002
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

002 - NNN
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká 0020008 Bajcura Tomáš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020003 Kadlec Jaroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020007 Kadlec Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední 0020009 Kleinová Marie 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední 0020010 Lošťák Karel 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020005 Maneth Adam 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020004 Milata Jakub 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020006 Milatová Ema 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020002 Pospíšil Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká 0020001 Pospíšil Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 10 ks 500 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 500 Kč
003
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

003 - žádný
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední 0030001 Slejška Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
004
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

004 - Mrazkova
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy 0040001 Mrázková Linda 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
11.09.2020 50 Kč 0040001
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
005
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

005 - neregistrovaný
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži 0050001 Hejsek Jakub 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 50 Kč 0050001
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
31D
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

(GER) SV Lengefeld
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži 31D6400 Müller Rico 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy 31D8650 Rickmeyer Tina 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
BOR
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s.
ul. Prokopa Velikého č.p. 794, Nový Bor, 473 01
IČO: 40228932
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži BOR9608 Burda Matěj 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy BOR9959 Kubecová Kateřina 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži BOR7106 Waldhauser Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy BOR7459 Waldhauserová Irena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
15.09.2020 50 Kč Kubecová Kateřina
16.09.2020 50 Kč Matěj Burda
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
BZP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Báječné ženy v běhu, z.s.
V rovinách 511/48, Praha 4, 140 00
IČO: 01810081
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy BZP7150 Krotilová Magdaléna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy BZP8751 Krupová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy BZP5850 Kujanová Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.09.2020 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
DKL
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Klub orientačního běhu Kladno, z.s.
Pavel Vinš, Vítězná 2959, Kladno, 272 04
IČO: 26990440
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy DKL5950 Rančáková Stáňa 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.09.2020 50 Kč Rančáková Stáňa
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
DKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Oddíl OB Kotlářka, z. s.
Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00
IČO: 26998246
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži DKP0309 Sedláček Jaroslav 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži DKP0816 Sedláček Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
DLT
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Dům dětí a mládeže Rozmarýn Litoměřice
Plešivecká 1863/15, Litoměřice, 412 01
IČO: 62769693
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední DLT6151 Leníková Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední DLT7251 Nosek Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední DLT6901 Nosek Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
DOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Klub orientačního běhu Dobruška, z.s.
Orlická 978, Dobruška, 518 01
IČO: 42886309
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži DOB7700 Tejkl Jiří 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
CHA
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Orientační klub Chrastava, z.s.
Polní 217, Chrastava, 463 31
IČO: 46748318
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži CHA7900 Vokál Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední CHA8250 Vokálová Jaroslava 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
KAS
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Klub orientačního běhu Kamenický Šenov z.s.
Osvobození 470, Kamenický Šenov, 471 14
IČO: 44225156
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži KAS7100 Hnízdil Jan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KAS0301 Hnízdil Matěj 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy KAS6550 Slezáčková Věra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
01.09.2020 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
KPY
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou
Jodlova 16, Kralupy nad Vltavou, 278 01
IČO: 00663735
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži KPY0504 Bozděch Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KPY4600 Duda František 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy KPY6050 Freyová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KPY6201 Kohl Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední KPY0900 Kopecký Oldřich 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy KPY0550 Kovandová Kamila 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KPY0506 Slejška Jorik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy KPY0551 Svobodová Alžběta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KPY0507 Valenta Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 9 ks 450 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.09.2020 450 Kč
ZZZcelkem 450 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 450 Kč
KUL
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Klub orientačního běhu Ústí nad Labem
Strážky 54, Ústí nad Labem, 403 40
IČO: 05059810
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži KUL7801 Derfl Dušan 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední KUL0550 Derflová Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KUL7501 Dvořák Radim 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KUL6702 Hinterholzinger Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži KUL6900 Jareš Daniel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední KUL0700 Raška Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 300 Kč
ZZZcelkem 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
LBE
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Lokomotiva Beroun, o.s.
Tyršova 85, Beroun 2, 266 80
IČO: 00473561
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži LBE4600 Nosál Stanislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
LCV
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Lokomotiva, z.s. Chomutov
17.listopadu 5461, Chomutov, 430 03
IČO: 47795913
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy LCV7351 Krausová Marcela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LCV4550 Zenkerová Miluše 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LCV7151 Zierhutová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LCV0250 Zierhutová Michaela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
LDC
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Sportovní klub Děčín, z.s.
Maroldova 2, Děčín, 405 01
IČO: 00524417
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká LDC0750 Bajcurová Veronika 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LDC6851 Burdová Simona 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LDC0751 Černohousová Ela 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LDC0851 Dunovská Veronika 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LDC5702 Holpuch Jiří 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LDC7100 Horák Martin 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LDC6802 Hovorka Ladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LDC0650 Hovorková Marie 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LDC7101 Nehasil Vladislav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LDC7150 Nehasilová Zuzana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LDC5801 Vlk Josef 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LDC8200 Zít Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LDC1300 Zít Václav 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LDC1150 Zítová Kateřina 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LDC8151 Zítová Pavla 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 15 ks 750 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 50 Kč LDC5702
16.09.2020 700 Kč
20.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 800 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 750 Kč
LIT
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

