Event code : 3832
Name : Oblastní žebříček
Date : 2017/06/25
Place : Chata Slovanka
Organiser : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Director : Balogh Jan
Referee : Posselt Martin - R2
Course setter : Novotný Dušan - R1
JURY : Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
Class: H21L
H21L 2.60 km, 21 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:32
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic 15:05 + 1:33
3. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 15:34 + 2:02
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 15:36 + 2:04
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 15:59 + 2:27
6. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 16:00 + 2:28
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 2:44
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 16:30 + 2:58
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 16:32 + 3:00
9. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 16:32 + 3:00
11. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 16:49 + 3:17
12. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 17:00 + 3:28
13. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 17:02 + 3:30
14. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 17:10 + 3:38
15. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 17:19 + 3:47
16. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 17:23 + 3:51
17. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 17:31 + 3:59
18. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 4:08
19. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 18:01 + 4:29
20. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 18:24 + 4:52
21. Pachnik Wojciech DOB9101 C KOB Dobruška 18:35 + 5:03
22. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 18:36 + 5:04
23. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orientee 18:38 + 5:06
24. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 18:39 + 5:07
25. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 18:55 + 5:23
26. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 19:10 + 5:38
26. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 19:10 + 5:38
28. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 19:11 + 5:39
28. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 19:11 + 5:39
30. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 19:19 + 5:47
31. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 19:31 + 5:59
32. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 19:38 + 6:06
33. Gawlitza Franz 24D-001 SV Robotron Dresden 19:48 + 6:16
34. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 19:54 + 6:22
35. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 20:04 + 6:32
36. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 20:05 + 6:33
37. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 20:16 + 6:44
37. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli 20:16 + 6:44
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 20:29 + 6:57
40. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 20:36 + 7:04
41. Bek Ondřej CHA9904 B OK Chrastava 20:51 + 7:19
42. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 21:02 + 7:30
43. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 7:36
44. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 21:14 + 7:42
45. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 21:27 + 7:55
46. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 21:30 + 7:58
47. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n. 21:35 + 8:03
48. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 21:54 + 8:22
49. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 21:59 + 8:27
50. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 22:24 + 8:52
51. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 23:09 + 9:37
52. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 23:10 + 9:38
53. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 23:17 + 9:45
53. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 23:17 + 9:45
55. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 23:33 + 10:01
56. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 24:14 + 10:42
57. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 24:30 + 10:58
58. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 25:16 + 11:44
59. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 25:32 + 12:00
60. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 25:36 + 12:04
61. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 25:46 + 12:14
62. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orientee 25:58 + 12:26
63. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 26:02 + 12:30
64. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 26:03 + 12:31
65. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 26:08 + 12:36
66. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 26:22 + 12:50
67. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 26:38 + 13:06
68. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 29:22 + 15:50
69. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 29:45 + 16:13
70. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 31:28 + 17:56
71. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 33:35 + 20:03
72. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 33:42 + 20:10
73. Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 34:33 + 21:01
Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha DISK
Hlubuček Tomáš CHA9704 B OK Chrastava DISK
--------------------------------------------------------------------------------