Event code : 4919
Name : Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
Date : 2019/08/24
Place : Vyskeř
Used map : Bukovec
Organiser : TUR - OOB TJ Turnov
Director : Stárek Filip
Referee : Wolf Daniel - R1
Course setter : Schulhof Jan - R3, Omová Michaela - R3
Class: D50
D50 3.59 km, 190 m, 14 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 48:48
2. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 58:06 + 9:18
3. Sihver Wiebke 18D6850 Post SV Dresden 58:30 + 9:42
4. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 59:34 + 10:46
5. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 61:28 + 12:40
6. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 61:40 + 12:52
7. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 62:17 + 13:29
8. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 62:49 + 14:01
9. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 62:58 + 14:10
10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 64:49 + 16:01
11. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 65:20 + 16:32
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 66:40 + 17:52
13. Hinterhofer Katharina 14A6951 ASKÖ Austria 67:26 + 18:38
14. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 68:26 + 19:38
15. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty No 68:53 + 20:05
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 69:14 + 20:26
17. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orientee 69:32 + 20:44
18. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králov 72:23 + 23:35
19. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 72:27 + 23:39
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králov 73:59 + 25:11
21. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 78:10 + 29:22
22. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 78:49 + 30:01
23. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 80:28 + 31:40
23. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutn 80:28 + 31:40
25. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Mladá Boleslav 86:22 + 37:34
26. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 87:15 + 38:27
27. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 87:20 + 38:32
28. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n. 90:36 + 41:48
29. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 91:00 + 42:12
30. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec 92:17 + 43:29
31. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 95:32 + 46:44
32. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n. 100:07 + 51:19
33. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 100:50 + 52:02
34. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 102:57 + 54:09
35. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orientee 133:43 + 84:55
36. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n 145:32 + 96:44
Jeřábková Jana UOL6954 SOB Olomouc DISK
Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden DISK
--------------------------------------------------------------------------------