Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
ARCHIV
VS: 120991026
999
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D45C 0010003 Felklová Jarmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C 0040002 Hladiš Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C 0040001 Hladišová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P 0030001 Janeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D21C 0050001 Kotačková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0050002 Sajalová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR 0020001 Smékalová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C 0010001 Ženčák Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C 0010002 Ženčáková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 960 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P 0030001 Janeček Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C 0050001 Sajal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR 0050002 Sajalová Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 290 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1250 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Orientační Běh Opava, z.s.
Vojanova 31a, Opava, 746 01
IČO: 26534991
VS: 12090801
AOP
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C AOP7700 Bencúr Juraj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0950 Borunská Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C AOP0600 Borunský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0902 Cetl Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T AOP6602 Cetl Vladimír 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P AOP7550 Cetlová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0752 Cetlová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0801 Čech Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C AOP0652 Gallo Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0802 Gallo Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6501 Hadač Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C AOP0452 Klechová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C AOP0504 Klösel Samuel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0854 Klöslová Sofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0201 Kostka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C AOP0901 Kovalčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C AOP0751 Kovalčíková Alena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7252 Pachmannová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0551 Pachmannová Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7551 Pometlová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C AOP6702 Tesař Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR AOP1650 Tesařová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR AOP1451 Tesařová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0301 Valík Adam 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H21C AOP7101 Valík Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 29 ks 2 850 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C AOP0950 Borunská Alžběta 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C AOP0600 Borunský Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0902 Cetl Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6602 Cetl Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P AOP7550 Cetlová Helena 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D14C AOP0752 Cetlová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0801 Čech Viktor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C AOP0652 Gallo Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C AOP0802 Gallo Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C AOP6501 Hadač Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C AOP0452 Klechová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C AOP0504 Klösel Samuel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0854 Klöslová Sofie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP0201 Kostka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C AOP0901 Kovalčík Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C AOP7301 Kovalčík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C AOP0751 Kovalčíková Alena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0453 Kovalčíková Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7252 Pachmannová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C AOP0852 Pachmannová Iva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C AOP0551 Pachmannová Katka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7551 Pometlová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C AOP7052 Sedlářová Pavla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C AOP6702 Tesař Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR AOP1650 Tesařová Eva 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR AOP1451 Tesařová Lucie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 26 ks 2 450 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 2 550 Kč OB Opava 2550 Kč
08.09.2020 1 950 Kč OB Opava 1950 Kč
09.09.2020 620 Kč Orientační běh Opava 620 Kč
11.09.2020 180 Kč AOP 180 Kč
ZZZcelkem 5 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5300 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Magnus Orienteering z.s.
Tyršova 12, Šumperk, 787 01
IČO: 26676214
VS: 12090722
ASU
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ASU0799 Bartášková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ASU5050 Čadilová Alena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7599 Christodoulou Iva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0546 Kobylka David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P ASU6749 Kobylka Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C ASU7501 Kolek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU7102 Macek Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0748 Macek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU7798 Musilová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0747 Navrátil Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ASU9243 Ostřanský Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU6849 Pavlík Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C ASU0550 Pobucká Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C ASU1010 Sekanina Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0745 Sekanina Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ASU7750 Sekaninová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C ASU5600 Strachota Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU6099 Strachotová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0749 Šneider Kvido 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ASU7101 Šneider Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C ASU5350 Štáblová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0448 Štoudek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2 900 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C ASU7448 Bartášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ASU0799 Bartášková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ASU7848 Greschner Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P ASU0546 Kobylka David 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
P ASU6749 Kobylka Roman 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C ASU7501 Kolek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C ASU9271 Křečková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU7102 Macek Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ASU1249 Macek Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0748 Macek Vojtěch 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ASU7798 Musilová Jana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H35C ASU7449 Navrátil Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0747 Navrátil Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C ASU9243 Ostřanský Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C ASU6849 Pavlík Radek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C ASU0550 Pobucká Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C ASU1010 Sekanina Marek 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C ASU0745 Sekanina Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ASU7750 Sekaninová Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C ASU0749 Šneider Kvido 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C ASU7101 Šneider Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C ASU0398 Šneiderová Daniela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ASU7498 Šneiderová Lucie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C ASU0448 Štoudek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 2 470 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 5 370 Kč Marnus Orienteering 5370 Kč
ZZZcelkem 5 370 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5370 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ Sokol Čelechovice na Hané
U sokolovny 251, Čelechovice na Hané, 798 16
IČO: 71206451
VS: 12090902
CEL
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C CEL0400 Tomášek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C CEL6426 Tomášek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H20C CEL0100 Tomášek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 360 Kč CEL 360 Kč
ZZZcelkem 360 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 360 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Orientační klub Doksy, z.s.
