Event code : 2518
Name : Sedmihoří 2014 - E1
Date : 2014/07/04
Organiser : LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Director : Brom Hynek - R3
Referee : Šilhavý Miroslav - R2
Course setter : Pilařová Petra
Class: D21L
D21L 4.74 km, 17 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 40:21
2. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 41:54 + 1:33
3. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 42:38 + 2:17
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 43:34 + 3:13
5. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 44:26 + 4:05
6. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 44:45 + 4:24
7. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 4:53
8. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 45:26 + 5:05
9. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 45:43 + 5:22
10. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:56 + 5:35
11. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního bě 46:19 + 5:58
12. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 46:30 + 6:09
13. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 46:42 + 6:21
14. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 47:49 + 7:28
15. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 48:13 + 7:52
16. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 48:20 + 7:59
17. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 8:28
18. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 48:51 + 8:30
19. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 48:55 + 8:34
20. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 49:01 + 8:40
21. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 49:03 + 8:42
22. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 50:38 + 10:17
23. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 52:28 + 12:07
24. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 53:12 + 12:51
25. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 53:19 + 12:58
26. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 13:02
27. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 53:56 + 13:35
28. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 57:35 + 17:14
29. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 57:55 + 17:34
30. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 58:01 + 17:40
31. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních spo 58:37 + 18:16
32. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 59:31 + 19:10
33. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 62:02 + 21:41
34. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 62:28 + 22:07
35. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního bě 63:21 + 23:00
36. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 63:48 + 23:27
37. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 65:21 + 25:00
38. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 65:50 + 25:29
39. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 69:17 + 28:56
40. Ottová Terezka JES8651 KOS Jesenice 84:30 + 44:09
Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška DISK
Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga DISK
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov DISK
Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha DISK
Dadáková Zuzana 2IC8900 DK DNS
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DNS
Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice DNS
Spurná Martina PGP8556 SK Praga DNS
--------------------------------------------------------------------------------