Výsledky závodu: SKOL cup - E1

Datum:
28.06.2013
Místo konání:
Krnov
Pořadatel:
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Mapa:
Krnov, 1:4 000, E=2,5
Ředitel závodu:
Kozelský Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Rychlý Pavel
Stavitel tratí:
Peths Jan
JURY:
Bialožyt Miroslav, Rigó Marek, Valík Luděk
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
D10N
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:14
2. Martínková Lenka KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:15 + 5:01
2. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:15 + 5:01
4. Pečonková Kristýna KRN0455 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:22 + 7:08
5. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:21 + 17:07
D10
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Papszun Julia 11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 14:24
2. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 18:09 + 3:45
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 18:15 + 3:51
4. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 19:15 + 4:51
D12
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polewka Aleksandra 14P0003 C UKS Kometa Gliwice 14:44
2. Dammfeld Karolína 48P0251 C Lotna Zdzieszowice 26:41 + 11:57
D14
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 16:02
2. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 16:38 + 0:36
3. Mastela Krystyna 11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 22:17 + 6:15
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 24:26 + 8:24
D16
2.10 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 20:35
2. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:41 + 3:06
D21A
2.60 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górska Kinga 27P8900 C UMKS Orkan Ostróda 18:42
2. Holinková Hana ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov 18:54 + 0:12
3. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:42 + 1:00
4. Moravcová Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 19:45 + 1:03
5. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:10 + 1:28
6. Wysocka Malwina 24P8500 C Slask O-Team 21:37 + 2:55
7. Kasza Izabela 12P0001 C UKS Reflex Rybnik 21:46 + 3:04
D21B
2.40 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 20:52
D35
2.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 28P7751 C UNTS Warszawa 17:46
2. Humlíčková Kateřina ZBM7664 C SK Žabovřesky Brno 20:49 + 3:03
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:00 + 3:14
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 21:04 + 3:18
5. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 22:37 + 4:51
6. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:11 + 5:25
7. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:01 + 7:15
8. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 25:37 + 7:51
9. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 27:20 + 9:34
10. Papszun Joanna 11P7050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 27:52 + 10:06
11. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 28:29 + 10:43
12. Mastela Justyna 11P7550 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 38:31 + 20:45
Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín DISK
D45
2.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 24:41
Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec DISK
D55
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 44P0001 C Indywidualny klub 17:41
2. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 1:56
3. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 19:38 + 1:57
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 20:51 + 3:10
5. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 23:59 + 6:18
H10N
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 14:43
2. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:25 + 11:42
MS Sztefek Jiří KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:11 +
H10
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 9:09
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 10:15 + 1:06
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:39 + 1:30
4. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 11:39 + 2:30
5. Biolik Emil 28P0301 C UNTS Warszawa 14:40 + 5:31
6. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:56 + 5:47
7. Jalowiczor Jonáš KRN0305 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:39 + 6:30
8. Šafařík Ondřej KRN0405 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:17 + 7:08
Rohner Přemek KRN0304 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H12
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hyla Damian 47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 10:56
2. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:38 + 0:42
3. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 12:02 + 1:06
4. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 13:30 + 2:34
5. Humlíček Tomáš ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno 14:04 + 3:08
6. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:16 + 4:20
7. Koleczko Blazej 11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 16:38 + 5:42
8. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:06 + 6:10
9. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:41 + 8:45
10. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:23 + 9:27
11. Kulaša Filip KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:39 + 10:43
Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H14
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:00
2. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 14:06 + 0:06
3. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:46 + 4:46
4. Byrczek Jan 49P9001 C SP Nr 9 w Gliwicach 20:19 + 6:19
5. Koleczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 20:39 + 6:39
6. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 24:13 + 10:13
Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H16
2.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 14:01
2. Jurczyk Maciej 13P0001 C UKS Sparta Czyżowice 15:55 + 1:54
3. Wrotny Mateusz 47P9701 C LUKS Azymek Zdzieszowice 20:22 + 6:21
4. Staníček Jan KRN9808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:30 + 8:29
H21A
3.10 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nycz Petr AOP7701 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:56
2. Jasinski Maciej 17P9201 C WKS żląsk Wroclaw 17:59 + 0:03
3. Jurczyk Tomasz 13P0002 C UKS Sparta Czyżowice 19:05 + 1:09
4. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 19:29 + 1:33
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:02 + 3:06
6. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:48 + 3:52
7. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 22:09 + 4:13
8. Dragowski Piotr 24P8200 C Slask O-Team 22:25 + 4:29
9. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 23:30 + 5:34
10. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 24:58 + 7:02
11. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 38:43 + 20:47
H21B
2.60 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:31
2. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 17:34 + 0:03
3. Ticháček Jan 28C0001 C Opava - Ticháček 20:06 + 2:35
4. Kuchař Jiří 2UC0001 C neregistrovaní - Kuchař 21:32 + 4:01
5. Cieslik Marcin 43P0001 C Klub Biegających LeĽników 24:21 + 6:50
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 27:16 + 9:45
7. Maňásek Josef 89C7700 C TJ Švýcárna 29:48 + 12:17
H35
2.60 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:29
2. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 17:49 + 0:20
3. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 17:52 + 0:23
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 18:03 + 0:34
5. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 18:12 + 0:43
6. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 18:18 + 0:49
7. Biolik Grzegorz 28P7601 C UNTS Warszawa 18:39 + 1:10
8. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 19:03 + 1:34
9. Grote Andreas 34C6400 C OLC SKOG Fribourg 19:16 + 1:47
10. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 19:23 + 1:54
11. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:34 + 2:05
12. Jurczyk Piotr 13P0003 C UKS Sparta Czyżowice 19:39 + 2:10
13. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 20:10 + 2:41
14. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:21 + 3:52
15. Koleczko Lukasz 11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 22:15 + 4:46
16. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 26:12 + 8:43
H45
2.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 16:35
2. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 17:59 + 1:24
3. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 18:20 + 1:45
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 18:39 + 2:04
5. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 19:17 + 2:42
6. Forystek Jósef 12P6600 C UKS Reflex Rybnik 19:27 + 2:52
7. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 21:09 + 4:34
8. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 21:52 + 5:17
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 22:12 + 5:37
10. Zdanowicz Jan 14P6801 C UKS Kometa Gliwice 22:55 + 6:20
11. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 23:06 + 6:31
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Pedowski Wojciech 23P0001 C OK!Sport DISK
H55
2.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 15:55
2. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:51 + 0:56
3. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 17:00 + 1:05
4. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 17:03 + 1:08
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 18:56 + 3:01
6. Szotek Antoni 51P5801 C ATZ Racibórz 19:32 + 3:37
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 19:54 + 3:59
8. Wysocky Andrzej 44P0002 C Indywidualny klub 20:11 + 4:16
8. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 20:11 + 4:16
10. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 26:29 + 10:34
Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč DISK
H65
1.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 16:36
2. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 21:44 + 5:08
3. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:54 + 8:18
HDR
1.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jagoda Majer 47P0804 C LUKS Azymek Zdzieszowice 14:39
2. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 14:54 + 0:15
3. Hyla Natalia 47P0851 C LUKS Azymek Zdzieszowice 15:00 + 0:21
4. Kotůlková Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 16:18 + 1:39
5. Humlíčková Pavla ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno 17:29 + 2:50
6. Dammfeld Adam 48P0801 C Lotna Zdzieszowice 17:55 + 3:16
7. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:17 + 4:38
8. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 21:17 + 6:38
9. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:05 + 8:26
10. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:07 + 15:28
11. Mastela Hanna 11P0550 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 34:27 + 19:48
Škorpil Marek HOR C TJ Jiskra Hořice DISK
Kubicová Bára KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
P3
1.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polewka Tomasz 14P0002 C UKS Kometa Gliwice 14:37
2. Majer Ewa 47P7850 C LUKS Azymek Zdzieszowice 17:04 + 2:27
3. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 18:40 + 4:03
4. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 19:23 + 4:46
5. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 19:57 + 5:20
6. Lanči Václav SBR9615 C SKOB Bruntál 20:25 + 5:48
7. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 20:46 + 6:09
8. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 22:42 + 8:05
9. Hendrych Vlastimil NNN0001 C Neregistrovaní 24:11 + 9:34
10. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 25:13 + 10:36
11. Doskočilová Anna 2UC0002 C neregistrovaní - Kuchař 27:12 + 12:35
12. Grygerková Jana LOV0002 C lepus.cz 28:48 + 14:11
13. Lanči Filip SBR9801 C SKOB Bruntál 33:26 + 18:49
14. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:32 + 20:55
15. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:52 + 23:15
16. Stískalová Eva LOV0001 C lepus.cz 39:16 + 24:39