Výsledky závodu: WUOC Tour 2014 - E4

Datum:
16.08.2014
Místo konání:
Protivanov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Protivanov, Huťský potok, 1:10 000, E=5m, stav - jaro 2014
Ředitel závodu:
Otrubová Johana
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
D10
1.80 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 9:38
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 11:02 + 1:24
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 14:23 + 4:45
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 14:47 + 5:09
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 19:36 + 9:58
6. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:43 + 11:05
7. Dupuy Violette 58F0550 C BOA 21:58 + 12:20
8. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 24:20 + 14:42
D12A
2.10 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 14:15
2. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:25 + 0:10
3. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 14:40 + 0:25
4. Block Amelia 38P C UKS Orientus Lodz 15:11 + 0:56
5. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 17:32 + 3:17
6. Rudenko Zuzanna 28P C UNTS Warszawa 18:22 + 4:07
7. Borzym Izabela 71P0251 C UKS Kusy Warszawa 19:21 + 5:06
8. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 20:09 + 5:54
9. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 20:42 + 6:27
10. Dolinska Zuzanna 71P0351 C UKS Kusy Warszawa 22:19 + 8:04
11. Dupuy Rose-Lou 58F0250 C BOA 24:27 + 10:12
D12B
2.00 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 16:55
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 16:59 + 0:04
3. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 17:04 + 0:09
4. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 19:21 + 2:26
5. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 19:44 + 2:49
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 19:52 + 2:57
7. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 23:46 + 6:51
8. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 25:45 + 8:50
9. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 36:50 + 19:55
D14A
2.80 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 17:12
2. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 17:21 + 0:09
3. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 19:52 + 2:40
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 21:01 + 3:49
5. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 21:29 + 4:17
6. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 22:36 + 5:24
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 7:41
8. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 24:56 + 7:44
9. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:38 + 8:26
10. Lueger Anna 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 26:10 + 8:58
11. Proga Agnieszka 38P C UKS Orientus Lodz 27:10 + 9:58
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 27:21 + 10:09
13. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 43:20 + 26:08
14. Sladek Laura 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 46:06 + 28:54
Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec DISK
D16
3.20 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 21:53
2. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 22:14 + 0:21
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 25:50 + 3:57
4. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 26:12 + 4:19
5. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 26:35 + 4:42
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 27:10 + 5:17
7. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 27:22 + 5:29
8. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 27:43 + 5:50
9. Królik Kinga 35P C Polish Junior Team 27:46 + 5:53
10. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 6:17
11. Filipowska Aleksandra 38P C UKS Orientus Lodz 28:30 + 6:37
12. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 29:29 + 7:36
13. Chwialkowska Matylda 38P C UKS Orientus Lodz 29:54 + 8:01
14. Knauder Vitoria 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 30:06 + 8:13
15. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 30:25 + 8:32
16. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 30:41 + 8:48
17. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 32:27 + 10:34
18. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 34:53 + 13:00
19. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 35:45 + 13:52
20. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 36:54 + 15:01
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 37:04 + 15:11
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 41:34 + 19:41
Fortuniak Weronika 38P C UKS Orientus Lodz DISK
Wiecha Dominika 38P C UKS Orientus Lodz DISK
D18
3.90 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wanczyk Zuzanna 35P C Polish Junior Team 23:50
2. Morawska Maja 35P C Polish Junior Team 27:14 + 3:24
3. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 28:30 + 4:40
4. Maciejewska Angelika 35P C Polish Junior Team 30:33 + 6:43
5. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 38:22 + 14:32
6. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 45:18 + 21:28
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 48:40 + 24:50
8. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 49:02 + 25:12
D21E
5.10 km, 55 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nilsson Simkovics Anna 13A9350 C OLC Wienerwald 32:31
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 32:42 + 0:11
3. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 36:11 + 3:40
4. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 37:02 + 4:31
5. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 9:51
6. Pabich Maria 66P C UKS Azymut Pabianice 45:44 + 13:13
7. Minoiu Veronica 22R7250 C CS Universitatea Criova 47:10 + 14:39
8. Maiorescu Irina 18R C UNEFS Bucuresti Club 48:13 + 15:42
9. Brandi Andreina 11I C Corsaorientamento Club Roma 52:06 + 19:35
10. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 67:00 + 34:29
Sprod Olivia AUS C Tintookies DISK
D21A
3.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 29:34
2. Bialkowska Aneta 38P C UKS Orientus Lodz 30:06 + 0:32
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:34 + 1:00
4. Kasza Izabela 24P9450 C Slask O-Team 34:30 + 4:56
5. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 34:47 + 5:13
6. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 36:30 + 6:56
7. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 37:01 + 7:27
8. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 38:55 + 9:21
9. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 41:31 + 11:57
10. Hauser Barbara 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 42:20 + 12:46
11. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 43:52 + 14:18
Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice DISK
D35
4.20 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 39:17
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:38 + 1:21
3. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 46:03 + 6:46
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:09 + 6:52
5. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 48:56 + 9:39
6. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 55:21 + 16:04
7. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 62:49 + 23:32
D40
3.90 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 35:18
2. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 35:37 + 0:19
3. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:53 + 3:35
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 41:07 + 5:49
5. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 52:28 + 17:10
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 64:09 + 28:51
7. Blum Réka 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 64:47 + 29:29
8. Blum Henriette 34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 65:46 + 30:28
9. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 112:18 + 77:00
D45
3.40 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 33:14
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 35:49 + 2:35
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 4:22
4. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 41:09 + 7:55
5. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 42:13 + 8:59
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 43:11 + 9:57
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 55:32 + 22:18
8. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 62:12 + 28:58
D50
3.40 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denisova Natallia 15B C Denisov Family 36:08
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 38:32 + 2:24
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 45:55 + 9:47
4. Deredos Nina 38P C UKS Orientus Lodz 53:21 + 17:13
5. Virgolini Maria Pia 17I60 C 0147 Orienteering Tarzo 61:05 + 24:57
D55
3.00 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 35:19
2. Nikitsina Tatsiana 15B C Denisov Family 38:16 + 2:57
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 39:46 + 4:27
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 43:47 + 8:28
5. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 56:20 + 21:01
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 62:11 + 26:52
D60
3.00 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:52
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 31:06 + 1:14
3. Oudin Marie-Reine 48F C CO Colmar 41:23 + 11:31
4. Margit Jenei 27H5450 C BÖF 41:25 + 11:33
5. Ildikó Keszthelyi 27H5050 C BÖF 57:01 + 27:09
6. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 65:15 + 35:23
DH10N
1.80 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 12:10
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 12:35 + 0:25
3. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 13:37 + 1:27
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:03 + 2:53
5. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 16:17 + 4:07
6. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 17:34 + 5:24
7. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 18:07 + 5:57
8. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 26:47 + 14:37
Dupuy Célestin 58F0700 C BOA DISK
H10
1.80 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 10:28
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 10:56 + 0:28
3. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 11:38 + 1:10
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 13:50 + 3:22
5. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 14:47 + 4:19
6. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 23:59 + 13:31
H12A
2.40 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 19:07
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 20:19 + 1:12
3. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 21:22 + 2:15
4. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 21:25 + 2:18
5. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 22:57 + 3:50
6. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 29:16 + 10:09
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 31:14 + 12:07
8. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 33:06 + 13:59
Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov DISK
Bartos Zbigniew 38P C UKS Orientus Lodz DISK
H12B
2.10 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 15:36
2. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 18:15 + 2:39
3. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 19:42 + 4:06
4. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 21:05 + 5:29
5. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 21:49 + 6:13
6. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 22:02 + 6:26
7. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 24:10 + 8:34
8. Zielenewski Aleksander 71P C UKS Kusy Warszawa 39:08 + 23:32
H14A
3.10 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 20:00
2. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:19 + 2:19
3. Rzenca Piotr 38P C UKS Orientus Lodz 22:39 + 2:39
4. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 22:40 + 2:40
5. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:57 + 2:57
6. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:19 + 4:19
7. Féder Medard n 73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok 26:46 + 6:46
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 8:14
9. Pietek Jakub 38P C UKS Orientus Lodz 28:37 + 8:37
10. Jasinski Maciej 38P0025 C UKS Orientus Lodz 31:48 + 11:48
11. Svoboda David 8BC C FWOC 33:52 + 13:52
12. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 36:13 + 16:13
13. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 37:12 + 17:12
14. Bartos Grzegorz 38P C UKS Orientus Lodz 37:33 + 17:33
15. Deredos Bruno 38P C UKS Orientus Lodz 44:13 + 24:13
16. Zienkiewicz Grzegorz 71P C UKS Kusy Warszawa 48:20 + 28:20
17. Kniebugl Jakub 39S C KOBRA Bratislava 49:48 + 29:48
18. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 50:51 + 30:51
19. Poulain Jules 48F C CO Colmar 78:59 + 58:59
H16
4.30 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 27:47
2. Pryjma Fryderik R 7RC9807 C Orienteering Academy 28:40 + 0:53
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 28:47 + 1:00
4. Minoiu George 22R9800 C CS Universitatea Criova 29:09 + 1:22
5. Sláma Dušan 25S C ATU Kosice 29:15 + 1:28
6. Urbaniak Jerzy 7RC9809 C Orienteering Academy 30:36 + 2:49
7. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 30:38 + 2:51
8. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 32:19 + 4:32
9. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 5:39
10. Wlazel Dawid 38P C UKS Orientus Lodz 37:20 + 9:33
11. Zuchmanski Przemysław 38P C UKS Orientus Lodz 38:21 + 10:34
12. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 10:53
13. Kokoška Jakub 25S9902 C ATU Kosice 39:38 + 11:51
14. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 45:47 + 18:00
15. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 53:36 + 25:49
Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc DISK
H18
4.70 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rzenca Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 24:05
2. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 27:31 + 3:26
3. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 29:48 + 5:43
4. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 31:35 + 7:30
5. Palka Szymon 38P C UKS Orientus Lodz 34:51 + 10:46
6. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 35:40 + 11:35
7. Carlini Tommaso 11I C Corsaorientamento Club Roma 37:14 + 13:09
8. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 38:01 + 13:56
9. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 39:58 + 15:53
10. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 40:52 + 16:47
Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H21E
6.90 km, 85 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 39:16
2. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 39:19 + 0:03
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 0:07
4. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 39:53 + 0:37
5. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 40:10 + 0:54
6. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 42:22 + 3:06
7. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 42:27 + 3:11
8. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 43:14 + 3:58
9. Keely Leon 82S C Saveldalen 44:01 + 4:45
10. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 45:03 + 5:47
11. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:28 + 6:12
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 47:34 + 8:18
13. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 48:58 + 9:42
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 10:15
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 50:23 + 11:07
16. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 53:10 + 13:54
17. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 54:36 + 15:20
18. Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa 54:57 + 15:41
19. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 60:31 + 21:15
20. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 61:33 + 22:17
21. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 61:37 + 22:21
22. Hui Siu Tung 37H C Hong Kong Team 67:19 + 28:03
23. Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma 74:57 + 35:41
24. Svoboda Michael 8BC C FWOC 77:03 + 37:47
Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. DISK
Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO DISK
H21A
5.70 km, 80 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Tomasz 66P C UKS Azymut Pabianice 35:58
2. Ciekanski Mateusz 66P C UKS Azymut Pabianice 37:52 + 1:54
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:28 + 2:30
4. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 41:11 + 5:13
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 41:50 + 5:52
6. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:14 + 8:16
7. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 44:50 + 8:52
8. Lubis Michal 66P C UKS Azymut Pabianice 46:02 + 10:04
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 54:24 + 18:26
10. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 60:13 + 24:15
11. Marciniak Patryk 66P C UKS Azymut Pabianice 61:24 + 25:26
12. Kaprál Matúš 25S8804 C ATU Kosice 64:39 + 28:41
Kordala Michał 38P C UKS Orientus Lodz DISK
Jones Ian 18U C US Team DISK
H21B
4.30 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blejdea Alexandru 22R9400 C CS Universitatea Criova 27:10
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 30:04 + 2:54
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 36:55 + 9:45
4. Traint Stefan 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 38:01 + 10:51
5. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 38:21 + 11:11
6. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 40:49 + 13:39
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 14:29
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 46:13 + 19:03
9. Blum László 34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 48:19 + 21:09
10. Kožoušek Adam NNN0002 C Neregistrovaní 49:30 + 22:20
11. Bielikov Oleksandr 13U C OK Slavutich 49:33 + 22:23
12. Immervoll Christopher 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 52:18 + 25:08
13. Melcher Ota PLU8001 C TJ Sokol Plumlov 77:53 + 50:43
Začal Martin PLU8100 C TJ Sokol Plumlov DISK
H35
5.10 km, 55 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 38:54
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 38:58 + 0:04
3. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 39:12 + 0:18
4. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 40:55 + 2:01
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 49:21 + 10:27
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 50:42 + 11:48
7. Sabou Gabriel 18R C UNEFS Bucuresti Club 55:02 + 16:08
8. Féder Medard str. 73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok 57:13 + 18:19
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 57:37 + 18:43
10. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 63:26 + 24:32
11. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 63:41 + 24:47
12. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 65:33 + 26:39
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 93:16 + 54:22
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 107:41 + 68:47
Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec DISK
H40
4.70 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barrable Nick 19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 27:38
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 29:05 + 1:27
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:26 + 2:48
4. Dupuy Francis 58F7400 C BOA 30:54 + 3:16
5. Poulain Antoine 48F C CO Colmar 32:53 + 5:15
6. Goutaudier Christophe 50C C C. Goutaudier 34:30 + 6:52
7. Zarfati Stefano 11I C Corsaorientamento Club Roma 38:10 + 10:32
8. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 40:20 + 12:42
9. Legallais Jean-luc 48F C CO Colmar 41:20 + 13:42
10. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 44:52 + 17:14
11. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 46:01 + 18:23
12. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 49:05 + 21:27
13. Németi Tamás 34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 50:16 + 22:38
14. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 56:30 + 28:52
Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H45
4.20 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 35:03
2. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 36:52 + 1:49
3. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 40:56 + 5:53
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 57:03 + 22:00
5. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 105:17 + 70:14
MS Zatloukal Patrik PTI6622 C Sportovní klub Ptení DISK
H50
3.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 29:35
2. Kellner Gerhard 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 30:06 + 0:31
3. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 40:15 + 10:40
4. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:00 + 13:25
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 64:36 + 35:01
6. Deredos Andrzej 38P C UKS Orientus Lodz 78:22 + 48:47
H55
3.70 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parkhomenko Viacheslav 13U C OK Slavutich 29:23
2. Zapletal Josef 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 35:14 + 5:51
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 36:42 + 7:19
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 37:56 + 8:33
5. Minoiu Emilian 22R5700 C CS Universitatea Criova 38:48 + 9:25
6. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 51:04 + 21:41
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 57:25 + 28:02
H60
3.40 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 29:52
2. Hones Sepp 26A C HSV Ried 30:03 + 0:11
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 32:29 + 2:37
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 33:03 + 3:11
5. Oudin Bernard 48F C CO Colmar 38:45 + 8:53
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 39:31 + 9:39
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:02 + 10:10
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 41:05 + 11:13