Husova 767, Doksy, 472 01
IČO: 49864696
VS: 12090504
DOK
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C DOK7801 Kmínek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C DOK1100 Kmínek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C DOK1000 Kmínek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C DOK7850 Kmínková Michala 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 380 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 380 Kč Orientační klub Doks 380 Kč
ZZZcelkem 380 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 380 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Horní Benešov, zapsaný spolek
U Stadionu 576, Horní Benešov, 793 12
IČO: 47655879
VS: 12090807
HOB
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N HOB1101 Kratochvíl David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C HOB7001 Kratochvíl Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR HOB1651 Kratochvílová Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C HOB1101 Kratochvíl David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C HOB7001 Kratochvíl Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR HOB1651 Kratochvílová Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 260 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 520 Kč Kratochvíl Karel 520 Kč
ZZZcelkem 520 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 520 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
VS: 12090905
JPV
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C JPV0750 Balvanová Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPVXX01 Dolák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0550 Doláková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0950 Gottwaldová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV9912 Honkyš Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0952 Hýblová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV1001 Koutný Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV0907 Markovič Krištof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPV1150 Markovičová Ludmila 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JPV0850 Pinkavová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0551 Pinkavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C JPV0555 Plachá Aneta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C JPV1010 Plachý Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JPV0707 Plachý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0653 Přikrylová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0652 Přikrylová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C JPV0202 Štorek David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C JPV0505 Štorek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 18 ks 1 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D14C JPV0750 Balvanová Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR JPVXX01 Dolák Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0550 Doláková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C JPV9509 Fajkus Radim 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0950 Gottwaldová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C JPV9707 Honkyš Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C JPV0952 Hýblová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C JPV1001 Koutný Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C JPV0850 Pinkavová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C JPV0551 Pinkavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C JPV0555 Plachá Aneta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C JPV1010 Plachý Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C JPV0707 Plachý Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0653 Přikrylová Ivana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C JPV0652 Přikrylová Jana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C JPV0202 Štorek David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C JPV0505 Štorek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 17 ks 1 540 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 3100 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Klub orientačního běhu Konice
Tyršova 397, Konice, 798 52
IČO: 44053967
VS: 12090906
KON
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N KON0909 Beneš Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KON0404 Beneš Jindřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KON9915 Beneš Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KON0757 Benešová Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C KON7575 Benešová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON8755 Čeřovská Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR KON1353 Čeřovská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1010 Čeřovský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KON0929 Dostál Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1288 Dostálová Elena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1062 Dostálová Jolana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1061 Fialová Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0779 Fialová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KON6515 Hlava Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KON6389 Hlavová Miroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6919 Huňka Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C KON5713 Komínek Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KON7717 Křupka Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6427 Navrátil Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N Kon1041 Neklová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T KON7629 Podzimek Petr 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KON0808 Podzimek Theodor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1128 Rouš Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1022 Rozsíval Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0760 Rozsívalová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON8063 Rozsívalová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C KON4617 Skácel Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON7521 Škrabal Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KON7676 Škrabalová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9888 Škrabalová Šárka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR Kon1211 Václavek Alois 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N KON1079 Václavková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON9898 Vlachová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N KON1111 Zapletal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0979 Zapletalová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON7979 Zapletalová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 3 520 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H10C KON0909 Beneš Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KON0404 Beneš Jindřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KON9915 Beneš Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KON0757 Benešová Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C KON7575 Benešová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR KON1353 Čeřovská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1010 Čeřovský Filip 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR KON1061 Fialová Andrea 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0779 Fialová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KON6111 Grepl Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON6427 Navrátil Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C Kon1051 Neklová Daniela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KON7629 Podzimek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C KON0808 Podzimek Theodor 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KON1022 Rozsíval Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KON0760 Rozsívalová Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON8063 Rozsívalová Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KON7521 Škrabal Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KON7676 Škrabalová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9888 Škrabalová Šárka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR Kon1211 Václavek Alois 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KON1079 Václavková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C KON9572 Vlachová Eliška 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C KON9898 Vlachová Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KON1111 Zapletal David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C KON0979 Zapletalová Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KON7979 Zapletalová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 27 ks 2 540 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 5 920 Kč KOB Konice 5920 Kč
ZZZcelkem 5 920 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 6060 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Klub vytrvalostních sportů Šumperk, z.s.
