislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C TZL0253 Tichá Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C TZL9951 Tichá Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0705 Truneček Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0711 Václavík Vojtěch 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C TZL0710 Valla Jakub 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H70C TZL3125 Valla Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TZL0505 Vaněk Bořek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C TZL0712 Vaňhara Lukáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D16C TZL0555 Vaňharová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL1300 Vintr Otakar 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C TZL7701 Vintr Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T TZL8653 Vintrová Alžběta 2 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C TZL6401 Vrubel Karel 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C TZL8808 Zbranek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C TZL09xx Zdráhal Matěj 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D55C TZL5954 Žaludková Miroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 117 ks 11 040 Kč 80 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 11120 Kč
VBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s.
Jana Babáka 1861/5, Brno, 612 00
IČO: 44990812
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč
VIC
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

OB Vizovice z.s.
3. května 1280, Vizovice, 763 12
IČO: 26579596
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C VIC7601 Hala Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C VIC0801 Hala Zdeněk 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H12C VIC0802 Křížka Martin 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HDR VIC1401 Kubíček Ota 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7801 Kubíček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C VIC0952 Kubíčková Lucie 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0850 Marková Michaela 2 60 Kč 90 Kč 0 Kč
D14C VIC0650 Rosíková Růžena Eliška 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H14C VIC0610 Špaňhel Petr 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0888 Špaňhelová Jana 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H16C VIC0411 Veselý Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C VIC0712 Veselý Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
H35C VIC7700 Vlček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C VIC0713 Vlček Tomáš 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
HD10N VIC1351 Vlčková Alžběta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
D12C VIC0951 Vlčková Markéta 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 230 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1230 Kč
ZBM
Příloha k vyúčtování
Závod: Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 - SKM
Pořadatel:

Klub orientačního běhu Směr Kroměříž, z.s.
Slov. nár. povstání 3988, Kroměříž, 767 01
IČO: 18189776
Plátce:

Sportovní klub Brno - Žabovřesky z.s.
Horákova 7, Brno, 616 00
IČO: 00214272
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N ZBM1212 Stachoň Štěpán 1 60 Kč 60 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 60 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 60 Kč