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 41:28 + 11:36
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 41:38 + 11:46
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 42:53 + 13:01
12. János Magyar 27H5200 C BÖF 63:40 + 33:48
József Bugár 27H5300 C BÖF DISK
H65
3.40 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 34:04
2. Blum László István 34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 34:59 + 0:55
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 35:55 + 1:51
4. Watson Ian 18G4701 C Manchester and District Orienteering Club 38:29 + 4:25
5. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 39:11 + 5:07
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:47 + 6:43
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 129:59 + 95:55
Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H70
3.00 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 33:37
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 34:31 + 0:54
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:21 + 2:44
4. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 42:30 + 8:53
5. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:29 + 10:52
6. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 45:27 + 11:50
HDR
1.80 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Jan KON C KOB Konice 13:58
2. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 16:40 + 2:42
3. Šudřich Tomáš KON C KOB Konice 17:34 + 3:36
4. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 17:39 + 3:41
5. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 18:39 + 4:41
6. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 18:57 + 4:59
7. Vlašimská Karolína SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 19:30 + 5:32
8. Vavrečka Michal KON C KOB Konice 19:57 + 5:59
9. Vlašimská Bára SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 20:56 + 6:58
10. Sedláčková Johana JPV C Oddíl OS SK Prostějov 22:45 + 8:47
11. Starý Dominik KON C KOB Konice 23:07 + 9:09
12. Biesiacka Oliwia 38P0026 C UKS Orientus Lodz 25:23 + 11:25
13. Matečný Matyáš C 26:29 + 12:31
14. Podzimková Anna 10 C 27:13 + 13:15
15. Jehlářová Anežka UOL C SK UP Olomouc 27:46 + 13:48
16. Věžníková Veronika TTR09 C OOB Třebíč 34:20 + 20:22
17. Krtičková Ester KON0750 C KOB Konice 34:41 + 20:43
18. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 44:03 + 30:05
19. Watson Helena C 45:52 + 31:54
20. Németi Borbála 34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 48:49 + 34:51
Lorenc Štěpán PLU0606 C TJ Sokol Plumlov DISK
P
2.80 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Markowiak Daniel C 27:52
2. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 32:51 + 4:59
3. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 33:53 + 6:01
4. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 34:53 + 7:01
5. Vlčková Lenka C 35:10 + 7:18
6. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 35:22 + 7:30
7. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 36:51 + 8:59
8. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 37:54 + 10:02
9. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 39:33 + 11:41
10. Štorková Simona JPV C Oddíl OS SK Prostějov 42:35 + 14:43
11. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 42:51 + 14:59
12. Štorek Petr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 43:33 + 15:41
13. Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc 44:57 + 17:05
14. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 45:05 + 17:13
15. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:18 + 17:26
16. Haider Anna 26A C HSV Ried 47:12 + 19:20
17. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 49:13 + 21:21
18. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 53:39 + 25:47
19. Botló Zbyněk UOL C SK UP Olomouc 54:55 + 27:03
20. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 55:58 + 28:06
21. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 65:24 + 37:32
22. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 73:49 + 45:57
23. Ligurský Ivo C 85:42 + 57:50
Horký Jan UOL C SK UP Olomouc DISK
T
4.30 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 29:18
2. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 34:10 + 4:52
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 34:11 + 4:53
4. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 5:50
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 40:19 + 11:01
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 43:24 + 14:06
7. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 44:33 + 15:15
8. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 44:47 + 15:29
9. Tršová Daniela C 46:38 + 17:20
10. Lorencová Linda C 48:06 + 18:48
11. Trš Lubomír C 50:24 + 21:06
12. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 54:37 + 25:19
13. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 54:43 + 25:25
14. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:06 + 27:48
15. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 58:23 + 29:05
16. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 59:29 + 30:11
17. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 63:51 + 34:33
18. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 64:36 + 35:18
19. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 66:25 + 37:07
20. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 67:27 + 38:09
21. Pullmanová Daniela PLU8450 C TJ Sokol Plumlov 78:57 + 49:39
22. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 90:10 + 60:52
MS Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 80:19 + 51:01