Kód závodu : 3911
Název : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Datum : 10.06.2018
Místo konání : Hrabová
Pořadatel : ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu : Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí : Aleš David - R1
Stavitel tratí : Bubela Tomáš - R2
Kategorie: H21A
H21A 12.80 km, 360 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 97:34
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 100:13 + 2:39
3. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 103:31 + 5:57
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně 103:58 + 6:24
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 104:24 + 6:50
6. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 104:37 + 7:03
7. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic 106:13 + 8:39
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 106:38 + 9:04
9. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic 107:03 + 9:29
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 107:23 + 9:49
11. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 107:24 + 9:50
12. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic 108:50 + 11:16
13. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 109:04 + 11:30
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 109:06 + 11:32
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 114:25 + 16:51
16. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 115:28 + 17:54
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 116:02 + 18:28
18. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních spo 116:13 + 18:39
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 116:22 + 18:48
20. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 117:03 + 19:29
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 117:42 + 20:08
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 117:57 + 20:23
23. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 118:11 + 20:37
24. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 118:32 + 20:58
25. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 119:08 + 21:34
26. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 119:43 + 22:09
27. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 120:11 + 22:37
28. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 120:12 + 22:38
29. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 120:51 + 23:17
30. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 121:52 + 24:18
31. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 122:42 + 25:08
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 123:31 + 25:57
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 133:08 + 35:34
34. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 136:30 + 38:56
35. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 136:46 + 39:12
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 142:26 + 44:52
37. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních spo 144:19 + 46:45
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK
Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec DISK
MS Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 112:48 + 15:14
MS Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 114:19 + 16:45
--------------------------------------------------------------------------------