Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E1

Datum:
13.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Schuster Marek
D10
1.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 20:04
2. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 21:47 + 1:43
3. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 22:30 + 2:26
4. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 22:42 + 2:38
5. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 25:47 + 5:43
6. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 28:47 + 8:43
7. Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 31:23 + 11:19
D10N
1.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 25:22
2. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 27:24 + 2:02
3. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 31:23 + 6:01
4. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 33:20 + 7:58
5. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:06 + 8:44
6. Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 34:20 + 8:58
D12
2.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 15:08
2. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 17:09 + 2:01
3. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 19:15 + 4:07
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 23:36 + 8:28
5. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 24:38 + 9:30
6. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 25:01 + 9:53
7. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 26:06 + 10:58
8. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 27:16 + 12:08
9. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 28:58 + 13:50
10. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:46 + 15:38
11. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 43:00 + 27:52
12. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 43:41 + 28:33
13. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 56:23 + 41:15
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno 52:56 + 37:48
D14
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 16:45
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:07 + 0:22
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 18:53 + 2:08
4. Niggli Alina 68F0350 C O Jura 19:11 + 2:26
5. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 21:03 + 4:18
6. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 23:19 + 6:34
7. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 24:33 + 7:48
8. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 28:07 + 11:22
9. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 33:49 + 17:04
10. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 46:18 + 29:33
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
2.90 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:16
2. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:47 + 0:31
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 28:34 + 2:18
4. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:34 + 3:18
5. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 29:44 + 3:28
6. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 30:47 + 4:31
7. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 31:09 + 4:53
8. Niggli Natalja 68F0150 C O Jura 36:07 + 9:51
9. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 38:25 + 12:09
10. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 39:56 + 13:40
11. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 40:36 + 14:20
12. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 40:54 + 14:38
D18
4.10 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 37:04
2. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 43:31 + 6:27
3. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 6:55
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 54:37 + 17:33
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:51 + 23:47
D20
4.30 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waszczuk Aleksandra 82P9551 C UKS Traper Zlocieniec 51:58
2. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 58:38 + 6:40
3. Goncalves Ines 1GP9551 C ORI-ESTARREJA 69:58 + 18:00
D21A
5.50 km, 115 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 44:29
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 47:40 + 3:11
3. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 47:57 + 3:28
4. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 50:32 + 6:03
5. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 56:29 + 12:00
6. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 59:09 + 14:40
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 74:05 + 29:36
D21B
4.90 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:39
2. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 66:02 + 5:23
3. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 66:29 + 5:50
4. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 69:10 + 8:31
5. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 79:34 + 18:55
6. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 86:35 + 25:56
7. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 105:44 + 45:05
8. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 128:33 + 67:54
MS Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 51:35 +
D35A
3.90 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 38:58
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 1:29
3. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 42:33 + 3:35
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 46:08 + 7:10
5. Niggli Daria 68F7750 C O Jura 46:56 + 7:58
6. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:02 + 8:04
7. Costa Tania Covas 1BP2 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 53:29 + 14:31
8. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 65:28 + 26:30
9. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 68:43 + 29:45
10. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 73:30 + 34:32
11. Marques Manuela 1BP1 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 111:44 + 72:46
D35B
3.80 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 47:09
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 48:19 + 1:10
3. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 52:12 + 5:03
4. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 52:43 + 5:34
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 57:17 + 10:08
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 57:49 + 10:40
7. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:52 + 15:43
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 99:01 + 51:52
D40B
3.70 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:48
2. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:21 + 7:33
3. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 63:43 + 11:55
4. Bredlerová Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:27 + 13:39
5. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:09 + 14:21
6. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 72:09 + 20:21
7. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 72:20 + 20:32
8. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 74:41 + 22:53
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 75:24 + 23:36
10. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 79:27 + 27:39
11. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 98:25 + 46:37
12. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 114:24 + 62:36
D45A
3.60 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 37:35
2. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 39:50 + 2:15
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 42:50 + 5:15
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:40 + 6:05
5. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 43:59 + 6:24
6. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 45:22 + 7:47
7. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 46:02 + 8:27
8. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 47:57 + 10:22
9. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 50:43 + 13:08
10. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 51:05 + 13:30
11. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 54:49 + 17:14
12. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 54:52 + 17:17
13. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 69:35 + 32:00
D45B
3.50 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 42:36
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 45:04 + 2:28
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 47:21 + 4:45
4. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 48:14 + 5:38
5. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 110:16 + 67:40
Goncalves Amalia 1FP6351 C CLAC DISK
Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
3.20 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 40:55
2. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 52:10 + 11:15
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 53:18 + 12:23
D60
2.70 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 32:38
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 35:37 + 2:59
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 11:40
D65
2.60 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 51:29
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 55:09 + 3:40
H10
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 22:50
2. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 23:26 + 0:36
3. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 23:47 + 0:57
4. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 24:20 + 1:30
5. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 29:43 + 6:53
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 32:33 + 9:43
7. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 22:28
8. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 48:03 + 25:13
Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin DISK
H10N
1.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 24:40
2. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 25:00 + 0:20
3. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 2:12
4. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 27:18 + 2:38
5. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 28:48 + 4:08
6. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 32:45 + 8:05
7. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 37:37 + 12:57
8. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 41:11 + 16:31
9. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 43:15 + 18:35
10. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 44:39 + 19:59
11. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 64:12 + 39:32
H12
2.50 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:28
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 20:21 + 0:53
3. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 22:42 + 3:14
4. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 22:47 + 3:19
5. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 23:53 + 4:25
6. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 24:48 + 5:20
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 26:54 + 7:26
8. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 31:01 + 11:33
9. Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin 36:49 + 17:21
10. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 51:01 + 31:33
11. Malinowski Jerzy 76P6801 C Rodzina z Teresina 102:30 + 83:02
H14
3.10 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 22:25
2. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:24 + 0:59
3. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:46 + 1:21
4. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 24:26 + 2:01
5. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 25:14 + 2:49
6. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 26:30 + 4:05
7. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 28:03 + 5:38
8. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 5:50
9. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 30:22 + 7:57
10. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:42 + 8:17
11. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 33:39 + 11:14
12. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 40:34 + 18:09
13. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 42:41 + 20:16
14. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 56:49 + 34:24
15. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 58:03 + 35:38
16. Baczulis Milosz 1HP06 C BnO Szczecin 63:59 + 41:34
17. Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin 80:45 + 58:20
18. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 84:15 + 61:50
Kurasinskimichal 1HP11 C BnO Szczecin DISK
H16
3.90 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 31:40
2. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 32:07 + 0:27
3. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 32:42 + 1:02
4. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 35:44 + 4:04
5. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:32 + 7:52
6. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 39:40 + 8:00
7. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 50:24 + 18:44
8. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 52:45 + 21:05
9. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 56:57 + 25:17
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
H18
4.90 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 44:27
2. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 44:36 + 0:09
3. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 47:27 + 3:00
4. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 52:20 + 7:53
5. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:29 + 22:02
6. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 69:16 + 24:49
7. Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV 76:02 + 31:35
8. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 77:41 + 33:14
9. Garstka Jakub DOB9800 C KOB Dobruška 77:55 + 33:28
10. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 117:25 + 72:58
Goncalves Pedro 1GP9801 C ORI-ESTARREJA DISK
H21A
6.40 km, 150 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 41:14
2. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 43:07 + 1:53
3. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 44:09 + 2:55
4. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 45:21 + 4:07
5. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 46:35 + 5:21
6. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 47:17 + 6:03
7. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 49:16 + 8:02
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:19 + 9:05
9. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 50:35 + 9:21
10. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 51:43 + 10:29
11. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 52:18 + 11:04
12. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 52:33 + 11:19
13. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 55:16 + 14:02
14. Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl 55:49 + 14:35
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 57:14 + 16:00
16. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 60:48 + 19:34
17. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 61:17 + 20:03
18. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 63:03 + 21:49
19. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 63:16 + 22:02
20. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 63:21 + 22:07
21. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 67:00 + 25:46
22. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 69:02 + 27:48
23. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 81:20 + 40:06
MS Melecký Martin AOP9001 R Orientační Běh Opava DISK
H21B
5.80 km, 130 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 46:36
2. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 50:01 + 3:25
3. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 50:45 + 4:09
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 50:59 + 4:23
5. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:09 + 4:33
6. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 52:22 + 5:46
7. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 54:39 + 8:03
8. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 57:00 + 10:24
9. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 58:52 + 12:16
10. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 59:43 + 13:07
11. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 59:53 + 13:17
12. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 63:52 + 17:16
13. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 66:18 + 19:42
14. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:55 + 20:19
15. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 66:57 + 20:21
16. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 69:34 + 22:58
17. Novák Pavel AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava 70:50 + 24:14
18. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 76:32 + 29:56
19. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 83:46 + 37:10
20. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 87:41 + 41:05
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK
Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering DISK
H35A
5.20 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 37:30
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 38:30 + 1:00
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 41:04 + 3:34
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 41:54 + 4:24
5. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 42:11 + 4:41
6. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 49:15 + 11:45
7. Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 49:38 + 12:08
8. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 54:10 + 16:40
9. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 56:34 + 19:04
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:11 + 20:41
H35B
4.90 km, 100 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 43:07
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 46:36 + 3:29
3. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 54:41 + 11:34
4. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:48 + 12:41
5. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 13:14
6. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:00 + 13:53
7. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 61:00 + 17:53
8. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 64:04 + 20:57
9. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 67:25 + 24:18
10. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 76:44 + 33:37
11. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 79:38 + 36:31
12. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 88:07 + 45:00
13. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 88:40 + 45:33
14. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 91:46 + 48:39
15. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 112:04 + 68:57
Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice DISK
Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45A
4.70 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 36:06
2. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 36:50 + 0:44
3. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 38:19 + 2:13
4. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 38:42 + 2:36
5. Niggli Jurg 68F6700 C O Jura 39:44 + 3:38
6. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:15 + 4:09
7. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 43:35 + 7:29
8. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 45:33 + 9:27
9. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 45:56 + 9:50
10. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 50:38 + 14:32
11. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 52:14 + 16:08
12. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 53:13 + 17:07
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 54:44 + 18:38
14. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 54:48 + 18:42
15. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 55:29 + 19:23
16. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:37 + 19:31
17. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 56:27 + 20:21
18. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 56:33 + 20:27
19. Andrade Octavio 1BP4 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 59:29 + 23:23
20. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 59:53 + 23:47
21. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 60:47 + 24:41
22. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 61:41 + 25:35
23. Nova Luis Quinta 1BP3 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 74:49 + 38:43
H45B
4.40 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 46:32
2. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 48:24 + 1:52
3. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 49:46 + 3:14
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 50:09 + 3:37
5. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 51:17 + 4:45
6. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 58:17 + 11:45
7. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 59:29 + 12:57
8. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 61:44 + 15:12
9. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 83:11 + 36:39
10. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 88:49 + 42:17
11. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 101:01 + 54:29
12. Goncalves Amandio 1FP6301 C CLAC 110:15 + 63:43
Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia DISK
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 79:30 + 32:58
H55A
4.20 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 33:46
2. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 38:31 + 4:45
3. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 39:09 + 5:23
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 41:16 + 7:30
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 42:11 + 8:25
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:15 + 8:29
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 46:44 + 12:58
8. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 48:01 + 14:15
9. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 48:10 + 14:24
10. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 61:21 + 27:35
11. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 28:11
12. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 74:58 + 41:12
H55B
3.30 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 31:12
2. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 35:35 + 4:23
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 12:10
4. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 43:59 + 12:47
5. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 46:16 + 15:04
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 51:31 + 20:19
7. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 148:27 + 117:15
H65
2.90 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 28:27
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 29:12 + 0:45
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:19 + 3:52
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 32:37 + 4:10
5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 34:45 + 6:18
6. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 37:46 + 9:19
7. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 39:31 + 11:04
8. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 40:26 + 11:59
9. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 49:55 + 21:28
10. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 51:05 + 22:38
11. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 52:12 + 23:45
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
H70
2.80 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 34:35
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 37:26 + 2:51
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 37:49 + 3:14
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 39:56 + 5:21
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 48:55 + 14:20
H75
2.60 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 36:33
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 37:37 + 1:04
HDR
1.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 20:59
2. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 24:16 + 3:17
3. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 25:13 + 4:14
4. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 25:40 + 4:41
5. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 29:09 + 8:10
6. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 29:34 + 8:35
7. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 30:20 + 9:21
8. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 30:36 + 9:37
9. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 30:40 + 9:41
10. Gallo Ondrej AOP C Orientační Běh Opava 31:19 + 10:20
11. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 32:48 + 11:49
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 33:29 + 12:30
13. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 33:34 + 12:35
14. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 35:02 + 14:03
15. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 39:26 + 18:27
16. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 40:01 + 19:02
17. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 41:24 + 20:25
18. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 45:58 + 24:59
19. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 46:22 + 25:23
20. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 49:47 + 28:48
21. Berger Tomas NNN C Neregistrovaní 60:07 + 39:08
22. Porada Michał 73P1000 C OLBnO 60:09 + 39:10
23. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 73:54 + 52:55
24. Robotkova Tereza PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 80:03 + 59:04
TK
2.20 km, 45 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 25:20
2. Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní 26:27 + 1:07
3. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 28:29 + 3:09
4. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 34:02 + 8:42
5. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 36:09 + 10:49
6. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 36:22 + 11:02
7. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 36:35 + 11:15
8. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 40:55 + 15:35
9. Paderova Jana NNN C Neregistrovaní 41:09 + 15:49
10. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 42:22 + 17:02
11. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 50:07 + 24:47
12. Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 56:45 + 31:25
13. Vylezikova Michaela NNN C Neregistrovaní 57:54 + 32:34
Smola Ondrej NNN C Neregistrovaní DISK
Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin DISK
TL
3.20 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 29:11
2. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 30:03 + 0:52
3. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 30:20 + 1:09
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:59 + 10:48
5. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 43:34 + 14:23
6. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 43:37 + 14:26
7. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 44:27 + 15:16
8. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 47:18 + 18:07
9. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 54:10 + 24:59
10. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 56:37 + 27:26
11. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 85:09 + 55:58
12. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 85:14 + 56:03
13. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 85:47 + 56:36
14. Syrový Zdeněk NNN9846 C Neregistrovaní 90:22 + 61:11
Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK