Kód závodu : 2935
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 01.05.2015
Místo konání : Šternberk, TJ Sokol Šternberk, Zahradní 23
Mapa : Šternberk 2015, 1:4000, e=2 m
Pořadatel : STE - SK SKI-OB Šternberk
Ředitel závodu : Skyvová Kristýna - R3
Hlavní rozhodčí : Skyva Petr - R3
Stavitel tratí : Petřivalský Marek - R3
Kategorie: H21
H21 2.70 km, 85 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 15:07
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:52 + 0:45
3. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 17:03 + 1:56
4. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 17:04 + 1:57
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 17:05 + 1:58
6. Skoupý Jan STE9411 R SK SKI-OB Šternberk 17:14 + 2:07
7. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 17:20 + 2:13
8. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 17:38 + 2:31
9. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 17:42 + 2:35
10. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:58 + 2:51
11. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního bě 18:04 + 2:57
12. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 18:31 + 3:24
13. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 18:35 + 3:28
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 18:45 + 3:38
15. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 18:49 + 3:42
16. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 19:02 + 3:55
17. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:33 + 4:26
18. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 19:47 + 4:40
19. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 20:19 + 5:12
20. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 20:29 + 5:22
21. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 21:33 + 6:26
22. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na 22:14 + 7:07
23. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 23:53 + 8:46
24. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 25:21 + 10:14
25. Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 25:54 + 10:47
--------------------------------------------------------------------------------