KOB Litvínov, z.s.
Jiráskova 413, Horní Litvínov, Litvínov, 436 01
IČO: 62209728
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži LIT8401 Macek Jiří 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LIT9001 Nerad Jaroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LIT8951 Neradová Eva 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LIT1414 Pavlík Přemek 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LIT1111 Pavlík Tobiáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 5 ks 250 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 250 Kč
ZZZcelkem 250 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 250 Kč
LTP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži LTP6501 Bruner Luboš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP5802 Eiselt Miloš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP6001 Hulha Karel 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP9405 Hulha Lukáš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP7351 Kamírová Gabriela 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP7601 Klein Aleš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LTP1200 Klein David 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP0850 Kleinová Linda 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP7553 Kleinová Petra 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP8653 Kolmanová Josefa 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká LTP1450 Kolmanová Lada 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP6151 Kovářová Alena 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP0303 Kraus Jakub 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP7202 Kruschina Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP0551 Kruschinová Jana 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP7003 Martinec Pavel 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP7252 Riby Kateřina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP0702 Riby Philip 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP0051 Riby Rose 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP0202 Riby Thomas 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP0801 Šašek Jakub 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP7308 Šašek Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP0301 Šašek Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední LTP6602 Šimek Stanislav 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP0601 Šimek Vojtěch 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP0604 Šoltész Vojtěch 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži LTP7001 Žejdlík Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 28 ks 1 400 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.09.2020 1 400 Kč
ZZZcelkem 1 400 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 1400 Kč
MKP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.
Za Mlýnem 101, Praha 4, 147 00
IČO: 45247412
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední MKP0400 Reichl Martin 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži MKP6402 Reichl Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži MKP0100 Reichl Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední MKP7550 Reichlová Jana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 200 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 200 Kč
ZZZcelkem 200 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
ODV
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ AERO Odolena Voda
Ke Stadionu 375, Odolena Voda, 250 70
IČO: 00473162
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká ODV6300 Hartl Zdeněk 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
15.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
PGP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Sportovní klub Praga, z. s.
Zakouřilova 785/156, Praha 4, 149 00
IČO: 67778631
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži PGP7203 Baldrian Petr 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži PGP8108 Beneš Miroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži PGP7504 Hýbl Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední PGP0955 Kubecová Markéta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy PGP7763 Lošťáková Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy PGP0660 Lošťáková Sára 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži PGP7510 Střelba Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy PGP7053 Šejnová Magdalena 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 8 ks 400 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
13.09.2020 450 Kč
ZZZcelkem 450 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 400 Kč
ROU
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Sportovní klub orientačního běhu Roudnice nad Labem, z.s.
Černěves 76, Roudnice nad Labem, 413 01
IČO: 68983654
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední ROU0802 Bazinek Lukáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU8151 Bazinková Blanka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU8152 Brotánková Lenka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU9601 Buk Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU7505 Černý Michal 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU8009 Duda Miroslav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU0602 Havlák René 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU0801 Havlák Štěpán 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká ROU1301 Havlák Tobiáš 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU7951 Havláková Daniela 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU0504 Hejcman Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU0704 Hejcman Jaroslav 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ROU1251 Hejcmanová Amálie 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy ROU7450 Hejcmanová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU8301 Hrádek Tomáš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy ROU8350 Hrádková Kateřina 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU7504 Simr Pavel 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži ROU7904 Šlapánek René 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká ROU1102 Zábranský František 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 19 ks 950 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.09.2020 700 Kč
20.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 750 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 950 Kč
ROZ
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Orientační klub č.19154 v Asociaci TOM ČR
Smetanova 1320, Roztoky, 252 63
IČO: 70969019
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži ROZ6801 Sedláček Jaroslav 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy ROZ0050 Sedláčková Linda 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy ROZ7050 Sedláčková Petra 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
14.09.2020 150 Kč
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
RUM
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