Králec 29, Dolní Studénky, 788 20
IČO: 49589202
VS: 12090908
KSU
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7878 Paloncý Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6349 Paloncý Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
T KSU8009 Stojaník Zdeněk 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C KSU0919 Stojaník Zdeněk 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P KSU8011 Vlček Jan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 52 ks 5 240 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C KSU0525 Bláha Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0201 Hecl František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0454 Heclová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9202 Jílek Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9908 Jílek Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0626 Jordán Alexandr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1000 Jordán Dominik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C KSU1050 Jordánová Nelly 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7004 Kašpar Jaroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0979 Kočandrlová Natálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H20C KSU0101 Krč Matěj 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C KSU7272 Krčová Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C KSU6800 Květoň Vladimír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1131 Maláč Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0838 Marek Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0701 Miča Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C KSU9906 Müller Jonáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C KSU0565 Müllerová Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C KSU0383 Murínová Markéta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0950 Paloncý Adéla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C KSU0808 Paloncý Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7337 Patterman Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C KSU0333 Patterman Prokop 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C KSU7551 Pattermanová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0660 Pattermanová Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7503 Pavelka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1030 Profous Štěpán 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C KSU7499 Reichlová Jiřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0888 Reichlová Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C KSU1101 Smýkal Lukáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C KSU0676 Smýkalová Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C KSU0306 Stryk Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C KSU0656 Stryková Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C KSU0616 Šána Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C KSU0403 Šperlich Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C KSU5801 Šrámek Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU9909 Šrámek Ondřej 2 120 Kč 180 Kč 0 Kč
H16C KSU0401 Štábl Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C KSU0606 Štábl Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C KSU7501 Štábl Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1100 Štábl Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7787 Štáblová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C KSU7410 Tomanek Daniel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C KSU0502 Tomanek Lukáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C KSU0959 Tomanková Alice 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C KSU7552 Tomanková Martina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C KSU1121 Vlček Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C KSU8011 Vlček Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 48 ks 4 850 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.09.2020 10 090 Kč KSU 10090 Kč
ZZZcelkem 10 090 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 10090 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
SK HANÁ orienteering, spolek
Biskupské náměstí 2, Olomouc, 779 00
IČO: 27028798
VS: 12090924
OOL
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL6300 Světnický Alexandr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5707 Zdráhal Robert 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5301 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C OOL8801 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 720 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C OOL5804 Albert František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C OOL0800 Petřivalský Nil 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C OOL6300 Světnický Alexandr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5904 Višňa Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C OOL5301 Zdráhal Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 550 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 720 Kč SK Haná Orienteering 720 Kč
09.09.2020 550 Kč OOL SK Haná orienteering 550 Kč
ZZZcelkem 1 270 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1270 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ SOKOL Plumlov, z.s.
Rudé armády 302, Plumlov, 798 03
IČO: 47919710
VS: 12090910
PLU
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C PLU0500 Černoch Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0351 Černochová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0901 Frélich Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0853 Frélichová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0900 Hřivňák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C PLU8201 Hubík Hubert 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PLU1300 Hubík Hubert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PLU1500 Hubík Radan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C PLU0452 Janečková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0503 Karásek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C PLU0301 Karásek František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0902 Kožnárek Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU1001 Lutera Oliver 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7878 Luterová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1051 Luterová Laura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PLU1400 Matyšek Josef 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PLU8007 Matyšek Radoslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0350 Němečková Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0501 Otruba František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C PLU7417 Otruba Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C PLU0577 Otrubová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7677 Otrubová Ivona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7852 Otrubová Johana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0888 Otrubová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PLU1277 Otrubová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0854 Slezáková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C PLU0600 Soldán Robin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0903 Suchánek Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0851 Štefková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C PLU7501 Travnicek Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 32 ks 3 090 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C PLU0500 Černoch Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D18C PLU0351 Černochová Michaela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0853 Frélichová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0900 Hřivňák Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C PLU0452 Janečková Adéla 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0503 Karásek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C PLU0301 Karásek František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU0902 Kožnárek Pavel 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C PLU6219 Kubeš Jaromír 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PLU1001 Lutera Oliver 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7878 Luterová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1051 Luterová Laura 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D18C PLU0350 Němečková Kateřina 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C PLU0501 Otruba František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C PLU0577 Otrubová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7677 Otrubová Ivona 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C PLU7852 Otrubová Johana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PLU0888 Otrubová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PLU7777 Otrubová Věra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C PLU1277 Otrubová Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0854 Slezáková Vendula 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C PLU0600 Soldán Robin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PLU0903 Suchánek Matyáš 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PLU0851 Štefková Michaela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 24 ks 2 330 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
10.09.2020 5 420 Kč TJ Sokol Plumlov 5420 Kč
ZZZcelkem 5 420 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 5420 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ Sokol Ptení
Ptení 159, Ptení, 798 43
IČO: 47920181
VS: 12090912
PTE
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR PTE1402 Bábek Tom 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PTE1051 Bábková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7650 Bartošová Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T PTE8771 Boháčová Lucie 2 100 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N PTE1400 Fládr Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C PTE7150 Klapková Jarmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PTE0808 Mikuš Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE8365 Mikušová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR PTE1052 Smejkalová Nikola 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1004 Šmída Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PTE1003 Tříska David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1300 Tříska Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE7447 Tříska Richard 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PTE0880 Vavrdová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P PTE6952 Vítková Miroslava 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C PTE1001 Vrba Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PTE0850 Vrbová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7850 Zrůbková Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 1 710 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HDR PTE1402 Bábek Tom 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C PTE1051 Bábková Amálie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P PTE7650 Bartošová Dana 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HDR PTE1400 Fládr Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H12C PTE0808 Mikuš Matěj 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1350 Mikušová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C PTE1003 Tříska David 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR PTE1300 Tříska Jakub 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE8050 Třísková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C PTE0880 Vavrdová Karolína 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C PTE1001 Vrba Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C PTE0850 Vrbová Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C PTE7850 Zrůbková Dana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 160 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2870 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek
Bruslařská 1132/10, Praha 10, 102 00
IČO: 43005055
VS: 12090116
PVP
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C PVP7400 Cveček Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C PVP7700 Možný Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PVP0800 Možný Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 310 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C PVP7400 Cveček Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C PVP7700 Možný Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C PVP0800 Možný Šimon 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 310 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 380 Kč Šimon a Standa Možní - 380 Kč
08.09.2020 240 Kč Martin Cveček 240 Kč
ZZZcelkem 620 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 620 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
SK Radioklub Blansko, z.s.
