Kód závodu : 130915167
Název : Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy
Datum : 15.09.2013
Místo konání : Šemanovice
Mapa : UMRLČÍ ROKLE 2013 (1:10 000, E = 5 m), rozměr A4
Pořadatel : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu : Rambová Kamila
Hlavní rozhodčí : Janata Martin
Stavitel tratí : Kolínová Kristýna
JURY : Sysel Ondřej, Fátor Jan, Venhoda Milan
Kategorie: H21B
H21B 3.60 km, 235 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kaderávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 37:03
1. Liscinsky Zdenek TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 37:03
3. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 37:45 + 0:42
4. Vodrázka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orientee 37:51 + 0:48
5. Karvánek Matous BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 1:25
6. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orientee 38:30 + 1:27
7. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 38:45 + 1:42
8. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 1:52
9. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 38:59 + 1:56
10. Kazda Jirí SJC8006 Sportcentrum Jičín 39:53 + 2:50
11. Pycha Lukás SNA8402 TJ START Náchod 39:56 + 2:53
12. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 40:13 + 3:10
13. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 40:29 + 3:26
14. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:32 + 3:29
15. Hosek Radim DOB8737 KOB Dobruška 40:34 + 3:31
16. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 40:47 + 3:44
17. Kuzel Tomás FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta P 41:00 + 3:57
18. Veverka Tomás VAM8401 OOB Vamberk 41:03 + 4:00
19. Hadac Miroslav AOP6501 Přátelé orientačního bě 41:22 + 4:19
20. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 41:31 + 4:28
21. Muller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 41:37 + 4:34
22. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 42:19 + 5:16
23. Safka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 42:48 + 5:45
24. Petras Tomás VAM8801 OOB Vamberk 43:36 + 6:33
25. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 43:41 + 6:38
26. Kríz Lukás TTR8201 OOB Třebíč 43:55 + 6:52
27. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec 44:06 + 7:03
28. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 44:24 + 7:21
29. Novotny Jirí TZL8001 SKOB Zlín 44:26 + 7:23
30. Doucha Jirí SNA7105 TJ START Náchod 44:34 + 7:31
31. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvíno 44:55 + 7:52
32. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 44:58 + 7:55
33. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 45:04 + 8:01
34. Cerny Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 45:08 + 8:05
35. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 8:20
36. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 8:23
37. Drzka Stepán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 8:39
38. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 46:04 + 9:01
39. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 46:49 + 9:46
40. Safarík Ivo CST7401 OB Strakonice 47:17 + 10:14
41. Kocí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 47:35 + 10:32
42. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 47:48 + 10:45
43. Macek Jirí LIT8401 KOB Chemopetrol Litvíno 48:08 + 11:05
44. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 48:22 + 11:19
45. Vlazny Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovic 48:25 + 11:22
46. Kovárík Tomás KAM6901 SK Kamenice 48:35 + 11:32
47. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 48:46 + 11:43
48. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 48:52 + 11:49
49. Nyvlt Petr SNA8004 TJ START Náchod 48:53 + 11:50
50. Srubar Michal MBM8606 O-mikron 50:16 + 13:13
51. Tichy Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův 50:21 + 13:18
52. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 50:43 + 13:40
53. Tomes Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 51:13 + 14:10
54. Hanc Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:58 + 14:55
55. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 52:06 + 15:03
56. Sístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 52:57 + 15:54
57. Cechlovsky Jan CHA9300 OK Chrastava 53:04 + 16:01
58. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 53:39 + 16:36
59. Kafka Milos LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 54:14 + 17:11
60. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 54:18 + 17:15
61. Zelenka Tomás PHK9001 OK 99 Hradec Králové 54:33 + 17:30
62. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 54:34 + 17:31
63. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovic 63:07 + 26:04
64. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 66:33 + 29:30
65. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvíno 72:47 + 35:44
66. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 85:43 + 48:40
Svoboda Ondrej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králov DISK
--------------------------------------------------------------------------------