Kód závodu : 4306
Název : Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
Datum : 22.09.2019
Místo konání : Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Mapa : Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Pořadatel : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu : Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí : Posselt Martin - R1
Stavitel tratí : Picek Jan - R1
JURY : Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Kategorie: H21B
H21B 11.60 km, 560 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 105:55
2. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 107:41 + 1:46
3. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic 107:57 + 2:02
4. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 108:03 + 2:08
5. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov 109:51 + 3:56
6. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 111:54 + 5:59
7. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 112:27 + 6:32
8. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 114:08 + 8:13
9. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 114:58 + 9:03
10. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 115:29 + 9:34
11. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 115:40 + 9:45
12. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 117:49 + 11:54
13. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 118:43 + 12:48
14. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 121:06 + 15:11
15. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 121:20 + 15:25
16. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 121:39 + 15:44
17. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 122:17 + 16:22
18. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 122:30 + 16:35
19. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orientee 122:50 + 16:55
20. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 124:36 + 18:41
21. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 132:25 + 26:30
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 133:27 + 27:32
23. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 138:20 + 32:25
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 138:59 + 33:04
25. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních spo 139:04 + 33:09
26. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 140:00 + 34:05
27. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic 143:21 + 37:26
Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga DISK
Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga DISK
--------------------------------------------------------------------------------