Kód závodu : 130623108
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA
Datum : 23.06.2013
Místo konání : Chata Junior, Kunčice, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Mapa : Kunčická hora, 1:10 000
Pořadatel : SSU - SK Severka Šumperk
Ředitel závodu : Králová Zdenka
Hlavní rozhodčí : Turczer Petr
Stavitel tratí : Krtička Luděk, Král Vojtěch
JURY : Košárek Pavel, Ondráček Radim, Kolínová Kristýna
Kategorie: D21C
D21C 3.10 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 25:06
2. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 26:52 + 1:46
2. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 26:52 + 1:46
4. Kubátová Zuzka NPA9151 C SK LOB Nová Paka 27:11 + 2:05
5. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic 27:28 + 2:22
6. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 28:03 + 2:57
7. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 28:35 + 3:29
8. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 28:37 + 3:31
9. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 28:57 + 3:51
10. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 29:18 + 4:12
11. Dokoupilová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 30:24 + 5:18
11. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 30:24 + 5:18
13. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 30:31 + 5:25
14. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 30:37 + 5:31
15. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 31:01 + 5:55
16. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 31:13 + 6:07
17. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 31:17 + 6:11
18. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 31:40 + 6:34
19. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 31:41 + 6:35
20. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 31:49 + 6:43
21. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 32:31 + 7:25
22. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 33:15 + 8:09
23. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 33:17 + 8:11
24. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 33:31 + 8:25
25. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 33:46 + 8:40
26. Bednářová Michala VAM8951 C OOB Vamberk 34:15 + 9:09
27. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 34:25 + 9:19
28. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 35:08 + 10:02
29. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 35:26 + 10:20
30. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic 35:28 + 10:22
31. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 37:22 + 12:16
32. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvíno 38:31 + 13:25
33. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 39:25 + 14:19
34. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 39:38 + 14:32
35. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 40:08 + 15:02
36. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králov 42:01 + 16:55
37. Dudzinska Paulina 31P C UKS ARKADY Raszkow 42:40 + 17:34
38. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:13 + 20:07
39. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králov 47:08 + 22:02
40. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga 51:14 + 26:08
41. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 53:21 + 28:15
42. Segal Yael 13I C Israel ZIV Team 58:23 + 33:17
Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno DISK
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
--------------------------------------------------------------------------------