Kód závodu : 4402
Název : H.S.H. Vysočina cup - E1
Datum : 13.07.2018
Pořadatel : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí : Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí : Vítek Josef - R2
Kategorie: H21C
H21C 4.30 km, 150 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovic 29:54
2. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovic 30:51 + 0:57
3. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních spo 32:47 + 2:53
4. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 34:16 + 4:22
5. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 36:17 + 6:23
6. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 36:28 + 6:34
7. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 37:33 + 7:39
8. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 38:36 + 8:42
9. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 39:32 + 9:38
10. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 41:55 + 12:01
11. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 42:01 + 12:07
12. Žáček Matěj RBK9802 SK Radioklub Blansko 42:46 + 12:52
13. Kašpar Jakub ASU9747 Magnus Orienteering 43:21 + 13:27
14. Hruška Ondřej OSN8935 SK Orientační sporty No 44:07 + 14:13
15. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 14:26
16. Weisbauer Vojtěch LPU2203 OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 14:32
17. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 45:10 + 15:16
18. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 45:30 + 15:36
19. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 45:40 + 15:46
20. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 47:11 + 17:17
21. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 47:18 + 17:24
22. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 48:05 + 18:11
23. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 48:27 + 18:33
24. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 48:42 + 18:48
25. Tůma Martin 69X8200 HO Humanita 50:29 + 20:35
26. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 50:54 + 21:00
27. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 51:56 + 22:02
28. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovic 52:30 + 22:36
29. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 52:43 + 22:49
30. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 52:46 + 22:52
31. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orientee 54:50 + 24:56
32. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko, z. s 55:26 + 25:32
33. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 55:55 + 26:01
34. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 56:22 + 26:28
35. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 57:16 + 27:22
36. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 57:34 + 27:40
37. Sychra Marek 23C9300 TJ Papuchálci Brno 59:27 + 29:33
38. Hauptfleisch Filip SRK9401 SOOB Spartak Rychnov n. 59:48 + 29:54
39. Vrátný Ondřej 94Z8500 Alc Praha 60:20 + 30:26
40. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 62:56 + 33:02
41. Melcher Ota PLU8001 TJ SOKOL Plumlov 63:10 + 33:16
42. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 65:00 + 35:06
43. Fojtů Petr 6YC8701 Neregistrovaní 65:15 + 35:21
44. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 68:17 + 38:23
45. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 68:28 + 38:34
46. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovic 71:08 + 41:14
47. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Bro 72:39 + 42:45
48. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 77:06 + 47:12
49. Karlík Jan 8CX8800 Neregistrovaní - Karlík 77:31 + 47:37
50. Zoubek Petr ZBP7602 OOB SK Zbraslav 80:51 + 50:57
51. Šofr Ondřej LPU2204 OK Lokomotiva Pardubice 81:08 + 51:14
52. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 90:35 + 60:41
53. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 92:51 + 62:57
54. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 97:21 + 67:27
55. Veselý Martin LPU2202 OK Lokomotiva Pardubice 98:53 + 68:59
Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zoubek Michal ZBP0100 OOB SK Zbraslav DISK
--------------------------------------------------------------------------------