Event code : 3763
Name : Oblastní žebříček
Date : 2017/04/01
Place : Slatina nad Zdobnicí, louka u lesa
Used map : U sv. Anny, 1:10 000, ekvidistance 5 m, revize jaro 2017, ISOM 2000, vodovzdorně upravena
Organiser : SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Director : Jirčák Ondřej - R3
Referee : Pátek Lukáš - R1
Course setter : Potštejnský Jan - R2
JURY : Strachota Petr, Jirčáková Martina, Veverka Tomáš
Class: H55C
H55C 3.80 km, 90 m, 18 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 35:31
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 36:21 + 0:50
3. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 36:28 + 0:57
4. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 36:38 + 1:07
5. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 1:15
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 36:58 + 1:27
7. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov 37:24 + 1:53
8. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 37:33 + 2:02
9. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 37:41 + 2:10
10. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 37:58 + 2:27
11. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 2:48
12. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:21 + 2:50
13. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 38:52 + 3:21
14. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 4:26
15. Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 40:00 + 4:29
16. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 40:29 + 4:58
17. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:55 + 6:24
18. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:44 + 7:13
19. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:33 + 8:02
20. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 44:02 + 8:31
21. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 45:36 + 10:05
22. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 45:55 + 10:24
23. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 11:22
24. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 47:27 + 11:56
25. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 48:03 + 12:32
26. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orl 53:17 + 17:46
27. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:27 + 17:56
28. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orli 55:54 + 20:23
29. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 56:03 + 20:32
30. Kalous Jaroslav ZAM5501 C OB T.J. Sokol Žamberk 56:22 + 20:51
31. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 87:07 + 51:36
Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice DISK
--------------------------------------------------------------------------------