Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
Orientační klub Doksy, z.s.
Husova 767, Doksy, 472 01
IČO: 49864696
DOK
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Pokročilý DOK0104 Bílý Jakub 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
Klub orientačního běhu Ústí nad Labem
Strážky 54, Ústí nad Labem, 403 40
IČO: 05059810
KUL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Pokročilý KUL8150 Budilová Jana 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Začátečník KUL6900 Jareš Daniel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
Sportovní klub Děčín, z.s.
Maroldova 2, Děčín, 405 01
IČO: 00524417
LDC
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Pokročilý LDC7100 Horák Martin 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Pokročilý LDC6802 Hovorka Ladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Začátečník LDC7101 Nehasil Vladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 3 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
TJ Lokomotiva Teplice, z.s.
Emílie Dvořákové 1630, Teplice, 415 01
IČO: 47767553
LTP
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Začátečník LTP7001 Žejdlík Michal 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Začátečník LTP0350 Žejdlíková Eliška 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
Sportovní klub orientačního běhu Roudnice nad Labem, z.s.
Černěves 76, Roudnice nad Labem, 413 01
IČO: 68983654
ROU
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Pokročilý ROU8009 Duda Miroslav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Začátečník ROU7301 Krejčí Ladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
ZOOB Rumburk, z. s.
Dominova 3, Rumburk, 408 01
IČO: 05506760
RUM
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Začátečník RUM5001 Babický Tomáš 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
TJ Stadion Nový Bor
Smetanova 387, Nový Bor, 473 01
IČO: 44225113
STB
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Začátečník STB6601 Kubec Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 1 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč

Příloha k vyúčtování

Závod: Seminář OpenOrienteering Mapper - 22.01.2022 - UKS, UKS
Pořadatel:


IČO:
ČÚ: 1061045389/0800
Plátce:
TJ Slavoj Ústí nad Labem, z.s.
Koštov 22, Trmice, 400 02
IČO: 14868067
SUL
Přihlášky
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Termín
Základní vklad
Vklad
Půjčení SI
Začátečník SUL7600 Kalenský Pavel 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Začátečník SUL5701 Linka Vladislav 1 0 Kč 0 Kč 0 Kč
ZZZ celkem 2 ks 0 Kč 0 Kč
Poplatky za přihlášku celkem:
 0 Kč