Vrchlického 1a, Blansko, 678 01
IČO: 68685963
VS: 12091105
RBK
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N RBK1150 Jalová Kristýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR RBK1401 Jalový Kryštof 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 140 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C RBK9252 Mazalová Monika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 260 Kč RBK 260 Kč
ZZZcelkem 260 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 260 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Bruntál
Uhlířská 1576/11, Bruntál, 792 01
IČO: 70645701
VS: 12090913
SBR
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C SBR4701 Blažek Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P SBR8750 Czaschová Emílie 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D55C SBR6150 Czaschová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C SBR0750 Good Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HD10N SBR1100 Otruba Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SBR1500 Pavlas Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SBR0851 Procházková Samantha 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C SBR4801 Toman Stanislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR6201 Zítka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 1 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D55C SBR6150 Czaschová Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C SBR0750 Good Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SBR1100 Otruba Robert 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SBR1500 Pavlas Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D12C SBR0851 Procházková Samantha 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C SBR6302 Řeháček Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR5501 Vodička Luděk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C SBR6201 Zítka Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 760 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1 860 Kč SKOB Bruntál 1860 Kč
ZZZcelkem 1 860 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1860 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
SK SKI - SPORT Praděd, z.s.
Malá Morávka 283, Malá Morávka, 793 36
IČO: 07613041
VS: 12090929
SPR
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SPR5100 Pilc Oldřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H65C SPR5100 Pilc Oldřich 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 240 Kč SK SKI-SPORT Bruntál 240 Kč
ZZZcelkem 240 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
SK Severka Šumperk, z.s.
Janáčkova 39, Šumperk, 787 01
IČO: 63696592
VS: 12090914
SSU
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C SSU0505 Hejtmánek Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1252 Kopecká Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SSU8000 Kopecká Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N SSUXX51 Kopecká Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C SSU6091 Králová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H70C SSU4302 Ostřanský Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SSU0901 Pánek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SSU1600 Pánek Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SSU0702 Pánek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SSU1001 Ryszkowski Ondřej 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H18C SSU0202 Seidenglanz Jáchym 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C SSU7401 Seidenglanz Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1150 Tichá Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 16 ks 1 580 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H16C SSU0505 Hejtmánek Štěpán 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C SSU1252 Kopecká Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P SSU8000 Kopecká Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SSUXX51 Kopecká Veronika 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C SSU8243 Král Václav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C SSU6091 Králová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C SSU6591 Ostřanská Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H70C SSU4302 Ostřanský Josef 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C SSU0901 Pánek Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR SSU1600 Pánek Milan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C SSU0702 Pánek Ondřej 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H10C SSU1001 Ryszkowski Ondřej 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
D10C SSU1150 Tichá Anna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C SSU6301 Valenta Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 14 ks 1 340 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 2 720 Kč SSU 2720 Kč
11.09.2020 200 Kč SSU 200 Kč
ZZZcelkem 2 920 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 2920 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Sportovní klub SKI-OB Šternberk, z.s.
Komenského 28, Šternberk, 785 01
IČO: 47657456
VS: 12090915
STE
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
HD10N STE1201 Binar Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7600 Burda Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C STE0852 Burdová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C STE0653 Burdová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE7607 Fendrych Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE6307 Hepnar Luboš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7102 Janků Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C STE0404 Janků Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N STE1150 Janků Michala 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7251 Janků Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE7602 Kučera Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0853 Kučerová Klaudie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C STE7556 Lubrichová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0451 Lubrichová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE0202 Lukašák Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0450 Lukašáková Sára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0811 Máčala Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C STE1100 Marek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE0252 Marková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7550 Marková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0909 Matoušek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7504 Matoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7951 Matoušková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0751 Matoušková Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C STE7103 Mikoška Eman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0807 Mikoška Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7150 Mikošková Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0552 Mikošková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T STE9750 Mikošková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H21C STE7403 Mlejnek Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6907 Petřivalský Marek 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C STE4801 Sklenář Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE6451 Smolková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0800 Světnický Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C STE0204 Světnický František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE8001 Tomášek Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7800 Venus Ctibor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0554 Venusová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0650 Zatloukalová Julie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7352 Zbraňková Magda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 48 ks 5 100 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H35C STE7600 Burda Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D12C STE0852 Burdová Hana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C STE0653 Burdová Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P STE7602 Kučera Martin 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D12C STE0853 Kučerová Klaudie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C STE7556 Lubrichová Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0451 Lubrichová Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE0202 Lukašák Šimon 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0450 Lukašáková Sára 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0811 Máčala Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7501 Marek Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H10C STE1100 Marek Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D21C STE0252 Marková Ema 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7550 Marková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0909 Matoušek Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C STE7504 Matoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C STE7951 Matoušková Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C STE0751 Matoušková Johana 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C STE7103 Mikoška Eman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C STE0807 Mikoška Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C STE7150 Mikošková Iveta 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0552 Mikošková Marie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE9750 Mikošková Tereza 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C STE6751 Neumannová Kamila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7200 Silnoušek Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C STE4801 Sklenář Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE6501 Skyva Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C STE7054 Skyvová Kristýna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7100 Smolka Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P STE6451 Smolková Dagmar 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H12C STE0800 Světnický Antonín 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C STE0204 Světnický František 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE5809 Václavek Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C STE7800 Venus Ctibor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C STE0554 Venusová Anna 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C STE8500 Zapletal Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C STE7352 Zbraňková Magda 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 37 ks 3 930 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
08.09.2020 9 030 Kč SKI - OB Šternberk 9030 Kč
ZZZcelkem 9 030 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 9030 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ TESLA BRNO z.s.
