Datum
|
Název
|
Poř.
|
Oblast
|
Sport
|
Dis.
|
Úroveň
|
Záv.
|
P/S/V
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-16-116.03.2024 |
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
|
ČR | TRAIL | KL | ČP | 000000 | ||
2024-03-16-116.03.2024 |
FSP FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
|
ČR | TRAIL | TeO | ČP | 000000 | ||
2024-03-16-116.03.2024 |
DKL, CSOS DKL - KOB Kladno
CSOS - Český svaz orientačních sportů |
P, StČ | OB | S | S | 0001111 | ||
2024-03-16-116.03.2024 |
TUV TUV - SOK TJ Turnov
|
JE | OB | KL | OF | 010111011 | V | |
2024-03-17-117.03.2024 |
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
|
JE | OB | SP | OF | 00248248 | V | |
2024-03-17-117.03.2024 |
PUL PUL - OOB USK Slavie Ústí n.L.
|
JE | OB | SP | OF | 00219219 | V | |
2024-03-23-123.03.2024 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | OB | KL | OŽ | 011141114 | L | |
2024-03-23-123.03.2024 |
SCP SCP - OK Sparta Praha
|
P, StČ | OB | KL | OŽ | 00795795 | L2024-03-19 23:59:5919.03.P | |
2024-03-23-123.03.2024 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA | OB | KL | OŽ | 00380380 | L2024-03-19 23:59:5919.03.P | |
2024-03-23-123.03.2024 |
VTA VTA - SC vebr-sport
|
JČ | OB | KT | OM | 00210210 | 2024-03-19 23:59:5919.03.P | |
2024-03-24-024.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | ET | ET | 017571757 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
JPV JPV - Oddíl OS SK Prostějov
|
HA, VA | OB | SP | OŽ | 00342342 | 2024-03-19 23:59:5919.03.P | |
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | SP | E | 000000 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | SP | E | 000000 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
CSOS CSOS - Český svaz orientačních sportů
|
ČR | OB | ET | ET | 00317317 | ||
2024-03-24-124.03.2024 |
PHK PHK - OK 99 Hradec Králové
|
VČ | OB | ST | OF | 00138138 | L | |
2024-03-29-029.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | ET | ET | 00319319 | 2024-03-26 23:59:5926.03.P | |
2024-03-29-029.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | ET | ET | 018581858 | ||
2024-03-29-129.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KT | E | 000000 | L | |
2024-03-29-129.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | SP | E | 000000 | ||
2024-03-30-130.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | KL | E | 000000 | ||
2024-03-30-130.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-30-130.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | NOB | OF | 0008080 | 2024-03-26 23:59:5926.03.P | |
2024-03-31-131.03.2024 |
DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka
|
P | OB | KL | E | 000000 | L | |
2024-03-31-131.03.2024 |
AOP AOP - Orientační Běh Opava
|
MSK | OB | KL | E | 000000 | ||
2024-04-06-106.04.2024 |
KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín
|
VA | OB | SP | OM | 0001717 | 2024-03-31 23:39:0131.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
PTE PTE - TJ Sokol Ptení
|
HA | OB | KT | OŽ | 000000 | ||
2024-04-06-106.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | KT | OŽ | 00108108 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | NOB | OM | 0001919 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | SP | OM | 0004646 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
KUL KUL - KOB Ústí nad Labem
|
JE | OB | KT | OŽ | 0005555 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice
|
VČ | OB | KL | OŽ | 00118118 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
RUZ RUZ - TJ Růžená
|
VY | OB | KL | OŽ | 0001919 | 2024-03-31 23:59:0031.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | OB | KT | OŽ | 0001717 | 2024-03-29 23:59:5929.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
BBM BBM - BETA URSUS Rosice
|
JM | OB | KL | OŽ | 000066 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OOP OOP - TJ Opava
|
MSK | OB | SP | OM | 0004040 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | TRAIL | KL | MČR | 000088 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
|
JE | OB | KT | OŽ | 0005656 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | KT | OŽ | 0006161 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
OPI OPI - Orientační sporty Písek
|
JČ | OB | SP | OM | 0001616 | 2024-03-29 23:59:5929.03.P | |
2024-04-06-106.04.2024 |
HAV HAV - OB Havířov
|
MSK | OB | NOB | OM | 000022 | L2024-04-02 10:26:5702.04.P | |
2024-04-07-107.04.2024 |
JES JES - OK Rakovník
|
P, StČ | OB | KT | OŽ | 00106106 | 2024-04-01 23:59:5901.04.P | |
2024-04-07-107.04.2024 |
VPM VPM - KOS Slavia Plzeň
|
ZČ | OB | KL | OŽ | 0005757 | 2024-03-31 23:59:5931.03.P | |
2024-04-07-107.04.2024 |
SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
|
ČR | TRAIL | TeO | MČR | 000099 | 2024-03-30 23:59:5930.03.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | OB | KT | OŽ | 000000 | ||
2024-04-13-113.04.2024 |
HLV, GIG HLV - OB Holešov z.s.
GIG - GIGANT Orienteering |
VA | OB | KT | OM | 000000 | ||
2024-04-13-113.04.2024 |
VBA VBA - ŠK VAZKA Bratislava
|
ČR | MTBO | KL | ČP | 0003030 | 2024-04-06 23:59:5906.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SJI SJI - OK Jihlava
|
JČ, VY | OB | SP | OM | 000000 | ||
2024-04-13-113.04.2024 |
CET CET - TJ Loko Česká Třebová
|
VČ | OB | KL | OŽ | 0005757 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
VBM VBM - VSK Mendelu Brno
|
JM | OB | SP | OM | 000000 | 2024-04-08 23:59:5908.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | OB | SP | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
SSU SSU - SK Severka Šumperk
|
HA | OB | SS | OM | 000000 | 2024-04-07 23:59:5907.04.P | |
2024-04-13-113.04.2024 |
MOV MOV - SKOB Ostrava
|
ČR | OB | NOB | MČR | 00156156 | L2024-04-01 23:59:5901.04.P |