Kód závodu : 3592
Název : Žebříček B-Čechy
Datum : 13.05.2017
Místo konání : Křižany, louka 1 km V od obce (50.7327375N, 14.9554733E)
Mapa : 1:15 000, E 5m, A4 pro kategorie D/H16-21; 1:10 000, E 5m, A4/A3 pro ostatní kategorie
Pořadatel : VLI - Slavia Liberec orienteering
Ředitel závodu : Martan Jiří
Hlavní rozhodčí : Škoda Přemek - R1
Stavitel tratí : Henych Petr - R2
JURY : Němečková Jarmila, Matras Tomáš, Farář Václav
Kategorie: H21B
H21B 13.41 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 102:37
2. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 105:33 + 2:56
3. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 108:30 + 5:53
4. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 109:22 + 6:45
5. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 112:59 + 10:22
6. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec 113:11 + 10:34
7. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 113:25 + 10:48
8. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 117:07 + 14:30
9. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 117:30 + 14:53
9. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 117:30 + 14:53
11. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 117:31 + 14:54
12. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 117:32 + 14:55
13. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 117:45 + 15:08
14. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 119:51 + 17:14
15. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 119:58 + 17:21
16. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 120:14 + 17:37
17. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 121:07 + 18:30
18. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 121:39 + 19:02
19. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 123:25 + 20:48
20. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 123:42 + 21:05
21. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 125:18 + 22:41
22. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 125:50 + 23:13
23. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:21 + 25:44
24. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 129:18 + 26:41
25. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 131:57 + 29:20
26. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 132:02 + 29:25
27. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 135:37 + 33:00
28. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 135:40 + 33:03
29. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 138:06 + 35:29
30. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 138:37 + 36:00
31. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 140:26 + 37:49
32. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec 140:46 + 38:09
33. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 141:07 + 38:30
34. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 141:29 + 38:52
35. Pešan Jan LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 143:39 + 41:02
36. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 156:23 + 53:46
37. Artzi Yaron 24I8300 Israel Orienteering 165:52 + 63:15
38. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 181:26 + 78:49
39. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 185:32 + 82:55
Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec DISK
Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK
Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha DISK
Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga DISK
--------------------------------------------------------------------------------