Halasovo nám. 7, Brno, 638 00
IČO: 00214086
VS: 12091108
TBM
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C TBM8888 Hlavová Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HD10N TBM1108 Skřivanek František 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C TBM8911 Zimmermann Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 310 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C TBM8911 Zimmermann Jakub 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 430 Kč TJ Tesla Brno 430 Kč
ZZZcelkem 430 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 430 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem, z.s.
Krejčího 440, Vrbno pod Pradědem, 79326
IČO: 48806994
VS: 12090930
TVR
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
P TVR6200 Labudík Milan 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H65C TVR5000 Pospíšil Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
P TVR0500 Slavík Ondřej 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
H45C TVR6800 Slavík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C TVR7350 Slavíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 560 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C TVR6200 Labudík Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C TVR5000 Pospíšil Karel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C TVR0500 Slavík Ondřej 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C TVR6800 Slavík Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C TVR7350 Slavíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 600 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1 160 Kč TJ Sokol Vrbno p. P. 1160 Kč
ZZZcelkem 1 160 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1160 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Spolek orientačních běžců Olomouc
Partyzánská 22, Olomouc, 779 00
IČO: 04712153
VS: 12090917
UOL
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5402 Bednář Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR UOL1400 Bednář Richard 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1550 Bublová Matylda 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7100 Horký Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL5201 Janošík Antonín 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D21C UOL7651 Janošíková Lenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL7005 Kotrle Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6953 Kotrlová Gita 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1650 Petřivalská Anežka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR UOL1651 Petřivalská Eliška 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0503 Smékal Mikuláš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7850 Smékalová Jana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H16C UOL0405 Steklý Milan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H45C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C UOL6653 Šimková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5852 Špacírová Danuše 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 53 ks 5 460 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H12C UOL0805 Barták Petr 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D16C UOL0551 Bartáková Veronika 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0652 Dráčová Barbora 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H65C UOL5101 Jadviščok Ladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0703 Janák Patrik 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H14C UOL0700 Janeček Jáchym 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H55C UOL5600 Janošík Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C UOL5858 Janošíková Jaroslava 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL8050 Jílková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0654 Jílková Lenka 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D14C UOL0753 Jílková Pavla 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H18C UOL0203 Jirka Matyáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D35C UOL7750 Kopecká Jitka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0650 Kopecká Nela 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D10C UOL1050 Kopecká Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7800 Kopecký David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0302 Krampla Michal Jan 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL6601 Krampla Tomáš 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6500 Kubíček Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C UOL0801 Kubíček Vavřinec 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C UOL7752 Kubíčková Eva 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1150 Kubíčková Magdalena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C UOL7901 Kváša Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D10C UOL1051 Kvášová Kateřina 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H21C UOL7701 Paulíček Michal 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0750 Paulíčková Tereza 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D45C UOL6451 Poklopová Ivana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H45C UOL6600 Raclavský Vladislav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0301 Rajman Filip 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H18C UOL0303 Sarazin Julien Pierre 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7503 Smékal David 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0451 Smékalová Karolína 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D16C UOL0450 Smékalová Viktorie 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C UOL7900 Svoboda Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C UOL0651 Šaňáková Marie 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H55C UOL6503 Šimek Roman 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H14C UOL0602 Švec Sebastian 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H16C UOL0502 Vodička Igor 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 38 ks 3 890 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 9 250 Kč SOB Olomouc 9250 Kč
11.09.2020 100 Kč SOB Olomouc 100 Kč
ZZZcelkem 9 350 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 9350 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Sportovní klub Brno - Žabovřesky z.s.
