Kód závodu : 4350
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 21.04.2018
Místo konání : Slaný - letní kino
Mapa : Slaný - Háje
Pořadatel : SLA - SKOB Slaný
Ředitel závodu : Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí : Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí : Hanák Jan - R2
Kategorie: D45
D45 1.72 km, 56 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 18:24
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 18:46 + 0:22
3. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 20:31 + 2:07
4. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Staveb 20:47 + 2:23
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:14 + 3:50
6. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 22:53 + 4:29
7. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 23:00 + 4:36
8. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 23:03 + 4:39
9. Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha 23:25 + 5:01
10. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 23:47 + 5:23
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 24:18 + 5:54
12. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 24:29 + 6:05
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 24:31 + 6:07
14. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 24:48 + 6:24
15. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 24:50 + 6:26
16. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 25:20 + 6:56
17. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 25:48 + 7:24
18. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 26:02 + 7:38
19. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:07 + 7:43
20. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 26:14 + 7:50
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 27:19 + 8:55
22. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 28:01 + 9:37
23. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 28:37 + 10:13
24. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 28:47 + 10:23
25. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 29:21 + 10:57
26. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 29:58 + 11:34
27. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 31:31 + 13:07
28. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n 31:59 + 13:35
29. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 32:41 + 14:17
30. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 34:46 + 16:22
31. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 35:35 + 17:11
32. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 36:26 + 18:02
33. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 37:00 + 18:36
34. Hadačová Pavla SOB7152 SOBSA 37:52 + 19:28
35. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov 41:44 + 23:20
--------------------------------------------------------------------------------