Kód závodu : 3494
Název : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum : 04.06.2017
Místo konání : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa : Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Pořadatel : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí : Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí : Škvor Martin - R2
JURY : Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Kategorie: D21B
D21B 6.50 km, 255 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Klapalová Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 62:08
2. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 68:33 + 6:25
3. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 69:17 + 7:09
4. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 69:40 + 7:32
5. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 72:48 + 10:40
6. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 73:06 + 10:58
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 73:15 + 11:07
8. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 73:32 + 11:24
9. Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec 73:35 + 11:27
10. Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 73:59 + 11:51
11. Vejstrková Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 75:04 + 12:56
12. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 75:16 + 13:08
13. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 75:30 + 13:22
14. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 75:50 + 13:42
15. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 77:28 + 15:20
16. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:34 + 17:26
17. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 80:42 + 18:34
18. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 82:32 + 20:24
19. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientač 82:41 + 20:33
20. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 85:19 + 23:11
21. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 85:35 + 23:27
22. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec 85:37 + 23:29
23. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studni 96:47 + 34:39
24. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 97:33 + 35:25
25. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 98:19 + 36:11
26. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientač 114:56 + 52:48
--------------------------------------------------------------------------------