Horákova 7, Brno, 616 00
IČO: 00214272
VS: 12091113
ZBM
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D21C ZBM8989 Perůtková Jindra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
11.09.2020 120 Kč ZMB 120 Kč
ZZZcelkem 120 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
TJ Zlaté Hory
Sokolská 291, Zlaté Hory, 793 76
IČO: 47656981
VS: 12090918
ZLH
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
D12C ZLH0850 Albertová Valentýna 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4801 Babák Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZLH0851 Buchtová Ester 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
P ZLH0666 Gajdošová Viktorie 2 100 Kč 100 Kč 0 Kč
HD10N ZLH1100 Mrkvica Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4600 Mrkvica Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C ZLH0800 Mrkvica Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZLH1600 Mrkvica Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D55C ZLH5950 Pavlíková Hana 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 11 ks 1 050 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H70C ZLH4801 Babák Jiří 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D14C ZLH0666 Gajdošová Viktorie 2 70 Kč 100 Kč 0 Kč
H10C ZLH1100 Mrkvica Jan 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H70C ZLH4600 Mrkvica Miroslav 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H21C ZLH7800 Mrkvica Petr 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H12C ZLH0800 Mrkvica Václav 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
HDR ZLH1600 Mrkvica Vít 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D65C ZLH4950 Mrkvicová Ludmila 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 790 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1 640 Kč ZLH 1640 Kč
ZZZcelkem 1 640 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1840 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Klub orientačního běhu Železárny Prostějov, z.s.
Slovenská 2550/15, Prostějov, 796 01
IČO: 44160186
VS: 12090919
ZPV
Přihlášky: 12.09.2020 - Oblastní žebříček (ID 5672)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV6553 Jirková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H20C ZPV0001 Karásek Adam 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
H35C ZPV7301 Karásek Martin 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
T ZPV0302 Karásek Matyáš 1 100 Kč 100 Kč 0 Kč
D45C ZPV6970 Karásková Marcela 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZPV1200 Valenčík Martin 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
H35C ZPV7901 Valenčík Radim 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
HDR ZPV1250 Valenčíková Helena 1 70 Kč 70 Kč 0 Kč
D35C ZPV7950 Valenčíková Irena 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 1 080 Kč 0 Kč
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H55C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV6553 Jirková Renata 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D45C ZPV7076 Křečková Petra 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 360 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
09.09.2020 1 540 Kč ZPV 1540 Kč
09.09.2020 380 Kč Irena Valenčíková 380 Kč
ZZZcelkem 1 920 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1440 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s.
Brněnská 717/23, Žďár nad Sázavou, 591 01
IČO: 43379621
VS: 12090711
PZR
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H45C PZR4800 Kříž Pavel 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
D65C PZR5051 Křížová Zdenka 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 240 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 240 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Oblastní žebříček - 12.09.2020 (ID 5672), Mistrovství oblasti ve sprintu - 12.09.2020 (ID 5673) - JPV
Pořadatel:
Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu Prostějov
Sportovní 1, Prostějov, 796 01
IČO: 22897488
ČÚ: 249075059/0300
Plátce:
Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s.
Jana Babáka 1861/5, Brno, 612 00
IČO: 44990812
VS: 12091111
VBM
Přihlášky: 12.09.2020 - Mistrovství oblasti ve sprintu (ID 5673)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
H21C VBM8103 Mazal Zdeněk 1 120 Kč 120 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 120 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 120 Kč