ZOOB Rumburk, z. s.
Dominova 3, Rumburk, 408 01
IČO: 05506760
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední RUM5001 Babický Tomáš 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká RUM5151 Nedvídková Jitka 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
SFM
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

O-RUNNAŘI Beskydy, z.s.
Erbenova 397, Frýdek-Místek, 738 01
IČO: 07409460
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká SFM6051 Koťátková Dana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
SMR
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Spolek SNS Smržovka
Luční 32, Smržovka, 468 51
IČO: 16389913
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy SMR8754 Lukavcová Ivana 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži SMR7800 Lukavec Petr 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
SOB
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Spolek organizátorů bankovních sportovních akcí (SOBSA)
Litvínovská 519, Praha 9 - Prosek, 190 00
IČO: 00552046
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži SOB0001 Janeček Jiří 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži SOB7001 Janeček Ondřej 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži SOB0201 Janeček Ondřej 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy SOB7550 Němcová Barbora 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední SOB0550 Němcová Magdaléna 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži SOB7500 Němec Jan 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední SOB0800 Němec Jaromír 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
18.09.2020 150 Kč
20.09.2020 200 Kč
ZZZcelkem 350 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč
STB
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Stadion Nový Bor
Smetanova 387, Nový Bor, 473 01
IČO: 44225113
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži STB6601 Kubec Pavel 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední STB7399 Kubecová Jana 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy STB0550 Kubecová Magdalena 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 150 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
15.09.2020 150 Kč Kubecovi
ZZZcelkem 150 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 150 Kč
SUL
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Slavoj Ústí nad Labem, z.s.
Koštov 22, Trmice, 400 02
IČO: 14868067
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá muži SUL4700 Dubský Josef 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.09.2020 50 Kč Josef Dubský
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
TAP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

KLUB ORIENTAČNÍHO BĚHU TRETRA PRAHA, z.s.
Žárovická 1657, Újezd nad Lesy, Praha 9, 190 16
IČO: 49625543
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední TAP0903 Cichra Patrik 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy TAP7752 Cichrová Iveta 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy TAP7152 Melišíková Radka 3 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední TAP0954 Ryppelová Anna 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední TAP7850 Ryppelová Monika 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká TAP0953 Štěpánková Emma 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 6 ks 300 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
16.09.2020 250 Kč
20.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 300 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 300 Kč
UVP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

TJ Slovan Praha
Chalupkova 1367/1, Praha 4 - Chodov, 149 00
IČO: 41693825
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Dlouhá ženy UVP5450 Beranová Vlasta 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 50 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 50 Kč
ZZZcelkem 50 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 50 Kč
VIP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

SK VIPRAHLO
Holín 4, Holín, 506 01
IČO: 27035981
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká VIP1400 Hýbl Orlík 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Krátká VIP7855 Skobová Tereza 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 100 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 100 Kč
VSP
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2, Praha 2, 120 00
IČO: 00393495
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Krátká VSP1100 Baldrian Josef 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá muži VSP0405 Baldrian Tomáš 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Dlouhá ženy VSP7850 Baldrianová Barbora 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední VSP0751 Baldrianová Eva 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 4 ks 200 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 200 Kč
ZVO
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

SK Zvole, z.s.
Spojovací 396, Zvole, 252 45
IČO: 27002870
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Střední ZVO0601 Bárta Viktor 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO7152 Bártová Pavla 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO0556 Linhartová Klára 2 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO0101 Marhold Ondřej 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO0301 Marhold Přemysl 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO0501 Marhold Václav 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
Střední ZVO7451 Marholdová Martina 1 50 Kč 50 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 7 ks 350 Kč 0 Kč
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
17.09.2020 350 Kč
ZZZcelkem 350 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 350 Kč
NNN
Příloha k vyúčtování
Závod: Svatováclavský OB - 20.09.2020 - LTP
Pořadatel:

TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Zemská 818, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
Plátce:

Neregistrovaní
Platby
Datum platby
Částka
Reg. číslo
Poznámka
20.09.2020 100 Kč
ZZZcelkem 100 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč