Kód závodu : 3750
Název : Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Datum : 19.03.2017
Místo konání : Újezd u Přelouče
Mapa : Klamošsko, Jelínek
Pořadatel : PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu : Štěrbová Daniela
Hlavní rozhodčí : Zelenka Tomáš - R3
Stavitel tratí : Šabatka Zdeněk - R3
Kategorie: H35C
H35C 11.04 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 69:24
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n. 70:23 + 0:59
3. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králov 73:15 + 3:51
4. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov 73:19 + 3:55
5. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov 73:49 + 4:25
6. Gmur Karol 17P7600 WKS Śląsk Wrocław 75:02 + 5:38
7. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 75:28 + 6:04
8. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 75:37 + 6:13
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 75:45 + 6:21
10. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 76:00 + 6:36
11. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králov 78:33 + 9:09
12. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 80:00 + 10:36
13. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 80:39 + 11:15
14. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 81:37 + 12:13
15. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 83:19 + 13:55
16. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 83:37 + 14:13
17. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 85:24 + 16:00
18. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteerin 85:53 + 16:29
19. Kejval Jaromír SJC7300 C Sportcentrum Jičín 87:14 + 17:50
20. Mianowski Rafał 28P7300 UNTS Warszawa 87:31 + 18:07
21. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orli 87:34 + 18:10
22. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov 89:28 + 20:04
23. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 91:42 + 22:18
24. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 96:58 + 27:34
25. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 98:16 + 28:52
26. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 98:19 + 28:55
27. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 101:57 + 32:33
28. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 110:11 + 40:47
29. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 112:04 + 42:40
Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice DISK
--------------------------------------------------------------------------------